چگونه این بیماری همه گیر درهم دموکرات در مبارزات انتخاباتی به پس گرفتن statehouses

زمانی که او تصمیم گرفت برای اجرا به دولت نماینده در 98 منطقه میشیگان از حزب دموکرات سارا شولتز شروع به قرار دادن با هم یک سنتی کمپین زیرساخت ها است. او تا به حال ناموفق اجرا برای همان صندلی که نشان دهنده بخشی از شمال شرقی میشیگان محور در شهر میدلند — در سال 2018 و تا به حال یک استراتژی برای برنده سنتی محافظه کار این منطقه قرار می گیرند. بنابراین او ساخته شده است یک لیست از داوطلبان و برنامه های ساخته شده برای درب ضربه زدن به مبارزات و فرد در رویدادهای اساس “خرده فروشی فعالیت سیاسی.”

اما همه چیز را تغییر زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

“ما تا به حال یک زوم جلسه روز یکشنبه پس از مدارس شروع به بسته شدن و من گفت:” آنچه که ما می رویم به انجام این کار برای جامعه ما در حال حاضر؟'” شولتز گفت: Vox. او ایده او گفت که به بسیج کوچک او ارتشی از داوطلبان برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر Covid-19. تا برای اولین بار ایجاد شد ارائه خدمات برای مردمی که خانه نشین اما آن را طولانی نیست قبل از Schulz متوجه شدم که در بسیاری از ایالات متحده, تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بود منابع کمیاب در 98 منطقه.

بنابراین او و داوطلبان شروع به ساخت ماسک های خانگی.

“من حدود 70 یا بیشتر مردمی که در خانه های خود هستند در حال حاضر فقط ساخت ماسک. و ما ارائه شده نزدیک به 5000 ماسک در جامعه ما تا کنون” شولتز گفت: Vox در اواسط ماه آوریل است. “اول از همه, آن را خدمت به جامعه است. اما از یک کمپین چشم انداز آن را مانند آنچه که ما در حال انجام است نشان دادن به جای گفتن. چه آن را مانند نگاه هنگامی که شما به مردم-محور آغاز شده است؟”

سارا شولتز در زنان کنوانسیون در دیترویت میشیگان در اکتبر 28, 2017.
راشل وولف برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

این فقط یک مثال از اینکه چگونه نامزدها به دنبال راه های خلاقانه برای مبارزات انتخاباتی در یک high-stakes چرخه انتخابات ارائه می دهد که دموکرات ها شانس نه فقط برای بازپس گیری کاخ سفید و سنا اما به دست گرفتن کنترل بیش از statehouses به عنوان به خوبی.

پس از سال 2020 یک سرشماری سال کدام حزب کنترل خانه ملت پس از انتخابات را چگونه کنترل districting کار را برای دهه آینده. جمهوری خواهان جاروب به قدرت در سال 2010 و پس از آن با استفاده از gerrymandering برای باقی ماندن در قدرت در ایالات ویسکانسین و کارولینای شمالی — حتی در انتخابات که در آنها برنده یک اقلیت از ایالت رای دهندگان. دموکرات امید به استفاده از داده های سرشماری را به نفع خود و در شمارش نامزدها مانند شولتز به انجام این کار.

این بیماری همه گیر است و پیچیده این حزب قصد دارد با این حال. دولت در سطح داوطلبانی که بستگی خرده فروشی انتخابات — ضربه زدن بر روی درب جلسه رای دهندگان به صورت چهره به چهره در جامعه خود شده اند مجبور به ترک برخی از بنیان های محلی مبارزه و پرتاب خود را به بیشتر های دیجیتال مبارزه.

“به طور معمول استاندارد طلا است که چهره به چهره تعامل به ایجاد روابط گفت:” کلی دیتریش مدیر عامل و بنیانگذار حزب دموکرات کمیته آموزش. “در حال حاضر شما نمی تواند انجام دهد که طلا-استاندارد چهره به چهره اما هدف این است که هنوز هم همان. شما هنوز هم باید برای ایجاد ارتباط با مردم آنها را متقاعد به رای دادن برای شما.”

با توجه به دیتریش دولت و مبارزات محلی مجبور به انطباق با راه اندازی ارسال پیامک در طرح های و ramping تا تلفن-تماس با اقدامات به منظور رسیدن به رای دهندگان. برخی دیگر مانند شولتز و ماسک-ساخت عملیات را در بر داشت راه های خلاق به کمپین و گرفتن توجه رای دهندگان بدون نیاز به رفتن درب به درب.

جمهوری خواهان باید یافت دیجیتال خود عملیات بیش از حد. “دولت جمهوری خواهان در سراسر کشور در حال تطبیق با شرایط چالش برانگیز در حال تحول اطراف ما — ما خود افتخار کنند و ما اینجا هستیم برای کمک به با این حال ما می توانیم” گفت: RSLC ملی دبیر مطبوعاتی Lenze موریس در بیانیه ای به Vox. “ما باید تشویق کاندیداها به استفاده از تکنیک های نوآورانه از جمله ویدئو کنفرانس برنامه ریزی tele-سالن شهر و حتی توازن خود را پرداخت می شود محتوای دیجیتال برای اطمینان از پیام های کلیدی هنوز هم رسیدن به مخاطبان در نظر گرفته شده. این زمان نامشخص اما این ماموریت باقی می ماند همان: برنده شوید.”

سارا کرافورد یک دموکرات در مبارزات انتخاباتی دولت برای مجلس سنا در کارولینای شمالی در منطقه 18 (که تحت پوشش بخش هایی از رالی) است که توسط خود او پذیرش نیست بزرگترین دونده. با این وجود او می گوید: او در بر داشت آن را به یک خروجی فوق العاده برای انرژی و همچنین به عنوان یک راه برای ارتباط با خانواده. او شروع به در حال اجرا به صرف زمان بیشتری را با پدر او که یک دونده. در سال 2017, آنها زد با هم در “احمق چالش” خسته کننده چهار روز 46.8 مایل مجموعه ای از نژادها در دیزنی جهان.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه کرافورد مجبور شد او را رها سنتی در شخص مبارزه و جمع آوری کمک مالی. “ما به طور معمول میزبان خانه احزاب با کار افتاده d’oeuvres و نوشیدنی ها و با یک مهمان ویژه و … البته من از رفتن و دست کشیدن درب,” او گفت: Vox. اما “در طول این همه گیر و همه کسانی که همه چیز را از روی میز.”

در حالی که او فکر می کرد از طریق برخی از ایده ها برای دیجیتال کمپین جدید یکی زده مجازی 5 کیلومتری مسابقه.

“من در بسیاری از مختلف اجرای گروه در Facebook و همه به صحبت کردن در مورد تمام نژادها بودن لغو شد. نژادها که من امضا کرده بود برای خودم که لغو شد,” او گفت:. “من فکر کردم:” آه خدای من, من می تواند میزبان یک 5k. چقدر سرد خواهد بود؟”

قوانین مسابقه که او به نام “اجرای رای برنده 5k” ساده بودند: هیچ مجموعه, مسیر, شما می توانید با سرعت خود را و مهمتر از همه شما می توانید آن را در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله. “آن را مجازی. شما می توانید آن را اجرا کنید شما می توانید راه رفتن در آن شما می توانید آن را بر روی تردمیل است. شوهر من می گوید شما حتی می توانید درایو آن را اگر شما می خواهید. من فکر می کنم که خیانت” او گفت:.

در حالی که در این مسابقه کمک کرد کرافورد تبلیغات مبارزات انتخاباتی او را نیز به او اجازه دریافت پیام خود را به مردمی که شاید در عین حال با توجه به سیاست های محلی به خصوص در وسط یک بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به نژاد کرافورد نیز اقتباس به انجام بیشتر دیجیتال و تلفن مبارزه. و یادداشت های او انجام این کار اجازه داده است برای مکالمات او ممکن است در غیر این صورت تا به حال به خصوص در اطراف موضوع مراقبت از کودک: “من واقعا غنی و گفتگو در مورد آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق و آنچه را که آنها در حال تجربه و چگونه آنها در حال مدیریت کار از خانه و کودکان خود را,” او گفت:.

باید کرافورد نفع خود دولت سنا نژاد می تواند یکی از پنج وانت دموکرات ها نیاز به پس گرفتن اتاق. این حزب همچنین نیاز به تلنگر شش دولت کرسی مجلس به پس گرفتن کنترل خانه ملت. کوه در می رم 11 کرسی آسان نخواهد بود اما دموکرات ها امیدوارم که آن را به جلو و خارج از این سقوط.

“قطعا وجود دارد خوش بینی در میان کارولینای شمالی دموکرات که حزب می تواند همچنان به ساخت سود آن در سال 2018 است. برای استارت, قبلا دولت-قوه مقننه نقشه ای که کشیده شد به نفع جمهوری خواهان است نه بیشتر. به تازگی کشیده شده نقشه ارائه می دهد چند فرصت های اضافی برای دستاوردهای دموکراتیک در سال 2020” پیتر Francia مدیر مرکز بررسی و تحقیق و استاد علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای شرق گفت: Vox در ایمیل.

و دادن برخی از کارولینای شمالی دموکرات امید است این واقعیت است که علاوه بر دوباره ترسیم, نقشه, سیاست های ملی در حال انتظار برای بازی در نقش دولت به عنوان به خوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی شده است به زیر 50 درصد وجود دارد در طول سال 2020 و بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری. اگر کسانی که در نظر سنجی برگزاری انتخابات مقدماتی دموکرات مانند کرافورد ممکن است مبارزات انتخاباتی خود را تقویت بایدن محبوبیت.

با وجود آن Francia هنوز هم فکر می کند که تصرف در خانه ملت است یک نبرد دشوار برای دموکرات ها. “دموکرات ها قطعا می تواند انتخاب کنید تا برخی از کرسی های بیشتری را در هر دو مجلس وزارت امور خارجه و وزارت امور خارجه مجلس سنا. اما می تواند از آنها به نفع خود به اندازه کافی بزرگ را به تصرف اکثریت? آن را غیر ممکن نیست اما احتمالا بعید است,” او گفت:.

میشیگان دموکرات به همین امید به دست گرفتن کنترل کامل دولت خود را — اما تلاش شده است پیچیده نیست فقط با این بیماری همه گیر را در اثر مبارزات اما واقعیت این است که دولت تبدیل به یک عالم صغیر از همه گیر سیاست بازی در سطح ملی است.

دیترویت یکی از قدیمیترین شهرهای ما را به دیدن شیوع و از جولای 13, بیش از 6000 نفر کشته شده اند از Covid-19 ایالت — با بیش از 69,000 موارد تایید شده به طور کلی با توجه به Michigan state داده است. به سرعت در حال افزایش مورد شمارش در ماه مارس به رهبری رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) به سرعت پیاده سازی یک ایالت مستند.

که مستند و Whitmer خودش — بود اعتراض توسط افراد مسلح به شهروندان اجازه داده شد به خانه ملت در مارس تظاهرات. رئیس جمهور تهمت و تشویق معترضان از دور به tweeting تشویق به “آزاد میشیگان” همراه با چند تن از کشورهای دیگر به رهبری دموکراتیک فرمانداران.

تمام است که ممکن است نشان می دهد که دموکرات ها — از جمله یکی که سازمان ماسک-عملیات ساخت چهره یک مبارزه دشوار در تلاش های خود را برای برنده شدن در دولت است. اما با توجه به میشیگان ناظر انتخابات برنی رابطه رئیس جمهور از حماسه-MRA که این مورد نیست. و کسانی که ضد قفل معترضان یک تصمیم اقلیت در دولت است.

“رای گیری که ما [را نشان می دهد Whitmer] در 60 تا 70 درصد [محدوده] در مثبت کار امتیاز و او را حتی بالاتر در نظر او اداره coronavirus” رابطه گفت: Vox.

اما متوقف نشده جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی — از جمله آنت گلن Schulz حریف — از آغوش روح کسانی که در تظاهرات. خواه برگزار شد مقننه در نهایت رای به لغو Whitmer اضطراری اعلام در 30 آوریل به عنوان معترضان در نگاه. دولت جمهوری قانونگذاران در حال حاضر آماده به شکایت فرماندار بیش از پناهگاه در خانه سفارش با وجود دادگاه های ایالتی نماز جمعه که گفته بود قانون اساسی.

میشیگان دموکرات دیدن یک استارک تقسیم بین آنچه, عمومی, نظرسنجی نشان می دهد مردم می خواهد و آنچه در آن قانونگذاران در حال ارائه. آنها همچنین توجه داشته باشید که تجدید حیات اقتصادی جمهوری خواه به مقامات تبلیغ در فشار خود را برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار محقق نشده و آنها فرصت را در هر دو.

دموکرات ها در میشیگان نیاز فقط چهار کرسی را به انتخاب اکثریت در دولت خانه شش در سنا طرف. با توجه به رابطه انتخابات ریاست جمهوری عوامل به شدت به کدام حزب کنترل میشیگان خانه ملت. با توجه به حماسه-عمرا آخرین نظرسنجی از 600 به احتمال زیاد رای دهندگان در میشیگان بایدن آگهی تهمت 14 درصد (نظرسنجی تا 4 درصد حاشیه خطا). انتخابات ریاست جمهوری است که انتظار می رود برای افزایش مشارکت رای دهندگان و اگر بایدن قادر به افزایش سهم رای از پایین-رای دموکرات — به عنوان نظر سنجی نشان می دهد او می تواند انجام دهد — انجمن گفت: نوامبر 3 خواهد بود یک روز بسیار خوب برای دموکرات میشیگان.

“هنگامی که وجود دارد یک موج انتخابات این کمی مانند تماشای Poseidon ماجراجویی که در آن یک نقطه که در آن متورم شدن آب است در مورد پاکت اس اس Poseidon,” او گفت:. “که احتمالا یک کمی مانند بسیاری از نامزدهای جمهوری خواه شروع به احساس می کنید در مورد رای گیری که آنها با شنیدن و یا دیدن در مسابقه است.”

مانند همتایان خود در کارولینای شمالی و میشیگان و تگزاس دولت دموکراتیک خانه نامزد الیزابت بک یافت مبارزات انتخاباتی خود را برای پرتاب حلقه با این بیماری همه گیر. او را در حال اجرا برای دولت نماینده مردم در خانه 97 منطقه است که در حومه منطقه پوشش جنوب غربی بخشی از Tarrant County, صفحه اصلی به فورت ورث.

مانند انتخابات مقدماتی دموکرات در کشورهای دیگر او آماده شده بود یک سنتی مبارزات قبل از Covid-19 رسید و پس از آن باقی مانده بود تکاپوی راه هایی برای گرفتن رای دهندگان توجه پس از همه گیر.

پس از انجام یک طوفان مغزی او با همکاری چند تن دیگر دموکراتیک زنان در حال اجرا برای دفتر برای تولید یک فیلم بر اساس این قلم مو آرایش تصویری الگوی رفتاری بود که محبوب این بهار. اما به جای نشان دادن زنان تبدیل به ملکه زیبایی آنها به پایان رسید تا در مبارزات انتخاباتی خود را دنده.

“شما باید این کمپین که شما فکر می کنید شما می دانستم که دقیقا همان زمانی که و که در آن شما می خواهم به انجام همه چیز تمام شده است که طرح میتوانست به,” او گفت: Vox. “که منجر به برخی خوابی و یکی از آن شب های من سقوط کردن یک بیت از یک سوراخ خرگوش در توییتر تماشای این ویدئوها. … و من فکر کردم که به نظر می رسد نوع از سرگرم کننده است.””

توییت رفت پایین کلید ویروسی دست آورد و بسیار مورد نیاز اولیه توجه برای بک که منطقه بدست پیوسته دموکراتیک تر بیش از دهه گذشته است.

بسیاری از چشم ها را در تگزاس در روز انتخابات این سال است. صاحب نظران را تماشا عمیق-قرمز دولت تغییر جمعیتی و تعجب که آیا آن را یک موضوع که اگر تگزاس در نهایت آبی می رود. سابق آمریکا در کنگره Beto o’rourke آمد نزدیک تر از هر حزب دموکرات در حافظه اخیر به برنده شدن در یک ایالت نژاد در سال 2018 هنگامی که او مواجه خاموش در برابر جمهوری خواه تد کروز سناتور. و بایدن برگزار منجر شود و یا اجرا با مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از نظرسنجی های اخیر.

کسانی که پای صندوق های رای را مورد توجه محلی کارشناسان سیاسی. “ما می گویند در روح نکته اونیل ‘تمام سیاست های محلی,'” تگزاس مسیحی دانشگاه استاد علوم سیاسی جیم Riddlesperger گفت: Vox. “حقیقت این است که در سال 2020 در بسیاری از زمینه ها, همه سیاست ملی تبدیل شده اند.”

با توجه به Riddlesperger آن را بعید است اگر نه غیر ممکن است برای دموکرات ها برای پیروزی در 13 کرسی آنها نیاز به بیش از ایالت تگزاس ، مجلس سنا دولت است که احتمالا بیشتر از رسیدن به دموکرات ها در این سال ، این مشکل برای دموکرات ها در دولت است که وجود دارد به سادگی بیشتر رای دهندگان جمهوری خواه. اما واقعیت این است که در تگزاس است رقابتی است که یک بیانیه سیاسی خود را در آن.

“این یک زمان هیجان انگیز برای تماشای تگزاس سیاست از آنجا که شما نمی توانید فقط به سادگی قرار دادن یک ستاره قرمز بیش از تگزاس به عنوان شما شده است قادر به انجام پس از سال 1980 و می گویند که تگزاس بی ربط است در سیاست های ملی گفت:” Riddlesperger.

و همانطور که در کارولینای شمالی و میشیگان این بیماری همه گیر است که با داشتن یک اثر واقعی بر روی آن سیاست خارجه: Covid-19 بسیار فوری و شخصی سیاسی مسئله برای مردمی که تا به حال یک دوست می میرند و یا تبدیل شدن به طور جدی بیمار با آن, با اشاره به تعداد مورد افزایش یافته است بالا 264,000 و بیش از 3200 اهالی تگزاس فوت کرده اند این بیماری که از جولای 13, با توجه به وزارت امور خارجه داده است.

رای دهندگان Riddlesperger گفت: فقط نمی تواند نادیده بگیرد. اخیر ایسنا/نظرسنجی در دولت نشان می دهد که 43 درصد از 1,212 به احتمال زیاد رای دهندگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک “بسیار بد” کار از دست زدن به این بیماری همه گیر. دولت در سطح جمهوریخواهان را دیده اند و شروع کرده اند به شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسئله است. مثلا تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت نهاد دستور ماسک برای اکثر استان ها و پیشنهاد آنها ممکن است مجبور به عقب خود را بازگشایی.

این نوع سکوت به دستور اساسی اقدامات حفاظتی است که بسیاری از دموکرات تگزاس خوش بینانه در مورد انتخابات شانس — بک گفت که او آن را می بیند به عنوان حل استفاده امتیازهای به طور معمول لذت بردن از.

“اگر یک وقت در حال انجام کار خود را حق و رهبر و با استفاده از موقعیت خود برای کمک به مردم و به سهولت این بار برای مردمی که من می گویند آن را احتمالا خواهد بود مفید برای یک وقت” او گفت:. در منطقه “فکر نمی کنم که لزوما مورد است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>