Bartenders برای زندگی, جمع آوری پول برای عدالت اجتماعی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Tiffany Unger is using her skills as a bartender to be an ally. - TINY LITTLE MONSTER DESIGN/BARTENDERS FOR BLACK LIVES

  • TINY LITTLE MONSTER طراحی/BARTENDERS برای زندگی
  • تیفانی انگری است که با استفاده از مهارت های خود را به عنوان یک متصدی بار به عنوان یک متحد.

پس از مرگ جورج فلوید در تیفانی انگری می دانستم که او می خواست به عمل; او فقط نمی دانم چه باید بکنید. سپس او را دیدم نانوا برای زندگی جنبش را خاموش و او یک ایده است.

“پس از مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور من واقعا زده نیاز به عمل” انگری توضیح می دهد. “من می خواستم برای انجام کاری ملموس بود و بسیار با الهام از نانوا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. من فکر کردم من می تواند انجام این کار’ بنابراین من کسی را به یک لوگو و یک سایت برای من حداقل می تواند جمع آوری پول است.”

انگری را ایده Bartenders برای زندگی, امید به جمع آوری پول برای عدالت نژادی سازمان ها از طریق فروش کالا و قرار دادن در حوادث است که اهرم استعدادهای سنت لوئیس نوار جامعه است. نانوا برای زندگی, جنبش تاسیس شده توسط شارون Harter و هانا Kerne کرده است بیش از $24,000 محلی نژادی عدالت سازمان های غیر انتفاعی و انگری امید Bartenders به صورت سیاه و سفید زندگی را بیش از حد.

انگری برنامه های بزرگ برای Bartenders برای زندگی از جمله یک رویداد بزرگ او امیدوار است تا میزبان در آینده نزدیک اما او با شروع این کالا به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“من واقعا می خواستم به پرتاب یک رویداد در ماه ژوئیه اما با COVID اعداد رو به افزایش آن در یک وقفه” انگری می گوید. “این چشم انداز در برج Grove Park با bartenders تخمیر و قرار زیرند توزیع محصول و متعلق به رستوران فروش مواد غذایی و حفظ درآمد حاصل. به عنوان یک صاحب کسب و کار من بسیار نگران COVID. من احساس نمی مانند جولای زمان مناسب است.”

تا زمانی که او می تواند با قرار دادن در یک رویداد انگری است با تمرکز بر ایجاد و فروش تی شرت پوستر و نشانه ها به میله های محلی و رستوران ها و کوکتل علاقه مندان با سازمان آرم. اگر پول برای کالا کمک خواهد کرد که صندوق این سازمان ها انجام می دهند این کار برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند او همچنین امیدوار است که با دیدن این لوگو در نوار یا رستوران سیگنال را به BIPOC که آنها در استقبال فراگیر محیط زیست است.

“ایده این است که bartenders یا صاحبان رستوران ها می تواند قرار داده تا نشانه و یا پوشیدن تی شرت به طوری که وقتی کسی walks into a bar, آنها می دانند که آنها در حال رفتن به استقبال ضد نژادپرستانه محیط زیست است. فکر این است که این تغییرات کوچک می تواند تفاوت را. شما شاید نمی خواهید به تغییر جهان با پوشیدن یک تی شرت, اما شما می توانید تغییر فرهنگ از فضای خود را.”

انگری همکاری با شرکت های محلی کوچک Little Monster برای طراحی لوگو و چاپ کالا و همچنین به عنوان دختر لویی که طراحی وب سایت سازمان. هر دو به ارائه خدمات خود را طرفدار بونو به عنوان یک راه برای کمک به این گروه از زمین و حمایت از جنبش برای عدالت نژادی.

به عنوان او را برای آینده رویداد انگری می گوید که او در حال حاضر دریافت پاسخ مثبت از برج گرو پارک و برنامه ریزی برای حرکت به جلو به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در عین حال او امیدوار است که فروش کالا کمک خواهد کرد که ساخت حرکت برای نوپای سازمان است.

“به عنوان یک فرد در حال حاضر چه کسی می خواهد برای انجام کاری اما نمی دانم چه باید بکنید, من احساس می کردم که حداقل ما می تواند جمع آوری مقداری پول و تغییر میله های زندان به ساخت جامعه” انگری می گوید. “هنگامی که مردم به یک نوار به اویختن با دوستان و خانواده های آنها می خواهند آن را به یک فضای استقبال. من امیدوارم که مردم در آمده و احساس می کنید که راه را زمانی که آنها با دیدن این نشانه در پنجره.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>