دانشکده کویر, فوتبال, همه سقوط های ورزشی منتقل ژانویه 2021

فوتبال و دیگر سقوط ورزش در دانشکده کویر را دوباره برنامه ریزی شده برای ماه ژانویه سال 2021 به عنوان بخشی از یک دو و میدانی re-برنامه ریزی میان مداوم و همه گیر. برنامه ریزی تغییرات ساخته شده بودند و به همه مدارس در کالیفرنیا کالج ورزشی انجمن شد و رسمي چهارشنبه.

COD در حال حاضر نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین برای ترم پاییز. Roadrunners سر مربی تیم فوتبال جک Steptoe که در NFL و از دست رفته یک فصل فوتبال در بیش از 50 سال گفت که او معتقد بود در حالی که وجود خواهد داشت هیچ COD فوتبال این سقوط.

“من می دانستم که وجود ندارد برای رفتن به یک سال 2020 فصل” Steptoe گفت: “از آنجا که وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله در فوتبال است. هنگامی که شما در تماس با کسی که در آن شما در حال رفتن به آن را دریافت.”

COD فوتبال برنامه تنظیم شده برای شروع یک رقابت بازی در سان برناردینو دره کالج, روز پنج شنبه, سپتامبر. 3. در آخر فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود برای روز شنبه, نوامبر. 14 در خانه در برابر پیروزی دره ،

حال اگر در این فصل اتفاق می افتد در اوایل 2021 اولین بازی است که برای برنامه ریزی روز شنبه, فوریه. 13 و نتیجه گیری خواهد شد مارس 17. شیوه آغاز خواهد شد Jan. 18.

“راستش با وضعیت فعلی آن را احتمالا بهترین حرکت” گفت: Juan Lua یک دانشجوی سال دوم دفاعی در COD و خاویر دبستان فارغ التحصیل. “من یک کمی bummed اما با این فصل در حال حرکت به سمت بهار را به من می دهد یک فرصت برای به دست آوردن جلوتر از رقابت.

“بنابراین در پایان روز اگر حرکت های فصل بهار یعنی من باید یک فصل من همه برای آن است.”

با توجه به آنچه در این کنفرانس تلفنی, طرح احتمالی D: فوتبال, بسکتبال, عبور از کشور زنان, گلف, فوتبال, والیبال زنان, واترپولو و کشتی را شروع on Jan. 18, 2021. تمام باقی مانده های ورزشی — بدمینتن, بازی بیس بال, والیبال ساحلی مردان, گلف, بیسبال دارای توپ نرم, شنا و شیرجه, تنیس, دو و میدانی مردان والیبال — شروع خواهد شد در مارس 27, 2021.

طرح دوباره برنامه سقوط ورزش در میان سه بالقوه حالات تایید شده توسط CCCAA در اوایل ماه ژوئن است. هر طرح به طور کامل وابسته به آن مرحله از بازگشایی از این بیماری همه گیر ایالت کالیفرنیا شد و در CCCAA را قبلا اعلام شده جولای 17 تصمیم گیری در تاریخ.

همه COD ورزشی در طول 2020-21 سال تحصیلی را 30% کاهش در حداکثر تعداد مسابقات و یا رقابت خرما که آنها در حال حاضر مجاز و نیز منطقه ای postseason رقابت است. فرمت برای postseason اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

“این یک برنامه خوب برای ایمنی دانشجو-ورزشکاران سراسر کشور و همچنین اقدام به خرید زمان برای برنامه ریزی برای بهار” نوشت: Roadrunners’ دو و میدانی مدیر گری Plunkett یک ایمیل به در. او نیست که هر نظر بیشتر.

بازگشت به دو و میدانی در ماه ژانویه تنها رخ خواهد داد اگر آن را امن برای انجام این کار تصمیم گیری خواهد شد که هدایت در درجه اول توسط دولت های محلی و دستورالعمل های بهداشتی.

“من همه برای ورزشکاران دانش آموز و ایمنی برای اولین بار” Steptoe گفت. “شما همیشه می توانید به عقب می آیند و بازی بازی فوتبال. شما از دست دادن زندگی خود را در آن بپیچید.”

توسعه است که در میان بسیاری که پدید آمده در این هفته در فوتبال همراه با ده کنفرانس اعلام کرد که آن را تنها به بازی بازی های کنفرانس و آیوی لیگ لغو تمامیت آن سقوط ورزشی برنامه.

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس برنامه ای برای تصمیم گیری در فوتبال فصل برای آن مدارس در اواخر این ماه و Pac-12 جمعه اعلام کرد آن است که رفتن به جلو با یک کنفرانس-تنها برنامه است.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>