هوا بالا: 119. قدرت در پالم دزرت خدمات انتظار می رود برای ترمیم شود توسط 2 بعد از ظهر

نزدیک به رکورد درجه حرارت در شیر برای روز یکشنبه در Coachella Valley قبل از اینکه کمی خنک شرایط حرکت به منطقه شنبه.

پیش بینی پیش بینی اوج 119 درجه سراسر Coachella Valley در روز یکشنبه است که یک درجه خجالتی مطابق 120 درجه با رکورد 12 جولای مجموعه در سال 1985.

توسط دوشنبه, درجه حرارت بالا باید کلاه کردن در 111 درجه در پالم اسپرینگز و 114 درجه حرارتی گفت: آدم ed westwick, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا.

شرایط گرم طراحی و توسعه صبح روز یکشنبه و قطع برق باعث بدتر شدن اوضاع شده برای هزاران نفر از ادیسون کالیفرنیای جنوبی مشتریان در جنوب نخل کویر در نزدیکی بزرگراه 74 و مسا مشاهده درایو.

این گزارش قبل از 7:45 صبح بود و نسبت به شرایط آب و هوا ادیسون گزارش شده است. ادیسون در ابتدا گزارش 6,026 مشتریان از دست رفته برق اما این تعداد به رشد 7,308 توسط 10 صبح و قدرت بود انتظار می رود بیشتر ترمیم 2 بعد از ظهر

دیو آزبورن و همسر خود زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه 74 و انبار کاه جاده و او گفت: برق رفت در 2:45 صبح و برگشت 3:30 صبح هنگامی که آزبورن رفت برای یک قهوه اجرای او مواجه می شوند یک افسر پلیس در یک عملکرد غیر سیگنال ترافیک که گفت: قدرت بیرون رفت و دوباره در اطراف در 5:20 صبح

آزبورن و سگ تصمیم به گرفتن یک هتل برای روز.

“این رفتن به فوق العاده داغ امروز. خطرناکی داغ و ما نمی خواهید به خطر از هر چیزی به خصوص انتظار و سپس پیدا کردن این ممکن است یک روز یا بیشتر,” او گفت:. “بنابراین ما خوش شانس برای پیدا کردن یک اتاق و ما فقط بسته خانه بالا و سمت چپ. نمی خواهید به خطر آن را با این گرما.”

ادیسون همچنین گزارش داد قطع برق موثر 4,267 مشتریان در همان منطقه اما روشن نیست اگر وجود دارد یک همپوشانی بین قطع و یا زمانی که قدرت خواهد بود دوباره بازسازی شد.

یک سوم نخل کویر قطع به شرق تحت تاثیر قرار بود حداقل 67 مشتریان و علت تحت بررسی بود صبح روز یکشنبه.

نزدیکترین خنک کننده به مراکز نخل کویر هستند و در صحرا 441 S. Calle Encilia در پالم اسپرینگز و مارتا را ایجاد کرد و 83-791 تاریخ Ave. در Indio.

“این سه رقمی درجه حرارت می تواند باعث برخی از مسائل جدی در سلامتی به خصوص برای کسانی که در میان جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان” کیم Saruwatari رودخانه شهرستان مدیر بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت. “اقدامات احتیاطی در زمان coronavirus در حال اجرا برای حفاظت بیشتر بازدید کنندگان است.”

درجه حرارت ممکن است در یک روند نزولی دوشنبه اما شرایط باد می وزد خواهد شد در حال حاضر با 30 مایل در ساعت gusts.

“این می تواند یک کمی شادی بخش. آن را می تواند انتخاب کنید تا برخی از این گرد و غبار ما صحبت کردن در مورد” ed westwick گفت.

وی افزود ابری شرایط نیز ممکن است وجود داشته باشد. آنها کمک به دفع حرارت در شنبه اما به احتمال زیاد تنها با یک درجه است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>