کالج شهرهای بدون دانشجویان باید کسب و کارهای کوچک در تلاش

بیشتر تعطیلات آخر هفته از حدود 8 صبح تا 2 بعد از لو رستوران و شیرینی بسته بندی شده است. برخی از را انتخاب کنید را انتخاب کنید تا یک شیرینی و یک فنجان قهوه در خدمات سریع منطقه در نزدیکی جلوی رستوران. برای کسانی که می خواهند به ناهار خوردن در, کلاسیک وجود دارد 1950s کسی که شام میخورد غرفه, اما آنها اغلب پر از گرسنه دانش آموزان است. بیشتر از زمان پایین مرکز اتاق ناهار خوری وجود دارد یک خط دارتموث بچه ها و مردم محلی به انتظار نشسته بود.

اما از آنجا که شیوع کروناویروس دانش آموزان مجبور به ترک دارتموث را در دانشگاه غرفه در لو را باید خالی باقی مانده است. هانوفر, New Hampshire است که در یک شهر کوچک با یک گره جامعه که در آن کسب و کارهای محلی تکیه بر دانش آموزان کالج برای زنده ماندن.

“این هنوز هم یک کمی وهم آور که اتاق ناهار خوری فقط خالی در همه زمان ها گفت:” لو صاحب Jarret Berke.

لو به رستوران و نانوایی در هانوفر, New Hampshire.
لو رستوران & Bakery/Facebook

این Covid-19 pandemic مجبور دانشجویان سراسر کشور به تخلیه دانشگاه ها در اواسط ماه مارس. بسیاری از رفتگان برای شکستن بهار و هرگز بازنگشت. اساتید درهم به حرکت می کند دوره های آموزشی آنلاین, دانش آموزان منتقل خانه و یا خارج از دانشگاه باقی مانده از ترم بهار با هیچ پاک کردن تاریخ برگشت در چشم و سالمندان خود را لغو مراسم فارغ التحصیلی کالج ها و دانشگاه ها مجبور شدند به حرکت عالی آموزش و پرورش در یک کنترل از راه دور جهان است.

اما هنگامی که دانش آموزان مدرسه را ترک آنها را رها بیشتر از فقط کثیف اتاق خوابگاه. کسب و کارهای محلی در مناطق دچار ضرر و زیان اقتصادی به عنوان خود را به طور منظم به پایان رسید و سال تحصیلی از خانه های خود در سراسر جهان است.

“یک تکه بزرگ از پایه مشتری ما چپ شهر پس از آن ساخته شده آن را بسیار دشوار است” Berke گفت. “در ابتدا پس از دانشجویان چپ که واقعا کل کشور رفت و به مستند ما شاهد حدود 70 درصد کاهش در فروش.”

با نوآوری و پیدا کردن منابع جدید درآمد مانند takeout و تجدید نظر منو لو در حال حاضر قادر به حفظ حدود 75 درصد از آن طبیعی خرید و فروش.

“ما هنوز انجام نشده ، ما هنوز هم دوست دارم به دانش آموزان, اما آن را به اندازه کافی است که ما می توانیم برای زنده ماندن در حالی که” Berke گفت.

در سال 2017, مقاله آتلانتیک Alana Semuels توضیح داد که چگونه در سال های اخیر, کوچک, کالج شده اند از فکر به عنوان مکانیزم ذخیره و توسعه اقتصاد محلی: “مزایای اصلی از موسسات آموزشی دو قسم هستند: آنها اغلب تولید تحقیقات و فن آوری است که می تواند parlayed به کسب و کار جدید و ایجاد شغل در این نزدیکی هست. و آنها را به منطقه دانش آموزان که صرف پول در رستوران ها و خدمات و جذب اساتید و مدیران که همان را انجام دهید و همچنین خرید خانه و اتومبیل” Semuels نوشت.

به عنوان گالوپ اصلی اقتصاددان Jonathan Zeller گفت: Vox, واقعیت همه گیر و دانشجویان ترک دانشگاه را به طور قابل توجهی تحت تاثیر شهرستانها و شهرهای کوچک که در آن آنها واقع شده است. Zeller توضیح داد که کالج شهرها و محله ها مکان های جذاب برای حرکت به دلیل محلی و رستوران ها و کافی شاپ ها و کتابفروشی ها. اما کسانی که کسب و کار نیاز دانش آموزان موفق باشد.

“در صورتی که منبع تقاضا از بین می رود برای یک دوره طولانی از زمان, کسانی که کسب و کار در حال رفتن به ناپدید می شوند و این که رفتن به آن محله بسیار کمتر جذاب جای” Zeller گفت. “این رفتن به فقط به طور کلی افسرده اثرات آن بر اقتصاد محلی.”

زمانی که دانش آموزان به دور از خانه آنها اغلب پیدا کردن آسایش و جامعه محلی در رستوران ها و کافه های اطراف دانشگاه.

تیم نوریس, صاحب, مادر, رویای, آشپزخانه, آشپزی جنوبی رستوران در Jackson, می سی سی پی گفت که دانش آموزان از مدارس نزدیک مانند جکسون دانشگاه دولتی اغلب شدند به سوی خانه-وعده های غذایی پخته شده در رستوران خود را.

“آنها می خواستند خانه پخت و پز به این دلیل که آنها دور از خانه,” او گفت:.

اما مانند دیگر رستوران های محلی, مامان آشپزخانه رویای رنج می برد از دست دادن از مشتریان.

“پس از همه گیر مدرسه تقریبا تعطیل بنابراین بسیاری از ما دانشجویان بودند دیگر در محوطه دانشگاه پس ما از دست رفته در بسیاری از کسب و کار” نوریس گفت.

کاهش شدید از کسب و کارهای محلی در شهرهای نهفته است آمریکایی ها در سراسر کشور است. رستوران ها و مغازه ها در نزدیکی Bowdoin کالج بودند به عنوان “reeling” پس از دانشجویان چپ دانشگاه. کسب و کار در نزدیکی دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل در نظر گرفته بسته شدن. محله های اطراف دانشگاه پنسیلوانیا “خود را از دست داده است.” برخی از کالج ها و دانشگاه ها و حتی در پا برای کمک به خلق و خوی اثرات دانشجویان ترک دانشگاه توسط تکان دادن هزینه های اجاره برای کسب و کار است که اجاره فضاهای تجاری از آنها. دانشگاه کرنل به 100.000 دلار به یک صندوق به منظور حمایت از ایتاکا کسب و کار.

فارغ التحصیلان و دانشجویان نیز تلاش برای صرفه جویی در محلی رستوران ها و مغازه ها به عنوان همه گیر هزینه های آنها درآمد قابل توجهی. Middlebury College آلوم نیکلاس Milazzo راه اندازی یک GoFundMe که مطرح است بیش از $10,000 برای پنج Middlebury, ورمونت, رستوران. Milazzo که قبلا به عنوان یک EMT است و درخواست به دانشکده پزشکی در سال آینده می خواستم برای پیدا کردن یک راه بتن تفاوت را بدون قرار دادن خانواده خود را در خطر ابتلا به ویروس.

“Middlebury در حال حاضر دارای مشکل نگه داشتن کسب و کار خود رفتن فقط به خاطر اینکه آنها خیلی متکی به دانش آموزان و دانشجویان برای نیم سال” Milazzo گفت. “بنابراین من نمیفهمد اگر رستوران در شهر نیویورک در حال گرفتن آمار سخت من شرط همان است که اتفاق می افتد در Middlebury.”

Milazzo شروع به توزیع پول در میان پنج کسب و کارهای محلی در حدود یک ماه پیش با دریافت بیش از $2,000.

“حق دور بسیاری از مردم قبل از آنها به سمت چپ و یا زمانی که خانواده های خود بودند چیدن آنها را کردم کارت هدیه یا خرید کارت های هدیه آنلاین گفت:” متی Delia-Lobo, co-صاحب رویال بلوط قهوه در Middlebury. این GoFundMe نقد او گفت “واقعا مفید است.”

بلوط سلطنتی که Delia-Lobo باز حدود یک سال پیش با همسرش الساندرا عمدتا استخدام دانش آموزان از Middlebury College. هنگامی که کارکنان خود را مجبور به ترک محوطه دانشگاه Delia-Lobos مجبور شدند برای اجرای رویال بلوط به تنهایی. آنها همچنین درآمد از دست رفته آنها معمولا از فارغ التحصیلی رویدادها و برنامه های تابستانی که هر دو لغو شد. رویال بلوط به دو محل و به دلیل عدم کسب و کار Delia-Lobos به حال به طور موقت نزدیک یک و نزدیک به محوطه دانشگاه.

“هر دوی ما فقط hustled و کار می کرد هر روز” الساندرا Delia-Lobo گفت.

تا زمانی که دانش آموزان می توانند با بازگشت به دانشگاه کسب و کارهای محلی در حال پیدا کردن جریان درآمد جدید برای زنده ماندن. لو را به عنوان مثال ایجاد یک شام منو هدفمند نسبت به خانواده و مادر را در آشپزخانه رویای انجام شده است بیشتر تحویل سفارشات از طریق GrubHub, Waitr و بارگذاری می خورد.

به عنوان برخی از کالج ها آماده کند تا دانش آموزان را به محوطه دانشگاه در پاییز, کسب و کار هستند reimagining چه خود را روز به روز خواهد شد. در همان زمان, آنها در حال دست و پنجه نرم کردن با ترس اطراف خطرات آوردن دانش آموزان از سراسر جهان به دانشگاه.

“یک نوع از قرعه کشی به هر کافی شاپ در یک شهر دانشگاهی است ‘من می توانم بنشینم و مطالعه یا انجام تکالیف و یا شما می دانید نشستن در داخل و اجتماعی” الساندرا Delia-Lobo گفت. “بنابراین من کمی نگران است که شما می دانید که در قرعه کشی برنده نمی شود وجود دارد اگر ما نمی توانیم در داخل باز چون من نگران چیز نمی خواهد بهبود به اندازه کافی سریع.”

صاحبان کسب و کار باقی می ماند با احتیاط خوش بینانه در مورد چشم انداز خود را در حالی که پناه دادن به نگرانی در مورد خطرات ناشی از بازگشایی در طول یک بیماری همه گیر. در حالی که بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در حال انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه از خوابگاه در زمین تنیس به تماس با ما-برنامه ردیابی وجود دارد هیچ راهی برای اطمینان از ایمنی تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

“فکر چند هزار نفر از سراسر کشور در سراسر جهان که به هانوفر که در آن ما تا به حال نشده مورد فعال در حدود چهار هفته آن را کمی ترسناک” Berke اعتراف کرد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>