ساکرامنتو بر اساس روزنامه های زنجیره ای مک کلاچی صاحب نشریات از جمله ساکرامنتو زنبور عسل, Fresno Bee, Modesto زنبور عسل و سان لوئیس اوبیسپو تریبون است و نزدیک به انتقال مالکیت به بزرگترین سهام دار آن.

نیوجرسی-بر اساس صندوق های تامینی چتم مدیریت دارایی بود موفق پیشنهاد در یک دادگاه نظارت حراج به عنوان بخشی از آن ورشکستگی مک کلاچی اعلام کرد در انتشار اخبار یکشنبه.

مک کلاچی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ماه فوریه پس از دست و پنجه نرم کردن با یک حقوق بازنشستگی بحران و, اخبار صنعت چالش های مالی. پر کردن قبل از COVID-19 pandemic, آمار, آن نهفته است روزنامه شرکت در سراسر کشور.

این مک کلاچی خانواده کنترل ساکرامنتو-بر اساس شرکت برای بیش از 160 سال است. آزادی گفت: پیشنهاد توافق نهایی خواهد شد و با ثبت ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه در روزهای آینده.

پس از مک کلاچی را در سال 2006 کسب روزنامه های زنجیره ای Knight-Ridder که خریداری شد با 5 میلیارد دلار بدهی این شرکت شده است رنج می برند از همان عواملی است که بر سنتی اخبار شرکت های رسانه ای.

مک کلاچی “را گذار از فصل 11 به عنوان آن را در آن وارد شده: در آن کلیت به عنوان یک شرکت خدمت 30 جوامع در سراسر امریکا” با توجه به انتشار. آن دیگر خواص عبارتند از: Kansas City Star, شارلوت آبزرور و میامی هرالد.

“از همان ابتدا از این داوطلبانه فصل 11 پرونده هدف ما به طور دائم آدرس شرکت میراث بدهی و تعهدات بازنشستگی و تقویت ترازنامه به منظور ارائه بیشتر یقین و ثبات به گروه وسیع تری از همکاران و ذینفعان است که بهره مندی از یک بازسازی مک کلاچی” کریگ فورمن روزنامه های زنجیره ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در انتشار.

این شرکت گفت که امیدوار به خروج فصل 11 در سه ماهه سوم سال 2020 “دست داشتن وضوح و تجدید ساختار این شرکت را پیچیده میراث بدهی و تعهدات بازنشستگی در حالی که به حداکثر رساندن ارزش برای طلبکاران شرکت.”

یک جلسه در مورد ورشکستگی است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

کمک: Nathan Bomey

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de