100,000 پست الکترونیکی-در رای رفت uncounted در کالیفرنیا اولیه

بیش از 100 ، 000 پست الکترونیکی-در رای گیری رد شد توسط کالیفرنیا انتخابات در ماه مارس ریاست جمهوری اولیه با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس که برجسته خودنمایی شکاف در دولت در تلاش برای اطمینان حاصل شود هر رای شمارش است.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس مواج کالیفرنیا بخشی از رشد تعداد متحده افزایش پست الکترونیکی-در انتخابات برای جلوگیری از جمعیت در حوزه های رأی گیری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در میان کسانی که سوال یکپارچگی رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در حالی که هواداران می گویند آنها فقط به عنوان قابل اعتماد به عنوان حوزه های رأی گیری و ارائه انعطاف پذیری بیشتری برای رای دهندگان.

اما در حالی که حوزه های رأی گیری شامل کارگران که می تواند کمک به افرادی که سوال در مورد پر کردن برگه های رای یک رای دهندگان ندارد پشتیبانی در خانه و خیلی مشکلات می تواند بوجود می آیند.

کالیفرنیا وزیر امور خارجه انتخابات داده های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان داد 102,428 پست الکترونیکی-در رای گیری رد صلاحیت شده در دولت 58 شهرستانهای حدود 1.5 درصد از نزدیک به 7 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای بازگشت. که درصد بالاترین اولیه پس از 2014 و تعداد کلی است که بالاترین سطح در یک ایالت در انتخابات پس از سال 2010.

دو سال پیش با میانگین ملی از رد ایمیل های رای در انتخابات عمومی شد و حدود 1.4 درصد و در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری سال بود که 1% با توجه به U. s. انتخابات کمک کمیسیون مطالعه است.

شایع ترین مشکل تا کنون در کالیفرنیا گم شده بود مهلت رای گیری به فرستاده خواهد شد و می رسند. به شمارش انتخابات, رای گیری باید در شهریور و یا قبل از روز انتخابات دریافت کرده و ظرف سه روز پس از آن. در سطح ایالت 70,330 آراء از دست رفته آن علائم است.

یکی دیگر از 27,525 یا ندارد یک امضا یا signature مطابقت ندارد و این یک رکورد برای رای دهندگان.

کیم الکساندر رئیس حزبی رای دهندگان کالیفرنیا پایه و اساس است که به دنبال بهبود در انتخابات به نام uncounted شکل دلسرد.

“تنها چیزی که بدتر از مردم رای گیری توسط مردم اقدام به رای دادن و رای خود را uncounted,” او گفت:. چوب خط حساب کردن از نسخ آرا “می توانید تفاوت را در یک مسابقه نزدیک.”

داده نمی شکستن uncounted آراء توسط حزب ثبت نام. در حالی که به طور کلی تعداد زیادی در مارس اگر آن را همان در نوامبر بعید است به تاثیر انتخابات ریاست جمهوری — مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده به دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 با 4.3 میلیون رای.

اما انتظار می رود که حداقل چندین محکم رقابت ایالات متحده خانه نژادها که در آن تعداد نسبتا کمی از آرا می تواند تعادل را. در سال 2018 دموکرات TJ Cox ناراحت جمهوری خواه David Valadao با کمتر از 1000 رای در یک دره مرکزی منطقه. آنها یک مسابقه برگشت در ماه نوامبر.

محلی نژادها گاهی اوقات تصمیم دارد یک تعداد انگشت شماری از رای.

کالیفرنیا به طور سنتی ارائه کرده است پست الکترونیکی-در رای گیری تنها به کسانی که درخواست برگه های رای. در طول زمان این تعداد افزایش یافته است به نمایندگی از بیش از نیمی از تمام بازیگران برگه های رای. در پاسخ به شیوع کروناویروس دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در ماه ژوئن امضا قانون نیاز شهرستان های انتخاباتی به پست الکترونیکی رای گیری برای همه دولت را نزدیک به 21 میلیون ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات ماه نوامبر.

او به نام پست الکترونیکی-در رای گیری امن و مطمئن با اشاره به یک سری از مطالعات که هیچ شواهد قابل توجهی تقلب. متحده در سراسر طیف سیاسی تنها تکیه بر پست برگه های رای از جمله کلرادو و یوتا و واشنگتن است.

بیشتر: اطلاعات حریم خصوصی از دیگر اقدامات واجد شرایط برای رای کالیفرنیا

بیشتر: اقدام مثبت خواهد بود در کالیفرنیا رای گیری در ماه نوامبر

در آماده سازی برای ماه نوامبر دولت در حال راه اندازی یک رای گیری-ابزار ردیابی که به سرعت هشدار رای دهندگان در صورتی که نیاز به اقدام مانند اضافه کردن گم شده و امضا. یکی دیگر از تغییر: دولت گسترش پنجره به صورت الکترونیکی رای گیری برای رسیدن به 17 روز پس از روز انتخابات.

حتی اگر او رای دادند از طریق پست در این سال مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام پست الکترونیکی-در رای گیری “یک چیز وحشتناک” در معرض ابتلا به سوء استفاده, هشدار, بدون شواهد و مدارک است که “شما هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا.”

با COVID-19 همه گیر باعث بسیاری از ایالت ها به دنبال جهانی نزدیک ایمیل رای گیری برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی که با داخل جمعیت ملی جمهوری خواهان و دموکرات ها استدلال کرده اند بر ایمنی و امنیت از رای سفر از طریق ایالات متحده خدمات پستی.

واشنگتن جمهوری خواه وزیر امور خارجه کیم Wyman است که در میان کسانی که آن را به عنوان یک سیستم امن. بنابراین آیا الکس Padilla, کالیفرنیا دموکراتیک وزیر امور خارجه, چه کسی می گوید که وجود دارد این است که “هیچ تر … راه به حق خود را به رای کمتر از ایمنی و راحتی از خانه خود را.”

تحقیقات توسط الکساندر گروه پیدا کرده است که به طور متوسط نزدیک به دو نفر از هر 100 پست الکترونیکی-در رای باطل در انتخابات ایالتی بین سال های 2010 و تا سال 2018 است. اما بیش از این میزان رد صلاحیت بهبود یافته حذف از بیش از 140 ، 000 برگه یا 2.9 درصد در سال 2010 به طور کلی انتخابات به 84,825 آراء و یا 1 ٪ در سال 2018 است.

نامه: پست الکترونیکی برگه های رای که کارآمد ترین و موثر و بی خطر ترین وسیله رای گیری

در ماه مارس گذشته بالاترین نرخ رد در کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که در آن 9,407 آراء و یا نزدیک به 5 درصد از کل بودند را کنار بگذارند عمدتا به دلیل آنها نمی رسند. در مقابل در مناطق روستایی Plumas County, northeast of Sacramento, همه 8,207 پست الکترونیکی-در برگه های رای دریافت کرده بودند و پذیرفته شده است.

در لس آنجلس حدود 2,800 رای نسخ زیرا رای دهندگان را فراموش کرده و به ثبت آن می تواند یافت نمی شود برای رفع این خطا. ایالتی که بی دقتی اشتباه مشخصی در حدود 13,000 برگه های رای.

بیش از 1000 رای رد صلاحیت شده در Fresno County چون امضا مطابقت ندارد یک فایل با انتخابات. همان مشکل nixed بیش از 1300 رای در شهرستان سان Diego — و بیش از 14 ، 000 در سراسر ایالت. در برخی از این موارد رای گیری کارشناسان می گویند یکی از اعضای خانواده ممکن است امضا کرده اند برای دیگران در خانواده که غیر قانونی است.

برخی از رای دهندگان ظاهرا پر کردن برگه های رای خود و سپس آنها را بر روی میز آشپزخانه: در بیش از 800 نمونه پاکت بازگردانده شدند به انتخابات بدون رای گیری مشخص شده در داخل.

اورنج کانتی ثبت نام از رای دهندگان نیل کلی گفت در نهایت یک رای دهندگان مسئولیت برای پر کردن انتخابات به درستی دریافت و آن را در پست الکترونیکی ، گاهی اوقات “این فقط یک محصول از رای دهندگان فراموشی” کلی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>