رابرت مولر: راجر سنگ “باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

سابق مشاور ویژه رابرت مولر ارائه شده اشاره کرد و به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد این جمله را از دوست دیرین و کمپین مشاور راجر سنگ در یک op-ed در واشنگتن پست روز شنبه اعلام کرد که با وجود اینکه اعطا بخشش سنگ “باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنگ جمله را در روز جمعه — تنها چند روز قبل از او مجموعه ای برای شروع خدمت به 40 ماه زندان حکم پس از محکوم به دروغ گفتن به نمایندگان مجلس که در حال بررسی این که آیا روسیه تحت تاثیر انتخابات 2016. این اعتقاد ناشی از کار انجام شده توسط مولر تیم در بررسی آن از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط با روسیه است. سنگ به اعدام محکوم شد هفت اتهامات در کل, که همچنین شامل شاهد دستکاری و مانع کنگره اقدام.

مولر را قاطعانه دفاع از تحقیقات خود را یافته در مورد سنگ مشخص شده تیز خروج از تاریخ خود را از هر دو اجتناب از بحث و بررسی های خود را و یا ارائه یافته های آن در نظر نگرفته و باعث شده است تا سن. لیندزی گراهام (R-SC) رئیس کمیته قضایی مجلس سنا می گویند او اجازه خواهد داد که مولر به شهادت قبل از سنا چیزی دموکرات در این کمیته به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند ،

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه دفاع خود را از سنگ به tweeting دوست خود شده بود “هدف غیر قانونی شکار ساحره که هرگز نباید جای گرفته اند.”

اما در op-ed, مولر رد جمهور را داشتن و سیستماتیک گذاشته سنگ بسیاری از موارد نقض قانون از جمله راه او دروغ برای جلوگیری از آشکار خود را لینک به دولت روسیه:

کنگره آمریکا نیز مورد بررسی قرار گرفته و به دنبال اطلاعات از سنگ. یک هیئت منصفه بعد مشخص شد او به دروغ بارها و بارها به اعضای کنگره است. او دروغ گفته در مورد هویت خود به واسطه ویکی لیکس. او دروغ گفته در مورد وجود ارتباطات نوشته شده است با واسطه. او به دروغ و با انکار او ابلاغ شده با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد زمان ویکی لیکس’ منتشر شده است. او در واقع به روز شده ارشد کمپین مقامات بارها و بارها در مورد ویکی لیکس. و او با دستکاری یک شاهد, التماس او را به stonewall کنگره است.

هیئت داوران در نهایت محکوم سنگ انسداد یک بررسی کنگره پنج فقره از اظهارات نادرست به کنگره و دستکاری با یک شاهد. زیرا حکم او شده است و تبدیل او نمی خواهد به زندان برود. اما اعتقاد خود را می ایستد.

مولر همچنین در دفاع از زنان و مردان که در انجام تحقیقات و تعقیب نوشتن که آنها در عمل “با بالاترین یکپارچگی” و عمل بر اساس “صرفا بر حقایق و قانون است.”

مولر تصمیم به دخالت در بحث های عمومی است که به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف انشعاب از کلی تمایل به جلوگیری از دفاع از تحقیقات خود را و خود را آشکار اولویت به گزارش تیم تولید برای خود صحبت می کنند. Vox را زاک Beauchamp توصیف مولر به عنوان داشتن “چنین محدود و نظر خود مسئولیت هایی است که او نمی خواست برای پاسخ به سوالات فراتر از اظهارات ساده و یا استناد گزارش کامل” هنگامی که او قبل از شهادت در مجلس نمایندگان در ماه ژوئیه گذشته:

مولر قبل از شهادت هر دو کمیته قضایی مجلس و دائمی فرعی در هوش و گفت بسیار کمی از ماده فراتر از آنچه بود که در حال حاضر موجود در متن گزارش خود. او در پاسخ به سوالات با monosyllables و یا درخواست برای روشن شدن. با توجه به تعداد NBC مولر “منحرف و یا کاهش یافته است به سوالات پاسخ 198 بار” در طول دو سه ساعت جلسات.

مولر نیست جزئیات آنچه آگاهانه تصمیم خود را به نوشتن op-ed, اما آن را در یک زمان می آید زمانی که دموکرات ها — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از جمهوری خواهان — ابراز نگرانی عمیق در مورد فوق العاده سابقه که تهمت تنظیم است و با اعطای عفو به دوستان خود و کسی که به گفته دادستان دروغ برای محافظت از رئیس جمهور است.

جفری Toobin قانونی تحلیلگر سی ان ان و نیویورکر گفته است که با تخفیف سنگ تهمت وارد شده جدید قلمرو خطرناک است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تا به حال مورد استفاده عفو و commutations به پاداش متهمان که در اختیار متهم اطلاعات علیه او,” او نوشت: در نیویورکر. “سنگ تخفیف نیست فقط یک هدیه به یک دوست قدیمی—آن است که یک پاداش برای سنگ برای نگه داشتن دهان خود را بسته در طول مولر بررسی است. آن است به عبارت دیگر فساد در بالای cronyism.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به عفو سنگ بود قابل توجه حتی در میان خود روند پایدار با استفاده از قدرت خود به عنوان رئیس جمهور برای پاداش دادن به کسانی که به او وفادار (و مجازات کسانی که او معتقد نیست). کارشناسان می گویند که فرکانس که با مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا کرده است عفو نسبت به کسانی که او را می بیند به عنوان متحدان مانند زمانی که او عفو یا تبدیل جملات از 11 نفر است که تا به حال در داخل اتصال به او و یا ترویج بودند در فاکس نیوز در فوریه — به نظر می رسد به لحاظ تاریخی منحصر به فرد است.

“مدرن رئیس جمهور را لکهدار شود از طریق استفاده نامناسب (هر دو بوته) و گاه به گاه خود خدمت کمک های مالی (کلینتون)” مارک Osler, یک استاد حقوق در دانشگاه سنت توماس ” دانشکده حقوق NPR گفت. “با این حال هیچ رئیس جمهور [تا تهمت] تا کنون استفاده می شود در درجه اول به پاداش دوستان و متحدان سیاسی.”

روز یکشنبه مجلس نانسی پلوسی محکوم تهمت تصمیم به قراضه سنگ جمله در قرآن.

“آن سرسام آور فساد, اما من فکر می کنم این مهم است که مردم نیز بدانند که این یک تهدید برای امنیت ملی ما” پلوسی گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه. “کل روند استیضاح شد و در مورد امنیت ملی ما. چرا ما در دیوان عالی کشور در این موارد بود برای پیدا کردن در مورد روسیه ارتباط و ما همچنان به دنبال آن است. این مورد بود در مورد روسیه در ارتباط است.”

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-CA) گفت: ان بی سی نیوز در روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن را تخفیف می فرستد سیگنال روشن است که “اگر شما دروغ برای رئیس جمهور اگر شما پوشش برای رئیس جمهور اگر شما خودداری شواهد متهم برای رئیس جمهور, شما دریافت یک پاس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

شیف استدلال کرد که این وضعیت صحبت می کند به ضرورت عبور از یک لایحه به او معرفی شده در سال 2019 — سوء استفاده از عفو پیشگیری از قانون که نیاز به رئیس جمهور برای ارائه مدارک به کنگره زمانی که اعطای عفو به کسی که در یک تحقیق که در آن رئیس جمهور یا یکی از اعضای خانواده درجه یک شاهد, موضوع و یا هدف.

سناتور. میت رامنی (R-UT) که نشان داده است تمایل به شکستن از حزب او در نقد خود از رئیس جمهور تلقی مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت “بی سابقه ای تاریخی و فساد است.”

او پیوست و در این انتقاد را … پت Toomey (R-PA) که در بیانیه ای گفت: “به نظر من رفت و آمد راجر سنگ جمله را یک اشتباه را ندارد” و اضافه میکند: “در اوایل این هفته دادستان کل لایحه Barr اظهار داشت: او فکر می کردم آقای سنگ را محاکمه شد و ‘عادل’ و ‘مناسب’ و حکم او دریافت کرده بود ‘،’ هر گونه اعتراض به آقای سنگ محکومیت و دادگاه باید حل و فصل از طریق روند درخواست.”

انتقادات از توافق ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن برای ضربه زدن به آنها را در توییتر شنبه تماس آنها را جمهوریخواهان به نام تنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد سن. لیندزی گراهام به دنبال آن است که صدای جیر جیر با یکی از خود نشان می دهد مولر خواهد بود خواست به شهادت قبل از خود را به کمیته.

“ظاهرا آقای مولر حاضر است — و همچنین قادر است از دفاع از مولر تحقیقات از طریق اصول ارزیابی در واشنگتن پست” گراهام در توییتر نوشت. “دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس سنا قبلا درخواست آقای مولر به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا به شهادت مورد بررسی است. که درخواست داده خواهد شد.”

این معلوم نیست اما آیا مولر در نهایت شهادت و یا اگر op-ed خواهد بود خود را حرف آخر در مورد این مسئله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>