آمازون گفت: کارکنان به حذف Infinite از تلفن های خود را بیش از “خطرات امنیتی”

آمازون دستور داد کارکنان خود در روز جمعه به حذف Infinite از تلفن های همراه خود گفت: اکثر فیلم های معروف برای برنامه مطرح “خطرات امنیتی” و کارکنان خواهد از دست دادن دسترسی به تلفن همراه به کار خود ایمیل اگر آنها منطبق نیست.

این شرکت در قانون جدید تنها به کارکنان با استفاده از تلفن همراه برای دسترسی به آمازون خود را کار حساب های ایمیل با توجه به یک ایمیل داخلی Recode بررسی شده است. پس از آمازون صدها نفر از هزاران نفر از ما انبار کارکنان به نظر نمی رسد به موبایل دسترسی به ایمیل شرکت که مشخص نیست چگونه این حکومت را به آنها اعمال می شود. آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن موضوع.

این حرکت در داخل آمازون می آید تنها چند روز پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به ممنوعیت Infinite است که متعلق به شرکت چینی ByteDance برای همه ما کاربران. Pompeo گفت: پتانسیل بان است که باعث نگرانی است که این شرکت سهام کاربران و داده های خصوصی با دولت چین است که در حال گسترش نظارت دولت در سال های اخیر است. Infinite را رد کرده است به اشتراک گذاری داده ها با دولت چین. یک روز پس از Pompeo اظهارات رئیس جمهور تهمت خود را تایید کرد دولت با توجه به ممنوعیت این برنامه به عنوان قصاص ممکن برای دولت چین را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. این هنوز روشن نیست که چگونه دولت ایالات متحده خواهد اجرای چنین ممنوعیت.

در اواخر ماه ژوئن Infinite کاربران نیز جلب توجه پس از آنها ادعا کرد که pranked جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما با ثبت نام هزاران نفر از بلیط که آنها پایان ندارد تا با استفاده از ایجاد اختلاف بین شرکت کنندگان انتظار و نسبتا کوچکتر تعداد زیادی از مردم که در واقع نشان داد. و برخی از Infinite کاربران دوباره برنامه ریزی به تلاش برای خرابکاری در مغلوب ساختن پیشی جستن آینده رالی در نیوهمپشایر با ثبت نام صندلی های خالی. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین صندلی براد Parscale عنوان تاثیر “آنلاین ترول” تأثیر تجمع حضور در بیانیه ای به نیویورک تایمز.

در داخلی آمازون ایمیل به دست آمده توسط Recode آمازون گفت: کارکنان آنها هنوز هم می تواند دسترسی Infinite از لپ تاپ خود مرورگر. ایمیل و گفت: کارمندانی که با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود برای دسترسی به ایمیل کار خواهد شد که این برنامه را حذف کنید. آمازون تصمیم قابل توجه است به دلیل آن می تواند زمینه سازی برای دیگر ما با تکنولوژی غول را مشابه تصمیم گیری در Infinite.

آمازون سخنگو را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. بیانیه ای از Infinite به Recode خوانده شده در قسمت:

کاربر امنیت از اهمیت به Infinite — ما به طور کامل متعهد به احترام به حریم خصوصی کاربران است. در حالی که آمازون نیست و ارتباط به ما قبل از ارسال ایمیل خود, و ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را ما خوش آمدید گفت و گو بنابراین ما می تواند هر گونه مسائل که ممکن است و فعال کردن تیم خود برای ادامه شرکت در جامعه ما است.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مورد این ممنوعیت — یعنی چه “نگرانی های امنیتی” است که آمازون در مورد کارکنان خود را با استفاده از Infinite?

سوال دیگر این است که در اطراف اجرای: Infinite به طور گسترده ای محبوب به سرعت در حال رشد برنامه با دهها میلیون نفر از کاربران آمریکایی — چگونه خواهد آمازون اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را به دنبال این ممنوعیت خواهد شد و آن این بخش نظارت باشد این نرم افزار در تمام گوشی های تلفن کارکنان?

در حالی که ما نمی دانیم که پاسخ به این سوالات هنوز آمازون جدید ممنوعیت Infinite علامت دیگری است که این برنامه که محبوبیت در ایالات متحده به عنوان یک برنامه بی ضرر برای دوست داشتن سرگرم کننده لب همگام سازی نوجوانان به طور فزاینده ای بحث برانگیز به عنوان نگرانی های رشد است که پدر و مادر خود شرکت روابط با دولت چین مطرح یک ریسک امنیتی است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>