“معمولا ترانس زنان به سمت شخصیت های”

اولین بار حوا Lindley بود در یک اتاق با تمام costars در AMC سریال اعزام از جاهای دیگر بود برای آزار و اذیت جنسی سمینار آموزشی. او راه می رفت در آماده برای او اولین نقش سرب در هر چیزی تا کنون در بر داشت و خودش نشسته با جیسون سیگل با André Benjamin, با سالی میشه.

او freaked داخل. سپس او تا به حال یک متفاوت وحی است.

“من به دنبال در اطراف این بازیگران واقعا احساس خودم. من مانند ” من اینجا هستم. من انجام داده ام و اتصالات. ما در این جدول بخوانید. این است برای رفتن به بهترین!’ و سپس من به دنبال در اطراف و من مانند ” این عجیب و غریب است. وجود ندارد و جوان, نوجوان, دختر داغ در این نمایش است. چگونه مردان رفتن به تماشای این ؟ هیچ کس در حال رفتن به سازمان دیده بان این! که داغ دختر؟'” او به یاد می آورد.

“آن زمان من دوم و پس از آن من بود, مانند,” اوه خدای من. من دختر داغ.’ من آماده نیست که.”

اعزام از جاهای دیگر است فقط 12th نقش Lindley تا به حال در دوربین. که او در حال بازی با یک عاشقانه منجر شود موثر است و از خود; که او به ارمغان می آورد بسیار از حضور و جرقه به نمایش است و حتی بیشتر قابل توجه است. نقش خود را به عنوان رمانتیک سرب از یک سریال در مورد چهار نفر به یک زن مرموز سورئال بازی کردن در خیابان های فیلادلفیا می تواند احساس نپخته اما او به ارمغان می آورد شخصیت به زندگی پر جنب و جوش.

و Lindley حضور در اعزام از جاهای دیگر است که بسیار قابل توجه است. هر چند او شخصیت سیمون نیست سری شخصیت (که افتخار می رود به پیتر, بازی های برگزار شده توسط سیگل که ایجاد نشان می دهد و نوشت و کارگردانی چند قسمت) او اصلی خود را عشق و علاقه است. و چون هر دو Lindley و سیمون ترانس او تاریخ به طور پیش فرض.

“معمولا ترانس زنان به سمت شخصیت های. من یک شخصیت خنده دار و من هرگز تا به حال به فکر می کنم در مورد اینکه خیلی روی دوربین یا صمیمی بودن در دوربین و یا بوسیدن در, دوربین,” او می گوید. “این عجیب و غریب است. من هرگز بوسید در دوربین قبل از. [من پرسید: Jason] ‘چه کنیم ؟ آیا ما فقط آن را انجام دهید؟’ و جیسون بود, مانند, ‘چه؟’ او را بوسید هر یک-لیست بازیگر در زیر آفتاب! خوب. بزرگ. این فوق العاده است. هیچ فشار است.”

Simone beside a painting in an art museum.
سیمون را دوست دارد و آن را تبدیل به یک بخش عمده ای از داستان او.
جسیکا Kourkounis/AMC

اعزام از جاهای دیگریک anthological miniseries است که به داستان های مختلف با هر فصل آغاز می شود فصل اول خود را با شخصیت در جستجوی یک هدف. احساس از دست داده و جدا زندگی مدرن آنها شروع به گرد هم می آیند از طریق استادانه درست شده “بازی” با نماد که راهنمای آنها را عمیق تر و عمیق تر به یک واقعیت تزیین بالای خود ما.

چهار قسمت از اعزام از جاهای دیگر‘s 10-اولین قسمت فصل هر یک در یکی از چهار شخصیت اصلی است. دوم تمرکز بر Lindley شخصیت سیمون و باز می شود با یک دنباله است که قطاری چیزی ضروری در مورد روند انتقال.

سیمون می سازد راه خود را به پایین یک کوچه تنها به تلو تلو خوردن بر غرور رژه. او گام به عقب از رژه صدای خود را در گلو او. کسی که دست او یک بلندگو به فریاد هر آنچه که حقیقت او را حمل عمیق در درون قلب او اما او وثیقه در حال اجرا به عقب راه او آمد و دور از رژه حقیقت چپ ناگفته.

در آغاز این ترتیب نشان می دهد اکثر شخصیت مرموز — یک جادوگر شهر از-esque راوی با بازی Richard E. Grant, که ممکن است نگه داشتن اسرار جهان — دعوت بینندگان به تصور خود به عنوان سیمون. او بعد از راهنماهای ما از طریق دوران کودکی اش به او داده شده جنس نر در هنگام تولد و سپس انتقال در نوجوانی (سفر که تقریبا شبیه به Lindley).

این اولین بار است که سری به طور مستقیم اذعان دارد که سیمون ترانس, و آن را نیز بسیار نزدیک به آخرین. می آید تا تنها تعداد انگشت شماری از بار در بعد از قسمت تا حد زیادی در قسمت هشت هنگامی که سیمون و پیتر رفتن در تاریخ. سیمون هویت است به خصوص مرکزی به داستان خود را. او توضیح داده نشده است در این شرایط است که جریان اصلی داستان به طور معمول با استفاده از توصیف transness (“متولد شده و در بدن,” “همیشه می دانستم که او باید یک دختر بچه” و غیره). در عوض کمک مالی به راوی می دهد این ظریف استعاره: “او فکر او دعوت شده بود به حزب اشتباه است.”

آن ظریف به دلیل این احساس برای من خاص به transness — به این ایده است که شما نشان داد تا جایی و متوجه شدم تمام انتظارات شما در اشتباه بودند و شما آماده کرده بود به صورت کاملا متفاوت رویداد, اما شما مجبور به تظاهر شما می دانستم که دقیقا چه شما انجام می دهند در تمام طول.

در عین حال آن را نیز احساس می کند خیلی بیشتر جهانی است. ما همه با تجربه لحظات که در آن ما احساس از فضا و زمان در زندگی خود ما قطع از برخی از اساسی خود که flits فقط از نظر.

“من خیلی مطمئن در مورد این یک چیز بود و آن را همیشه یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. من همیشه می دانستم آن و حمایت از آن را تحت فشار قرار دادند و برای آن سخت بود و من تا به حال به صبر کنید تا زمانی که من 18 به پزشکی شروع انتقال. و من فکر می کنم زمانی که شما واقعا مطمئن شوید که در مورد یک چیز در مورد خودتان آن را ممکن است به شما اجازه [در برخورد با سایر مسائل شخصی] سقوط به فرعی” Lindley می گوید.

“پس شما را به طرف دیگر از این مانع که شما صرف تمام زندگی خود را در آرزو و امید و آن را به شما طول می کشد یک دقیقه برای حتی متوجه است که شما در طرف دیگر از آن است.”

در تجربه خود من گذار من اغلب در تشبیه این روند رفتن را از طریق انتقال و درک شما هنوز خیلی به کار بر روی اثر ضخامت فرش. قبل از اینکه شما بیرون آمدن از آن ممکن است به راه رفتن در اطراف در فرش و نمی توان به طور کامل آگاه از وضعیت این طبقه در زیر آن. شاید چند لکه احساس اویزان یا ناهموار, اما در بیشتر قسمت ها, فرش پنهان همه گناهان.

کشیدن فرش, اما, و شما خواهید دید تمام مکان های که در آن طبقه فاسد دور.

پس از آن می رود با جنس بیقراری وضعیت که در آن یک فرد هویت جنسیتی متفاوت از جنسيت آنها اختصاص داده شده در هنگام تولد. هنگامی که شما در آن تلاطم, که قطع است و همه شما می توانید ببینید. نتیجه این می شود که یک دسته کامل از چیزهای دیگر گاهی اوقات دردناک یا بلند دفن احساسات در حال کشف. اما هنگامی که شما شروع به درمان بیقراری جنسیتی (به طور معمول با هورمون) خود تجارب عاطفی جهان تبدیل بسیار قوی تر و واقعی.

Lindley دوست دارد که این بیداری است که در مرکز سیمون سفر. او نه یک داستان در مورد انتقال. این یک داستان در مورد کار کثیف رفع طبقه پس از انتقال.

“خانه شما” او می گوید. “شما همیشه به حال قدرت برای بازگشت به کانزاس [مانند دوروتی در جادوگر شهر از]. شما فقط به حال به آن را کشف کردن برای خودتان. این خانه من است. این بدن است. بنابراین در حال حاضر آن است که بازسازی شده است و یا هر چه آن را پر کنید؟”

او می افزاید: “اکثریت قریب به اتفاق از آنچه اتفاق می افتد و آنچه گذار است در واقع در سر خود را — به تغییرات ذهنی و عاطفی تغییرات. و تغییرات فیزیکی آینه چه می گذرد در سر خود را.”

The gang meets at a diner.
Lindley ستاره با همه بازیگران در ایران از جاهای دیگراز جمله سالی میشه.
جسیکا Kourkounis/AMC

سیگل نیست که یک حس واقعی که او ساخت یک اهمیت انتخاب زمانی که او تصمیم به نوشتن سیمون به عنوان یک ترانس زن است. او در ابتدا می خواستم برای ایجاد یک مرکزی کوارتت از شخصیت های بودند که “نقطه مخالف,” او می گوید و سپس به ایجاد حس همدلی و درک در مخاطبان برای مردم با چنین اساسا متفاوت تجربه های زندگی.

“انتقال هر دو به معنای واقعی کلمه و به عنوان یک استعاره مهم بود خاک برای من به پوشش. این شما را به تصمیم گیری است که شما می دانید حق گام بعدی اما بسیار مهم تصمیم گیری” سیگل می گوید. “بخشی از آنچه که ما تمایل به فکر می کنم که هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر از این تصمیم تمام مشکلات ما در حال رفتن حل شود. اما ما پیدا کردن ” آه من در زمان مراقبت از یک چیز و همه دیگر من حل نشده گه من با من به ارمغان آورد.'”

و حتی اگر این انتخاب به جای یک ترانس زن خیلی نزدیک به مرکز این داستان حداقل تا حدودی شماتیک یک بار سیگل در واقع امتحان مخالف Lindley او متوجه شدم عمق بیشتر به شخصیت تر از او در ابتدا تصور می شد.

“او به پایان رسید خواندن و آن را متفاوت تر از من تا به حال صحنه تصویر. من در مورد به او یادداشت اما پس از آن من شروع به درک کنند که او انجام آن را بهتر از من تا به حال در تصویر. و من به حوا گفت:, ‘سیمون خیلی پیچیده تر از من متوجه شدم.’ و [حوا] گفت: بدون گم شده ضرب و شتم او همیشه توسط Jason” او با خنده می گوید. “این لحظه ای بود که در آن من بود, مانند,” اوه, من او را در بر داشت.'”

Lindley به یاد می آورد که استماع به عنوان یکی که در آن او مطمئن بود که نشان می دهد تولید کنندگان خواهد بود به دنبال کسی اما ، او به یاد می آورد منتظر نامیده می شود و دیگری دیدن تعداد کمی از ترانس بازیگران که اغلب بیرون رفتن برای همین نقش به عنوان Lindley خروج از اتاق.

“من مانند” من افسانه او گرفتن آن است. او این نقش است. او خیلی قشنگ,'” Lindley می گوید. “این زمانی بود که من متوجه شدم این بود که عاشقانه منجر شود. پس من بود ” این است که متفاوت از هر چیزی من تا کنون رفته در قبل از. آنها در حال رفتن به می خواهید ، آنها در حال رفتن به می خواهید قابل قبول ، آنها در حال رفتن به می خواهید جالب زیبا.'”

Lindley شروع انتقال زمانی که او 18 ساله بود حداقل بعد از صدای او تا به حال کاهش یافته است. او در لیست های دیگر ترانس بازیگران و هنرپیشه های زن که خود را شروع انتقال در اوایل دوران نوجوانی و قبل از بلوغ تغییر کرده بود بدن خود را بسیار به عنوان انواع نوازندگان او نمیفهمد خواهد بود بازیگران به عنوان سیمون.

Lindley شرح خودش را به عنوان “جالب زیبا” نادرست است به چشم من; من می خواهم بگویم او بسیار قابل قبول ، “عبور” و یا قادر به ترکیب به عنوان یک ترانس فرد با کشورهای مستقل مشترک المنافع مردم از همان جنس است پر مفهوم داخل ترانس فضاهای (من در مورد آن نوشته شده). بسیاری از ترانس زن بازیگرانی که تبدیل شده اند و حتی تا حدودی موفق — مردمی مانند Laverne Cox و جیمی کلیتون قادر به عبور به برخی از درجه است. اما Lindley همچنین می گوید او misgendered هر طوری که اغلب.

من می دانم که چگونه misgendering احساس می کند و چگونه “هر از گاهی” می تواند احساس مانند “هر روز.” و ما پویا — یکی که در آن Lindley می گوید: “من نمی پاس” و من اطمینان او “مامانی شما کاملا فراموش” — یک راه است که زنان ترانس تقویت هر یک از دیگر در حالی که در حال اجرا خود را پایین چون اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که درست است که من عبور نمی کند و هرگز و همه فقط خوب بودن به من اگر آنها می گویند: “خانوم.” Lindley حتی به رسمیت شناخته شده این ترانس بانوی مکالمه تمایل در خودش به ما داشتند حرف زدند.

“زمانی که من خودم مقایسه به کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان, من معمولا خوب است. زمانی که من مقایسه خودم به ترانس و … همه آنها لعنتی زیبا بود الهه,” او می گوید.

این فقط یک چیز ترانس زنان انجام دهد. اما آن را نیز یک چیز مشترک المنافع زنان انجام می دهند و من ادعا می کنم که اگر شما یک بازیگر کسی است که تحت اللفظی حرفه ای شامل به دنبال یک راه خاص و داشتن ظاهر خود را اندازه گیری در برابر زنان دیگر در این زمینه خود اصرار به مقایسه خود با دیگران تنها در تهران ، فاصله بین شخص شما و شخص شما تصور می شود چیزی است trans زنان شاید درک در سطح احشایی با تشکر از بیقراری اما هر کس دیگری می داند آن حداقل کمی.

اما ناخواسته این چیزی است که سیگل به شنود گذاشته باشند با شخصیت سیمون که شروع می شود به عنوان کسی که نامشخص است از خودش و جای خود را در جهان می شود و کسی که در عشق می افتد ایجاد یک زندگی است که او را خوشحال می سازد و می آید به درک واقعی او بالقوه است. اینها همه احساسات Lindley نقش زیبایی.

و اگر Lindley می گوید اعزام از جاهای دیگر‘s اسکریپت شدند و دقیق تر از بسیاری او را بخوانید در مورد ترانس شخصیت — او می گوید: او تا به حال تعداد بسیار کمی از یادداشت ها برای سیگل در مورد چگونگی سری باید به تصویر بکشد سیمون — او هنوز هم قادر به آوردن تخصص او با زندگی trans تجربه هنگامی که آن زمان برای فیلم نشان می دهد.

“فقط وجود دارد این نوع از لحظاتی است که احساس نمی کند درست مانند فلاش بک آنها تا به حال سیمون مانند ‘سیمون’,” او می گوید: با اشاره به مکرر داستانی استعاره است که می بیند ترانس زنان را انتخاب کنید feminized نسخه از خود را نام مرد و که به ندرت اتفاق می افتد در زندگی واقعی است. “سیمون یک دختر بسیار خلاق! هنگامی که او در را باز کرد تا این بخش از جهان و یا هنگامی که او را باز کرد تا این فرصت را قادر به انتخاب یک نام او نمی خواهد به سادگی اضافه کردن یک ‘e’ به نام که او در حال حاضر بود.”

Simone and Peter lean against a brick wall.
روابط عاشقانه بین پیتر و سیمون به پایان می رسد تا اینکه یکی از اصلی ترین موضوعات داستان در اعزام از جاهای دیگر.
AMC

در طول مکالمه ما — که برخوردی بیش از یک ساعت و نیم در یک کافی شاپ در نزدیکی Vox Media پایین منهتن دفاتر در اوایل فوریه به عقب در هنگام اعزام از جاهای دیگر بود در مورد اولین بازی قبل از آن بود امی امیدوار و قبل از Covid-19 قرنطينه — Lindley اغلب نگران است که او می گوید بیش از حد کوچک و بیش از حد.

این اولین بار است که او تا به حال شده است در مصاحبه برای یک پروفایل. همه دیگر مصاحبه های او انجام شده اند نشان می دهد در کنار آن ستارگان دیگر و او احساس می کند در یک بار بار بودن ترانس بازیگر بلکه یک میل نمی شود بنابراین pigeonholed به عنوان نوشته شده است در مورد به عنوان Trans بازیگر.

“ناگهان همه از من پرسیدن که چگونه من احساس می کنم در مورد همه چیز. من رک و پوست کنده بسیار شوکه شده است که هر کسی می دهد تلخه در مورد چگونه من احساس و یا آنچه که من فکر می کنم,” او می گوید. “اما همچنین چیزی اتفاق افتاده است. این نشان می دهد می تواند مخزن و من می تواند به بازگشت به حالت عادی است و خواهد بود. من هنوز هم تا به حال واقعا شگفت انگیز تابستان [کار بر روی نشان می دهد]. اما آن را نیز می تواند واقعا سرد اگر آن را مانند, آیا چیز دیگری.” و او می خندد.

اما من می خواهم به این باور Lindley ترس که این فصل از زندگی خود را در حال حاضر بیش از بی اساس است. اعزام نبود یک ضربه بزرگ, اما آن را دریافت جامد بحرانی اعلامیه و این دقیقا همان نوع از چیزی است که تبدیل خواهد شد بهتر شناخته شده پس از آن می رسد در جریان سیستم عامل است.

به عنوان ما گفتگو باد کردن من از او بپرسید چه نوع نقش ها و شخصیت های او می خواهم به بازی در آینده و او می گوید او می خواهد به انجام stunts بیشتر.

“من یک بار تا به حال یک رویا …” Lindley شروع می شود قبل از ترکیدن به خنده. “بسیار واضح رویا. من پرواز در سنت لوئیس. من فقط می دانستم که آن سنت لوئیس در خواب. پرواز می کردم اما [در قوس که نیست] ، وجود دارد مقدار زیادی از گرفتن جایی و پس از آن که به عقب کشیده. من همیشه چسبیده به رویا شده است و مانند ‘که من فیلمبرداری چیزی در سنت لوئیس که در آن من می خواهم در یک مهار پرواز.’ من امیدوارم که من را وادار به پرواز در سنت لوئیس در برخی از نقطه.”

من امیدوارم که او باعث می شود آن را به St. Louis. اما آن را آسان ببینید که چرا او ممکن است بدبین. حتی اگر اعزام از جاهای دیگر نتایج بسیار سزاوار نامزد امی برای او و عملکرد او را برای رفتن به سر به عقب به استماع زمینه که در آن او قرار داده است تا به همین تعداد انگشت شماری از قطعات فراهم شده به ترانس بازیگران در امیدوار است که او ممکن است بازیگران در یک. (او هنوز به زمین پس از دیگری نشان می دهد به پایان رسید.)

حتی اگر او اعطا قسمت نوشته شده برای کشورهای مستقل مشترک المنافع بازیگر قطعا وجود خواهد داشت یک بحث بعد از او به عنوان بازیگر به اینکه بخشی باید بازنویسی شود به صراحت trans. و در هر فرصتی وجود دارد که اعزام از جاهای دیگر خوانده شده را علامت تنها زمان او تا به حال به بازی بازی های عاشقانه سرب حداقل با کشورهای مستقل مشترک المنافع ،

اما یک راه وجود دارد اعزام از جاهای دیگر زنده می آید زمانی که Lindley است بر روی صفحه نمایش است که باعث می شود من فکر می کنم نگرانی های خود را نابجا هستند. او یک ستاره با کیفیت را حتی کشیدن از هم جدا کروسانت در یک کافی شاپ در بیش از حد بزرگ ژاکت. و من بر این باورند که ستاره با کیفیت خواهد ماندنی در بخش کوچکی از جمعیت آمریکا که به تماشای نشان می دهد هنگامی که آن را پخش و با تعداد زیادی از بینندگان آن را پیدا خواهد کرد زمانی که آن را به ناچار بازدید Netflix بکشد.

اما آن را سخت برای رسیدن به برخی از مرتب کردن بر اساس جدید حرفه ای نقطه عطف و فرض کنیم که این یک قله نیست سنگ پله. این درست است به خصوص برای هر کسی در یک زمینه خلاق که در آن بعد از چک است که هرگز مطمئن و درست است من فکر می کنم برای کسانی از ما که هم احساس پنهان روح برخی دیگر از زندگی انتظار به خورد ما پشت کردن به آن شکم. من امیدوارم که در نوشتن این من نمی کاهش Lindley به ترانس بازیگر اما من نیز می دانم که چقدر سخت است برای فرار از این فریم. اگر هر کسی می تواند از آن او خواهد بود.

“[من transness] است اما وجود دارد بسیاری از دیگر قطعات” Lindley می گوید. “من احساس می کنم مانند بسیاری از ما بسیار از جان گذشته برای مردم را به دیدن بخش های دیگر به این دلیل که قطعات دیگر نوع مطلب جالب و یا ما را که ما واقعا هستند به عنوان مخالف به این ژنتیکی منش.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>