به عنوان فرودگاه exec تام نولان حرکت چگونه پالم اسپرینگز بین المللی به جلو حرکت خواهد کرد

تام نولان راه می رفت از طریق پالم اسپرینگز فرودگاه با افتخار با اشاره به ادامه ساخت و ساز و نوسازی پروژه ها از جمله جدید فروش بلیط مقابله و خودکار چمدان دست زدن به سیستم فقط یک بخش کوچک از $137 میلیون دلار در فرودگاه پیشرفت خود را در طول 13 سال به عنوان مدیر اجرایی.

نولان پذیرفته موقعیت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سانفورد فرودگاه اقتدار در اورلاندو فلوریدا. آخرین رسمی روز دوشنبه است.

اما دستاوردهای ایستادگی در اخیر سایه coronavirus همه گیر آورده است که گردشگری به نزدیکی متوقف و تبدیل این فرودگاه از یک جای شلوغ است که در سال گذشته در خدمت یک رکورد 2.6 میلیون مسافر به فقط بخشی از آن را از طریق آمدن امروز.

نولان اما برگ اعتماد به نفس است که این فرودگاه در جای پای محکم به طور کامل بهبود می یابند پس از آن که اقتصاد بازگشایی و مردم به راحتی پرواز دوباره.

آن را نمی خواهد بود آسان است. در ماه مه به تنهایی برای مثال در فرودگاه دیدم نزدیک به 90 درصد کاهش مسافران خدمت از 190,756 در سال 2019 به 19,154 در سال 2020 است.

قبل از همه گیر فرودگاه بود با دیدن back-to-back سال خدمت بیش از 2 میلیون مسافر است.

 • 2016: 1,998,206 – 5.8% افزایش بیش 2015
 • 2017: 2,100,072 – 5% افزایش بیش 2016
 • 2018: 2,327,018 – یک 10.8 درصد افزایش بیش از 2017
 • 2019: 2,563,955 – یک 10.2 درصد افزایش بیش 2018

نشستن برای مصاحبه در چهارشنبه نولان صحبت می کرد با افتخار از آنچه که او انجام شده است در 13 سال اما تمایلی به تنهایی در کانون توجه است.

“من بسیار خوشحال هستم در نتایج. من فکر می کنم در چند سال گذشته از رکورد-رکورد رشد دو رقمی … بازتابی از تلاش های هماهنگ از همه در دره; هر کس در دره” نولان گفت.

“این بدان معناست که هر شهروند هر ساکن و سیاست گذاران و shakers در سراسر دره. من با افتخار می توان در ارتباط با آن گروه از افراد او گفت:” نشسته در یک میز گرد در دفتر پشت خود را به کف به سقف پنجره که نگاه کردن بیش از فرودگاه با یک دید واضح و روشنی از هواپیماهای آمدن و رفتن.

تمام که شد انجام نولان گفته شد اولویت گذاشته شده توسط پالم اسپرینگز – که صاحب فرودگاه – و چه مسئولان شهرستان خواست. اولویت شامل گرفتن یک جدید FAA برج; ایجاد یک طرح جامع فرودگاه; باز کردن یک جدید در منطقه تلاقی چند خیابان یا جاده – the Sonny Bono محل اجتماع; و بهبود امتیازات.

“به هیچ وجه این مورد من. آن را در مورد آنچه که انجام شد و به طور طبیعی به عنوان مدیر اجرایی, من یک نقش در آوردن که به ثمر,” نولان گفت.

بهبود سرمایه پروژه های تکمیل شده یا در جریان پس از نولان وارد در سال 2007:

 • 24 میلیون دلار جدید هشت دروازه منطقه ای تلاقی چند خیابان یا جاده – the Sonny Bono Concourse
 • $1 میلیون فرودگاه طرح جامع به روز رسانی
 • $3 میلیون اجاره اتومبیل بسیاری گسترش
 • 7 میلیون دلار بازسازی باند فرودگاه
 • 5 میلیون دلار امتیازات ارتقا/گسترش
 • 4 میلیون دلار ترمینال و حیاط عوض کردن
 • 25 میلیون دلار جدید FAA برج کنترل
 • 4 میلیون دلار ارتقاء سیستم های امنیتی
 • 14 میلیون دلار ترمینال صحن بازسازی
 • $4 میلیون امنیت و صفحه بندی سیستم های ارتقا
 • $12 میلیون نفر اصلی باند بازسازی
 • 4 میلیون دلار ارتقاء فرودگاه سیستم های الکتریکی
 • $30 میلیون پایانه فروش بلیط نوسازی منطقه

“PSP فرودگاه رشد شده است یک اولویت برای شهرستان ها” شهرستان مدیر David آماده گفت. “تام شده است یک عضو کلیدی تیم کار به حرکت فرودگاه به جلو و ساختمان خدمات هوایی به مقصد جدید. ما قطعا سپاسگزار از تلاش های خود را بیش از 13 سال گذشته.”

فرودگاه معاون Ulises Aquirre منصوب شده است سرپرست.

Aquirre “است که به خوبی انجام شده در فرودگاه عملیات حرفه ای و قادر خواهد بود بلافاصله به گام به مدیر نقش حصول اطمینان از کارآمد و موثر عملیات در PSP” آماده گفت.

با توجه به سرعت پایین در ترافیک هوایی و از دست دادن درآمد فرودگاه در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس این شهر را به تاخیر می اندازد جستجو برای یک مدیر جدید آماده گفت.

“طرح ما این است که به بلافاصله شروع به جستجو برای یک مدیر جدید بلکه با پس انداز حقوق و دستمزد از کاهش اجرایی کارکنان ما به جلو حرکت خواهد کرد و با جایگزینی در حال حاضر خالی فرودگاه بازاریابی/خدمات هوایی و موقعیت” آماده گفت.

“این موقعیت خاص مهم است برای بازسازی خدمات مسافرت هوایی و PSP موقعیت را به عنوان یک مقصد گردشگری برتر همانطور که ما حرکت به سمت یک پست-COVID محیط زیست,” او گفت:.

نولان حقوق و دستمزد در خروج $بود 208,000 سالانه است. Aquirre حقوق و دستمزد خواهد شد در مورد $160,000 سالانه آماده و افزود: پس انداز از داشتن هر دو مدیر و دستیار مدیر خواهد شد در مورد $200,000 در هر سال است.

نولان و فرودگاه کمیسیون رئیس Al جونز اعتماد به نفس فرودگاه ایستاده بر روی یک پایه قوی و خدمات خواهد شد بازگشت به قبل از COVID-19 اعداد به عنوان اقتصاد بازگشایی و مردم شروع به سفر دوباره.

“شرکت های هواپیمایی باید یک طعم و مزه خوبی از این بازار و پتانسیل” نولان گفت. “آنها را تجربه کرده اند آنچه در این بازار می تواند تولید. من از این نظر که چون ما موفق به عنوان یک جامعه به تولید گردشگری و تقاضا که در این تجربه شرکت های هواپیمایی را فراموش نخواهد کرد و آنها را جذب و برگشت به فرودگاه آنها قادر به پر کردن هواپیما در.”

Back-to-back رکورد سال

مسافری بالغ شروع به رها کردن در ماه مارس زمانی که BNP Paribas Open و رویدادهای مهم دیگر لغو شد و آمریکایی ها متوقف شد سفر به عنوان coronavirus شروع به گسترش کرد. در 19 مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر اقامت در خانه نظم و بسته همه “غیر ضروری” کسب و کار و خدمات, خرید و فروش عمده به دره صنعت گردشگری.

که ماه را دیدم نزدیک 50 درصد افت مسافران آینده از طریق PSP – از 401,972 در مارس 2019 به 198,850 برای مدت مشابه در سال 2020 است.

مارس به طور معمول می بیند 70 تا 80 پرواز روزانه عبور از پالم اسپرینگز بین المللی است. در این سال این شهرستان گزارش حدود 15 تا 20 پرواز در روز با 10,082 مسافران عبور از طریق PSP دروازه در مقایسه با 304,855 برای آوریل 2019.

ممکن است اندکی چشم انداز مثبت در تعداد مسافر با 19,154 عبور از دروازه های PSP, اما این رقم هنوز به خوبی در زیر 190,756 خدمت در همان ماه در سال گذشته است.

“ما واقعا در شیب مسیر درست مثل در یک کشتی موشک انفجار دور از زمین” جونز گفت. “سپس COVID آمار و تحت تاثیر همه و تقریبا هر صنعت و ما به حرکت آمد.”

یک 11 میلیون دلار کمبود بودجه با توجه به از دست دادن درآمد در فرودگاه به تنهایی ملاقات با یک بار FAA مراقبت در عمل کمک مالی برای این مقدار که در این شهرستان دریافت در اوایل سال جاری آماده گفت.

“اما (فرودگاه) بودجه شکننده و ما نمی دانیم که چگونه به بازیابی رخ خواهد داد اما به نظر می رسد مانند آن خواهد شد آهسته تر از ما انتظار داشتند” آماده گفت: به همین دلیل است که این شهر تصمیم به تاخیر در پر کردن نولان ،

گردشگری مقامات می گویند آن می تواند سال ها طول بکشد تا به طور کامل بهبود می یابند.

چالش این است که نگه داشتن این فرودگاه در حال اجرا در یک “بسیار صاف و موثر پس از آن آماده برای re-دیدار با تقاضا به عنوان آن را به آرامی افزایش می یابد. و آن را افزایش می دهد” جونز گفت.

فرودگاه دیده است رکورد ترافیک سه سال گذشته دو رقمی را افزایش می دهد در دو سال خدمت توسط 11 شرکت های هواپیمایی با بدون توقف پرواز به بیش از 20 مقصد.

که میراث رکورد موفقیت “برای فرودگاه – forget me – در حال رفتن به مجموعه ای از دوره های آینده و به خصوص تک به تک” نولان گفت.

پالم اسپرینگز بین المللی است و یک مقصد فرودگاه – “یک مقصد جهانی” جونز و نولان گفت: – و مردم سفر به کویر به تعطیلات. دهانه آن حدود 950 هکتار و استخدام حدود 1200 در طول اوج فصل از جمله امتیازات و کسب و کارهای دیگر.

“این فرودگاه را ببینید شهرستانها بیشتر از همیشه آن را ادامه خواهد داد به رشد وجود خواهد داشت بیشتر شرکت های هواپیمایی – هنوز هم وجود دارد چند شرکت های هواپیمایی دیگر خارج وجود دارد ما شده عشق این همه سال و آنها را به بازار دریافت کنید و از آن خواهد شد که پیشرفت طبیعی به عنوان مقصد رشد می کند گفت:” نولان که پیش بینی 150,000 بیشتر ساکنان در Coachella Valley در 10 سال.

‘جایگاه ویژه ای’

نولان گفت که تصمیم به ترک است, فرصتی برای او و همسر خود را به زندگی می کنند و نزدیک به خود را فرزندان و نوه اما بسیار وجود دارد که او را از دست ندهید در مورد پالم اسپرینگز و Coachella Valley کلی.

نولان با او به ارمغان آورد از 23 سال تجربه در صنعت حمل و نقل هوایی هنگامی که او وارد PSP از ویچیتا کانزاس در سال 2007.

با نولان ورود 19-عضو فرودگاه کمیسیون ایجاد شد تا آماده نمایندگان گردشگری و هتلداری, صنایع به عنوان به خوبی به عنوان منصوب از شهروندان به نمایندگی از هر یک از دیگر هشت Coachella Valley شهرها و شهرستان ریورساید.

“من تا به حال لذت مجزا برای کار با برخی واقعا بزرگ, smart مردم است. من نه تنها از آنها آموخته اما من مجبور به بازی کردن بسیاری از شکاف” نولان گفت.

جونز اضافه شده است که هر کس در مهمان نوازی و گردشگری صنایع از جمله بیشتری پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر کار کرده اند و دست در دست, حمایت از یکدیگر در ساختمان دره به یک “مقصد جهانی.”

سنفورد فرودگاه بین المللی اورلاندو شبیه به پالم اسپرینگز بین المللی است که در آن در خدمت محبوب گردشگری محور مقصد شهر. در 2019 در فرودگاه گزارش خدمت به بیش از 3.3 میلیون مسافران داخلی و بیش از 23,000 مسافران بین المللی.

او و همسرش خواهد رانندگی در سراسر کشور به اورلاندو و هنگامی که پالم اسپرینگز در آینه دید عقب وجود دارد بسیاری نولان گفت که او را از دست ندهید.

“کالیفرنیا است که بدون شک در میان بزرگترین کشورهای این اتحادیه از نظر زیبایی; از انرژی فکری نظر; از یک trendsetting نظر. برای کسانی که در اینجا زندگی می کردند شما مرتب کردن بر اساس از تعجب در آنچه اتفاق می افتد در غرب و اجازه می دهد تا جریان جت جلو و به بقیه کشور این است که چگونه من احساس رشد در میانه” نولان گفت.

بنابراین هنگامی که این فرصت را به حرکت به کالیفرنیا ارائه شده خود است و او می دانست که او تا به حال به دست گرفتن.

“من و همسرم به طور کامل لذت می برد Coachella Valley از تمام جنبه های. مردم. زیبایی های طبیعی. آرامش. ایمنی است که شما احساس می کنید در خانه خود را. انواع سرگرمی های بی سابقه ای” نولان گفت.

“من برای همیشه تا زمانی که من ملاقات من ساز اظهار چگونه فوق العاده این دره است. آن است که واقعا یک محل خاص” نولان گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>