“گویا” غذاهای رایگان سخنرانی جنجال توضیح داد

گویا غذاهای مدیر عامل شرکت رابرت Unanue گفت: در روز جمعه که یک رشد تحریم از شرکت او در پاسخ به اخیر خود در ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقدار یک “جلوگیری از سخنرانی” ضربه زدن به رئیس جمهور در جریان روایت است که لیبرال ها هستند طرفداران سرکوبگر “انصراف ” فرهنگ” است که مجازات کسانی که از حق خود برای آزادی بیان است.

خواستار تحریم پدید آمده پس از Unanue گفت که تهمت بود “باور نکردنی سازنده” و این که ما این بود که “برکت” به او به عنوان رئیس جمهور در کاخ سفید به رویداد روز پنج شنبه به منظور برجسته جدید مشورتی کمیسیون بر ایجاد فرصت های اقتصادی برای Latinx آمریکایی است. ستایش بدستآمده انتقاد از ترقی خواهان و تحریم کمپین گویا غذاهای حمایت های برجسته سیاسی و فرهنگی مانند رهبران دموکرات در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و همیلتون خالق و ستاره Lin-مانوئل میراندا به سرعت در حال گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی.

در یک مصاحبه با Fox & Friends, Unanue استدلال کرد که حاضر مبارزات انتخاباتی نشان داد دو استاندارد با اشاره به این واقعیت است که او با حضور در غذا خوردن سالم ابتکار عمل در دعوت از رئیس جمهور و بانوی اول باراک و میشل اوباما در سال 2012.

“بنابراین شما مجاز به بحث خوب یا به ستایش یک رئیس جمهور اما شما اجازه ندارید زمانی که من به نام به بخشی از این کمیسیون به کمک های اقتصادی و آموزش و پرورش رفاه و شما را نظر مثبت همه از ناگهانی این قابل قبول نیست” آقای Unanue گفت.

“پس از من عذرخواهی گفت: — و به ویژه هنگامی که شما به نام رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به می گویند” نه من مشغول هستم. هیچ با تشکر از شما.’ من نگفتم که به اوباما و من نمی گویند که به رئیس جمهور تهمت,” او اضافه شده است.

سیاستمداران محافظه کار و صاحب نظران افتاده در تحریم نکردم حاضر به عنوان #Goyaway مبارزات انتخاباتی به عنوان یکی دیگر از نشانه ای از وجود یک افراطی چپ به دنبال پاک کردن گفتمان — و به تصویب قوانین تنبیهی اندازه گیری در برابر کسانی که آنها را مخالف با.

“چپ در تلاش است تا به لغو اسپانیایی فرهنگ و سکوت آزادی بیان است. #BuyGoya,” تد کروز سناتور. (R-TX) توییتی در روز جمعه. فاکس نیوز عامل و فرماندار سابق آرکانزاس مایک هاکبی در توئیتر خود نوشت: “Cancel-فرهنگ چپ لازم نیست لوبیا. خود را در سخنرانی ها و ناله در حال حاضر تولید گاز در این سیاره می تواند.”

اما در حالی که Unanue و حامیان او بر حق هستند decrying تحریم به عنوان یک حمله در حق خود برای سخنرانی در واقعیت, آن را به سادگی از نقد سیاسی حرکات.

“‘Buycotting” است نه سرکوب کرد. در واقع آن مخالف است,” جیمی حل و فصل یک محقق آمریکایی رفتار سیاسی در کالج ویلیام و مری به من گفت. “شرکت رهبران باید یک انتخاب: اگر آنها را انتخاب کنید به طور علنی فاش دیدگاه های سیاسی خود را, آنها باید انتظار مردم را برای پاسخ به ابراز خود را حتی اگر کانال های عمومی است که بیان از طریق مصرف کننده عادت است.”

Unanue مناسب و ظرفیت برای بیان ایده های خود را در مورد رئیس جمهور یا هر ماده دست نخورده باقی می ماند حتی اگر حاشیه سود در گویا, چند میلیارد دلاری, شرکت, آمار, با توجه به مقاومت مواجه از تحریم مبارزات. به جای آزادی بیان مسئله هسته ای عواقب اجتماعی است که همراه با در نظر گرفتن موقعیت سیاسی بسیار قطبی سیاسی.

Unanue از بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده به نظر می رسد در کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد که گویا مواد غذایی خواهد بود اهدای یک میلیون قوطی نخود و همچنین یک میلیون پوند از مواد غذایی به مواد غذایی بانک ها به عنوان بخشی از اسپانیایی رفاه ابتکار جدید مشورتی کمیسیون ایجاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن است که وظیفه افزایش هیسپانیک دسترسی به های اقتصادی و فرصت های آموزشی.

زمانی که Unanue گفت در باغ گل رز رویداد در یک تریبون فقط فوت دور از مغلوب ساختن پیشی جستن او نه تنها اعلام کمک مالی خود را, اما همچنین ارائه ستایش از رئیس جمهور تشبیه او به خود پدر بزرگ اسپانیایی مهاجر که تاسیس گویا در سال 1936.

“همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده” او گفت:. “و بنابراین ما باید یک سازنده. و ما دعا می کنیم. ما دعا می کنیم برای ما رهبری, رئیس جمهور ما, و ما دعا می کنیم برای کشور ما است که ما ادامه خواهد داد به رونق و رشد.”

Unanue تصمیم به ستایش از رئیس جمهور منجر به تیز مقاومت در میان Latinx ترقی خواهان که استدلال کرد که Unanue را جشن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده یک خیانت از Latinx جامعه است که خرید خود را از محصولات شرکت.

“@GoyaFoods شده است به یک جزء اصلی از بسیاری از Latino خانواده ها برای نسل های. در حال حاضر مدیر عامل شرکت خود باب Unanue است ستایش یک رئیس جمهور که villainizes و بدتر حملات Latinos سیاسی برای به دست آوردن ایم” وزیر سابق مسکن و شهرسازی, Julián Castro. “آمریکایی ها باید فکر می کنم دو بار قبل از خرید محصولات خود را.”

میراندا خالق همیلتون در توئیتر خود نوشت: “ما آموخته است که برای پخت نان در این بیماری همه گیر ما می توانند یاد بگیرند که به خود ما adobo باهم پیمینتا. خداحافظ.”

ایران ما رویای یک مهاجر جوانان-رهبری سازمان با ایجاد یک طومار کوبیدن Unanue برای هماهنگی با تهمت و خواستار تحریم شرکت; #Goyaway و #BoycottGoya trended در توییتر پس از اظهارات.

مفسران در سمت راست در پاسخ به تحریم مبارزات انتخاباتی خود را با هشتگ: #BuyGoya. محافظه کار صاحب نظران و سیاستمداران توصیف تحریم به عنوان یک حمله در Unanue آزادی بیان و حمایت برای هل دادن به عقب برداشت در گویا محصولات.

در میان مقاومت, Unanue تصمیم به نظر می رسد در فاکس نیوز و فاکس کسب و کار در روز جمعه.

در Fox & Friends — یکی از تهمت های مورد علاقه تلویزیون را نشان می دهد و یک سنگر و استحکامات از راست تفکر — Unanue شروع به مصاحبه کرد و گفت: “این خوب است که با برخی از دوستان.” در طول مصاحبه او گفت: تحریم تشکیل یک “جلوگیری از سخنرانی”; که او نمی خواهد عذرخواهی اظهارات خود و در واکنش به ستایش خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد دو استاندارد پس از ظاهر خود را در اوباما در کاخ سفید در سال 2012 به دست آورد بدون جنجال.

بعد در فاکس کسب و کار — در طول مصاحبه او شروع به گفتن میزبان که او انجام “کار بزرگ” — او گفت که این تحریم “یک بازتاب به اعتقاد من از این بخش وجود دارد که امروز در کشور ما … این تقسیم که در کشتار ملت ما — ما در حال تخریب مجسمه عیسی مسیح است.”

“آبراهام لینکلن بزرگ, نقل قول, ‘یک خانه تقسیم شده علیه خود را نمی تواند ایستاده.’ و این می تواند تخریب ما و ملت ما هستند که در آن نقطه,” او گفت:.

در اتخاذ این زبان Unanue و حامیان او را قاب تحریم به عنوان آخرین نمونه از یک overzealous چپ است که به دنبال سرکوب بیان همه چیز در آن نمی مانند. Unanue نظرات در مورد مجسمه عیسی مسیح در حال حمله تداعی مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از مجسمه-ميليبند به عنوان نشانه ای از یک “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه های اخیر به تصویر کشیده و تلاش زاد نژادپرستی معترضان به جلو و پایین و یا انتقاد یادبود بزرگداشت شخصیت های تاریخی که پشتیبانی برده داری سفید برتری یا استعمار به عنوان حمله به ارزش های آمریکایی. (هیچ نشانه ای وجود دارد که مجسمه عیسی مسیح بودن به طور کلی هدف اعتراضات اما شده است وجود دارد انتقاد از Eurocentric توصیفاتی از تصویر خود را.) در حالی که معترضان دیدن این نمادها به عنوان نامناسب جشن امریکا تاریخچه سفید برتری مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به استدلال می کنند در بسیار racialized و nativist زبان که تلاش برای حذف آنها نشان دهنده یک “توتالیتر” سرکوب در بیان هویت.

اما این زبان تحت الشعاع این موضوع در دست است. زاد نژادپرستی معترضین نیست دعوا حق مردم را به بحث در مورد مؤتلفه رهبران آنها اعتراض خود را جشن. و به همین ترتیب Unanue است نه داشتن خود نمی views سرکوب — او دریافت انتقاد برای سیگنالینگ برای حمایت از سیاست هایی که boycotters را به عنوان عادلانه نیست.

آزادی بیان به عنوان تعریف شده توسط متمم اول قانون اساسی در منشور حقوق اشاره به محدودیت های دولت در عمل (به طور خاص کنگره توانایی ایجاد قوانین) بر آزادی های عمومی و مطبوعات به بیان دیدگاه های خود. تحریم های led توسط مصرف کنندگان کارشناسان می گویند سقوط تحت حفاظت گفتار.

“خواستار تحریم اقتصادی به وضوح بیان نمی سرکوب کرد. مصرف کنندگان به مدت طولانی بسته سیاست به خرید و حمایت از کسب و کار تحریم است که بدون شک حفاظت گفتار” تیموتی Zick استاد از دولت و تابعیت در کالج ویلیام و مری قانون مدرسه به من گفت. “آقای Unanue اجرا می شود یک شرکت بزرگ پس از آن حلقه توخالی نشان می دهد که مصرف کنندگان فردی به هیچ وجه سرکوب سخنرانی خود.”

یکی مربوط به سابقه در اینجا است که یک سال 1982 حکم دادگاه عالی که یک NAACP تحریم سفید تجار در می سی سی پی به دنبال به امن “انطباق با هر دو مدنی و رهبران کسب و کار با یک لیست طولانی از خواسته ها برای برابری نژادی و عدالت” محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.

با توجه به این که تحریم نمی کند نشان دهنده یک تخلف در متمم اول قانون اساسی حقوق Unanue بیشتر اساسی شکایت پس از آن ممکن است به نظر می رسد که آن را ناعادلانه برای شرکت خود را به جریمه خود را برای ظاهر شدن در انتخابات ریاست جمهوری رویداد چیزی که او را قبل از انجام. اما این تفکر ناقص است برای تعدادی از دلایل.

فضای سیاسی بسیار متفاوت از گذشته زمان Unanue به نظر می رسد در انتخابات ریاست جمهوری رویداد: مغلوب ساختن پیشی جستن را با موفقیت مشغول به کار به طور چشمگیری قطبی سیاست آمریکا برای تمامیت ریاست جمهوری خود — حتی تبدیل اضطراری برای بهداشت عمومی به یک پارتیزان جنگ — و در نتیجه داوطلبانه وابستگی به دولت او است که به ندرت اگر تا کنون به عنوان خنثی است.

که قطبش انجام شده در بخشی از طریق تهمت را بد ما را Latinx جامعه از لحظه ای او لگد کردن اولین انتخابات ریاست جمهوری با تماس مکزیکی متجاوزان و جنایتکاران اخیر خود به ناتوانی در آدرس رکورد Latinx بیکاری است. و مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت سیاست هدفمند Latinx مردم در خاص — این برنامه شامل مثال های خشن بازداشت سیاست مانند فرزند جدایی که نقض استانداردهای بینالمللی حقوق بشر.

“این است که تنها یک فصل در یک بسیار گسترده تر مشکل از قطبش بیش از یک میزبان از مسائل” Mugambi Jouet, یک استاد که دارای تخصص در قطبش در دانشگاه مک گیل به من گفت و اشاره کرد که “مسائل اساسی در اینجا این سوال از مهاجرت و بیگانه با گفتمان و دستور کار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

Unanue بسیار بسیار انتخاب به پرش به نزاع سیاسی در هر مقطع از این قسمت. مهمتر او انتخاب نه تنها برای سهامداران با مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنین به ستایش از رئیس جمهور در قرآن. و سپس Unanue در ادامه به دو مجزا یار مصاحبه با فاکس نیوز که در آن او گفت: مردم در انتقاد از او شد منبع واقعی از بخش در کشور است.

سرعت و شدت در آن واکنش آمد یک تابع از این قطبش — پس از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها احساسات ضد و نقیض در مورد رئیس جمهور — اما تحریم های خود هستند حاصل از خشم در سیاست ها و رفتار Jouet مشخص شده است.

Gustavo Arellano, نویسنده تاکو, ایالات متحده: چگونه مواد غذایی مکزیکی را فتح امریکا, نیویورک تایمز گفت Unanue نظرات یک “خیانت” برای بسیاری در Latinx جامعه که “دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نقطه مقابل Latinos, در واقع, به عنوان دشمن است.”

برای Unanue — رهبر یک نام تجاری است که “نشان دهنده پرورش و جامعه و خانواده و از همه مهمتر آشپزخانه” برای Latinx آمریکایی ها با توجه به Arellano — به تایید رئیس جمهور که باعث شده است که جامعه و بسیاری از جوامع دیگر از رنگ خیلی درد به ارمغان می آورد بسیاری از یک معامله بزرگ از پریشانی. نه فقط به این دلیل او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خودش بود “باور نکردنی” اما از آنجا که با حمد و ستایش او را Unanue به نظر می رسید به تایید رئیس جمهور آسیب رساندن به سیاست.

همچنین از نگرانی برای کسانی که تحریم گویا هستند Unanue اقدامات نه تنها تمایل خود را به دنبال دوستانه محدوده فاکس نیوز اما کمک های مالی به نمایندگان مجلس که به تصویب جناح راست سیاست های روشن سیاسی از طریق کمک های مالی. هر سی ان ان دیوید گلدمن:

Unanue اهدا کرده است به جمهوری خواهان در سال های اخیر از جمله 6000 دلار به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و 1000 $را به فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی در سال 2017, زمانی که او در حال اجرا برای رئیس جمهور, با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. Unanue نیز به $2300 نیوجرسی سناتور دموکرات رابرت منندز در سال 2010.

رابرت برادر پیتر که در خدمت به عنوان گویا است معاون اجرایی رئیس جمهور به $100,000 به ضد سقط جنین ملی حق زندگی پیروزی صندوق در سال 2012. و دیگر Unanue اعضای خانواده که در حال سهامداران گویا داده اند هزاران دلار به دیگر عمدتا از نامزدهای جمهوریخواه و سیاستمداران از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن.

Unanue همچنان آزاد به بیان عقاید سیاسی. او در زمان استفاده از این آزادی در کاخ سفید و دوباره در رادیو فردا. آنچه که او شاهد با تحریم است نه یک دستور کار برای جلوگیری از او را از صحبت کردن ذهن خود را, اما رد در میان آوازی مجموعه ای از شهروندان از ایده ها و پیشنهادات او را انتخاب کرده اند به تراز خود را با.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>