هر سال در این زمان در ماه جولای میلیاردر سابق و مدیر عامل گوگل اریک اشمیت معمولا دعوت چند ده مشاهیر اقتصاددانان و سیاستمداران از سراسر جهان به آسمان بزرگ کشور است.

در 5,200 هکتار زمینه فوق العاده منحصر به فرد یلو باشگاه عقب نشینی اشمیت به ارمغان می آورد با هم امثال لیدی گاگا دیابت Cory Booker و حدود 40 دیگر مدعوین به شنیدن از رهبران که شامل برخی از مدیران گوگل و تعداد کمی از مردم در مورد آن می دانیم.

در جهان از میلیاردرهای و دیگر نخبگان این نوع از شیک پوش غربی academist:: دانشجویان — اغلب تعمید “ایده های قله” یا تعطیلات آخر هفته برای “اندیشه رهبری” — غیر معمول نیست. اما آنها معمولا شبه عمومی مانند paparazzi-آشغال Sun Valley معاملات کنفرانس یا حداقل بیشتر به طور گسترده شناخته شده و از جمله سالانه عقب نشینی میزبانی تا زمانی که به تازگی توسط شرکت-خوار مجری تلویزیونی چارلی رز یا میت رامنی اجلاس در ایالت یوتا است.

اما این خاص کنفرانس — در هشتمین سال پس از راه اندازی در سال 2012 هر چند این شکستن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — باقی مانده است بسیار مرموز طراحی شده توسط تنها مبهم اذعان کرد در رسانه ها. اما از آن است که به تمرکز در یک گزارش جدید از یک تکنولوژی watchdog گروه تکنولوژی شفافیت پروژه که خار از طریق رسانه های اجتماعی پست و پرواز سوابق متصل به اشمیت عقب نشینی به ارائه جزئیات و در عین حال در آخر هفته. این گزارش استدلال می کند که این عقب نشینی می دهد اشمیت تا همین اواخر یکی از Google بالاترین-مشخصات مدیران یک راه برای جذابیت منتقدان و کاری به نفع گوگل مخفیانه.

“تصویری که پدیدار است که اشمیت با استفاده از افراد مشهور نکردم عقب نشینی به عنوان یک شکل از قدرت نرم کمک گوگل پیشبرد منافع خود با کلاه کابوی و صمیمی کنسرت به جای ابزارهای سنتی از تجارت نفوذ” این گروه می نویسد: در این گزارش.

اشمیت و گوگل کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این رویداد و گزارش.

خلوت برای نخبگان در حال طراحی بیشتر موشکافی به عنوان مردمی مقاومت مواجه می سازد برای هر دو فن آوری ثروت و گسترده تر مفهوم چگونه نخبگان شکل افکار عمومی. گوگل یکی از قدرتمند ترین شرکت ها و اشمیت به مدت طولانی در خدمت به عنوان سیاسی آن fixer نوک نیزه از یک تکنولوژی لابی عملیات که صرف 150 میلیون دلار در طول دهه گذشته است. (اشمیت گزارش قطع آخرین طولانی کراوات به شرکت در اوایل این سال است.) و این رویداد حداقل از لحاظ تئوری یک راه ممکن برای اشمیت به بیشتر کمرویی ساخت این حوزه نفوذ.

این رویداد به نظر می رسد به تصویب رسید و حجاب از پنهان کاری. بیش از یک دوجین شرکت کنندگان شناسایی شده توسط Tech شفافیت پروژه — که خود نمی به طور کامل فاش حامیان آن جز به می گویند هیچ شرکت اهدا کنندگان — نمی بازگشت درخواست برای نظر. بخشی از دلیل این رویداد به طور موثر باقی مانده مخفی ممکن است که آن را برگزار سنگین-امنیتی باشگاه در میان منحصر به فرد ترین مکان ها در این کشور — “جهان تنها خصوصی اسکی گلف و ماجراجویی جامعه” است که محدود به فقط در مورد 860 عضویت برای حفظ انحصار آن. اشاره از اشمیت رویداد تقریبا به طور کامل وجود ندارد در مطبوعات صرفه جویی چند در بیشتر رسانه های خارجی.

در یکی از آن چند ظاهری عمومی گفتارها در مورد این رویداد یک همکار یلو عضو باشگاه و میلیاردر ران Burkle گفت: اشمیت دست بر میدارد افرادی که به نظر می رسد در این عقب نشینی در هر سال.

این رویداد دستور کار به نظر می رسد شبیه به دیگر کنفرانسها: شرکت کنندگان نشستن در جلسات و مصاحبه های صرف زمان خارج از منزل, شرکت خصوصی کنسرت از نوازندگان مانند لئون پل و یا حتی گردش به یلو باشگاه سالانه بازار مال فروشان دعوتی که گاهی اوقات همزمان با اشمیت, رویداد, این گزارش می گوید.

اما مهمتر اشمیت رویداد ارائه می دهد یک فرصت برای او نه فقط سرگرم کردن برخی از با نفوذ ترین در جهان متفکران اما گاهی به ترویج گوگل با آوردن گوگل رهبران به این رویداد با توجه به نویسندگان چنین به عنوان یکی از مخترعان از گوگل شیشه ای و یک کارمند گوگل که مشغول به کار در آن خود رانندگی اتومبیل. برخی از این رویداد گذشته شرکت کنندگان باید قدرت را به واکاوی و بررسی گوگل در نقش خود به عنوان قانونگذاران و یا روزنامه نگاران.

هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی سخت است که اشمیت تعطیلات آخر هفته را به طور مستقیم او را برنده یا گوگل هر نعمت. این گروه صرفا افزایش امکان آن می تواند نرم کردن نگرش به فن آوری های غول پیکر. در راه است که بخشی از این نقطه معمولا سخت به می دانم که اگر خلوت نوسان شرکت کنندگان دیدگاه ها و یا روابط با میزبان. این under-the-پیچد طبیعت اشمیت عقب نشینی است که به نظر می رسد غیر معمول است.

گزارش امتیاز به اتریش صدراعظم Sebastian Kurz و برنده جایزه پولیتزر خبرنگار تحقیقی رونان فارو به عنوان نمونه هایی از شرکت کنندگان در گذشته که روابط با گوگل ممکن است تحت تاثیر قرار اشمیت ، این گزارش حدس وجود دارد که امکان ارتباط بین تغییرات در Kurz موضع در مالیات شرکت های فن آوری و حضور خود در سال 2018 است. یک سخنگوی Kurz کاهش یافته است به نظر. و اگر Farrow منتشر کرده است قطعه حساس در مورد گوگل پس از او با حضور در این رویداد گزارش تماس ها از یک داستان خاص Farrow زد در ان بی سی در مورد داعش که با تکنولوژی شفافیت پروژه احساس شد و نرم افزاری در گوگل.

“به نظر من آن را به عنوان بخشی از کار من به ملاقات منابع در دولت و کسب و کار همراه با دانشگاهیان و دانشمندان و همکار روزنامه نگاران” فارو گفت Recode. “است که نیست و نمی خواهد تحت تاثیر قرار من گزارش. و من خوش آمدید هر گونه تحقیقی آگهی در گوگل و یا هر گونه دیگر عمده شرکت فن آوری.”

ارشد دیگر خبرنگاران نیز با حضور اشمیت آخر هفته گذشته یک گروه است که یک بار شامل Vox سردبیر-در-بزرگ Ezra Klein. کلاین گفت: “رویداد “به نظر می رسید کاملا استاندارد ایده ها به سبک, کنفرانس, اما در یلوستون.”

“لیست مهمان و تن قطعا منعکس شده در یک دوره زمانی که دره سیلیکون فکر آن را تا به حال تا حد زیادی به تدریس واشنگتن و واشنگتن شد بیشتر علاقه مند به یادگیری,” او گفت: Recode.

فناوری شفافیت پروژه ندارد ironclad اثبات هر سیاست یا نظر تغییر به این کنفرانس است. اما کتی, پل, پروژه, مدیر استدلال می کند که وجود این عقب نشینی حداقل باید برای عموم شناخته شده از او می گوید آن است که به طور موثر یک فرم از لابی.

“محرمانه بودن آن نیز چیزی است که باید مربوط به آمریکا — در نظر چه نوع از نفوذ این شرکت در حال تلاش برای اداره کردن — اگر این چیزی است که آنها احساس آنها نیاز به نگه داشتن آرام” او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de