برخی از نام های تجاری به مدت طولانی تداوم نژاد پرستی. سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حال تغییر است.

به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان به خیابان آمده اند بیش از شش هفته گذشته به تلفظ است که سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, شرکت های بزرگ امریکا شده است nudged به عمل است. اما به جای راهپیمایی در کنار معترضان به آن چشم دوخته اند خود را در قفسه.

Quaker Oats صحبت کرد تا برای اولین بار اعلام کرد در ماه ژوئن که عمه Jemima به نام و چهره نام تجاری شربت و مخلوط نان شیرین و پهن برای بیش از 130 سال خواهد بود نه بیشتر. این شرکت در بیانیه ای گفت که “در حالی که کار انجام شده در طول سال به روز رسانی با نام تجاری در یک شیوه ای در نظر گرفته شده بود مناسب و احترام ما متوجه این تغییرات کافی نیست.” در جانشینی سریع برنده جایزه گرمی موسیقی کشور گروه Lady Antebellum ریختن “Antebellum” — و آن glamorization از قبل از جنگ داخلی در جنوب — برای تبدیل شدن به بانوی A. Dixie Chicks همین دو هفته بعد زمانی که به آن کاهش یافته است “دیکسی.”

کشت و زرع رم عذرخواهی کرد برای استفاده از کلمه “کشت و زرع” در نام خود و نام تجاری. Unilever توافق برای توقف معادل نور پوست با, زیبایی با از بین بردن “عادلانه” از جنوب آسیا پوست-روشن کرم عادلانه و دوست داشتنی است. و در اوایل این ماه در دانشکده ویرجینیا واشنگتن و لی دانشگاه (WLU) رای به تغییر نام 271 ساله موسسه به حذف آن ادای احترام به مؤتلفه general Robert E. Lee; امنا در حال حاضر بررسی نام و پردیس نمادها.

شاید بیشتر از همه تعجب آور است که پس از سالها تلاش توسط بومی فعالان, واشینگتن ردسکینز, تیم ملی فوتبال در تاریخ 13 ژوئیه اعلام کرد در میان یک بررسی که آن را رها ردسکینز نام و آرم یک بومی ارشد.

این بهار را موجی از پلیس وحشیانه به کشتار مردم غیرمسلح از رنگ سیاه به طور خاص — تمدید فعالان’ تماس به آدرس و پاک کردن انواع عمومی توصیفاتی از نژاد پرستی. شرکت در تیم های ورزشی دانشگاه ها و حتی اعمال موسیقی مجبور شده اند به روی چیزی حساب کردن با تصاویر و پیام های آنها قرار داده است كه در برخی موارد برای نسل های.

تقاضا برای این تغییرات جدید نیستند اما شرکت های رضایت به آنها هستند. بنابراین زمانی که یک نام تجاری شناخته شده تغییر نام خود را به ریختن نژادپرستانه یا توهین آمیز تاریخی معانی در پی ناآرامی های اجتماعی انجام می شود به صورت جدی ؟ و آنچه واقعا انجام?

مورخان و محققان اختلاف در چه صادقانه و مؤثر این نام تغییر می شود. ساده تغیر نیست تغییرات سیستماتیک امریکا واقعا نیاز کارشناسان می گویند اما از آن است که قابل توجه گام به سمت بزرگتر ماموریت به وظیفه و برچیدن روزمره نژاد پرستی.

آنچه را نیز روشن است که مصرف کنندگان در یک موقعیت منحصر به فرد در حال حاضر برای تسلیحاتی رسانه های اجتماعی برای دریافت نتایج. آنلاین هر کسی می تواند اعتراض اجتماعی مشکلات و هدایت این شکایت به طور مستقیم در منابع خود را در حالی که پیدا کردن یک گروه کر از صدای که به توافق برسند.

“در یک فرایند که در آن شما یک مقدار زیادی از حرکت در اطراف محور این نوع تغییرات از مردم می خواهم برای دیدن یکی از قابل رویت ترین راه شما می توانید تقاضای تغییر است به معنای واقعی کلمه تبدیل برندها برای گفتن چیزهایی که شما فکر می کنم مهم هستند” گفت: سونیا Katyal حقوقی, پژوهشگر و برجسته صندلی هاس موسسه LGBTQ تابعیت پژوهش خوشه ای که نوشته شده است به طور گسترده در نژادپرستی در نام تجاری. “تا زمانی که Quaker Oats می گوید که آنها در حال رفتن به بازنشسته تصویر خود را از عمه Jemima … که واقعا دراماتیک بیانیه نه فقط تمایل به عایق شرکت از انتقاد بلکه از به رسمیت شناختن است که ما در یک دوره جدید از نژادی, نام تجاری است.”


مصرف کنندگان به ویژه مصرف کنندگان از رنگ برای دهه استدلال کرد که نمادها مانند عمه ، خاله, Jemima و ردسکینز واشنگتن همچنان به تداوم سن کلیشه های نژادی در مورد سیاه و مردم بومی. اما این انتقادات تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و یا نامناسبی خطاب. عمه Jemima دریافت افزایشی طراحی دوباره بدون به طور کامل بودن مانع از این کلیشه را پس از بازسازی گذشته برای مثال در حالی که صاحبان مختلف از ردسکینز باید در دفاع از نام تیم به عنوان بخش مهمی از میراث خود را.

عمه Jemima است که شاید قدیمی ترین و پایدار ترین مثال از یک نام تجاری ساخته شده بر روی یک کلیشه “یک حاصل از جنوب کشت و زرع دلتنگی و عاشقانه ریشه در یک ایده در مورد ‘لله’ اختصاص داده شده و تسلیم بنده که مشتاقانه پرورش فرزندان او سفید و سیاه و در حالی که غفلت از خود” Riché Richardson, استادیار در دانشگاه کرنل را Africana مطالعات و پژوهش مرکز نوشت: در یک 2015 نیویورک تایمز op-ed تماس برای نام تجاری بازنشستگی.

که به صراحت لله الهام گرفته از نام تجاری است rankled سیاه مصرف کنندگان عملا پس از این برند وارد بازار و در سال 1889. در اوایل قرن 20th آنها را به عقب رانده برابر عمه Jemima به طراحی. در عمه Jemima عمو بن و Rastus: سیاه پوستان در تبلیغات, دیروز, امروز و فردا, نویسنده, مرلین کرن-Foxworth ذکر یک سال 1932 مطالعه که در آن سیاه و سفید مردان و زنان خواسته شد نظر خود را از عمه Jemima به تبلیغات. بیشتر طول می کشد منفی بودند: “من تعصب به شدت در برابر هر گونه تصویر از [یک] برده سابق لله” یک مرد پاسخ داد. “من ساخته شده به نظر من در مورد برده تبلیغات یک مدت زمان طولانی پیش و تصویر از عمه Jemima را به من تصویب آن توسط” یک زن شرکت کننده گفت.

نام تجاری صاحب Quaker Oats خطاب به برخی نگرانی ها در مورد عمه Jemima تصویر را در اواخر دهه 1980 هنگامی که آن را به او بیشتر از یک زن خانه دار مدرن, نگاه, sans انجام کهنه. نام, اما, باقی مانده است یک نقطه درد.

“این تصویر در حال تحول شده است اما نه به عنوان” گفت: تئودور کارتر DeLaney, استاد تاریخچه بازنشسته در WLU و از بنیانگذاران مدرسه Africana studies program. نام او گفت: حفظ این ایده که “او می تواند به عنوان یک عمه و حتی توسط خانواده به دلیل او تا به حال به نحوی است که بیش از یک آشپز, اما یک پرستار بچه.” اگر چه عمه Jemima به روز شده در, کشف, مو نازل شیک perm DeLaney اضافه شده او نگاه مدرن ساخته شده او منسوخ شده نام ایستادگی کردن که خیلی بیشتر.

به رسمیت شناختن است که امریکا در آستانه نمایندگی سیاه اتحادش را تغییر به طور چشمگیری Quaker Oats در ماه ژوئن اعلام کرد که این امر ضایعات عمه Jemima به نام تجاری به طور کامل.

Natalie Maines of the band formerly known as the Dixie Chicks performs at Perth Arena in 2017
Natalie Maines از گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Dixie Chicks انجام استرالیا در سال 2017. گروه بی سر و صدا کاهش یافته است “دیکسی” از نام خود را در اواخر ماه ژوئن.
مت حنایی/WireImage

گروه های دیگر علنا انکار نام خود را به زودی پس از آن: کشور عمل Lady Antebellum شد بانوی با اعضای نوشتن در Instagram که آنها “پشیمان و خجالت می گویند که ما نمی کند را به حساب انجمن که وزن پایین این کلمه [Antebellum] با اشاره به این دوره از تاریخ قبل از جنگ داخلی که شامل بردگی است.” (فقط به عنوان تاسف بار و شرم آور است که این گروه پس از ثبت کپی رایت ادعا می کنند در برابر یک هنرمند که انجام شده است به عنوان یک خانم برای بیش از 20 سال است.)

زمانی که Dixie Chicks کاهش یافته است “دیکسی” یک مرجع به زمین های جنوب Mason-Dixon line — یا قلب کنفدراسیون در طول جنگ داخلی — آنها توضیح این تصمیم گفت: تنها “ما می خواست به دیدار آن لحظه است.” عادلانه و دوست داشتنی بسیار موفق پوست-روشن محصول عرضه شده در جنوب آسیا است که در حال حاضر به نام تب و تاب بودن و دوست داشتنی است. و درخواست برای تغییر نام جنوب شهر به نام پس از مزارع جمع آوری کرده اند کشش آنلاین.

دیگر به سادگی نژادپرستانه نام تجاری بود که از ردسکینز واشنگتن برگزار می شود برای بسیاری دیگر. واشنگتن, DC-بر اساس تیم فوتبال شناخته شده توسط لکه دار کردن — یک اصطلاح است که به دست اورد شهرت در میان مردم سفید در قرن 19 و حتی به رسمیت شناخته شده در Merriam-webster’s dictionary به عنوان “معمولا تهاجمی” — پس از سال 1933. اگر چه برخی از مردمی بومی باید گفت آنها unbothered با نام به اصطلاح “redskin” تصور می شد به عنوان و همواره یک تحقیر امیز.

“توسط نوبه خود از قرن 20th [redskins] حال تکامل یافته برای تبدیل شدن به یک اصطلاح به معنای بی اعتبار کردن و معنی حقارت و وحشیگری در فرهنگ آمریکایی” کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی توضیح داد که در سال 2013 گزارش در مورد اثرات زیان بومی کلیشه ها در ورزش است.

پس از دهه 1960 فعالان باید اعتراض آمیز نام تیم ها و آرم ها از جمله ردسکینز و سرخپوستان کلیولند تیم بیس بال. در سال 1972 واشنگتن پست گزارش داد طرفداران از هند اطلاعات حقوقی, خدمات توسعه و جاهای دیگر ملاقات با ادوارد بنت ویلیامز بخشی-صاحب Redskins در آن زمان بپرسید که این تیم رها کردن نام و جایگزین کردن آن با یکی که لقب و تشویق دیگر تیم NFL برای انجام همان. آنچه که آنها به جای راه دور با یک بازنویسی از تیم و تشویق و “تگرگ به ردسکینز,” و قول می دهم که cheerleaders دیگر فصل “سبک هندی” کلاه گیس — به طور موثر brownface.

Radio broadcaster Jay Winter Nightwolf and a coalition of African Americans, Latinos, and Native Americans gather in Maryland to protest the Redskins’ name in 2013
رادیو پخش جی زمستان Nightwolf (دوم از راست) و یک ائتلاف آمریکایی لاتین تبار و آمریکایی های بومی جمع آوری شده در مریلند در اعتراض به ردسکینز’ نام در سال 2013. در این نبرد بیش از نام اتحاد کشیده از 1970s.
ساناز Hockstein/واشنگتن پست/گتی ایماژ

بیست سال بعد از اولین پرونده های حقوقی علیه ردسکینز توسط مردم بومی به دنبال حذف این تیم علامت تجاری با استناد به آن به عنوان توهین به اما ردسکینز ناچار موفق به حفظ حقوق به نام. یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه تصمیم گرفت در سال 2014 بازمی گردد یک گروه جوان بومی فعالان برابر Redskins سازمان است. هنگامی که در میان محاکمه ایالات متحده آمریکا امروز خواسته اکثریت صاحب دن اسنایدر که آیا او را در نظر بگیرید تغییر نام ردسکینز, پاسخ او ساده بود: ردسکینز او گفت: “هرگز تغییر نام این تیم است.”

“ما هرگز تغییر نام” اسنایدر تصریح کرد: زمانی که بکند. “آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه.”

Katyal نقل از اسنایدر به عنوان موانع است که تا به حال برگزار ردسکینز از دستیابی به هر سطح از عمه Jemima مانند تکامل است. “من نمی توانم فکر می کنم از یک تیم دیگر است که تا آنكه در آن عدم تغییر” او گفت:. “اکثر تیم های دیگر حداقل سعی کنید به نام تجاری جدید و یا به دنبال همکاری با یک قبیله بومی آمریکا. که همیشه یک راه حل مناسب یا, اما اکثر برندهای بسیار بیشتر پاسخگو.”

در سال 2017 اسنایدر و تیم غالب در نبرد قانونی برای حفظ Redskins’ علامت تجاری پس از دادگاه عالی حکومت در یک مورد جداگانه است که ممنوعیت “توهین” علائم تجاری نقض متمم اول قانون اساسی. اما در حال حاضر حدود 90 سال پس از ردسکینز اول به تصویب رسید نام مورد این تیم در نهایت تجدید نظر چه نوع از پیام ارسال توسط پرهیاهو و با استفاده از یک لکه دار کردن در نام آن است.

به نظر می رسد مانند بسیار دیرهنگام تسبیح درست مثل عمه Jemima است — اما شاید تنها در حال حاضر در طول حرکت جدید به دست آمده توسط این سیاه زندگی مهم جنبش است.


عمه Jemima عمو بن ردسکینز, Lady Antebellum به Dixie Chicks و پس از نام آنها یادآوری از بدترین جنبه های تاریخ ایالات متحده آمریکا. پس چرا آن را تا سال 2020 برای صاحبان و هنرمندان را به عمل ؟

تظاهرات اخیر حمایت کرده اند به صورت نژادی و حقوق صاحبان سهام از هر نوع از جمله در بازاریابی محصولات مصرفی Katyal گفت.

Demonstrators march during a Black Lives Matters protest in Boston
تظاهرات در طول یک زندگی موضوع اعتراض در ژوئن 13 سال 2020 در بوستون. اخیر در سراسر کشور تظاهرات با حضور میلیون ها نفر منجر به پهن حساب برای purveyors از آرایه ای از نژادپرستانه و کلیشه ای نامها و نمادها.
F. Craig واکر/بوستون گلوب/گتی ایماژ

“یکی از اصول Black Lives Matter تظاهرات اتفاق افتاده است که قبل از اینکه در چنین مقیاس گسترده ای است که این نمادها را از اسارت و استعمار هستند که به معنای واقعی کلمه کشیده کردن از خود را پایه” Katyal, مرجع مجسمه مؤتلفه سربازان که فعالان را سر بریده و یا پایین زدم در سراسر کشور به من گفت. “بنابراین آنچه شما باید این خلق و خوی که در آن هر چیزی را که ممکن است به عنوان یک شکل نمادین از احترام به تبعیض و یا ظلم و ستم اساسا به معنای واقعی کلمه برداشته شده است توسط این جمعیت و دور انداخته شوند.”

نمادهای کنفدراسیون در حال آشکار مکان برای شروع وقتی که باز paeans به یک سرکوبگر عصر. ایالت می سی سی پی در ماه ژوئن گفت: آن را طراحی مجدد آن پرچم که در حال حاضر ویژگی های مؤتلفه نبرد پرچم. در حدود همان زمان نسکار ممنوع روروک مخصوص بچه ها از استفاده از هر مؤتلفه نمادها در پیروزی دیگر در مقابل آمریکا نژادپرستی است.

اما علامت های تجاری می تواند به عنوان نمادهای ستایش یک نژادپرست تاریخ, بیش از حد, اگر کمتر بدیهی است. پلیس قتل جورج فلوید در آوریل کمک کرد آمریکایی ها را ببینید نژادی و تعصبات ذاتی در همه جا گفت: شرلی اساسی کارتر کاردانی دین برای تنوع سهام و ورود در دانشگاه کارولینای جنوبی است.

“مردم شروع به دیدن این [نام های تجاری به عنوان] کلیشه های این نماد برده داری و ظلم و ستم شده است که بخشی از علت سیستمیک نژادپرستی که منجر به خشونت پلیس و درمان مردم مانند آنها نه بشر” کارتر گفت: Vox. “جورج فلوید مرگ بود که برای بسیاری از مردم — آن طنین انداز.”

DeLaney پیشنهاد کرد که این جنبش توانایی ضبط یک مجموعه گسترده ای از چشم این است که به لطف یکی دیگر از بزرگ پدیده در سال 2020 است.

“آنچه که متفاوت است در مورد این گفتگو [درباره نژاد] است من فکر می کنم نه خیلی سیاه و سفید زندگی می کند اما آن را تا حد زیادی نتیجه چه شده است که در ما در چند هفته گذشته … همه گیر” گفت: DeLaney. “یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده این است که به مردم پناه در خانه تا حد زیادی. … به عنوان یک نتیجه, شما در حال دیدن چیزهایی که شما ممکن است را دیده اند حال شما نشده ماندم, به در خانه.”

در سال 2020 این بیماری همه گیر کوروناویروس و سیاه زندگی توجه داده اند صاحبان کلیشه ای نام های تجاری کمتر پوشش برای مخفی کردن در پشت.

در پاسخ برندها باند, تیم های ورزشی و بیشتر به نظر می رسد سازماندهی طولانی-به دنبال تغییرات در محصولات خود را به عنوان آسیب های کنترل — یعنی از ترس از اثرات اقتصادی مصرف کننده شورش می تواند اگر آنها لغو شده قبل از آنها تا به حال فرصتی برای رسیدگی به اشتباهات. ردسکینز یک مورد فوتی و فوری برای این تفسیر: اسنایدر تصمیم به حتی در نظر گرفتن تغییر نام پس از فدرال اکسپرس نایک و پپسی را تهدید به جلو و حمایت های مالی خود را با هر درخواست حق رای دادن برای تغییر نام خود و اقلیت صاحبان این گزارش به دنبال فروش سهام خود را.

اما آن را احساس می کند بسیار مأیوس کننده و بدبینانه به تماس با اقدامات شرکت هایی کاملا پیشگیرانه و یا ترس کارتر گفت. او تکرار Katyal این مشاجره که مارک در حال رفتن را از طریق مرتب کردن بر اساس همان نژادی بیداری به عنوان مصرف کنندگان است.

“من فکر می کنم آن را بیش از فقط واکنشی,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را آغاز برخی تغییرات واقعی.”


این تغییرات واقعی که زندگی ماده و حامیان آن به دنبال, اما, هستند, اجتماعی, اقتصادی و سیاسی گسترده سیستمیک لرزش-یو پی اس به طور دائم rework سیستم است که اجازه چنین نامهای به عرضه در بازار در وهله اول.

“ما می توانید شروع با retitling عمه Jemima و عمو بن و تغییر نام ساختمان ها و از بین بردن مؤتلفه مجسمه تمام این نشانها از برده داری و ظلم و ستم اما ما نیز باید برای مقابله با بزرگتر و سخت تر موضوع گفت:” کارتر. “این نژادپرستی نظاممند است که نیاز به تغییر در جامعه ما است.”

اما نام تجاری مانند تمام رسانه ها برخوردار مهمی قدرت در فرهنگ است. رسانه ای است که در آن بسیاری از مردم هویت خود را منعکس شده در آنها. صرف نظر از اینکه آیا آنها مانند فوتبال یا پنکیک یا موسیقی کشور مردم می تواند عمیقا تحت تاثیر پیام های این محصولات به طور ضمنی یا به صراحت ارسال کنید.

“کسی از من پرسید” آیا شما واقعا فکر می کنم آن را نژادپرستانه?'” کارتر گفت: از عمه Jemima بود که با الهام از یک لحن به نام “عمه Jemima,” تشکیل شده توسط سیاه و سفید کمدین و مجری بیلی Kersands و بعد از آن محبوبیت به عنوان یک خنیاگر آهنگ. “و آن را به انجام با آن منبع ، آن است که بسیار نژادپرست مبدا و این واقعیت که آن را بسیار کلیشه ای از مردم چگونه درک نقش زنان در جامعه من فکر می کنم [تغییر نام] مهم است و آن تاثیرگذار خواهد بود.”

می توان آن را حادثه برای مردم رنگ برای مواجهه با مارک های که تداوم تعصبات در برابر آنها Katyal گفت. در واقع مطالعات نشان داده اند که تجربه نژادپرستی و تبعیض منفی می تواند بر سلامت روان. اما تصدیق کرد و سپس از بین بردن این نژادپرست تصاویر را می توان به توانمند سازی و الهام بخش, مهم نیست چقدر جزئی که تصویر به نظر می رسد به عموم مردم.

“محض احساسات اتفاق می افتد که برای افرادی که مردم رنگ زمانی که آنها را ببینید این نمادها گرفته شده پایین است به رسمیت شناختن است که این افراد در حال دیده شدن” Katyal گفت. “من کاملا دریافت که چرا یکی خواهد بود بدبینانه در مورد آن, اما من همچنین فکر می کنم که آن را بسیار مهم برای افراد جوان به این احساس که جنبش ما ساخته شده این تغییرات اتفاق می افتد.”

Katyal بسیار ساده تر تلافی به naysayers که این تغییرات غیر واقعی و یا بی ربط. “این بسیار آسان تر به بازنشسته یک تصویر و یا تغییر یک نام تجاری از آن است که به از بین بردن بسیار ساختارهای اقتصادی و سیاسی بی عدالتی” او گفت:.

اما آن را قطعا یک شروع است.

Allegra فرانک دیپلم فرهنگ سردبیر در Vox. او را پوشش می دهد, موسیقی, اینترنت و بازی های ویدئویی.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان را نادرست اعلام کرد که واشنگتن و لی دانشگاه امنا اعلام کردند که با حذف اشاره به Robert E. Lee در این دانشگاه نام و نام خانوادگی. اعضای هیات علمی رای به انجام این کار; امنا در حال بررسی نام.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>