بروس Nestande سه اصطلاح کالیفرنیا, مجلس, می میرد در سن 82

سه اصطلاح ایالتی کالیفرنیا در مجلس و عضو آن رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان دولت بروس کنت Nestande از حمله قلبی درگذشت در روز پنج شنبه 9 ژوئیه در تگزاس در سن 82 با توجه به بیانیه منتشر شده توسط خانواده اش.

Nestande خدمت در نیروی دریایی در کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه رهبری و مشغول به کار به عنوان یک مشاور سیاسی در دهه زندگی حرفه ای طولانی در کالیفرنیا سیاست پسرش برایان Nestande معاون مدیر عامل شرکت ریورساید شهرستان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است منتشر شد شنبه.

بروس Nestande متولد شد و در ژانویه. 28, 1938 در مینیاپولیس و بازی بیس بال در طول جوانی خود یک سرگرمی است که تقریبا تبدیل به یک حرفه ای او به عنوان پیش نویس توسط کانزاس سیتی ،

Nestande تصمیم گرفت در برابر خود را متعهد به بیس بال و به جای ثبت نام در ذخیره افسران آموزش سپاه برنامه در دانشگاه مینه سوتا که از آن او فارغ التحصیل در رشته اقتصاد.

او سپس تحصیلات خود را ادامه داد در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده افسر نامزدها در Quantico, Va. پس از خدمت در یک تور وظیفه در جنوب شرقی آسیا و او مستقر در دریایی سپاه کمپ پندلتن در شمال شهرستان سان Diego.

“با عشق به کالیفرنیا ساخته شده او در دولت آفتاب خانه جدید خود را برای 50 سال آینده” برایان Nestande نوشت.

پس از وقت خود را در, نظامی, Bruce Nestande ساخته گام به محافظه کار سیاست در حالی که کار به عنوان یک مدیر به والتر Knott خالق Knott را بری مزرعه پارک در اورنج کانتی. Knott معرفی Nestande به ریگان که استخدام او را برای پیوستن به دولت او.

Nestande مشغول به کار به عنوان دستیار ویژه ریگان در دوره دوم خود در 1971-72 و دوباره در سال 1974. در بین دو نانامی به بازی در دفتر فرماندار Nestande به عنوان مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه کالیفرنیا از سال 1972 تا 1973.

او انتخاب شد و در سال 1974 به نمایندگی از 70 امور خارجه مجمع منطقه واقع در اورنج کانتی.

“به عنوان یک مجلس بروس به عنوان یک عمل وزش پرورش روابط با دموکرات ها مانند ویلی براون و جسی Unruh در جهت پیدا کردن زمینه های مشترک در روند قانونگذاری” برایان Nestande نوشت.

Nestande سپس انتخاب شد به اورنج کانتی هیئت ناظران در سال 1980 در نهایت خدمت به مدت شش سال که در طی آن او دوست آن رژیم صهیونیستی است. جری براون. او منصوب شد قهوه ای به خدمت در کالیفرنیا کمیته حمل و نقل که در آن او پیشگام ساخت یکی از کالیفرنیا اولین تلفات جاده.

پس از شکست در پیشنهاد برای کالیفرنیا وزیر امور خارجه در سال 1986 Nestande تاسیس یک دولت در امور کسب و کار و تبدیل شد به یک مشاور سیاسی.

سیاست چیزی از امور خانواده برای Nestandes. پسر برایان Nestande به عنوان رئیس ستاد برای هر دو پسرم و مریم بونو در شرایط خود در کنگره نمایندگی شهرستان ریورساید در کالیفرنیا مجمع از سال 2008 تا سال 2014 و در حال حاضر یک معاون مدیر عامل برای این شهرستان است. جینا Nestande افرادی که به برایان شد شهردار نخل کویر در سال 2019 پس از خدمت در آن شهر شورای اسلامی پس از سال 2016.

بروس Nestande یک ساکن اورنج کانتی زندگی می کردند و در لا کوئینتا حدود پنج سال قبل از رفتن به تگزاس حدود یک سال و نیم پیش برایان Nestande گفت. او گفت پدرش بوده است, مدیریت یک بیماری قلبی به سال قبل از او دچار حمله قلبی پنج شنبه.

بروس Nestande است جان سالم به در برد توسط پاملا Nestande همسرش از 36 سال; سه فرزند خود را, برایان گابریل و فرانسیسکا; برادرش جیم; خواهر لیندا; پنج نوه و پنج مرحله نوه.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی خدمات برنامه ریزی شده برای 15 ژوئیه سال 2020 در توستین کالیفرنیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>