اسرائیل کرانه الحاق طرح و چرا آن را متوقف توضیح داده شده توسط یک متخصص

از آن زمان سه انتخابات اما اسرائیل در نهایت تشکیل اضطراری دولت بهار امسال در وسط یک بیماری همه گیر و یک بحران اقتصادی جهانی.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و Benny Gantz از آبی و سفید پارتی برطرف یکی دیگر از انتخابات اما این معامله نیز گذاشته یک طرح برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1.

این طرح دارای پتانسیل به طور کامل upend شکننده اما غیر قابل تحمل وضعیت موجود در اسرائیل و سرزمین های اشغالی. صفحه اصلی به حدود 3 میلیون فلسطینی ها زمین باعث می شود تا بخش مهمی از هر آینده دولت مستقل فلسطین. اما زنده ماندن است که دولت آینده پیچیده است با حضور برخی از 500,000 مهاجران یهودی نیز که در غرب زندگی بانک در شهرک های خال خال در سراسر حدود 2,262 مایل مربع از خاک.

در زیر دو کشور در چارچوب تاریخی با حمایت ایالات متحده و جامعه بین المللی گسترده عمده ای از غرب بانک خواهد بود بازگشت به فلسطینی ها. به عنوان بخشی از یک نهایی صلح معامله اسرائیلی ها و فلسطینی ها مذاکره چه چیزی را در مورد این شهرک با برخی از شدت جمعیت بلوک در نزدیکی اسرائیل در مرزهای به رسمیت شناخته شده به احتمال زیاد واگذار به اسرائیل است. اما مذاکرات صلح متوقف شده و هیچ معامله ای در هر نقطه در افق.

به جای اسرائیل درست شده است هل دادن برای نتانیاهو دولت فقط پیش بروید و یک جانبه ضمیمه بخش های مهمی از کرانه که آن را می خواهد به نگه داشتن آنها را به طور رسمی بخشی از اسرائیل مناسب بدون در نظر گرفتن آنچه که فلسطینی ها آن فکر می کنم در مورد آن.

در ماه ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را رونمایی کرد “صلح طرح” توسعه یافته توسط ما و مقامات اسرائیلی بدون ورودی از رهبران فلسطینی که حاضر به شرکت. طرح کمک به ایجاد شرایط را برای نتانیاهو به حرکت به جلو با الحاق یک طرفه و برای ماه ها این نگاه به عنوان اینکه نتانیاهو بود که رفتن به آن را انجام دهد. در واقع قرار بود آن را به طور رسمی اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1.

اما آن را نمی.

ایالات متحده مردد است — و برخی از چیزهای دیگر به مقابله با مثل یک مواج همه گیر و رکود اقتصادی. Gantz که حمایت نتانیاهو نیاز به حرکت به جلو نیز خواستار صبر و شکیبایی نشان می دهد اسرائیل در مقابله با رشد خود را coronavirus شیوع اول.

بقیه جهان نیز در برابر طرح: نخست وزیر بوریس جانسون گذراند op-ed در برابر آن. کشورهای دیگر از آلمان به اردن را محکوم کرده اند حرکت می کند و سازمان ملل متحد مقامات باید به طور مداوم آن را به نام غیر قانونی است.

بنابراین این طرح همچنان متوقف در حال حاضر حداقل.

با توجه به تمام سوالات چرخش من رسیده به برنت E. Sasley یک استاد در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون و یک کارشناس سیاست اسرائیل به بحث در مورد اصول اولیه: آنچه الحاق به این معنی که چرا همه این اتفاق می افتد (یا اتفاق نمی افتد) در حال حاضر چه می آید بعدی. او پیشنهاد برخی از بافت تاریخی برای توضیح زمان پویایی و هنوز هم-در حال حاضر عدم اطمینان در مورد این لحظه.

ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.


جن کربی

من حدس می زنم آشکار مکان برای شروع است: آنچه که غرب بانک ؟

برنت E. Sasley

از لحاظ جغرافیایی زبان, آن را به معنای واقعی کلمه کرانه uncapitalized از رود اردن. آن را تبدیل به راحت ترم برای استفاده از زمانی که شما نمی خواهید برای اشاره به “فلسطین” و یا “اسرائیل” و یا “کرانه باختری” — دومی بودن شرایط است که گوش دادن به باستان یهودی پادشاهی که دولت اسرائیل با استفاده از به طور رسمی در تمامی مراجع نسبت به این منطقه است.

برای برخی از مردم آن را غیر سیاسی اصطلاح چرا که مراجعه به هر کسی ادعا می کنند به زمین است. اما برای بسیاری از جناح راست یهودیان بسیاری از اسرائیلی ها و بسیاری از مردم در سمت راست که به حمایت از اسرائیل در اشغال آنها آن را به عنوان یک اصطلاح سیاسی به دلیل آن را نمی اشاره به اینکه یک میهن یهودی.

به طور معمول بسیاری از اسرائیلی ها نمی آن را به عنوان قلمرو جداگانه. آنها بیشتر آگاه در حال حاضر از جدایی از کرانه اما برای یک زمان طولانی حتی پس از اسرائیل را فتح آن در سال 1967 آنها نیست. آنها می خواهم به صحبت در مورد اعضای خانواده و زندگی در مناطق گسترده ای از, اسرائیل, اما آنها در واقع به معنای زندگی مردم در شهرک غرب بانک. خط خود را بین اسرائیل مناسب و کرانه بود فقط چیزی که آنها را دیدم.

جن کربی

و در صورتی که اسرائیل از دیدگاه, چگونه فلسطینی ها آن را ببینید ؟

برنت E. Sasley

آنها را از آن تماس فلسطین.

جن کربی

بنابراین هنگامی که ما صحبت در مورد الحاق کرانه چه که در واقع چیست ؟

برنت E. Sasley

به طوری که نوع سوال بزرگ است. در تئوری الحاق می تواند به معنای هر چیزی است. نتانیاهو در گذشته وعده داده است که او را بخشی از کرانه [به اسرائیل]. او همچنین در مورد الحاق دره اردن است که بسیار خاص و بخشی از کرانه باختری است.

برای برخی از مردم ما در حال صحبت کردن در مورد الحاق تمام منطقه C. پس از پیمان اسلو, بانک غرب تقسیم شده بود به مناطق A, B و C. منطقه C کمتر فلسطینی و بیشتر شهرک های یهودی نشین.

برای برخی از مردم در حمایت از الحاق آنها فکر می کنند که کل منطقه باید ضمیمه. و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان مثال — من نمی خواهد آن را به یک طرح صلح — میسازد مناطق خاص.

بنابراین وجود دارد هیچ پاسخ واقعی. یکی می تواند استدلال می کنند که یک نکته مثبت به دلیل وجود مقدار زیادی از اتاق را برای هش کردن نوعی از توافق. اما من در واقع فکر می کنم این یک چیز بد است.

اول از همه این ابهام ایجاد فضا برای دولت اسرائیل تحت نتانیاهو به دور با تقریبا هر چیزی. حتی اگر آن را به چیزی واقعا کوچک و می گوید: “ما در حال حاضر ضمیمه این” آنها منتقل goalposts و ایجاد زبان که در واقع تعبیه شده الحاق به گفتمان.

آنها در حال حاضر انجام می شود چیزی است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای معکوس و بسته به جایی که آنها آن را انجام دهد, آن را حتی ممکن است غیر ممکن است برای معکوس. که در حال حاضر بداریم. به طوری که ابهام من فکر می کنم که واقعا مشکل ساز و خطرناک است.

جن کربی

بنابراین از آنجایی که ما لازم نیست که یک تعریف دقیق از الحاق آن اساسا می تواند هر چیزی که نتانیاهو در آرزوی آن می شود ؟ این است که عادلانه است ؟

برنت E. Sasley

بله, اگر چه من می خواهم اضافه کردن یک نقطه به نقطه آن است. و این است که — من نمی دانم اگر شنیده اید — “خزنده الحاق”?

جن کربی

من اما شاید یادآوری آنچه در آن به معنی.

برنت E. Sasley

همه چیز که من فقط گفت: مورد است اما مشکل بزرگتر این است که خزنده الحاق شده است که از سال 1967. خزنده الحاق اشاره به فرایند تدریجی است که توسط اسرائیل گسترش کنترل خود را بر کرانه باختری است.

که شامل یک سری از عوامل است. اسرائیل ساخت شهرک های یهودی نشین در کرانه و پس از آن اسرائیل به آن نوع از کنترل آن منطقه است. اما برای این که آنها پس از آن تا پایان ساخت جاده ها و زیرساخت های به قلاب به خانه کسانی که به اسرائیل مناسب است.

و پس از آن وجود دارد به امنیت برای کسانی شهرک زیرا بسیاری از این مهاجران در اسرائیل و بسیاری از اسرائیلی ها به این شهرک به دلایل مختلف که آیا آن را به خرید شراب و یا بازدید از خانواده است. بنابراین شما در نهایت با تمام این زیرساخت ها وجود دارد.

همچنین با اشاره به استفاده از قانون اسرائیل در شهرک سازی و اغلب مناطق اطراف آن. فلسطینی ها در کرانه غربی شده اند قادر به استفاده از در یک محدود راه های اسرائیل در دیوان عالی کشور به اختلاف برای مثال مسیر از مانع امنیتی که اسرائیل ساخته شده است.

در یک طرف است که برای تلفن های موبایل خوب, چرا که این بدان معناست که فلسطینی ها دسترسی اسرائیل به نهاد و آن نهاد می تواند فشار به دولت برای تغییر سیاست های خود.

اما از سوی دیگر این بازگشت به این ابهام من صحبت کردن در مورد — که بدان معنی است که اسرائیل قانون اعمال می شود و نه فقط به شهروندان اسرائیلی اما به غیر از اسرائیل و شهروندان نیز هست. به طوری که بخشی از روند کلی مشاهده می کنیم.

جن کربی

بنابراین این یک نوع کنترل عملا حتی اگر آن را رسمی الحاق?

برنت E. Sasley

منظورم اینه که عملا کنترل بیش از حد از آن است.

جن کربی

به همین دلیل است که صحبت از رسمی الحاق اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

برنت E. Sasley

من فکر می کنم احتمالا وجود دارد یک همگرایی از عوامل است.

برای اولین بار به من گفت: این یک فرایند است که در حال انجام برای یک دوره طولانی از زمان. بنابراین همه چیز را که من گفته ام در مورد ابهام و حرکت goalposts و زبان جدید — بله که می تواند یک تغییر عمده. اما در برخی از راه های آن را فقط در ساخت بتن آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد شده است برای مدت زمان طولانی.

دوم البته مغلوب ساختن پیشی جستن. به منظور دلجویی از انجیلی پایه حمایت خود را از تهمت شده است هل دادن سخت به تغییر عظیم دیرینه شرایط و واقعا به اتخاذ جناح راست اسرائیل مواضع در مورد اورشلیم و حاکمیت بر کرانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه می آید از این روند و بنابراین اسرائیل راست کنار این را به عنوان یک لحظه که در آن شرایط رسیده برای آنها را به انجام این کار. اگر شما پشتیبان گیری از قدرتمند ترین جهان, کشور, سپس شما آن را انجام دهد.

من فکر می کنم یک عامل سوم این است که سیاسی راست در اسرائیل غالب بوده است پس از انتخابات 2009 و هیچ چیز وجود دارد در افق است که نشان می دهد یهودی چپ صهیونیستی در سمت چپ است در یک موقعیت برای به چالش کشیدن آنها را در هر جدی راه مناسب.

پس از این سه انتخابات وجود نداشت برنده روشن است که درست است اما سیاسی راست و مرکز سمت راست همیشه [آیا به مراتب بهتر در] آن انتخابات است. یهودی چپ انجام نمی بسیار خوبی در مقایسه با. و وقتی که من می گویند یهودی چپ من به جز عرب احزاب سیاسی در اینجا بدیهی است از آنجا که آنها لازم نیست که اکثریت حمایت از یهودیان. که حمایت است چه لازم به منظور تشکیل دولت است. من نه رد که جامعه من گفت: از نظر سیاسی بازی و توانایی خود را برای تنظیم دستور کار حاشیه ای.

و سپس در نهایت من فکر می کنم شما از نتانیاهو ، زمانی که او برای اولین بار به قدرت رسید — و نه در دوره اول خود را, اما در اطراف خود دوم و شاید سوم ترم — او کمی بیشتر عمل گرا است. من فکر می کنم او بیشتر به مذاکره است. در اطراف 2012-2013 وجود دارد لحظه ای که نتانیاهو را تحت فشار بوده است نه به طور کامل ترک کرانه اما برای قرار دادن در یک سری از امتیازاتی که واقعا تغییر کرده بازی. اما آنها موفق به درجه گسترده ای.

من فکر می کنم نتانیاهو پس از آن تبدیل شدن به بیشتر و پررنگ تر در ترویج این ایده از اسرائیل حاکمیت بر کرانه. و بنابراین من فکر می کنم او شده است در اطراف برای مدتی طولانی او هیچ جدی رقبا در سمت چپ پس از آن “نگاه کنید که در آن من هستم من نیز ممکن است انجام این کار در حال حاضر.”

جن کربی

بنابراین همه این عوامل همگرا برای الحاق به شروع در 1 جولای. اما پس از آن که تاریخ آمد و رفت و الحاق اتفاق نمی افتد. چرا این طرح به نظر می رسد به تاخیر انداختن?

برنت E. Sasley

آن را سخت تر از نتانیاهو فکر آن خواهد بود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به وفل کمی. Benny Gantz شریک زندگی خود را نه به عنوان مشتاق در الحاق به عنوان اصل فکر و مهاجران بودند واقعا ناراحت است که این طرح حداقل برخی ایجاد حس, اما, موقت, واقعی فلسطین. آنها خوشحال بودند که با. بنابراین شما شنیده ام بسیاری از صداها شروع به مخالفت با این وقتی که آمد آن را به واقع تلاش برای پیاده سازی آن.

جن کربی

چه به شما می گویند که باعث تردید در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت?

برنت E. Sasley

من مطمئن هستم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان مقدار انرژی و زمان به تمرکز بر روی این موضوع است. بدیهی است که وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر در جریان است که در نوع خود از اشغال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطعا آن انرژی داخلی.

بنابراین این نوع از چپ سیاست خارجی به تنهایی به جز برای مغلوب ساختن پیشی جستن متناوب اظهارات در امور خارجی است. من هم فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از فشار آورده به خرس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دوباره که در این زمینه از دولت کمی پریشان چیزهای دیگر.

آن را فقط رفتن به عنوان هموار به عنوان آنها به نظر می رسید که فکر کردم این امر و یا حداقل آنها را قادر به فشار آن را تا آنجا که آنها فکر می کردند که.

آنچه که ما نیز دیده می شود این است که وقتی که می آید به واقعا مسائل اساسی تهمت را دوست دارد به می گویند همه چیز و او گاهی قرض دادن حمایت خود را برای ایده ها و یا سیاست هایی که متناسب با ایده های کلی, اما او همیشه قرار دادن تمام وزن از دولت پشت سر او به دلیل این که چگونه او باعث می شود سیاست — یا بیشتر به درستی که او چگونه نمی توان سیاست.

من فکر می کنم ما احتمالا با دیدن چیزی که در اینجا بیش از حد.

جن کربی

و از دیدگاه اسرائیل — و یا شاید نتانیاهو دیدگاه — چگونه nerve-wracking است مغلوب ساختن پیشی جستن waffling? به دلیل آن به نظر می رسد مغلوب ساختن پیشی جستن است پنجره ای از فرصت ها.

من درست اگر من اشتباه می کنم اما من تصور کنید اگر جو بایدن بودند را به نفع خود در ماه نوامبر شرایط تغییر خواهد کرد اساسی. اما شاید اگر الحاق در حال حاضر اتفاق افتاده است وجود دارد احتمالا کمی بایدن می تواند انجام دهد آن را معکوس. آیا من که راست ؟ چگونه شما آن را ببینید ؟

برنت E. Sasley

من می خواهم بگویم بسیاری بایدن می تواند به معکوس, البته, اما بعید است که او آن را انجام دهید.

اما من نمی خواهد می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن waffling است “nerve-racking” برای نتانیاهو. من می گویند “خسته کننده است.” قطعا نتانیاهو و متحدان او این را به عنوان یک فرصت است. اما من همچنین فکر می کنم آنها آگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن چالاک طبیعت است. آنها می دانند که آنچه که او را مانند آنها را تماشا کرده ام آنها به او گوش آنها دیده می شود آنچه که او انجام می شود. من باور نمی کنم که آنها در حال انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به ایستادگی.

جن کربی

است وجود دارد یک جهان که در آن اسرائیل پیش می رود با الحاق بدون ما حمایت ؟

برنت E. Sasley

بنابراین وجود یک تفاوت بین ما و نه حمایت از آن و ما مخالف آن. بنابراین سابق ؟

جن کربی

بله مطمئن شوید.

برنت E. Sasley

بله یک جهان وجود دارد که در آن است که اتفاق می افتد. و دوباره شما با اشاره به تمام این محاسبات که نتانیاهو را به, و من فکر می کنم که بخشی از آن این است که او واقعا بر این باورند که اسرائیل حق دارد به این سرزمین و او معتقد است که او به ایران در اسرائیل به آن نقطه.

اگر ما مخالف آن که یک مسئله متفاوت است. اما اگر ما می گویند هر چیزی که او می داند که او حمایت از برخی از افراد در دولت, حداقل بخش خصوصی است. او حمایت از سفیر آمریکا در اسرائیل است. برای او که به خوبی ممکن است به اندازه کافی.

دوباره, این جایی است که ابهام در می آید. آن را نمی ممکن است “ما در حال حاضر رفتن به را انتخاب کنید به اشغال 50 درصد از کرانه باختری است.” آن را ممکن است “ما در حال حاضر به طور رسمی از رفتن به ضمیمه این شهرک” یا دره اردن و یا حتی برخی از کوچکتر گام.

جن کربی

با توجه به این ابهام ما در واقع می دانیم که چگونه رسمی الحاق می تواند اتفاق می افتد ؟ آن است که یک ماده از موضوع مانند یک سفارش ؟ یا فراموش سربازان حرکت می کند ؟ اساسا چگونه ما می دانیم که دیروز متفاوت است و از امروز ؟

برنت E. Sasley

درست است که یک سوال خوب است. من نمی دانم. منظورم این بستگی دارد به آنچه نتانیاهو می خواهد به انجام است. برای تصمیم گیری های مهم یا تغییرات در قانون او نیاز به پشتیبانی از کنست [اسرائیل در پارلمان].

که به معنی گرفتن پشتیبانی از شرکای ائتلاف مانند [Benny Gantz را] آبی و سفید که لزوما ممکن است در هیئت مدیره با همه چیز. مانند هر دولت وجود دارد تعدادی از مراحل است که می تواند گرفته شده به اطراف نیاز به تصویب قانونی. آن همه بستگی به آنچه آنها می خواهند به انجام است. من می دانم که من واقعا پاسخ دادن به این پرسش, اما من فکر می کنم آن بستگی دارد.

جن کربی

من می خواهم به بحث کمی در مورد سیاست داخلی از این. وجود دارد یک حس است که نتانیاهو با استفاده از الحاق به عنوان یک انتخابات شگرد در این آخرین انتخابات. اما مردم اسرائیل به طور کلی حمایت از این حرکت, و یا آن را خیلی بیشتر تقسیم شده تر از آن به نظر می رسد ؟

برنت E. Sasley

بنابراین به عنوان یک قاعده کلی چشم انداز و یا زمینه این است که بسیاری از یهودیان اسرائیل فکر می کنم که بانک غرب است که حداقل در برخی از مفهوم کلی بخشی از اسرائیل است.

دوباره, آن را در سال 1967 که اسرائیل احساس تهدید شد [توسط اسرائیل همسایگان عربی]. و پس از آن بود که به جای این معجزه: اسرائیل نه تنها برنده [1967 جنگ] اما این یک پیروزی خیره کننده.

و ناگهان پس از 20 سال قلب مردم یهودی و تاریخ یهود و یهودی جنبه های مذهبی همه که در حال حاضر به طور ناگهانی تحت حاکمیت اسرائیل و اسرائیلی ها در واقع می تواند به لمس دیوار غربی خود نزدیک اتصال به معبد.

پس از آن که زمینه ای حس ناسیونالیسم مذهبی — از آنجا که دین بخشی از آن است — واقعا متصل به آنها به این منطقه است. بنابراین شما می توانید ردیابی رای دهی داده ها در طول زمان نشان می دهد که چگونه یهودیان اسرائیل فکر می کنم در این مورد.

و بنابراین به عنوان یک قاعده کلی — نظرسنجی و آمار این تحمل — اکثر یهودیان اسرائیل دیدن وست بانک به عنوان بخشی از تاریخ یهود و میراث فرهنگی بخشی از تاریخ مذهبی. این زمینه.

اسرائیل دموکراسی موسسه خوب رای داده است. یکی است که شما باید نگاه در اسرائیل است, صدای شاخص [از جولای سال 2020]. آن را یافت که 25 درصد از اسرائیلی ها در مخالفت با هر گونه درخواست از اسرائیل حاکمیت به بخش هایی از کرانه باختری رود اردن [غربی] در حالی که 24 درصد حمایت از اعمال حاکمیت اسرائیل به همه آن — به طوری که تقریبا برابر است. 14 درصد حمایت از اعمال حاکمیت به حل و فصل بلوک و 8 درصد حمایت از استفاده از آن را به دره اردن.

اگر شما اضافه کردن تمام است که با هم 46 درصد — تقریبا نیمی از اسرائیلی ها — پشتیبانی از برخی از عناصر برخی از جنبه های حاکمیت.

که در سطح عمومی. اما ما نیز دیدن پاسخ های خاص اغلب تغییر دهید. اگر شما را در حالات اگر شما ذکر خاص شهرک ها و یا مناطق خاص این تغییرات بسته به اینکه چگونه شما آن را بپرسید.

جن کربی

بنابراین آنچه در مورد نتانیاهو ، در حال سیاسی خود و اقبال در حال حاضر هم تنیده با وعده های خود را به ضمیمه غرب بانک ؟

برنت E. Sasley

او شده است صحبت کردن در این شرایط برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. تا چه حد از آنچه که او شده است گفت: چیزی جدید است اما مطالب و یا این ماده به خودی خود جدید است. او شده است گفت: پس از او در برابر شیمون پرز در سال 1996 که او بهتر است برای امنیت اسرائیل بهتر است برای یهودیان در بخش نه فقط به خاطر او آنها را محافظت می کند اما از آنجا که او بر این باور در قوی تر و بیشتر حاکمیت اسرائیل است که شامل کرانه غربی و یا بخش هایی از کرانه باختری است.

که در نوع خود شده است پاره ای از آنجایی که او درگیر در سیاست های ملی. پس از آن واقعا جدید نیست. من حدس می زنم جواب این است: بله — اما نه یک چیز جدید.

جن کربی

پس از نتانیاهو شده است در قدرت برای مدتی چنین طولانی شده است و شعارهای کمک به تحکیم افکار عمومی در حمایت از الحاق? شاید که یک سوال غیر ممکن است برای پاسخ به, اما من کنجکاو هستم که چقدر او را به کمک شکل افکار عمومی.

برنت E. Sasley

من فکر نمی کنم. به حدی که ما نمی دانیم که اغلب افکار عمومی را به دنبال خواهد داشت چه رهبران می گویند و انجام می دهند. در تاریخ اسرائیل به طور خاص ما می دانیم که در امنیت و مسائل مربوط به اوقات را به نوبه خود در اطراف و در نهایت حمایت از سیاست هایی که آنها را پشتیبانی نمی کند و اگر قبل از این رهبران به سادگی آنها را اجرا و پس از آن فقط به جلو حرکت می کند.

اما دوباره وجود دارد بسیار بزرگ حوزه در اسرائیل برای برگزاری به غرب بانک و یا اعمال حاکمیت اسرائیل در برخی از راه. و این که جدید نیست. راست و مرکز سمت راست غالب در اسرائیل است. تقریبا هیچ بازی دیگر در شهر است. و بنابراین افرادی که شرکت می کنند در عرصه سیاسی و یا کسانی که رای دادن از این آگاه هستند.

آنها باید انتخاب های خود را بسته به نظر اما باز هم بخش عمده ای از انتخاب خود حمایت همه آنچه که ما در حال حاضر تماس با الحاق به یک درجه و یا دیگر.

جن کربی

چه مقابله با Benny Gantz? به نظر می رسد او به تاخیر انداختن در الحاق ، او مرتب کردن بر اساس از kingmaker اینجا ؟ چرا حمایت مهم است ؟

برنت E. Sasley

من نمی خواهد او را یک kingmaker اما بله خود قرارداد لازم است. او یک شریک با نتانیاهو. ما آن را یک “دولت وحدت ملی” — آن را از لحاظ فنی و نه یک دولت وحدت اما او قرار است به شریک اصلی شریک ارشد.

بدون Gantz دولت می تواند سقوط و یا سقوط. خود را در موافقت یا رضایت خود را کاملا ضروری برای وجود دارد به هر گونه پیشرفت در الحاق.

جن کربی

آن را تعجب آور است که Gantz است که کشیدن پای خود را?

برنت E. Sasley

من فکر نمی کنم ما باید شگفت زده کرد. او با توجه ناظران یک بیت از یک سوار غلتکی coaster.

وی ارائه خود را به عنوان یک جایگزین برای نتانیاهو اگر شما نگاه از نزدیک در بسیاری از لفاظی و چیزهایی که او گفت: من فکر نمی کنم او به عنوان یک جایگزین به عنوان بسیاری از مردم فکر او بود.

اما او ارائه شده خود را به عنوان چنین و گفت: “ما در حال رفتن به ایستادن برای تمام این چیزهایی که هیچ یک از آنها احتمالا می تواند شامل نتانیاهو.” در عین حال در پایان او می رود با آغاز به کار کرد. و او موافقت خود را با اجازه نتانیاهو در کمی بیشتر از یک موقعیت ارشد با نتانیاهو به عنوان نخست وزیر برای اولین بار بخشی از چرخش توافق. می شود که بسیار ناامید کننده بود و به نظر می رسد مثل او فقط گفت: “بله من فقط انجام آنچه که من نیاز به انجام به ماندن در قدرت است.”

او هرگز با صدای بلند طرفدار الحاق یا چیزی شبیه به آن. این واقعیت است که او به نظر می رسد کاهش آن را من نمی فکر می کنم که تعجب آور است. چه خواهد بود تعجب آور است اگر او از تخت گفت: “نه. هیچ الحاق هر نوع وجه از هر بخشی از کرانه باختری است.” که خواهد بود بیشتر تعجب آور است.

جن کربی

وجود دارد هر گونه خطر از سقوط دولت بیش از این ؟

برنت E. Sasley

نتانیاهو واقعا نمی تواند هر چیزی را انجام دهید بدون Gantz را پشتیبانی می کند. مگر اینکه نتانیاهو به صف احزاب دیگر به حمایت از او که برابر با 61 کرسی در کنست او نمی تواند در هر نقطه. است که می گویند نتانیاهو ندارد گزینه را فشار Gantz. اما آن است که یک خطر است.

دو آورده بودند با هم محض تشخیص مصلحت نظام. حتی اگر دو طرف به اشتراک گذاری بسیاری از جناح راست ایدئولوژی آنها دقیقا همان نیست. آبی و سفید می بیند خود را به عنوان یک وسیله نقلیه برای انجام چیزی که خود آن. Benny Gantz خود را می بیند به عنوان نخست وزیر مواد. وی به نتانیاهو به عنوان به عنوان کسی که تا به حال شانس خود را اما که نمی باید در همان سطح از انرژی و زنده دلی دیگر.

دو طرف باید برداشت های متفاوت از آینده و آنچه که نقش خود را در آنها هستند. می کند که ایجاد یک چارچوب برای تصمیم گیری است که ممکن است به شکستن دولت از هم جدا.

چیزی که سعی دارم بگویم این است که یک خطر وجود دارد و از این وقتی که می آید به الحاق اما به عنوان به خوبی به عنوان در مسائل دیگر.

جن کربی

آنچه در مورد فلسطین پاسخ ؟ چه موقعیت خود است و وجود دارد هر چیزی فلسطینی ها می توانید انجام دهید ؟

برنت E. Sasley

من فکر می کنم که فلسطینیان در یک بسیار ضعیف و موقعیت آنها شده اند برای یک زمان بسیار طولانی است. بخشی از آن است به دلیل تصمیم گیری است که آنها ساخته شده در طول زمان. و بخشی از آن است زیرا اسرائیل شده است که قدرت قوی تر برای یک زمان بسیار طولانی است. بنابراین تعادل در است اسرائيل را به نفع.

و دیگر بازیگران — نه آمریکا و نه سازمان ملل و نه بدیهی است که ایالات متحده شده اند حاضر به واقعا فشار اسرائیل به عنوان سخت به عنوان آنها می تواند در مورد این مسائل. و شما باید فلسطینی ها که خود را تقسیم می شوند به طوری که تضعیف موقعیت خود را. دوم از همه شما محمود عباس از حماس و حزب آزادی بخش فلسطین سازمان [سازمان به طور رسمی به رسمیت شناخته شده توسط سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد به عنوان تنها نماینده مشروع فلسطینی ها] و فلسطینی [موقت فلسطینی حاکم در کرانه].

عباس مشغول به کار بوده است با اسرائیل برای زمان بسیار طولانی در مورد مسائل امنیتی است که به هر دو طرف بهره مند شوند اما به خصوص برای اسرائیل است. آنها نیز مشغول به کار با هم در یک میزبان از دیگر مسائل مربوط به اشتراک گذاری منابع یا عوامل اقتصادی. بنابراین این دیرینه سطح نهادی تعامل است. آنچه که انجام داده است در بخشی ساخته شده فلسطینی وابسته به اسرائیل است.

برای فلسطینی ها — و وقتی که من می گویند فلسطینی ها منظورم فتح و ساف تشکیلات خودگردان فلسطینی در کرانه; حماس [که کنترل غزه] بدیهی است که یک مسئله متفاوت — در حال حاضر به جدا مطمئن شوید که آنها می تواند. آنها می گویند: “نگاه ما در حال رفتن به محل کار با شما در مسائل امنیتی است.” که می تواند مضر به اسرائیل و اسرائیلی ها.

اما این امر هم واقعا درد نکنه فلسطینی ها چون اسرائیل نمی خواهد که مشوق برای سرپا نگه داشتن حکومت خودگردان فلسطینی که اسرائیل بستگی دارد اما که بسیاری از فلسطینی نخبگان می کند و همچنین اقتصادی و سیاسی رهبران و یا حداقل گارد قدیمی در میان فلسطینی ها است.

این واقعیت است که عباس بوده است اقدام به تهدید برای بسیاری از سال های بسیاری است اما هرگز واقعا به شرح زیر از طریق اتحاد اساسا حذف هر گونه اعتبار است که خود را از تهدیدات ممکن است جدی گرفته شود. دوباره, آن را در همه عباس گسل و این همه فلسطینی ها’ گسل — آنها فقط در یک مقدار ضعیف تر موقعیت و هیچ راهی برای آنها را به خارج شدن از آن موقعیت خود را.

منظورم این است که آنها در تلاش بوده اند. آنها کار کرده ام در سطح بین المللی در موسسات بین المللی در دیپلماتیک و حقوقی در عرصه. اما تنها تا آنجا که می توانید بروید.

جن کربی

اگر اسرائیل حرکت می کند به صورت رسمی الحاق چه ممکن است این واکنش بود ؟ وجود دارد بالقوه برای خشونت واقعی?

برنت E. Sasley

Neri Zilber اسرائیل یک روزنامه نگار بود واقعا جالب موضوع در توییتر که در آن او استدلال کرد که همه مذاکرات در مورد چگونه می گذرد وجود دارد به این فوران خشونت از “خیابان” و یا از فلسطینی ها است. گاهی اوقات مردم می گویند “اما هیچ خشونت زمانی که اسرائیل به این یا آن مانند زمانی که ما نقل مکان کرد سفارت.” و Zilber استدلال می کند که فلسطینی ها نمی سازماندهی واکنش مگر اینکه چیزی واقعا اساسی و بتن.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بله سفارت در حال حاضر نقل مکان کرد.” که برای تلفن های موبایل وحشتناک, اما آن را واقعا تغییر هر چیزی بر روی زمین است. وجود دارد بدون نیاز به سازماندهی هر نوع خشونت و یا نوع دیگری از پاسخ.

اما الحاق به خصوص اگر آن را همراه با ارسال شهرک نشینان و نیروهای نظامی به غرب بانک و یا به دره اردن خواهد بود که یک تغییر اساسی. و بنابراین احتمالا نوعی از واکنش ها: تظاهرات, تظاهرات شاید شورش. کسانی که به احتمال زیاد در این شرایط است.

جن کربی

جایی که کشورهای عربی موضع در این مورد ؟

برنت E. Sasley

آخرین جنگ بین کشورهای عربی و اسرائیل در سال 1973. هر جنگی که صورت گرفته پس از آن شده است با آنچه ما تماس بگیرید “غیر دولتی” و اسرائیل است.

در بخشی که به این دلیل که کشورهای عربی را از دست داده اند علاقه به اسرائیل و فلسطین مسئله به دلیل وجود یک میزبان کامل از چیزهای دیگر در جریان است. آن بوده است تا زمانی که جذبه از آنچه ما تماس بگیرید “پان عربیسم” — مقابله با اسرائیل, نابودی اسرائیل و یا حداقل از بین بردن آن را از بخش هایی از این منطقه — که فقط معنی ندارد دیگر. شما نمی توانید انجام دهید که به اسرائیل در این نقطه است.

و اقتصاد اسرائیل بسیار بزرگ است و آن را بسیار روشن است که بسیاری از اقتصادهای دارای مشکلات ساختاری است که آنها را به اصلاحات.

پس هیچ اراده یا بهره در مقابله با اسرائیل ندارد. که متن به طور کلی. در چیزی شبیه به الحاق آنها در حال رفتن به راه اندازی یک جنگ علیه اسرائیل مانند پارادایم از جنگ استفاده می شود. ممکن است که آنها می تواند فشار اسرائیل از طریق ایالات متحده از طریق اروپا و یا خود به خود در سازمان ملل و جاهای دیگر.

جن کربی

اتحاد همه گیر شده هر نقش در چگونه الحاق یا نه نشده — بازی های برگزار شده است ؟

برنت E. Sasley

من فکر نمی کنم. نه من می گفت بدون من کوتاه ترین پاسخ است. اما ممکن است که آن می تواند الحاق دشوار است به دنبال اگر دولت اسرائیل به پایان می رسد تا در حال مصرف با figuring چگونه به متوقف کردن گسترش. این امکان وجود دارد که با قرار دادن ترمز در همه چیز.

جن کربی

بنابراین اگر اسرائیل پیش می رود و ضمایم کرانه است این رسمی پایان یک راه حل دو کشور?

برنت E. Sasley

من نمی دانم اگر شما به دنبال بحث در جامعه یهودی و یا اگر شما را دیدم که پیتر Beinart او تا به حال یک قطعه دیگر در جریان یهودی جناح چپ یهودی, مجله و او تا به حال یک قطعه در نیویورک تایمز. او استدلال کرد که در آن زمان اذعان کرد که راه حل دو کشور مرده است — و این است که قبل از الحاق صورت گرفته است.

مقدار زیادی از دیگر ناظران و مفسران و محققان و فعالان شده است با این استدلال که برای سال های بسیاری ، من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال مبارزه با آن سوال خاص. کسانی که بر این باورند که اسرائیل حاکمیت باید گسترش به برخی از بخشی از غرب بانک و یا بر این باورند که غرب بانک متعلق به اسرائیل در برخی از راه بدیهی است که آنها بسیار ثابت با این ایده که هر دو باید وجود داشته باشد یک راه حل دو کشور یا که فلسطینی ها خواهد بود خوشحال با برخی از درصد از کرانه و خوب است. آنها لازم نیست همه آن را. افرادی وجود دارند که واقعا بر این باورند که فلسطینی ها راضی خواهد بود با برخی از مقدار کمی از کرانه.

برای دیگران مانند J-خیابان انواع و یا آنچه ما تماس بگیرید “لیبرال صهیونیست” این یک مبارزه است که ارزش ادامه دارد. راه حل دو دولت واقعا مرده و ما واقعا نمی دانیم زنده است یا مرده تا زمانی که ما می دانیم. تا زمانی که همه چیز مبهم باقی می ماند و هیچ عظیم فیزیکی اسرائیل اشغال کل بانک غرب و اسرائیل نمی ضمیمه کل منطقه و بنابراین در یک معنا راه حل دو دولت است که هنوز هم زنده است.

اما من قطعا فکر می کنم این یک سوال است که ما باید به درخواست خودمان. در چه نقطه به ما می گویند که شغل تبدیل شده دائمی است ؟ می کند وجود دارد که به یک تعداد معینی از مهاجران و یا نیروهای زندگی در یک منطقه قبل از ما بگو آن را بسیار روشن است که اسرائیل به هیچ وجه قصد حرکت به راه حل دو دولت را?” سیاسی راست که دیگر واقعا معتقد به یک راه حل دو کشور است و نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در خود را دارد و هیچ کس در افق جایگزین آنها شود.

بنابراین شاید این لحظه ای است. و حاضر نیستم تعیین یک تاریخ و زمان خاص اما این نقطه خاص در تاریخ است که می تواند 2019-2020. همه که. که واقعا پاسخ مبهم اما یک سوال دارم با تلاش خودم. من اصلا جواب خوبی برای خودم, بنابراین من می تواند به شما یک.

جن کربی

آیا راهی برای خروج از این وضعیت فعلی? می شود آن را ممکن است به یک توافق در بانک غرب در واقع بدون پرداختن به این سوال فلسطینی? یا هستند کسانی که به طوری در هم تنیده شده است که این امر می تواند غیر ممکن است ؟

برنت E. Sasley

شده اند وجود دارد بسیاری از طرح ها و ایده های مطرح در طول سال در برخورد با برخی از سوالات در حال حاضر و پس از برخورد با استقلال سوال بعد. که کار نمی کند. شده اند وجود دارد از دیگر برنامه های است که می گویند “بیایید مقابله با این پرسش در حال حاضر نهایی-وضعیت سوال, سوال در مورد استقلال ، یک راه وجود دارد.”

زمانی که ایهود باراک بود که نخست وزیر اسرائیل و شرکت در بحث در کمپ دیوید و تابا در اواخر 1990s و 2000s, به او پیشنهاد مبادله زمین. اسرائیل ضمیمه بخشی از کرانه باختری و فلسطین را بخشی از اسرائیل است. در آن زمان آن بود که مقدار بسیار کمی که فلسطینی ها را دریافت کنید, اما این ایده وجود دارد.

مذاکره کنندگان و دیگران شده اند صحبت کردن در مورد این برای مدت زمان طولانی. به طوری که یک گزینه است. اما در این نقطه, آن را واقعا یک گزینه سیاسی راست در اسرائیل است.

آیا راه دیگری وجود دارد ؟ تنها دو گزینه دیگر وجود دارد خارج وجود دارد در حال فشار زیادی بر اسرائیل به حداقل توقف روند خزنده الحاق و یا شما می توانید یک تغییر در سیاست داخلی در اسرائیل و فلسطین.

اما باز هم ما در این مرحله به یک دلیل. ما نه تنها از رسیدن به این نقطه توسط برخی از اگزوژن نیرویی است که ما را در اینجا. ما در اینجا به دلیل از تمام تغییرات و انتخاب مردم ساخته شده اند و تحولات است که در منطقه در هر کشور و در ایالات متحده است.

بنابراین من واقعا نمی امیدوار. من امیدوار برای یک راه حل دو کشور در این نقطه است. من امیدوار برای یک راه حل صلح آمیز در این نقطه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>