انتخابات آینده برای اواسط دره شوراهای شهر را به شکل جدید رای گیری در مناطق نخل کویر, محدودیت مدت افتتاح دو صندلی برای اولین بار مدعی در Indian Wells و کمپین های نجومی در وسط یک بیماری همه گیر است که نیروی نامزدها به خلاق در نحوه رسیدن به آنها تشکیل شده است.

پر کردن دوره برای نوامبر. 3, 2020, انتخابات باز می شود شنبه به پایان می رسد و اوت. 7 هر چند از آن تمدید خواهد شد توسط دو هفته به صورت مسابقه که در آن امتیازهای فایل نیست.

در سه اواسط دره شهر نخل کویر, Indian Wells و لا کوئینتا همه واجد شرایط امتیازهای می گویند که آنها به دنبال انتخاب مجدد و می گویند آنها می دانند که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به کمپین های مختلف استراتژی های این سال است که ماندن در داخل وزارت امور خارجه و بهداشت محلی و دستورالعمل های ایمنی.

نخل کویر

نخل کویر خواهد شد برگزاری اولین انتخابات پس از شکستن به دو رای گیری مناطق. این شهر نقل مکان به منطقه رای گیری به عنوان بخشی از یک توافق حل و فصل زمانی که شکایت سال گذشته توسط ساکنان لورن Salas and Karina Quintanilla که گفت: در سیستم بزرگ نقض کالیفرنیا حق رای عمل می کنند.

CVRA مستلزم آن است که شهرستانها سوئیچ به مناطق, گروه بندی “جوامع مورد علاقه” را به اطمینان حاصل شود که حفاظت اقلیت شانس بهتری برای نمایندگی.

هر سه امتیازهای برای انتخابات مجدد – سوزان ماری وبر جینا Nestande و کاتلین کلی – می گویند که آنها به دنبال یکی دیگر از چهار سال است در شورای شهر. Nestande و کلی در هر رفتن برای دور دوم در حالی که وبر است که به دنبال یک سوم است.

وبر تنها وقت ساکن در منطقه 1 نیز شناخته شده به عنوان “مرکز مدنی هسته ای این منطقه است.” این است که کوچکتر از این دو منطقه شامل 20 درصد از جمعیت شهر است و باید یک نماینده در شورای منتخب هر چهار سال.

این منطقه شامل مدنی مرکز منطقه و اطراف محله. آن است که محدود بزرگراه 111 در جنوب; دره عمیق در جاده در شرق و مونتری خیابان در غرب به فرد Waring درایو که در آن گسترش بیشتر غرب شامل محله در ویستا بنیتا و گردش ویستا دایره Fleetwood دایره و Gloriana درایو.

شمال غربی مرز یک خط دندانه دار است که شامل پارک مشاهده درایو و بخشی از منیزی می افتد درایو. مرز و سپس گسترش غرب در سراسر Whitewater کانال شامل یک منطقه در Rebecca جاده 42nd خیابان و طبخ خیابان.

هنگامی که مردم می گویند آنها نمی خواهند به اجرا در برابر یک وقت وبر گفت که او به آنها می گوید آنها نیست.

“من به آنها بگویید که صندلی باز است,” او گفت: “برای هر کسی که به اشغال. “ما در حال اجرا نیست در برابر هر یک از دیگر. من دوست دارم آنچه که بهترین برای شهر ما” و این تصمیم توسط رای دهندگان او گفت:.

دانستن اینکه او نمی تواند صحبت کردن با مردم یک بر یک در جریان محدودیت های همه گیر وبر گفت: او ممکن است به جای درب چوب لباسی چاپ شده تا به ترک خانه ها و به روز رسانی وب سایت خود را.

اما همه چیز می تواند تغییر در چند ماه آینده ساخت این امکان را برای برخی از ملاقات و خوش آمد می گوید و یا انجمن.

“بسیاری می تواند تغییر در یک زن و شوهر از ماه” وبر گفت.

Nestande و کلی زندگی در منطقه 2 بزرگترین دو منطقه اطراف منطقه 1 با 80 ٪ از جمعیت که دارای چهار نماینده در این شورا دو انتخاب در بزرگ هر دو سال.

هنگامی که مبارزات انتخاباتی در سال 2016 کلی گفت: او زدم و در 3,000 درب و نا امید او نمی خواهد بود قادر به انجام این کار دوباره این سال است.

“نه تنها به دلیل آن است که یک راه عالی برای مبارزات انتخاباتی, اما این یک راه عالی برای یادگیری آنچه که مردم را نگران کند.”

تا رفتن درب به درب کلی گفت که او نمی دانم که وجود دارد یک مشکل کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در پالم دزرت – موضوع گرفته شده تا در مدت کوتاهی پس از انتخابات.

نه هر کس احساس می کند راحت رفتن به تالار شهر و شورای جلسات به صدای نگرانی های خود را, او گفت:.

این زمان در اطراف او خواهد بود و او را تشویق هواداران برای کمک به او را دریافت کلمه او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

طرح دعوی در دادگاه حل و فصل همچنین مستلزم آن است که نخل کویر حرکت به یک رتبه-انتخاب سیستم رای گیری که رای دهندگان اجازه می دهد تا به رتبه های بالا به سه نامزد با اولویت. آن است که یک سیستم استفاده شده توسط بسیاری از شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو خواهد بود اما جدید برای شهرستان ریورساید.

می توان آن را دشوار است به توضیح و شاکیان تایید درخواست توسط شهر برای به تعویق انداختن اجرای رتبه-انتخاب رای گیری تا 2022 انتخابات.

Nestande که شهردار در این سال گفت: او سپاسگزار شاکیان به توافق که تعویق به دلیل آن می تواند تا حد زیادی به درخواست از رای دهندگان سعی کنید و درک چنین سیستم پیچیده هنگامی که مشغول با استرس از coronavirus بیماری همه گیر.

نامزدهای بالقوه باید یک وقت ملاقات با شهر کارمند با تماس (760) 346-0611 Ext. 304 به دریافت نامزدی مقالات و نامزد اطلاعات است.

Indian Wells

کیمبرلی Muzik تنها وقت واجد شرایط برای انتخاب مجدد و گفت: او طرح به دنبال یک دوم مدت چهار سال در انتخابات برای پر کردن سه صندلی.

“من بسیار آموخته اند که بیش از چهار سال گذشته” Muzik گفت. “من نیز ملاقات بسیاری از مردم فوق العاده است.”

اعضای شورای Ty Peabody and Ted مرتنز مدت این سال و تحت اندازه گیری من که رای دهندگان تایید شده در مارس نمی تواند اجرا شود.

آن استفاده می شود که هر کسی که نامیده می شوند پس از دو دوره چهار ساله می تواند دوباره پس از دو سال به دور از شورا و دوباره اجرا کنید. Indian Wells رای دهندگان در ماه مارس تغییر است که با تصویب اندازه گیری J که دارای مقامات منتخب را فقط به دو دوره چهار ساله.

مبارزه, Muzik گفت: متفاوت خواهد بود در این سال با توجه به همه گیر است که ممکن است به جلوگیری از اجتماعات بزرگ از جمله نامزد مرجع تخصصی.

Muzik خودش را می بیند مبارزه بیشتر با تلفن.

قرار ملاقات ها ملزم به دریافت نامزدی مقالات برای انتخابات شورای شهر و می توان با تماس با شهرستان کارمند در (760) 346-2489.

لا کوئینتا

La Quinta اعضای شورای کاتلین Fitzpatrick و استیو سانچز هر طرح به اجرا برای دومین دوره چهار ساله و شهردار لیندا ایوانز همچنین قصد دارد برای اجرای دوباره در انتخابات برای پر کردن سه صندلی.

فیتزپاتریک انجام بسیاری از درب به درب مبارزه هنگامی که در حال اجرا برای اولین دوره در سال 2016. او همچنین میزبانی گردهمایی که می شود این سال است.

“در حالی که مبارزه در این زمان خواهد بود غیر متعارف, من به دنبال به جلو برای رسیدن به همکار ساکنان با خیال راحت هر دو در فضای اجتماعی فاصله گرفته و عملا” فیتزپاتریک گفت.

او قصد دارد تا میزبان خود را برای مبارزات انتخاباتی رویداد در اواخر این ماه خواهد بود اما برقراری تماس و تماس با رای دهندگان از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی در طول مبارزات انتخاباتی.

سانچز گفت: او را مجبور به خلاق.

“از آن خواهد شد جالب, کمپین” سانچز گفت. “من باید خلاق در مورد چگونه برای رسیدن به ترکیبات از آنجایی که من واقعا نمی خواهد بود قادر به فراموش خانه ملاقات و خوش آمد می گوید و یا رفتن درب به درب. اما آن را یک فرصت برای من برای پیدا کردن راه حل های خلاق برای رسیدن به رای دهندگان. من به دنبال به جلو به آن است.”

ایوانز می گوید او می خواهد به دنبال پنجمین دوره دو ساله به عنوان شهردار. او برای اولین بار به حیث یک عضو شورا در سال 2009 و منتخب در سال 2010 پس از آن با موفقیت بود برای شهردار در سال 2014.

“من خواهد بود در ساعت 7:30 صبح دوشنبه به جلو و مقالات – من برای اولین بار در لیست La Quinta, نامزدهای,” او گفت:.

مانند دیگران COVID-19 محدودیت معنی تغییر از ملاقات و خوش آمد می گوید و رفتن درب به درب به بیشتر های رسانه های اجتماعی و دیجیتال مبارزه. این همچنین به معنای کمتر رویدادهای مالی, او گفت:.

“وجود خواهد داشت و احتمالا بیشتر زوم جلسات; شاید مستقیم mailers” ایوانز گفت.

نامزدها برای La Quinta شورای شهر و شهردار باید ثبت نام رای دهندگان ساکن در این شهر در زمان کشیدن نامزدی مقالات.

نامزدهای بالقوه باید یک وقت ملاقات با شهر فروشنده به دریافت و پر کردن اسناد و مدارک و بررسی شرایط از طریق تماس (760) 777-7035 و یا ایمیل mradeva@laquintaca.gov.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de