COD زنان گلف چهره روز سردتر اما شلوغ دوره های آموزشی در شیفت برای زمستان برنامه

یک تغییر از پاییز به زمستان ممکن است این معنا نیست که بسیار به یک, تیم ملی فوتبال, یک تیم والیبال و یا سایر رشته های ورزشی در دانشکده کویر چرا که ورزشکاران خواهد شد و بازی در همان زمینه های بازی و یا در همان ورزشگاه اینکه بازی ها را در ماه سپتامبر یا ژانویه.

اما که ممکن است این مورد برای تیم گلف زنان در دانشکده کویر که همراه با دیگر ورزش ها در کالج ها در سراسر کشور خواهد بود و حرکت خود را فصل به فصل از پاییز به زمستان به دلیل ادامه نگرانی ها در مورد COVID-19 ویروس.

برای هر مزیت Roadrunners تیم گلف زنان می شود در حال حرکت به زمستان یک نقطه ضعف به شرح زیر است.

“این یک کمی از هر دو صادقانه گفت:” کاد سر مربی ارین لیند. “وجود دارد بدیهی است که مزایای آن از آنجا که ما مورد استفاده برای بازی در گرما و تمرین هنگامی که آن را 110 درجه است.”

بیشتر: دانشکده کویر, فوتبال, همه سقوط های ورزشی منتقل ژانویه 2021

که نمی تواند در این مورد در ماه های ژانویه-طریق-مارس نجومی در سال 2021 اما که در آن Roadrunners بازی خواهد کرد ممکن است یک نگرانی است. البته ممکن است دسترسی نه چندان آسان با زمستان برنامه.

در پاییز با اکثر دوره های گلف در صحرا هنوز خالی به عنوان snowbirds و گردشگران جلوگیری از گرما COD با این نسخهها کار با بسیاری از دوره ها برای هر دو عمل دور یا نارنجی امپراتوری مسابقات کنفرانس. یکی از کسانی که دوره های اغاسی, باشگاه های کشور در پالم دزرت که COD بود که میزبان یک رویداد کنفرانس در سپتامبر. 2. COD اولین رقابت فصل بود Aug. 23 و 24 در سواحل جنوبی کلاسیک در شهرستان ونتورا.

برنامه های جدید ممکن است حتی دوستانه صحرا دوره های سخت و فشرده برای پیدا کردن اتاق برای Roadrunners. نه تنها اعضا و گردشگری در کویر بازی گلف و پر کردن تا سه بار در روز کوتاه تر در اوایل ماه سال ترک کمتر توپ را روی گوه بار برای یک دوره آموزشی برای ارائه در خارج از بازی است.

اعضای گردشگران بسته محلی دوره

“ما در حال رفتن به ماه ژانویه تا مارس برای تاریخ ما است که درست در اوج فصل برای کویر” گفت: Lind. “ما امیدواریم برخی از دوره های آموزشی این اجازه را به ما می آیند و عمل است.”

COD مردان گلف تیم بازی خواهد کرد در بهار آن را به عنوان معمولا دوز شروع کمی بعد با باز عمل تاریخ مارس 27. مرغی شبیه فاخته تکزاس مردان عمل در چندین دوره های مختلف و میزبانی خود را تا سال 2020 کنفرانس مسابقات در S در رانچو مایراج.

یک تغییر برای زنان تیم خواهد بود میزبانی خود را OEC کنفرانس رویداد در دریاچه های کشور باشگاه در پالم دزرت به جای اغاسی اگر چه لیند گفت: این تیم به مدت طولانی ارتباط با اغاسی ادامه خواهد داد. لیند یک دستیار حرفه ای گلف در دریاچه ها.

حتی لیند توانایی برای هدایت این تیم ممکن است برخی از مسائل. لیند می گوید: او معمولا آثار شش روز در هفته در دریاچه ها از نوامبر تا ژوئن است. اما جاده مسابقات و حتی روزانه از شیوه های COD می تواند باعث برخی از درگیری با او کار به طور منظم.

“من امیدوار هستم که هر دو دریاچه و COD خواهد اجازه دهید من تعادل دو” او گفت:.

فصل آینده در حال حاضر در سال 2021 خواهد بود لیند چهارم در راس COD تیم و تیم قوی شده است که او در سه سال گذشته رسید. در سال 2018 در این تیم به پایان رسید دوم در کالیفرنیا کالج انجمن ورزشی قهرمانی کشور و در سال گذشته این تیم پایان ششم در حالت مسابقات.

لیند گفت که او انتظار دارد دیگر تیم قوی در فصل آینده با حداقل سه دختران از Coachella Valley و دو از دره امپریال. یکی از پتانسیل بازیکن از کانادا ممکن است از دست رفته به دلیل ویروس محدودیت های مسافرتی.

“دختران در حال رفتن به خوب” لیند گفت. “آنها در حال رفتن به بازی در یک فصل امیدوارم. و امیدوارم ما شروع به برخی از شیوه های به زودی اما به دلیل است که ما از طریق فشار.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر