من بیمار گرفتار Covid-19 دو بار. بنابراین به گله ایمنی امیدوار است.

“صبر کنید. من می توانم گرفتن Covid دو بار ؟ ” من 50 سال از بیمار خواسته در ناباوری. این آغاز از ماه جولای و او فقط تست مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 برای بار دوم — سه ماه پس از یک عفونت قبلی.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار ما را درک نمی کنند در مورد ایمنی به این بیماری کوچک اما رو به رشد تعداد موارد مانند خود را نشان می دهد پاسخ “بله.”

Covid-19 نیز ممکن است بسیار بدتر بار دوم در اطراف. در طول اولین عفونت بیمار من تجربه خفیف و سرفه و گلو درد. دوم خود را, عفونت, در, مقابل, مشخص شده بود, توسط یک تب بالا تنگی نفس و هیپوکسی در نتیجه سفرهای متعدد به بیمارستان.

گزارش های اخیر و گفتگو با پزشک همکاران پیشنهاد من بیمار است و نه به تنهایی. دو نفر در نیوجرسی به عنوان مثال به نظر می رسد که قرارداد Covid-19 بار دوم تقریبا دو ماه پس از دوره نقاهت به طور کامل از اولین عفونت است.

ممکن است اما بعید است که بیمار من تا به حال یک عفونت است که سه ماه به طول انجامید. برخی از Covid-19 بيمار (در حال حاضر لقب “طولانی روگرفت”) آیا به نظر می رسد به رنج مداوم عفونت و علائم.

من بیمار با این حال خود را پاک عفونت — او تا به حال دو منفی تست PCR پس از اولین عفونت — احساس سالم برای نزدیک به شش هفته.

اعتقاد من آن است که به مراتب بیشتر احتمال دارد که بیمار به طور کامل بهبود از عفونت پس از آن گرفتار Covid-19 بار دوم پس از در معرض بودن به یک فرد بالغ جوان از اعضای خانواده با این ویروس. او قادر به گرفتن یک تست آنتی بادی پس از اولین عفونت بنابراین ما نمی دانیم که آیا سیستم ایمنی بدن خود را نصب شده موثر پاسخ آنتی بادی یا نه.

بدون در نظر گرفتن محدود تحقیقاتی که تا کنون در بهبود Covid-19 بیماران نشان می دهد که همه بیماران دچار آنتی بادی پس از عفونت است. برخی از بیماران و به خصوص کسانی که هرگز توسعه علائم کوه یک پاسخ آنتی بادی بلافاصله بعد از عفونت تنها به آن افول به سرعت پس از آن — یک موضوع از افزایش نگرانی علمی.

بیشتر چه, تکرار عفونت در یک دوره زمانی کوتاه یک ویژگی از بسیاری از ویروس ها از جمله دیگر coronaviruses. بنابراین اگر برخی از Covid-19 بيمار در حال گرفتن reinfected پس از قرار گرفتن در معرض دوم آن نخواهد بود به خصوص غیر معمول است.

به طور کلی ناشناخته از پاسخ ایمنی بدن به SARS-CoV-2 در حال حاضر بیشتر از knowns. ما نمی دانیم که چقدر ایمنی به انتظار هنگامی که کسی با این ویروس آلوده ما نمی دانیم که چه مدت است که ایمنی ممکن است و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنتی بادی های مورد نیاز برای سوار شدن یک پاسخ موثر. و اگرچه برخی از امید در مورد ایمنی سلولی (از جمله T-cell پاسخ) در صورت عدم دوام آنتی بادی واکنش شواهد اولیه reinfections قرار می دهد اثر از این پاسخ ایمنی در سوال به عنوان به خوبی.

همچنین نگران است که من بیمار مورد و دیگران مانند او ممکن است کم نور امید برای گله ایمنی. گله ایمنی بستگی به این نظریه که سیستم ایمنی بدن ما هنگامی که در معرض یک عامل بیماری زا را در مجموع محافظت از ما به عنوان یک جامعه از عفونت مجدد و گسترش بیشتر.

چندین مسیر برای خروج از این بیماری همه گیر از جمله بی خطر و موثر و در دسترس درمان و واکسن و همچنین گله ایمنی (و یا ترکیبی از آن).

کارشناسان به طور کلی در نظر طبیعی گله ایمنی مورد بدترین سناریو طرح بازگشت به بالا. آن نیاز به عفونت جمعی (و در مورد Covid-19 عظیم از دست دادن زندگی به دلیل بیماری نرخ مرگ و میر) قبل از حفاظت طول می کشد نگه دارید. گله ایمنی ترویج شد و توسط کارشناسان در سوئد و (در اوایل این بیماری همه گیر) در انگلستان با نتایج مخرب.

هنوز رویای گله ایمنی و حفاظت از Covid-19 عفونت یا مثبت آزمایش پادتن وعده به ارائه نگه دارید را گرفته اند در میان مردم است. به عنوان جمعی استدلال رفته پوشش نقره ای از بازمانده یک Covid-19 عفونت (بدون عوارض جانبی ناتوان کننده) دو قسم است: بازماندگان نمی خواهد دوباره آلوده خواهد شد و نه آنها یک تهدید از عبور ویروس خود را به جوامع محل کار و عزیزان.

در حالی که مطالعات اخیر و گزارش ها در حال حاضر مورد سوال توانایی ما برای رسیدن به گله ایمنی ما گفتمان ملی حفظ ضمنی و امیدوارم که گله ایمنی امکان پذیر است. در هفته های اخیر منجر کارشناسان پزشکی ضمنی کرده اند که زمان افزایش موارد ممکن است منجر به گله ایمنی در اوایل سال 2021 و یک جولای 6 قطعه نظر در وال استریت ژورنال به همین خوش بینانه است.

این افکار واهی و پوچ مضر است. این خطرات incentivizing رفتار بد. نادر اما در مورد Covid احزاب که در آن مردم در حال جمع آوری به عمد آلوده به ویروس و اجتماعات بزرگ بدون ماسک در نظر گرفته می شود سریع ترین راه برای خارج شدن از همه گیر شخصا و به عنوان یک جامعه است. به جای تلاش به آرزوی خودمان را از واقعیت های علمی ما باید اذعان نصب شواهدی وجود دارد که چالش های این ایده ها.

به نظر من من بیمار تجربه به عنوان یک علامت هشدار دهنده در جبهه است.

اول مسیر وزش اولیه عفونت به دنبال شدید عفونت مجدد نشان می دهد که این رمان coronavirus ممکن است به اشتراک گذاری برخی از گرایش های دیگر ویروس ها مانند تب دانگ که در آن شما می توانید بیشتر رنج می برند بیماری شدید در هر زمان شما قرارداد این بیماری است.

دوم با وجود علمی امیدوار است برای هر دو آنتی بادی با واسطه یا ایمنی سلولی شدت از من بیمار دوم جلسه با Covid-19 نشان می دهد که این پاسخ ممکن است به عنوان قوی به عنوان ما امیدواریم.

سوم بسیاری از مردم ممکن است اجازه گارد خود را پس از آلوده شدن زیرا آنها باور دارند که آنها یا سیستم ایمنی یا ناتوان از کمک به جامعه گسترش یافته است. به عنوان من بیمار مورد نشان می دهد که این مفروضات خطر هر دو سلامت خود و سلامت کسانی که در نزدیکی آنها.

آخر اگر عفونت مجدد ممکن است در یک جدول زمانی کوتاه وجود دارد مفاهیم برای کارایی و دوام واکسن توسعه یافته برای مبارزه با این بیماری است.

من آگاه هستم که من بیمار نشان دهنده یک نمونه از یکی گرفته اما همراه با دیگر نمونه در حال ظهور پرت داستان مثل یک علامت هشدار دهنده از یک الگوی بالقوه. اگر من بیمار است و در واقع یک استثنا اما به جای نشان میدهد این قانون پس از آن بسیاری از مردم می تواند گرفتن Covid-19 بیش از یک بار و با شدت غیر قابل پیش بینی.

با اطمینان از مصونیت شخصی و نه امداد از طریق گله ایمنی کار سخت از ضرب و شتم این بیماری همه گیر هم همچنان ادامه دارد. تلاش های ما باید فراتر از انتظار به سادگی برای درمان موثر و واکسن. آنها باید شامل ادامه داد: پیشگیری از طریق استفاده از پزشکی ثابت صورت, ماسک صورت, سپر, شستن دست و فیزیکی فاصله و همچنین در مقیاس گسترده ای را آزمایش ردیابی و جداسازی موارد جدید.

این رمان بیماری: یادگیری منحنی شیب دار هستند و ما باید با توجه به این حقایق ناخوشایند را به عنوان آنها بوجود می آیند. طبیعی گله ایمنی است که تقریبا به طور قطع فراتر از ما درک. ما نمی توانیم جای امید ما بر آن است.

D. رس Ackerly, MD, کارشناسی ارشد یک طب داخلی و پزشک مراقبت های اولیه تمرین در واشنگتن, DC.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>