Open Sourced logo

در اوایل هفته از این بیماری همه گیر از آن تقریبا غیر ممکن بود برای خرید N95 ماسک. این ماسک بر خلاف فولاد ماسک یا پارچه ماسک های تنگ اتصالات و فیلتر ذرات هوابرد است که می تواند این ویروس ساخت آنها را یک منبع کلیدی برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی برخی از آنها فوت کرده اند پس از در معرض بودن به Covid-19 در تجهیزات پزشکی. در حال حاضر به عنوان ایالات متحده همچنان به بازگشایی و تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان خروش که مشکل کمبود تجهیزات حفاظت فردی — و به خصوص N95 ماسک — بار دیگر یک مشکل است.

یک نظرسنجی از پرستاران ملی اتحادیه یافت که 85 درصد از پرستاران گزارش خواسته بودن به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظت شخصی که به معنای تک استفاده کنید. در یک کلینیک خصوصی در آریزونا پزشکی کارگران در حال درمان Covid-19 بيمار بدون اینکه با توجه به هر N95 ماسک به گفته نیویورک تایمز. کمبود وخیم است که مخترع قدرتمند مواد فیلتراسیون در این ماسک بیرون آمدن از بازنشستگی به دنبال راه هایی برای الودگی اختراع خود را و آنها را امن تر برای استفاده مجدد.

اما چرا هنوز هم وجود دارد یک کمبود ؟ با وجود ماه از خاموش کردن بودند که به منظور کاهش فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی و به ما زمان بیشتری را برای آماده سازی و تولید برای تجهیزات حفاظت شخصی که شامل N95 ماسک پزشکی, روپوش و دستکش های پزشکی, هرگز تنظیم برای پاسخگویی به تقاضای عظیم ناشی از این بیماری همه گیر. در همان زمان بازگشایی در بسیاری از کشورهای بدان معنی است که کسب و کارهای دیگر مانند سرپایی پزشکی دفاتر و شرکت های ساخت و ساز در حال حاضر در جستجوی N95 ماسک بیش از حد. در ضمن افزایش اخیر در Covid-19 موارد است که به دنبال بازگشایی تقریبا قطعا منجر به یک بزرگتر نیاز به تجهیزات حفاظتی در بیمارستان ها به خصوص در مکان هایی که در حال حاضر تجربه گسترده شیوع مانند فلوریدا و تگزاس.

در اوایل ماه آوریل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) که اجازه می دهد تا دولت فدرال به منظور شرکت های خصوصی برای تولید لوازم مورد نیاز برای به دست آوردن بیشتر ماسک های تولید شده توسط 3M یکی از عمده آمریکایی ماسک تولید کنندگان. بعد که ماه وزارت دفاع اعلام کرد چندین قرارداد دیگر برای N95 ماسک. اما به عنوان آن می شود به طور فزاینده آشکار است که این اقدامات کافی نیست و سازمانها مانند پرستاران ملی ایران سراسر کشور پرستاران اتحادیه و انجمن پزشکی آمریکا در هفته های اخیر به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از قانون به شدت بیشتر به آدرس PPE کمبود.

در اوایل این هفته نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن منتشر زنجیره تامین برنامه ریزی برای Covid-19 که برای تماس های گسترده تر با استناد به DPA در بخش, برای مقابله با ادامه کمبود N95 ماسک. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که هنوز هم کشیدن پای خود با استفاده از DPA به تولید فوری-لوازم مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و به مراتب کاهش یافته است کوتاه داخلی بسیج ما نیاز” این طرح می گوید.

“وجود دارد گاهی اوقات ممکن است در جایی که من احساس آن را به بیشتر از یک حالت ثابت” آن میلر منابع سرب برای پروژه N95 حفاظتی تجهیزات تهاتری ایجاد شده در طول همه گیر گفت Recode. “تنور کل از همه چیز به نظر می رسد ramping تا بازگشت دوباره و ما می بینیم تعداد زیادی از درخواست ها برای N95 ماسک انزوا لباس و ماسک های جراحی.”

از آنجا متحده در سراسر کشور نقل مکان کرد به سمت کامل بازگشایی مجدد coronavirus بحران مسلما بدتر از آن تا کنون بوده است. در جولای 9, ایالات متحده دیدم حدود 60000 جدید Covid-19 موارد است. در اکثر ما, متحده, Covid-19 موارد در حال افزایش, به گزارش نیویورک تایمز و شیوع خطر قریب به اتفاق برخی از بیمارستان های روستایی و شهرهای کوچکتر که آماده نیست برای این بیماری همه گیر.

“آن احساس می کند مانند در حال حاضر ما می بینیم بیشتر تقاضا در این هفته از ما در هفته گذشته انجام داد و من فکر می کنم ما ادامه خواهد داد برای دیدن که میلر گفت:” چه کسی انتظار دارد که بازگشایی مدارس و دانشگاه ها نیز یکی دیگر از افزایش در موارد هر چند او اشاره می کند که افزایش تقاضا برای N95 ماسک واقعا هرگز از بین رفت.

اما ملی هماهنگی یک زنجیره تامین هرگز تا به طور موثر توزیع تجهیزات حفاظت شخصی و لوازم دیگر با وجود تماس برای دولت فدرال به گام در. ملی ذخایر استراتژیک ندارد مقدار زیادی از نسخه پشتیبان تهیه لوازم برای شروع و آن را راه اندازی برای پاسخ به تمام نیازهای یک بیماری همه گیر. بدون رهبری از دولت فدرال — که اصرار داشت که منابع باید به کار گرفته شود در محلی و در سطح دولت — فرمانداران و بیمارستان سیستم شده اند خود را تنظیم خصوصی خرید تجهیزات حفاظت شخصی اغلب به طور مستقیم در رقابت با یکدیگر است. این یک رویکرد است که فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به تازگی تشبیه به گرسنگی.

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع به این کشور نگرانی اصلی در گرفتن تجهیزات حفاظتی به بیمارستان مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که درمان Covid-19 بيمار. اما به عنوان کشور باز می شود تا افراد مشغول به کار در پزشکی و دندانپزشکی دفاتر و همچنین در صنایع دیگر مانند ساخت و ساز به دنبال N95 ماسک بیش از حد.

مایکل آینهورن رئیس جمهور پزشکی تامین کننده Dealmed گفت: همچنین قابل فهم انگیزه ای برای امکانات پزشکی برای خرید بیشتر سهام ایمنی فراتر از آنچه آنها نیاز به در حال حاضر روز به روز عملیات. او با اشاره به تلاش های مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را 90 روزه عرضه, هدف, به عنوان مثال. که ارشاد خواستار امکانات درمانی را در سهام به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای آخرین بار حدود سه ماه.

“وجود دارد بیوپسی که باید به جای. مردم نیاز به غربالگری و تست شده است. مردم وجود دارد خارج وجود دارد که نیاز به درمان در خارج از Covid,” آینهورن گفت Recode. “این امکانات که در درمان این بیماران لازم نیست که دسترسی به N95s و آن را یک مشکل بسیار بزرگ است.”

در پایان ماه ژوئن انجمن پزشکی آمریکا (AMA) با ارسال نامه ای به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) با تاکید بر اینکه مطب و شیوه های خارج از بیمارستان سیستم مبارزه برای به دست آوردن دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی. جیمز Madara, the AMA مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور زنگ خطر مطرح شده در مورد “نگرانی رو به رشد” از پزشکان درباره کمبود و گفت که با وجود درخواست به کنگره “درمان باقی مانده است دشوار است.” در واقع مشکل در سرپایی تجهیزات پزشکی به اندازه کافی بد بود که Madara نیز با ارسال نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس درخواست دولت به استناد دفاع تولید عمل می کنند.

“بدون کافی PPE پزشک شیوه های ممکن برای ادامه تعویق انداختن مراقبت و یا بسته باقی می ماند که در ادامه به تاثیر بسیار زیادی بر سلامت بیماران خود” Madara نوشت.

یک چالش عمده این است که بسیاری از این تجهیزات پزشکی به طور معمول نمی خرید به صورت فله راه بیمارستان بزرگ سیستم و استفاده نمی شود برای خرید تجهیزات حفاظتی برای عملیات روزانه خود را. یکی دکتر گفت یک روزنامه محلی در پنسیلوانیا است که اگر خود را در مرکز جراحی و درمانگاه بودند برای رسیدن به ظرفیت کامل آن را فقط به اندازه کافی PPE به گذشته یک یا دو هفته خواهد بود و پس از آن را تعطیل کرده اند.

“اگر من یک دکتر و من قصد دارم برای باز کردن عمل و … نیاز به یک ماسک هر روز من تنها نیاز به یک جعبه از 20” توضیح می دهد که میلر از N95 پروژه. “اما شما نمی توانید بیرون بروید و خرید یک جعبه از 20 است.”

در خود ایالات متحده به سادگی به اندازه کافی تولید نمی N95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای دیدار با تقاضا با وجود تولید کنندگان عمده مانند 3M و اعتبار Ameritech ramping تا تولید. حتی قبل از همه گیر ایالات متحده با اتکا به طور قابل توجهی در واردات به خصوص از چین و بسیاری از اشاره به فقدان رهبری و هماهنگی در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر به عنوان یک علت کمبود مداوم.

دولت فدرال در واقع تبدیل کردن اولیه ارائه از اعتبار Ameritech به تولید میلیون ها نفر از ماسک در اوایل سال جاری با توجه به واشنگتن پست. شرکت های پیشرو در تجهیزات پزشکی توزیع صنعت نیز گفت: اعضای کنگره که بین ماه های ژانویه و مارس دولت به آنها کمی موثر هدایت و هنوز هم وجود دارد هیچ ملی هماهنگی یک زنجیره تامین است.

در آغاز همه گیر پیدا کردن یک ثابت و قابل اعتماد عرضه N95 ماسک دشوار بود. بیمارستان ها به پایان رسید تا با تقلبی و در غیر این صورت غیر قابل اعتماد محصولات در حالی که دیگران قرار داده سفارشات به صورت ماسک است که هرگز نمی رسند. نیز وجود دارد قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار و رشد تعداد, جدید, و اغلب غیر قابل اعتماد تامین کنندگان اقدام به استفاده از خریداران ناامید.

این murkiness زنجیره تامین بهبود یافته تا حدودی هر چند مسائل باقی می ماند. میلر که نگه داشته است یک چشم در بازارهای خاکستری برای تجهیزات حفاظتی گفت که بسیاری از “فرصت طلب بازیکنان شده اند winnowed خارج از بازار است.” آنهایی که باقی می ماند و قابل اعتماد تر هستند و شرایط پرداخت برای خرید عمده شروع به بازگشت به حالت عادی. Dealmed را آینهورن گفت که بیمارستان ها و خریداران تبدیل شده اند آگاه تر از غیر قابل اعتماد سفارشات و خطر تقلبی و یا در غیر این صورت مشکوک محصولات.

“دولت ما اساسا گفت که ما در حال رفتن به اجازه می دهد که اقتصاد آزاد به رفع مسائل مربوط به” وال Griffeth یک اورگان مبتنی بر دکتر که شرکت تاسیس غیر انتفاعی PPE تلاش به نام ما PPE گفت بورسی در ماه گذشته. “متاسفانه در آن طول می کشد زمان و سرمایه به سطح شیب دار بالا تولید و از آنجا که دولت نه سرمایه اختصاص داده شده به کمک به حل این وضعیت ما شاهد تاخیر در حل آن است.”

در واقع مقامات به نظر نمی رسد فکر می کنم کمبود هستند به عنوان قابل توجهی به عنوان پزشکی برخی از کارگران گفته اند. معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز چهارشنبه گفت که عرضه PPE است “بسیار قوی” و تشویق پزشکی کارگران به استفاده مجدد از محصولات.

“من قصد دارم به شما بگویم ما قادر به دیدار با تمام تقاضا اما به طور قابل توجهی کمتر نشده سفارشات امروز از در ماه آوریل” نیروی دریایی رسمی است که نظارت بر تجهیزات پزشکی توزیع شده توسط دولت فدرال جان Polowczyk گفت واشنگتن پست در اوایل ماه جولای. “من نمی باید این حس وجود دارد که کمبود شدید.”

آن را دشوار است به منظور برآورد دقیقا چقدر بد ملی کمبود در مقیاس اما گزارش مستقیم از امکانات پزشکی هشدار دهنده هستند. پزشکان در یک مرکز پزشکی در هوستون نیویورک تایمز گفت آنها دستور داده شده است به استفاده مجدد N95s تا دو هفته. یک پزشک خانواده در ویرجینیا که در دولت تست نیروی کار محلی گفت خبری که فولاد ماسک همچنان مورد استفاده قرار گیرد مگر اینکه تبدیل شدن آنها کثیف و لباسهای یکبار مصرف نیز مورد استفاده مجدد قرار. در برادنتون فلوریدا پرستاران اعتراض کرده اند چرا که آنها می گویند آنها به اندازه کافی داده شده دنده محافظ مناسب نیست به روز شده در مورد بيماران Covid-19 وضعیت.

اگر موارد همچنان به افزایش وجود دارد بدون شک که در مورد گزارش هایی از این تقریبا به طور قطع خواهد شد ،

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de