یک چیز گم شده و از Andy Samberg را “پالم اسپرینگز’ فیلم ؟ شهر خود

من در حال حاضر می دانستند که Andy Samberg را “پالم اسپرینگز” که منتشر شد جمعه در Hulu نبود شات در پالم اسپرینگز.

اما پس از تماشای آن شگفت زده شد برای یادگیری وجود ندارد حتی یک اونس از هر چیزی پالم اسپرینگز-مرتبط در این فیلم است.

آنها هرگز به آن اشاره کرد. آنها لازم نیست که شخصیت های که قرار بود نشان دهنده پالم اسپرینگز ، آنها لازم نیست که یک حزب لیسانس تظاهر به رفتن به مرکز شهر ساخته شده و به مانند پالم اسپرینگز. آنها لازم نیست که خارج از دست اشاره ای به تراموا و یا Coachella یا اواسط قرن معماری مدرن. هیچ پرتاب-دور شات از سن جکینتو کوه. هیچ چیز.

این فیلم که در درجه اول در سانتا کلاریتا کالیفرنیا فقط به عنوان به راحتی می تواند بوده است به نام “ققنوس” و یا “آلبوکرک” و یا در هر نقطه که ممکن است میزبان یک عروسی و یک بیابان در این نزدیکی هست. در واقع, آن می تواند بوده است به نام “ایروین” یک شهر که بیشتر ذکر است در این فیلم از پالم اسپرینگز.

Coronavirus: من فقط دیدم یک فیلم در یک تئاتر. Spoiler alert: من احساس امن, اما نه آرام

همانطور که می دانیم Samberg صرف زمان در بیابان ما, تیراندازی تنیس خود کلاه برداری “هفت روز در جهنم” در سال 2014. من امیدوار بودم که به عنوان یکی از فیلم را تولید زنده شنبه شب آلوم او را نم نم در برخی از کویر تجربه به نحوی. او نه.

تمام که می شود گفت این یک بازی سرگرم کننده کوچک فیلم, چیدمان مدرن “روز موش خرمای کوهی امریکا” مفهوم به عنوان Samberg and co-star Cristin Milioti گرفتار شده در یک حلقه زمان که سرچشمه در یک عروسی در کویر. من از آن لذت می برد اما با این فیلم با عنوان “پالم اسپرینگز” من از تماشای و انتظار برای برخی از کمی تخم مرغ عید پاک خاص به ما عنوانی شهر.

وجود دارد یک زلزله کوچک در شروع فیلم عروسی مقصد است در یک محل است که می تواند عبور برای بالا کویر با برخی از پراکنده جاشوا درختان در فاصله اما این در مورد آن.

من در تلاش برای ایجاد برخی از اتصالات حتی زمانی که آنها وجود ندارد.

من بود گفت: همه چیز به خودم مثل “هی دایناسورها. شاید که اشاره به Cabazon دایناسورها.” اما حتی که یک کشش.

فیلم نویسنده اندی, Siara, یک عضو موسس یک L. A. باند به نام هنری رس مردم است. گروه هرگز آن ضربه بزرگ بود اما با بازی در یک روز جلسه در کوچلا در سال 2011. پس از گروه به پایان رسید در سال 2013 او به مدرسه فیلم و این اولین بار او را بزرگ بودجه فیلم. در مصاحبه در مورد فیلم او نیست ذکر است به همین دلیل آن را به نام “پالم اسپرینگز” دقیقا آن را فقط به عنوان یک generic عروسی مقصد. او به ذکر است که فیلم های مورد علاقه خود را به عنوان یک کودک بود “پارک ژوراسیک” — رفو که توضیح می دهد که دایناسورها — و این که این فیلم در آینده و در زمان مناسب.

آن را در مورد زندگی همان روز و بیش درست مثل بسیاری از ما انجام می دهند در حال حاضر.

وجود زمینه ای روح در فیلم اشاره می کند که در پالم اسپرینگز شیوه زندگی است. اگر شما زندگی می کنند به همان روز و بیش از lounging در یک استخر بادی قایق ساخته شده به مانند یک تکه پیتزا در یک بوتیک رفت و آمد مکرر در بیابان با یک نوشیدنی سرد در دست شما نیست, یک راه برای انجام آن است.

این همه سرگرم کننده earmarks از یک Andy Samberg پروژه: هوشمند, کمدی, طبیعی گفت و گو فیزیکی goofiness, et cetera. من آن را توصیه.

اگر شما به این فیلم انتظار مسخره سرگرم کننده 90 دقیقه جیغ وداد بازی کردن, شما نا امید نمی شود. اما اگر شما در حال تنظیم به ببینید که چگونه خانه خود را در شهر به تصویر کشیده شده است شما ممکن است به عنوان به خوبی می شود از ارواین.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

که در آن به آن را ببینید

چه: “پالم اسپرینگز” با بازی Andy Samberg and Cristin Milioti

پخش: در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان در Hulu

Drive-in: پالم اسپرینگز مرکز فرهنگی نمایش است فیلم جدید خود را در فضای درایو-در صفحه جولای 10-12 و جولای 17-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>