امریکا برنامه ای برای صرفه جویی در کسب و کار کوچک در همه گیر شد و ناقص از شروع

ماه پس از کنگره ایجاد چک Protection Program (PPP) در تلاش برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در طول Covid-19 همه گیر مردم هنوز هم اشتباه گرفته و حتی قهر بیش از این بلند پروازانه تجربه بی سابقه است.

آنچه را که اتفاق افتاده با مارک فیشر تناسب اندام (MFF) یک جامعه پسند بوتیک تناسب اندام استودیو مستقر در نیویورک است. چرا که آن را به یک PPP وام در ماه آوریل آن را قادر به rehire 28 کارکنان آن گذاشته در ماه مارس به عنوان coronavirus بحران تنظیم شده و در آن مکان توقیف. اما برای وام به بخشایش MFF تا به حال به صرف پول در دو ماه بیشتر بر حقوق و دستمزد.

“آن را به ما توانایی حفظ کل کارکنان برای یک دوره هشت هفته و نگه داشتن آن در جامعه حس و ادامه ما همانند اسب شاخدار آزمایش به سلامت و گرما به توده ها” گفت: اندرو کول رئیس مردم افسر در MFF.

اما مهلت PPP وام ارائه نمی آخرین طولانی است. حتی اگر MFF اتحاد چرخد و به کلاس های آنلاین برای آینده قابل پیش بینی آن را دوباره مجبور به اخراج بسیاری از کارکنان آن و بسته شدن یک محل به طور دائم.

هنوز هم در مقایسه با دیگر کسب و کارهای کوچک است که برای اعمال PPP آن را خوش شانس برای دریافت یک وام در همه. بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک — به خصوص اقلیت متعلق به کسب و کار می گویند که آنها محروم بودند وام برای حتی چند هزار دلار در حالی که شرکت های بزرگ مانند لس آنجلس لیکرز و Shake Shack اهدا شد میلیون ها نفر در وام. (رو به واکنش شدید عمومی چند تا از این کسب و کارهای بزرگتر در نهایت بازگشت پول.) دیگران می گویند این مقدار وام آنها دریافت کرده بودند بیش از حد کوچک به کمک در همه. و عدم شفافیت با این برنامه دارای سوخت تصورات غلط در مورد آنچه PPP قرار بود برای به انجام رساندن در وهله اول.

جنجال های اطراف PPP است که پشتیبانی از کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر تا حد زیادی به انجام با قطع ارتباط بین برنامه طراحی و چگونه آمریکایی ها فکر می کنم در مورد کسب و کار. هدف واقعی از PPP بود به نگه داشتن کارگران آمریکایی در حقوق و دستمزد به سادگی با نگه داشتن کسب و کارهای کوچک رفتن. و بنابراین اکثریت پول پرداخت شد به کسب و کار با کارکنان بیشتر به جای آنهایی که کوچک با کارکنان. به همین دلیل یک برنامه به طور گسترده ای به عنوان بودن به معنای افزایش ایالات متحده آسیب پذیر ترین کسب و کارهای کوچک به پایان رسید تا اولویت کسب و کار است که در واقع ،

به عنوان برنامه نزدیک نزدیک — آخرین روز برای برنامه های کاربردی تمدید شد از 30 ژوئن تا اوت 8 — و این معلوم نیست که آیا وجود خواهد داشت دور دیگری از وام Recode بررسی موفقیت و شکست از PPP به عنوان به خوبی به عنوان دلیل این برنامه به پایان رسید تا بودن بسیار بحث برانگیز است.

در ماه مه مترقی ناظر انتخابات داده ها را برای پیشرفت انجام یک نظرسنجی از طرف Recode در تلاش برای ارزیابی درک عمومی از PPP و چگونه آمریکایی ها در مورد آن احساس. آن را مورد بررسی 1,235 به احتمال زیاد رای دهندگان آنلاین.

این نظرسنجی نشان داد برخی از ناهماهنگی در نحوه آمریکایی ها فکر می کنم در مورد کسب و کار کوچک و چه کسی است و نه مستحق کمک کند. وقتی پرسید که آیا همه کسب و کار باید برای کمک به نگه داشتن کارگران, پرداخت 70 درصد از پاسخ دهندگان گفت: بله. اما پس از آن وقتی پرسید که آیا حمایت باید در پوش کسب و کار با 500 کارمند 76 درصد گفت: بله. و هنگامی که خواسته در مورد اینکه آیا لس آنجلس لیکرز NBA تیم که یک وام و سپس بازگشت آن پس از اعتراض عمومی باید با توجه به برگشت پول و 75 درصد گفت: آن چیزی که حق انجام دهد.

زمانی که خواست آنچه را که هدف از کمک های فدرال برای کسب و کار باید 58 درصد از پاسخ دهندگان گفت: باید آن را به نگه داشتن کارگران پرداخت می شود در حالی که 24 درصد آن گفت: باید برای نگه داشتن کسب و کار شناور و توضیح می دهد که حداقل تا حدودی به همین دلیل این برنامه را به خود جلب کرده بحث. آن نبوده است, ممکن است برای بسیاری از کسب و کار برای به انجام رساندن هر دوی این اهداف در همان زمان به طوری که آنها نمی توانید آنچه را که آنها نیاز به واقعا زنده ماندن این بیماری همه گیر به خصوص مالکیت انحصاری یا آنهایی که فقط با چند نفر از کارکنان. بله پوشش حقوق مهم است. پس از پرداخت آب و برق و اجاره.

“طراحی شد و برای کمک به شرکت های صندوق حقوق و دستمزد خود را. می تواند یکی از گام به عقب و بگو: گوش است که طراحی ما می خواستیم داشته باشد؟” گفت: Michael Minnis یک حسابداری استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار. “آن را به نام کوچک کسب و کار حفاظت از برنامه و یا microbusiness حفاظت از برنامه. شرکت در این 100 تا 500 کارمند محدوده باید بیشتر حقوق و دستمزد دلار از شرکت های زیر 100 نفر از کارکنان محدوده. که فقط ریاضی.”

با توجه به گزارش ماه ژوئن از اداره کسب و کار کوچک (SBA) متوسط PPP اندازه وام است $107,000 و دولت ادعا می کند این برنامه دارای پشتیبانی از 51 میلیون شغل و آنجا که 84 درصد از افراد شاغل در کسب و کارهای کوچک.

همه از این می افزاید: برخی از نکات دقیق وظریف به مجادلات در مورد شرکت های بزرگ که وام. اگر نقطه از PPP وام است که برای حفظ افراد شاغل پس از آن چه مهم نیست که چگونه بسیاری از مجموع کارکنان وام-دریافت شرکت است ؟

Minnis با اشاره به این که در انتقاد از شرکت های بزرگتر برای گرفتن وام, آن مهم است به رسمیت شناختن counterfactual. اگر چه پس از لیکرز بازگشت پول آنها بلافاصله پس از گذاشته شدن خود امتیازی کارگران ؟ (این در واقع اتفاق افتاده است.) و یا مورد ماشین خرده فروش Sloanetoyotaglenside. شرکت furloughed 7,000 کارگران در اوایل ماه آوریل. آن اعمال شده به برنامه و دریافت $77 میلیون وام که در آن گفت: این امر با استفاده از به rehire آن دسته از کارگران است. اما در میان جنجال آن زخم تا بازگشت وام.

تمرکز بر اشتغال باعث شده است که دیگر چین و چروک و همچنین.

در ابتدا از برنامه کسب و کار تا به حال به صرف 75 درصد از وام در حقوق و دستمزد در عرض هشت هفته به منظور آن را به بخشایش. در میان بازخورد از جامعه کسب و کار است که آنها باید هزینه های دیگر و این بحران است که به مدت بیش از هشت هفته کنگره تغییر پارامترهای وام در اواسط ماه ژوئن به نیاز به 60 درصد صرف حقوق و دستمزد در طی یک دوره 24 هفته.

اما برای بسیاری از کسب و کار آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. “مشکل این است که این کسب و کار در هفته شش یا هفت نفر از وام خود را به طوری که آنها در حال حاضر استفاده می شود 80 درصد از پولی که در دسترس بود و به آنها پرداخت شد افرادی که کار نمی کند به آنها گفت:” دانیل Rafeedie مدیر عامل حقوق و دستمزد شرکت PaySteady.

که آنچه اتفاق افتاده با مارک فیشر تناسب اندام. “من بسیار خوشحال برای دیگر کسب و کارهای کوچک است که توانایی به اجازه دهید که پول آخرین دیگر, اما آن را نیش کمی” کول گفت.

و فقط به خاطر یک کسب و کار وام به این معنا نیست آن را به اندازه کافی حتی برای پوشش خود حقوق و دستمزد. امیلی برج حمل بنیانگذار دنور-آموزش مبتنی بر خدمات شرکت برجسته تا به حال تنها حقوق و دستمزد در سال 2019 حقوق و دستمزد که مورد استفاده برای محاسبه او PPP مقدار وام. آن را به در نظر گرفتن دو کارکنان جدید او می خواهم استخدام در این سال پس از او تنها $9,000. “من احساس می کنم مثل ما کاهش یافت و از طریق یک راه گریز” او گفت:. “من استخدام کارکنان من در تاریخ 1 ژانویه و مارس 1 و نقطه تمام از این برنامه این است برای محافظت از کارکنان مناسب است ؟ آن نیست که برای من است.”

او زخم تا 50 درصد پرداخت برش و با استفاده از او موجود خط اعتباری با بانک برای گرفتن وام دیگر به شناور باقی می ماند. “ما قادر به محوری موفقیت,” او گفت: “اما من هنوز هم 15.000 دلار در بدهی من ندارد.”

برای برخی از کسب و کار حتی اگر PPP تنها ارائه یک وام کوچک, آن را هنوز هم کمک نگه داشتن کسب و کار خود رفتن. کالیب Benoit اجرا می شود که اتصال سرخ یک شرکت قهوه در ایلینوی به حال نسبتا آسان زمان گرفتن PPP وام از کوچک خود را به بانک های محلی. او فقط 2500 دلار و در حالی که نمی تواند تفاوت زیادی در توانایی های خود را به شناور ماندن او در نظر گرفته آن را مفید افزایش در حالی که او rejiggered کسب و کار خود را. “حقیقت این است که ما خوب مالی; ما در حال رفتن به آن را,” او گفت:. “ما هنوز کوچک و بسیار ناب, ما لازم نیست که مقدار زیادی از بالای سر تا ما بهتر مناسب برای آب و طوفان است.”

PPP طراحی شده است به کار در زمان ما سیستم اقتصادی است که در حال حاضر اختلال در تعادل و پشته شانس برابر رقبای کوچکتر و اقلیت ها ، و بنابراین PPP تکرار شده است همان کسانی که نقص.

KB قهوه ای اجرا می شود Wolfpack Promotionals یکی از تنها دو سیاه و سفید متعلق به چاپ و مغازه ها در مینه سوتا است. او تخمین می زند کسب و کار کاهش یافته است بیش از 90 درصد از زمان شروع این بیماری همه گیر و او را مجبور به اخراج تمام کارکنان خود را, بنابراین در حال حاضر تنها او و همسرش در حال اجرا هستند مینیاپولیس مبتنی بر کسب و کار. تنها درخواست آنها در حال گرفتن هستند جورج فلوید مرتبط با تی شرت, اما او احساس عجیب و غریب در مورد وجوهي شخص دیگری را به درد و ترجیح می دهد به آنها را انجام دهد. “ما این کار را انجام نمی بهره مندی از افراد دیگر بدبختی و مرگ چیز” او گفت:.

قهوه ای شده و تلاش برای ماه به $8,000 PPP وام اول را از طریق استفاده از ولز فارگو و سپس با مربع است. او تا به حال هیچ شانس. “این مزخرف,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این وام ها دقیقا طراحی شده برای اقلیت.”

خود ارزیابی نیست اشتباه: اکثر کسب و کارهای کوچک متعلق به مردم رنگ بسته شده اند از وام در دسترس نباشد و برخی از کسانی که آنها را دریافت کردم کمتر از آنها خواسته. این امر به ویژه در مورد دلیل چهار نفر از هر 10 سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده انتظار نمی رود که به زنده ماندن از بحران. این بیماری همه گیر در حال حاضر آمار سیاه و قهوه ای جوامع در آمریکا سخت ترین ها از نظر سلامت مالی و اثرات.

“این یک برنامه است که متکی بر نهادهای مالی به عنوان واسطه گفت:” اشلی Harrington فدرال حمایت مدیر در مرکز مسئول وام. “که مشکل برای صاحبان کسب و کار از رنگ با توجه به سابقه مالی و محرومیت مالی اصلی در این کشور است.”

مردم از رنگ در سراسر امریکا, تاریخچه بسته شده اند از سیستم های مالی و قرار دادن در یک ضرر اقتصادی — که به معنی PPP را طراحی و ارائه این نتیجه تقریبا اجتناب ناپذیر است.

بسیاری از بانک ها تصویب PPP وام پذیرش برنامه های کاربردی تنها از مشتریان موجود به عنوان یک پیش فرض است. که از سمت چپ بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کار که اغلب ضعیف روابط با بانک ها به عنوان یک نتیجه از سال سیستمیک محرومیت.

علاوه بر این از آنجا که بانک ها می تواند جمع آوری بزرگتر هزینه برای بزرگتر, وام, که بیشتر انگیزه کسب و کارهای بزرگتر به ترتیب اولویت بیش از کوچکتر. و مراحل گرفتن وام و برای داشتن آن ببخشند پیچیده هستند. مالکیت انحصاری (کسب و کار متعلق به و اجرا توسط یک نفر), پیمانکاران مستقل و کوچک کسب و کار تنها با تعداد انگشت شماری از کارکنان کم در منابع برای شروع با. آنها لازم نیست که یک تیم از حسابداران و پرسنل منابع انسانی برای کمک به آنها حرکت کاغذ بازی.

“بازاندیشانه ما تکیه بر مکانیسم بازار برای حل مشکلات گفت:” Felicia وانگ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مترقی فکر می کنم تانک موسسه روزولت در مصاحبه ای در اوایل سال جاری در مورد PPP. “ما انتخاب این راه برای انجام این کار این است که بازار محور و بازار واسطه و آن را بسیار مشکل ساز است.”

دولت می تواند با راه اندازی یک سیستم به پول به طور مستقیم به کارگران و یا به کسب و کار. به جای آن قرار داده و موسسات مالی در مخلوط و با آنها به ارمغان آورد معایب و تعصبات خصوصی بازار است.

فراتر از مجادلات در مورد چه کسی و نمی دریافت وام و چگونه برنامه اجرا شد مشکل دیگری وجود دارد با آن: عدم شفافیت است. در مجموع $521 میلیارد وام داده شد از طریق PPP و ما ممکن است هرگز نمی دانید که در آن همه پول به پایان رسید.

دولت فدرال در ابتدا مقاومت خواستار شفافیت بیشتر را به دریافت PPP وام و گفت که این اطلاعات “اختصاصی” و “محرمانه است.” پس از شدید فشار افکار عمومی دولت کوتاه آمد و اطلاعات منتشر شده در ماه جولای در حدود 700,000 PPP وام از $150,000 یا بالاتر. در میان دریافت کنندگان: کسب و کار متصل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر و Kanye West مد نام تجاری Yeezy.

همانطور که واشنگتن پست اشاره می کند که انتشار داده است که فقط 15 درصد از وام های صادر شده و برگ اکثریت مالکیت انحصاری و پیمانکاران مستقل. و اطلاعات منتشر شده بود سرند با اشتباهات — برخی از کسب و کار ذکر شده به دریافت وام نشده بود در واقع بدست آنها و برخی از مقادیر بودند به اشتباه گزارش شده است.

“این واقعیت که ما در حال گرفتن به همان سطح از شفافیت برای … برنامه است که بسیار مشکل ساز با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک می داند که چگونه به انجام این کار و وام دهندگان می دانم که چگونه به انجام این کار” Harrington گفت.

و پس از رفتن به جلو قانونگذاران فکر می کنم مخازن و دانشگاهیان در حال رفتن به کار با اطلاعات ناقص به عنوان آنها را چگونه ارزیابی برنامه کار کرده و که در آن پول زخم. اخیر tracker توسعه یافته برای جمع آوری داده ها در ایالات متحده Covid-19 اقتصادی پاسخ رنگهای اولیه تصویر که نیست به خصوص مثبت است. آن را در بر داشت PPP ندارد “اثر معنی دار” در بیکاری در کسب و کارهای کوچک حداقل تا اواسط ماه مه.

برنامه های دیگر برای حمایت از کسب و کارهای کوچک را تشکیل داده اند در کنگره که خود را طرفداران می گویند بهتر خواهد بود روش PPP. آمریکا در حال تکیه دادن به طرح های پیشنهادی است که گسترش برنامه به بیشتر, کسب و کار, پاک کردن از بانک ها به عنوان واسطه و به نوبه خود وام به کمک های مالی. که آیا وجود دارد اشتها برای چنین برنامه ای از جمهوری خواهان در سنا یک سوال باز است چه چیز دیگری باید انجام شود برای کمک به کسب و کار. سیاسی گزارش می دهد که کنگره مردد به آینده کمک بدون محدودیت های, با توجه به داد و بیداد بیش از برنامه است.

“ما واقعا نیاز به فکر می کنم فراتر از این است. این one-size-fits-all روش کار نمی کند برای همه کسب و کار و از آنجا که ما می دانیم که چه کمک های دیگر مورد نیاز است؟” Harrington گفت. “دیگر چه می شود که برنامه های ایجاد شده برای ارائه مستقیم کمک های مالی از دولت فدرال برای کسب و کار؟”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>