چندین آژانس های کاوشگر آتش سوزی در سن گابریل ماموریت; هیچ نشانه های اولیه از آتش سوزی در بر داشت

چند آژانس بررسی شد و در جریان پنج شنبه پس از چهار زنگ خطر آتش سوزی که باعث آسیب گسترده به تاریخی 249 سال سن گابریل ماموریت.

در ضمن لس آنجلس اسقف اعظم Jose M. Gomez انجام شده اواخر صبح دسته جمعی در این ماموریت در روز یکشنبه و گفت: یک کمپین جمع آوری کمک مالی در حال حاضر در جریان بازسازی به عنوان کلیسا 250 سال سالگرد روش.

“این تخریب می آید که ما در حال آماده شدن برای جشن سالگرد 250 از این ماموریت بزرگ. اما آتش این تغییرات هیچ چیز نیست. ماموریت سن گابریل همیشه در قلب معنوی کلیسا در لس آنجلس محل که از انجیل هنوز هم می رود جلو” گومز گفت: در طول وعظ کردن.

“شما ردیابی ریشه های خود را در تمام راه بازگشت به ابتدای ایمان مسیحی در کالیفرنیا قبل از تاسیس ایالات متحده است. در واقع شما یکی از معدود جوامع کاتولیک در این قاره است که می تواند به تاسیس یک سنت. تاریخ و زمان آخرین شب من در دعا خود را به بنیانگذار سنت Junipero Serra و تأمل در کلمات خود و شاهد” اسقف اعظم ادامه داد. “و من فکر کردم چه سنت Junipero به ما بگویید که در این صبح ؟ و من به یاد او زیبا و کوچک دعا: ‘اجازه دهید ما تحمل هر سختی برای عشق شما و نجات روح. در آزمایش های ما ممکن است ما می دانیم که ما در حال

دوست داشتم به عنوان فرزندان خود.”‘

سن گابریل ماموریت تاسیس شد فرانسیسکن پدر Junipero Serra در سال 1771 در چند مایلی جنوب شرقی پاسادنا. گومز پیوست شده در یکشنبه خدمات توسط سن گابریل ماموریت کشیش پدر جان Molyneux.

آتش سوزی در 4:25 صبح روز شنبه فرستاده آتش نشانان به 428 S. ماموریت جاده ای که در آن برای اولین بار وارد گزارش یک ستون بزرگ از دود و شعله که از گوشه ای از سقف گفت: سروان ، آنتونیو نگرت از سن گابریل آتش نشانی.

“در طول این دوره از آتش بخشهایی از سقف سقوط کرد بر آتش” نگرت گفت. “آنها تخلیه شدند و آغاز دفاعی آتش حمله کند.”

آتش زدم در 6:48 صبح, او گفت:. بدون آسیب گزارش شده است.

“این یک دست رفتن غم انگیز برای شهرستان ما است. این شهر ما identifier” نگرت گفت. “ما در حال تلاش برای مقابله با آن است.”

تمام چوب سقف رفته بود و ساختمان پایدار “آسیب گسترده” از جمله تخریب pews او گفت: اگر چه محراب ذخیره شد. نگرت گفت: لس آنجلس تایمز برج ناقوس و موزه دست نخورده باقی مانده.

در بعد از ظهر شنبه از محققان ایالات متحده آمریکا اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و منطقه ای نیروی کار از جمله سن گابریل مونتری پارک مونروویا و سن مارینو محققان مشغول بودند در مقابل این ماموریت که در آن آتش اعتقاد بر این بود آغاز شده نگرت گفت. آنها نمی تواند دورتر به دلیل این که آتش نشانان هنوز هم قرار دادن نقاط داغ, او گفت:.

یک سگ از لس آنجلس آتش نشانی نیز در صحنه خرناس برای دیدن اگر هر گونه accelerants استفاده شد برای شروع آتش نگرت گفت. یک گزارش باعث شد برای یک هفته.

سن گابریل آتش نشانی گفت: تحقیقات اولیه نشان داد هیچ نشانه ای از آتش سوزی.

“ما باید سخت کوش ما در تحقیق و بررسی همه از جعبه” نگرت گفت. در حالی که آتش سوزی تحقیقات معمول با همه آتش سوزی در خانه از عبادت نگرت اشاره کرد این شعله را در یک زمان از انتقاد از کالیفرنیا ماموریت و آسیب به چندین مجسمه از سرا. کلیسا کارکنان حذف یک مجسمه سرا از نمایش عمومی در هفته گذشته و

قرار داده و آن را در امن ذخیره سازی نگرت گفت.

گومز توییتی عکس از صحنه یک زمان کوتاه بعد. “ما معشوق #SanGabrielMission تاسیس در سال 1771 ویران آتش قبل از طلوع آفتاب” گومز نوشت. “سنت Junipero Serra, دعا برای این زمین است که به شما کمک می یافت.”

او نماز خواند و در نامه ای به گسترده تر ایمان جامعه ترسیم آسیب انجام می شود.

“به لطف خدا هیچ کس صدمه دیده بود,” او نوشت. “خوشبختانه نقاشی های تاریخی این ایستگاه از صلیب و مصنوعات دیگر حذف شده بود از پناهگاه به عنوان بخشی از بازسازی در حال انجام برای آماده شدن برای ماموریت سالگرد 250 سال آینده است.”

این کلیسا در حال حاضر آغاز تلاش بازسازی راه اندازی یک صندوق ویژه برای این کار: http://lacatholics.org/restoration.

ماموریت سن گابریل است این بنای تاریخی و معنوی در قلب لس آنجلس و جامعه کاتولیک در اینجا” گومز اضافه شده در این نامه با اشاره به اهمیت تاسیس برای توسعه منطقه است. “این خانواده ها از این ماموریت که در نوبت تاسیس لس آنجلس 10 سال بعد در 4 سپتامبر 1781 پیاده روی نه مایلی غرب از ماموریت عبور از لس آنجلس رودخانه و ایجاد El Pueblo de Nuestra Señora de los Angeles de Porciuncula.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>