Luz María Henríquez, executive director of the ACLU of Missouri - COURTESY ACLU OF MISSOURI

  • حسن نیت ارائه میدهد ACLU OF MISSOURI
  • لوز ماریا Henríquez مدیر اجرایی ACLU of Missouri

در سه سال گذشته سنت لوئیس را صرف نزدیک به 4 میلیون دلار در نظارت و فن آوری های آن را نمی باید به فراغت. هیچ کدام تا به حال به طور مستقیم تایید شده توسط هیئت مدیره از Aldermen و هیچ یک از آن شما به عنوان یک رای دهنده باید تا به حال یک فرصت واقعی برای ارزیابی. هفته گذشته سنت لوئیس هیئت Aldermen در زمان اولین گام برای باز کردن سنت لوئیس برای جاسوسی هواپیماهای همان استفاده بیش از عراق در مه از جنگ. در حالی که ملت در مورد demilitarization از پلیس سنت لوئیس است که با توجه به عطف جنگ تکنولوژی خاص خود را در آن شهروندان است.

این یک تهدید برای آزادی.

این آمریکایی ها گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و تقاضا تغییر دهید. در طول تظاهرات در اطراف مرگ فردی گری مقامات در بالتیمور بی سر و صدا و مخفیانه تبدیل به فن آوری نظارت در حال حاضر قبل از هیئت مدیره از Aldermen به مسیر میدهد. آن را به نور آمد در ماه ژوئن که ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) پرواز زیادی با ارتفاع بالا Predator drone بالا مینیاپولیس. قرار دادن هواپیماهای جاسوسی بر سنت لوئیس است آشکار تلاش برای ایرانیان سخنرانی از طریق نظامی نمایش قدرت خام. نظارت تکنولوژی جدید است به St. Louis, اما ما در حال اضافه کردن بیشتر به یک قطار باری در حال حاضر خارج از کنترل است. پس از راه اندازی “زمان واقعی جرم و جنایت مرکز” در سال 2015 در سنت لوئیس ” در آغوش نظارت فن آوری شامل 1,100 دوربین و یک Stingray دستگاه استفاده می شود برای ردیابی تلفن همراه بدون قوانین و مقررات.

شما ممکن است موافق با علل رانندگی مردم در خیابان ها امروز اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که این فن آوری تبدیل شده است در شما? شما می توانید پشتیبانی از راست به جمع آوری و به طور همزمان پشتیبانی بدون محدودیت در استفاده از فن آوری نظارت.

هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای دیگر یک پلت فرم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حمل هر شماره از فن آوری های دیگر به آسمان. در میان این سنسور می تواند حمل هستند GPS و رادار range-مکان یاب مغناطیسی-زمینه تغییر سنجش سونار فرکانس رادیویی سنسور و شیمیایی و بیوشیمیایی سنسور.

این است که یک حلقه مفت مردمی; این آغاز یک Orwellian کابوس برای شهر St. Louis.

اگر سنت لوئیس در ادامه به اتهام به سمت جدید تجربی فن آوری بدون جامعه کنترل ما در حال باز کردن خودمان را به یک جهان که در آن هر حرکت ما را در خارج از خانه ما این است که موضوع را به دولت نمي شود.

بیش از پانزده نفر دیگر شهرستانها در سراسر کشور از جمله شهرهای مانند نشویل باید ایستاد و تصویب قوانین را به اطمینان حاصل شود که شفاف و روشن روند است در محل قرار داده و به تصویب هر گونه استفاده از فن آوری نظارت اندازه گیری اثربخشی که تکنولوژی و اطمینان از آن است که عاری از تعصب نژادی. ما مدیون است که به ما ساکنان به قربانیان جرم و جنایت و قانون اساسی ما است. ما باید جامعه کنترل پلیس نظارت از طریق اقداماتی مانند هیئت مدیره لایحه 95 به طوری که سنت لوئیس می تواند حرکت به سوی یک آینده از هر دو ایمنی و آزادی است.

لوز ماریا Henríquez است مدیر اجرایی ACLU of Missouri. این RFT استقبال جالب, مقالات در مورد موضوعات مورد علاقه های محلی. برای کمک تماس با سردبیر دویل مورفی در doyle.murphy@riverfronttimes.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de