Los Angeles, San Diego مدارس بسته باقی می ماند در پاییز با وجود تهمت فشار برای بازگشایی

در میان خونتان coronavirus موارد لس آنجلس Unified School District دانشگاه بسته باقی خواهد ماند زمانی که کلاس های رزومه کاری در ماه آینده سرپرست Austin Beutner گفت: امروز هجوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تقاضا است که دانش آموزان بازگشت به فرد در آموزش.

Beutner گفت: “بهداشت و سلامت در جامعه چیزی است که ما می آید.”

تصمیم می آید روز پس از این اتحادیه به نمایندگی از منطقه معلمان اعلام کرد نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که 83 درصد از مدرسان مخالف بازگشت به کلاس های حضوری.

الاییواسدی روز دوشنبه با صدور بیانیه مشترک با سن دیگو Unified School District که همچنین اعلام کرد که شروع سال تحصیلی با آنلاین-تنها دوره. در بیانیه این مناطق اذعان کرد که مدارس را با موفقیت بازگشایی در برخی از نقاط جهان اما گفت که در شرایط مختلف به صورت محلی.

کالیفرنیا: دانشگاههای وزن تاثیر یخ بخشنامه در دانشجویان بین المللی

ویروس امداد: کالیفرنیا شکایت فدرال اداره کل آموزش و پرورش بیش از بودجه برای مدارس

“یک واقعیت روشن است — کسانی که در کشورهایی که توانسته اند با خیال راحت به بازگشایی مدارس انجام می شود بنابراین با کاهش میزان عفونت و بر روی تقاضا تست در دسترس است. کالیفرنیا است نه” با توجه به این بیانیه. “بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به عفونت از چند هفته گذشته آن را روشن همه گیر نیست و تحت کنترل است.”

مناطق گفت: برنامه ریزی ادامه خواهد داد برای نهایی بازگشت به کلاس های حضوری اما هیچ جدول زمانی ارائه شد. در این میان معلمان داده خواهد شد “گسترش آموزش آنلاین آموزش و پرورش” و دانش آموزان دریافت خواهد کرد آموزش “برای تبدیل شدن به بهتر آنلاین زبان آموزان است.”

تهمت بوده و مصمم است که مدرسه و دانشگاه باید بازگشایی در پاییز حتی اشاره است که دولت فدرال ممکن است خودداری بودجه از حوزه های قضایی که موفق به بازگشت به فرد در آموزش.

چه d در مدارس انجام شده است ؟

شنهای صحرا Unified School District: منطقه تعیین می شود در جلسه هیئت مدیره در اوایل این ماه که آن را بازگشایی کامل آموزش از راه دور بعدی ماه قبل به طور بالقوه انتقال به یک “هیبرید” آموزش مدل بعدها در سال تحصیلی.

در چهار-به-یک رای هیئت مدیره توافق برای شروع مدرسه در Aug. 19 با آموزش آنلاین (که شامل تسهیلات خاص مانند یک گزینه به صورت گروه های کوچک در شخص پشتیبانی) و سپس حرکت به آموزش از راه دور و مدل هیبرید “در یا در اطراف” روز کارگر — بسته به هر آینده توصیه و یا دستورالعمل از دولت است. این مدل ترکیبی شامل ترکیبی از در دانشگاه و آموزش آنلاین.

شنهای صحرا متحد: مدارس برای بازگشایی در ماه اوت با آموزش آنلاین

هدف نهایی این منطقه گفت: به تدریج انتقال به آموزش سنتی هنگامی که امن تلقی by the California Department of Public Health.

پالم اسپرینگز Unified School District: این منطقه نیز در حال حرکت به جلو با برنامه های شروع سال تحصیلی در اوت. 5 با آموزش آنلاین.

به اتفاق آرا تصمیم به شروع آموزش از راه دور و بعد از انتقال به یک مدل ترکیبی که در آن دانش آموزان تقسیم زمان بین فرد و آنلاین, آموزش, آمد بیش از چهار ساعت به یک جلسه هیئت مدیره با ده ها تن از نظرات عمومی.

بسیاری در جامعه در نامه ای به هیئت مدیره ابراز بهداشت عمومی نگرانی در مورد فرد آموزش. دیگران در مورد مسائل مانند پوشش صورت, مراقبت از کودکان و چالش های دیگر است.

پالم اسپرینگز واحد: منطقه خواهد شد شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین

منطقه هدف این است که برای شروع تدریجی در مدل هیبرید بعد از سپتامبر. 8 اگر بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

“ما نمی خواهد حرکت کند به دانش آموزان در محوطه دانشگاه اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با خیال راحت گفت:” مایک Swize, PSUSD دستیار سرپرست خدمات آموزشی است.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگاران آماندا اولریش و شین Newell استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>