مغلوب ساختن پیشی جستن فقط تبدیل راجر سنگ جمله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل راجر سنگ حکم زندان در یک خیره کننده ورزش از قدرت ریاست جمهوری است که در مجموع غیر منتظره.

سنگ دیرین جمهوری خواه عمل محکوم شد در نوامبر سال 2019 برای مانع یک بررسی کنگره دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در آزمایشی که ریشه از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. در فوریه 20, سنگ, شد, محکوم به 40 ماه زندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف فرود آمد و تنها چند روز قبل از سنگ بود و انتظار می رود به گزارش به زندان جولای 14.

مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف توقف کوتاه استراحت کامل. این اعتقاد باقی خواهد ماند در سنگ رکورد — در حال حاضر حداقل. اما مغلوب ساختن پیشی جستن متحد نمی خواهد که به خدمت او حدود سه سال در زندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی خوار به مولر تحقیقات و ادعا کرد که آن را ناعادلانه هدف او و همکاران خود را — و نه فقط سنگ اما سابق خود کمپین صندلی پل Manafort سابق و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وکیل dangled عفو در روسیه بررسی است.

با سنگ تهمت خود را در نهایت فراتر از شکایت به صراحت دخالت برای پاک کردن خود از همکاران محترم بشمارند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها نشان داد که او ممکن است اعطای عفو به سنگ. این قطعی ترین مثال در عین حال او با استفاده از قدرت ریاست جمهوری برای محافظت از دوستان خود و یا پیشبرد منافع خود جیم Pfiffner استاد دانشگاه جورج میسون گفت. “تمایل به استفاده از عفو قدرت برای محافظت از دوستان خود و هواداران می فرستد یک سیگنال به دیگران که ممکن است مایل به شکستن قانون در حمایت از رئیس جمهور” Pfiffner نوشت: در یک ایمیل.

دادستان ساخته شده است که سنگ مسدود خانه هوش کمیته تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات 2016 با دروغ گفتن به این کمیته در مورد تلاش خود را برای تماس با ویکی لیکس و تهدید آمیز و تلاش برای به دست آوردن یکی دیگر شاهد دروغ برای او در مورد کسانی که تلاش.

در طول محاکمه شاهدان مانند ریک گیتس (یک Manafort کاردانی که التماس گناه در Mueller پروب و همکاری با دادستان) و استیو Bannon شهادت دادند که سنگ ادعا کرد به کمپین که او تا به حال در داخل اطلاعات در مورد ویکی لیکس دسترسی به آسیب رساندن به اطلاعات در مورد هیلاری کلینتون که مولر را بررسی یافت شد به دست آمده از طریق نرم توسط روسیه اطلاعات نظامی.

دادستان نیست در واقع ثابت کند که سنگ تا به حال هر گونه اطلاعات در داخل در طول محاکمه. اما به عنوان Vox اندرو Prokop نوشته است دادستان در دادگاه استدلال کرد که “سنگ را انگیزه خود را برای دروغ و انسداد شد که” حقیقت نگاه بد برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

پس از آن جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است از نزدیک دنبال این مورد — و به نظر می رسد به عموم فشار وزارت دادگستری برای کاهش حکم او. در ماه فوریه به عنوان سنگ تاریخ صدور حکم نزدیک شدن دادستان فدرال توصیه می شود که سنگ خدمت بین 87 و 108 ماه (حدود هفت تا نه سال) در زندان طیف وسیعی دادستان گفت: رعایت دستورالعمل های فدرال و “امر دقت منعکس کننده شدت جنایات خود و ترویج احترام به قانون است.”

اما با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن. “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” رئیس جمهور توییتی در 11 فوریه. “این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

بعد که همان روز وزارت دادگستری آغاز شد که نشان می دهد این امر مداخله با ناشناس رسمی نشان می دهد که از جمله توصیه هایی که تا به حال جریان شده به بخش. همه چیز از تشدید وجود دارد به عنوان چهار دادستان رسیدگی به این پرونده به طور ناگهانی انصراف خود را دخالت.

هارون Zelinsky که مشغول به کار در Mueller تیم ثبت یک یادداشت برداشت خود را از این مورد است. بعد آمد دادستان Jonathan Kravis که گفت او به ترک این تیم به دلیل استعفا داده بود به عنوان دستیار ما وکیل است. دو: به دنبال آدم Jed و مایکل Marando گفت: آنها نیز حذف خود از این مورد است.

خروج دسته جمعی آمد به وزارت دادگستری ارسال شده در فوریه 11 یادداشت در سنگ مورد که گفت: اول آن صدور حکم یادداشت را “به دقت منعکس کننده وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این زمینه است.”

این سند گفت: DOJ معتقد است “حبس موجه است” اما که 87 به 108 سال مناسب نیست و نمی کند “در خدمت منافع عدالت در این مورد است.”

اگر این همه به این تصور که وزارت دادگستری بود مجوف به فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان استعفا در اعتراض به این دخالت, خوب, مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است کمی برای برطرف کردن این مشکل مفهوم است.

“تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی شده به ارمغان آورد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. او در ادامه به ادعای “مولر کلاهبرداری” بود نادرست به ارمغان آورد. که عمده mischaracterization بازرس کل گزارش در روسیه بررسی که گفته شد مناسب منتج. مولر در زمان بیش از روسیه بررسی تقریبا یک سال پس از FBI به حال آن را باز کرد و هیچ مدرکی وجود ندارد که سابق FBI مدیر دروغ به کنگره است.

چند ماه بعد Zelinsky همچنین گفت: کمیته قضایی مجلس در ماه ژوئن که دخالت سیاسی نقش در سنگ است صدور حکم است. “آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” او شهادت دادند.

در نهایت قاضی امی برمن جکسون او را محکوم به 40 ماه (حدود سه سال) در زندان محکومیت خود را. آن را به پایان رسید تا سقوط در زیر صدور حکم راهنما توصیه اما بعد از آن دوباره که می توانست اتفاق افتاده است به هر حال — آن را همیشه به قاضی.

در حال حاضر که برنده اعطا کرده است سنگ یک تخفیف این حکم مهم نیست خیلی. آن را نیز قرار می دهد بر آشکار مداخله در سنگ نمایندگی در حتی بیشتر بی رحم نور — نشانه آن است که در تمام طول این بود که در مورد تلاش برای کمک به رئیس جمهور cronies.

یک رئیس جمهور استفاده از عفو نیز نمی تواند از فکر در انزوا. “آنها باید به فکر کنار تمام مکانیسم های دیگر برای ریاست جمهوری اجرای یا عدم اجرای قوانین مختلف” برنادت Meyler یک استاد حقوق در دانشگاه استنفورد به من گفت. تخفیف است که در آخرین مرحله در یک مزاحم لیست مداخلات.

تهمت نمی استفاده از عفو کامل پس از سنگ نیست تبرئه از جرم. اما او نمی خواهد در صورت عواقب آنها را هر دو. مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف به طور موثر پاداش سنگ برای فریب است که دادستان ها می گویند در نظر گرفته شده برای حفاظت از رئیس جمهور است. پیام: سعی کنید برای حفاظت از رئیس جمهور و به شما پاداش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف از سنگ جمله در اساسی ترین سطح در قانون اساسی. رئیس جمهور آیا باید اساسا قدرت بدون کنترل وقتی که می آید به اعطای عفو برای فدرال جنایات. این بدان معنا نیست که آن را عاقلانه است. این به خوبی می تواند مخاطره آمیز لحظه ای در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به خصوص که دولت او چهره فشار خود را برای دست زدن به coronavirus و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

تهمت نیست اول رئیس جمهور به استفاده از عفو قدرت بحث برانگیز ، George H. W. Bush عفو کسانی که در ماجرای ایران-کنترا رسوایی که دخیل بوش خود را. بیل کلینتون عفو سرمایه مارک ریچ نیز پرسش از واسطه نفوذ به طور خاص آیا کلینتون بود پاداش برجسته دهنده منجر به کنگره بررسی است. و در سال 2007 جورج دبلیو بوش تبدیل حکم سابق کاخ سفید مشاور روروک مخصوص بچه ها در لیبی برای دروغ و انسداد عدالت است.

اما هر دو این نمونه ها را در آخر هفته و روز از رئیس جمهور نظر در دفتر بودند; آنها از ترک ریاست جمهوری برای خوب که dulled سیاسی خرید اینترنتی. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این حرکت خطرناک ماه قبل از او برای انتخاب مجدد برای یک دوره دوم. در همان زمان تهمت نمی به طور کامل تبرئه و تنها پاک کردن دوران محکومیت خود را که ممکن است تلاش برای کسل کننده تاثیر سیاسی.

در هر صورت واقعی تنها بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو قدرت سیاسی است که آیا رای دهندگان رد اقدامات خود و یا کنگره بررسی و تقبیح آن است. که شامل جمهوری خواهان بیش از حد.

کارشناسان به من گفت این کشور بنیانگذاران بسیار نگران است که عفو قدرت می تواند مورد آزار قرار گرفته توسط رئیس جمهور. آنها را دیدم استیضاح که ممکن است در این بررسی. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای یک استیضاح زیر کمربند خود را و آن را ثابت کرد که مدافعان خود را در کنگره هستند به سادگی تمایلی به شکستن با او.

و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تعداد انگشت شماری از بحث برانگیز عفو در لیست خود بیش از حد از جمله یک رشته از عفو و commutations برای سیاستمداران سابق و تاجر درگیر شدن در اعمال فاسد است.

علامت Osler, یک استاد حقوق در دانشگاه سنت توماس و سابق فدرال دادستان گفت: روسای جمهور گذشته خود استفاده کرده اند عفو قدرت در یک اصولی راه حتی زمانی که آن را منفور مانند رئیس جمهور جرالد فورد تصمیم به اعطای عفو به ویتنام پیش نویس داجرز. آنها همچنین می توانید استفاده از آن را به سیگنال آنچه ارزش آنها مانند باراک اوباما رئیس جمهور استفاده از عفو بدون خشونت برای مجرمان مواد مخدر. اما برگ برنده تا حد زیادی با استفاده از عفو قدرت بخشش دیگران که احساس ناعادلانه متهم به نفع محبوب جناح راست و ارقام و به پاداش و سود دوستان خود — و سنگ دیرین و وفادار دانشیار رئیس جمهور متناسب با سمت راست در.

“با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات ما همه می دانستند که چقدر او ارزش وفاداری” Osler گفت. “و آن را به طور کامل قابل پیش بینی که چگونه او استفاده می شود.

سوال با سنگ تخفیف این است که آیا تهمت احساس جسارت کافی برای کاهش یا از بین بردن اعتقادات دیگران دخیل در Mueller پروب مجزا و جدا از وزارت دادگستری.

برای مخالفان خود از آن خواهد شد یک هشدار دهنده نقض حاکمیت قانون و دیگر هنجار شکسته. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او این خواهد بود یکی دیگر پیروز حمله به “روسیه جعل.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>