چگونه Netflix ساخته شده Breaking Bad آمار — و به همین دلیل است که نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد

Breaking Bad یکی از بزرگترین بازدید Netflix هرگز ساخته شده است.

پس از قسمت های قدیمی این درام در مورد دبیرستان معلم علوم و مت فروشنده Walter White شروع به پخش در Netflix بکشد نشان می دهد محبوب تر در AMC اصلی آن شبکه. معمولا برای مخاطبان تلویزیون را نشان می دهد خرد شدن در طول زمان است. با Breaking Badمخالف اتفاق افتاد: آن فصل چهار آخر تا به حال کمتر از 2 میلیون بیننده; اما وقتی که سری آخر پخش دو سال بعد مخاطبان آن رشد کرده بود به 10 میلیون نفر است.

این یک مثال از آنچه ما تماس بگیرید Netflix اثر — که Netflix توانایی برای پیدا کردن جدید و بزرگتر مخاطبان نشان می دهد که تا به حال ورشکستگی در شبکه های سنتی.

همین دلیل است که Netflix بکشد سنتی تلویزیون frenemy برای یک دوره زمانی نسبتا کوتاه. آن می تواند به رشد محبوبیت نشان می دهد که هنوز هم در حال اجرا در تلویزیون سنتی — در حالی که به طور همزمان آموزش بینندگان تلویزیون به جریان نشان می دهد در Netflix بکشد.

AMC اصرار دارد که Netflix بود فقط یکی از دلایل Breaking Bad اینقدر بزرگ — آن را می گوید که مخاطبان نیز یافت می شود نشان می دهد از طریق ویدئو بر روی تقاضا و شکستن بد “ماراتن” که شبکه اجرا می شود. بسیاری از افراد دیگر از جمله Breaking Bad خالق Vince Gilligan اعتباری Netflix برای افزایش.

Netflix بکشد پلت فرم ساخته شده آن را آسان برای بینندگان به شراب خواری قسمت های چندگانه در یک نشسته است. آنها می تواند سازمان دیده بان قسمت ها هر زمان که آنها می خواستند به جای انتظار برای آنها را به هوا در تلویزیون. و مهمتر: هنگامی که آنها را تماشا Breaking Bad در Netflix بکشد آنها را نمی بینم یک واحد تجاری است.

Netflix ارائه یک راه برتر برای تماشای نشان می دهد و مخاطبان خود را دنبال کرد.

Breaking Bad‘s Netflix-powered صعود خوب بود برای AMC و برای Netflix بکشد و برای Netflix بکشد بینندگان. اما این نوع برنده-برنده-برنده بود و یک مرحله موقتی برای Netflix و شبکه های تلویزیونی. در نهایت تلویزیون های بچه ها متوجه شدم که حتی اگر Netflix بکشد می تواند افزایش آنها در کوتاه مدت آنها تضعیف کسب و کار خود را در دراز مدت توسط آموزش بینندگان برای تماشای مسائل خود را در Netflix بکشد به جای تلویزیون. به طوری که آنها شروع به خاراندن پشت خود را در برنامه نویسی خود را برای Netflix بکشد-سبک خدمات است که آنها شروع به راه اندازی. اما Netflix مدیران که پیش بینی شده است که حرکت شلوغ شده بود و ایجاد خود را نشان می دهد.

حتی در سال 2020 آن را همیشه یک رقابت مستقیم. Netflix است که میلیاردها دلار هزینه یک سال خود را در آن نشان می دهد به جلو و بیشتر بینندگان دور از تلویزیون سنتی, اما جریان, خدمات می تواند هنوز هم گاهی اوقات کار با تلویزیون سنتی.

در سال گذشته Gilligan در نهایت منتشر شد Breaking Bad عاقبت — El Caminoیک فیلم متمرکز بر Walter White sidekick Jesse Pinkman. و این بار تلویزیون/Netflix سفارش معکوس شد: این فیلم عرضه در Netflix بکشد در پاییز گذشته و پس از آن نشان داد در AMC چند ماه بعد.

در این قسمت از سرزمین غول ها: Netflix اثرما در Netflix بکشد ارتباط با رسانه های سنتی آن شرکت در نهایت مختل شود. آن را پیچیده! که باعث می شود آن را مناسب برای پادکست ما.

اشتراک در سرزمین غول ها در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>