پالم اسپرینگز بین المللی فیلم جامعه تغییر زمان آن 32 پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم Film Awards Gala با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این جشنواره در حال حاضر برنامه ریزی به پا زدن کردن Feb. 25, 2021 با جوایز فیلم جشن در پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون.

این سال را به فرش قرمز جشن و سرور با حضور 2500 مهمانان ارجمند بازیگران و کارگردانان مانند جنیفر لوپز, Joaquin Phoenix, مارتین اسکورسیزی و کوئنتین تارانتینو.

نمایش بخشی از جشنواره که سالانه به تساوی یک ترکیب جدید و جشن بین المللی امکانات و مستند است که میله میله به باز Feb. 26 با باز شب ارائه و روز کامل از نمایش های در حال اجرا را از طریق 8 مارس.

Coronavirus نهفته است این فیلم در فصل جوایز به عنوان جوایز اسکار در حال برنامه ریزی برای آوریل 25. جشنواره فیلم برلین برگزار خواهد شد Feb. 11-21 معنی پالم اسپرینگز جشنواره هنوز هم در روزهای پایانی فصل جوایز.

این سال را به 12 روز جشنواره به خود جلب کرد 132,000 مردم را به سالن های تئاتر در سراسر Coachella Valley.

فیلمسازان می توانند به جشنواره شروع Aug. 1 از طریق FilmFreeway.

جشنواره می گذرد و فیلم جوایز جشن بلیط و جداول در فروش در ماه اکتبر. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید psfilmfest.org و یا تماس بگیرید (760) 778-8979.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de