Riverside County می رسد 100% استفاده از مجوز تخت ICU اما به چه معنا است ؟

با نزدیک به 400 واحد مراقبت های ویژه تخت در استفاده از رودخانه شهرستان در روز جمعه به 100 ٪ استفاده از آن مجوز تخت ICU در انتخابات گفت: اما county بیمارستان ها هنوز هم می تواند درمان جدید بیماران ICU.

با وجود افزایش استفاده از بیمارستان و حفظ قابلیت عملیاتی فراتر از خود مجوز ظرفیت های شهرستان ریورساید خدمات اورژانس رسمی اشاره کرد در اوایل این هفته.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر توییتی در روز جمعه که 385 تخت ICU در حال استفاده و یا 100 ٪ از ICU, تخت, استفاده, با توجه به کشور متریک.

بیش از 210 هواکش نیز در استفاده از, اگر چه مشخص نیست که چگونه بسیاری از تخت و هواکش بودند که مورد استفاده برای بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: 100% آمار حساب برای countywide تعداد مجوز تخت ICU در سراسر 17 بیمارستان.

“ده از 17 بیمارستان ها یا در و یا بالاتر از 100% ظرفیت مجوز تخت ICU,” او گفت:. “این بیمارستان در حال تبدیل سنتی تخت به تعداد تخت. باقی مانده هفت بیمارستان ها در زیر خود دارای مجوز ICU ظرفیت.”

وی در همان روز مقامات بهداشتی گزارش 1,431 موارد جدید COVID-19 و چهار ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. افزایش علائم این شهرستان بالاترین تنها در روز افزایش موارد تایید شده پس از تست مارس آغاز شد.

به تاریخ 24,765 موارد و 537 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده است.

ظرفیت مسائل مورد بحث قرار گرفت روز سه شنبه در هیئت ناظران نشست.

مدیریت اضطراری مدیر بخش بروس بارتون گفت: پرش در بیمار مورد بارهای وادار نیم دوجین بیمارستان countywide به سوئیچ به “افزایش برنامه های” به جای ضعیف.

“ما شش بیمارستان ها هستند که بیش از ظرفیت” بارتون گفت: پس از آن. “آنها با استفاده از افزایش برنامه های. اما آن را به همان چیزی که به عنوان ضعف است. آنها نه ضعف. آنها هنوز هم باید از این ظرفیت است.”

بارتون گفت: 135 نفر که تست مثبت برای این ویروس شده بود بستری در بخش های مراقبت ويژه.

بارتون به ذکر است که تمام بیمارستان ها باید قابلیت عملیاتی فراتر از خود مجوز ظرفیت — یک نقطه است که بارها و بارها تاکید کرد. هفته گذشته گفت: هیئت مدیره است که اکثر و یا تمام امکانات پزشکی می توانید اضافه کردن 30% بیشتر فضای تخت در کوتاه مدت متوجه به منظور تسهیل در بیماران است.

“شده است وجود دارد مستحکم و پایدار برنامه ریزی تلاش (آماده سازی) برای افزایش,” بارتون گفت. “برخی از بیمارستان ها به آن عمیق تر از دیگران است. این همه در مورد ظرفیت های داخلی.”

او گفت: بیمارستان ها باید گزینه ای برای سوئیچ به بیش از ظرفیت عملیات به خوبی در پیشبرد بودن در واقع هولناک با بیماران آنها COVID-19 موارد و یا دیگران.

به دلایل این افزایش قابل توجه در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان — که تا 130 درصد نسبت به ماه پیش — بارتون در روز سه شنبه نمی تواند “پین کردن هر چیزی.”

“می تواند تعدادی از دلایل … مانند اعتراضات ما تا به حال” از EMD مدیر گفت. “این سخت است به یک توپ کریستال.”

با توجه به بارتون EMD و دیگر ادارات شهرستان در حال کمک به بیمارستان ها توسط هر وسیله ممکن از جمله ماسک برای کارکنان.

این شهرستان را به در اختیار داشتن 2 میلیون N95 ماسک میلیون نفر دیگر در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود برای توزیع تا پایان ماه بارتون گفت.

شهرستان دریافت $431 میلیون نفر در فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی امنیت — اهمیت — قانون بودجه فقط برای ادغام.

Coronavirus: Riverside County ICU تخت 99% اشغال شده است. بیمارستان ها در حال حرکت به خروش برنامه رسمی می گوید:

موارد: Riverside County گزارش 1,431 جدید COVID-19 موارد جمعه

اخبار شهر خدمات و صحرا خورشید خبرنگار Amaray Alvarez کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>