چرا Facebook شکست خورده آن حقوق مدنی حسابرسی

Facebook شکست خورده است و در حقوق مدنی.

روز چهارشنبه پس از دو سال کار رسانه های اجتماعی غول پیکر در نهایت منتشر شد که نتایج آن در حسابرسی مستقل گسترده گزارش در مورد وضعیت حقوق مدنی در Facebook از گفتار نفرت به تبلیغات به الگوریتمی تعصب. حسابرسان در بر داشت که این شرکت به سادگی انجام نمی به اندازه کافی برای مبارزه با نفرت و سوء استفاده در پلت فرم آن است.

پیگیری های قبلی به روز رسانی در دسامبر 2018 و ژوئن 2019 حسابرسی آمده است که این شرکت در دست زدن به مسائل مربوط به حقوق مدنی است که “بیش از حد واکنش و تکه تکه” و در نهایت افزایش شک و تردید در مورد اینکه آیا Facebook است که در واقع متعهد به پرداختن به آن مشکلات بی شمار.

که به خصوص مورد با توجه به این که در ماه نوامبر سال 2020 انتخابات است و فقط ماه به دور است.

سابق ACLU مدیر Laura W. مورفی که رهبری این گزارش همراه با حقوق مدنی وکیل مگان Cacace در مقایسه Facebook کار به بالا رفتن از کوه اورست. او اشاره کرد که هر چند رسانه های اجتماعی شرکت تا به حال ساخته شده برخی از پیشرفت Facebook هنوز نداده سرمایه گذاری منابع به اندازه کافی و یا نقل مکان کرد و به سرعت به اندازه کافی برای رسیدگی به بسیاری از حقوق مدنی چالش ایجاد “مشروع سوال در مورد Facebook را-بویژه تعهد برای رسیدن به قله است.”

ممیزی که به سفارش Facebook در خواست حقوق مدنی رهبران و سیاستمداران می آید میان رشد تبلیغ تحریم از پلت فرم به نام توقف نفرت برای سود است که با رهبری های حقوق مدنی از جمله NAACP ضد افترا, لیگ, و, رنگ, تغییر, هیچ کدام, به نظر می رسد که هیچ برنامه ای برای متوقف کردن مبارزات انتخاباتی خود را. بیش از 1000 شرکت ها در حال حاضر به امضاء با وجود مدیر عامل مارک زوکربرگ رد تاثیر آن.

برای این رهبران از تحریم ها که از مدت ها تلاش به کار در کنار Facebook یافته های ممیزی تایید خیلی از آنچه که قبلا در مورد گفت: این شرکت: که آن نیست در نظر گرفتن مسائل اطراف سخنرانی نفرت تعصب قطبش و تنوع به طور جدی به اندازه کافی.

“رهایی پلت فرم از نفرت و اطلاعات غلط علیه مردم سیاه و سفید تنها یک اولویت وجود دارد که روابط عمومی بحران به تحمل” گفت: Rashad رابینسون رئیس جمهور, رنگ, تغییر, چه کسانی اشاره کرد که کنگره ممکن است نقش مهمی در حفاظت از حقوق مدنی در حال آماده نبرد پلت فرم.

در این گزارش مهم است برای Facebook شهرت اما آن را الزام آور است. Facebook می توانید انتخاب کنید برای اجرای توصیه های این گزارش را یا به اخراج آنها — آن چیزی است که برخی از طرفداران مانند رابینسون ترس است. در یک پست وبلاگ اعلام این گزارش انتشار در چهارشنبه Facebook COO Sheryl Sandberg گفت که این شرکت “را ندارد هر تغییر آنها [حسابرسان] فراخوان” اما آن “را بیشتر از طرح های پیشنهادی خود را به عمل است.”

صرف نظر از آنچه این شرکت به پایان می رسد تا انجام حسابرسی به عنوان یک معاینه کامل از Facebook را به مدت طولانی در تلاش برای آشتی دادن آن اظهار داشت: ارزش حدود آزادی بیان با سابقه آسیب های ناشی از بدون کنترل سولفات و تبعیض بر روی پلت فرم آن است. با این شمای کلی در اینجا پنج takeaways کلیدی در مورد Facebook و حقوق مدنی از آن 89 صفحه گزارش.

Facebook شکست خورده است و به مجازات تهمت نقض آن جامعه دستورالعمل حسابرسان می گویند که مخفف “به روده سیاست” است که تا به حال ارائه شده برای پیشرفت حقوق مدنی بر روی پلت فرم. این گزارش به طور خاص برجسته یک گروه از مغلوب ساختن پیشی جستن را پست ساخته شده است که گمراه کننده ادعا می کند در مورد رای گیری و رئیس جمهور بدنام “غارت … تیراندازی” پست در مورد معترضان. بازتاب قبلی نگرانی از حقوق مدنی گروه حسابرسان می گویند این پست به وضوح نقض Facebook جامعه دستورالعمل و نه از بین بردن آنها ایجاد یک مورد سابقه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران است.

رای گیری-پست های مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شده در این گزارش عبارتند از ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای در کالیفرنیا و میشیگان و نوادا. Facebook در نهایت تصمیم گرفت که این پست را نقض نمی کند دستورالعمل آن استدلال در مورد میشیگان و نوادا که زبان در این پست صرفا “به چالش کشیدن قانونی بودن مقامات.” حسابرسان توضیح است که آنها “به شدت ابراز” نظر خود را که پست نقض سیاست اما “نه فراهم فرصت را به صحبت می کنند به طور مستقیم به تصمیم گیران” تا بعد از تصمیم نهایی ساخته شده بود.

Facebook تصمیمات آنها گفت: تشکیل یک “فوق العاده ای شکست برای همه سیاست هایی است که تلاش برای ممنوعیت رای دهندگان سرکوب on Facebook.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “غارت … تیراندازی” پست نشان دهنده یک الگوی مشابه از خود توجیه انفعال. در این پست از رئيس جمهور به نظر می رسد به تهدید و خشونت علیه سیاه زندگی توجه به معترضان با استفاده از زبان است که تکرار حقوق مدنی-عصر سفید segregationists. هر چند Facebook مدیران به نام کاخ سفید درخواست که تهمت تغییر و یا حذف پست های این شرکت در نهایت چیزی در مورد آن. در مقابل توییتر تصمیم به برچسب یکسان ارسال توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آن پلت فرم برای نقض قوانین خود را مورد ستایش خشونت است.

Facebook در دفاع از تصمیم خود با این استدلال که تهدید به اقدام دولت مجاز بر روی پلت فرم. حسابرسان می گویند که منطق را نادیده گرفته “چگونه چنین اظهارات به ویژه هنگامی که ساخته شده توسط کسانی که در قدرت و هدفمند نسبت به شناسایی اقلیت جامعه چشم پوشی vigilantism و مشروعیت بخشیدن به خشونت در برابر آن جامعه است.” آنها افزود: “تیراندازی تصادفی است و نه یک دولت مشروع استفاده از زور است.” دوباره حسابرسان می گویند که آنها نمی شد از جمله در فرایند تصمیم گیری در زمان. Facebook تصمیم در مورد “غارت … تیراندازی” پست که مارک زوکربرگ بعد از دفاع در تماس با کارکنان باعث انتقاد از مدیران شرکت و یک کارمند مجازی اعتصاب. آن را یکی از حوادث است که الهام گرفته از توقف نفرت برای سود تحریم.

در ماه ژوئن Facebook اعلام کرد که برچسب های نوشته ها که نقض آن جامعه رهنمودهای اما تا آنجا که آنها تلقی ارزش خبری دارند (و اگر خود را منافع عمومی ارزش گرفتگی آسیب آنها شود) اما به نظر نمی رسد که اتفاق می افتد اغلب. حسابرسی نشان داد که در سال گذشته این شرکت تنها اعمال ارزش خبری استثنا به سیاستمداران 15 بار و تنها یک بار در ایالات متحده و آن را بلافاصله روشن نیست چه کسانی موارد بودند.

این شرکت هنوز گرفته هر گونه اقدام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن پست های گذشته و حسابرسان به این نتیجه رسیدند که برای بسیاری از حقوق مدنی طرفداران “آسیب در حال حاضر انجام شده است.” حتی اگر Facebook به سیاست های حمایت از حقوق مدنی حسابرسان نتیجه عدم اجرای آنها را در برابر تهمت اعتماد در شرکت و برگ های اتاق را برای دیگر سیاستمداران به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن را قدم به قدم.

در حالی که Facebook رهبری بارها تاکید بر تعهد این شرکت به آزادی بیان حسابرسان یافت که این می آید در هزینه. Facebook سیستماتیک انتخاب به اولویت بندی سخنرانی سیاستمداران بیش از خفقان را بر مضر و نفرت شعارهای آن لطمه می زند و کاربران آن به طور کلی. چندین بار در گزارش حسابرسان استناد مارک زوکربرگ را 2019 سخنرانی در دانشگاه جرج تاون به عنوان یک “نقطه عطف” از کجا Facebook دو برابر کردن تعهد خود برای آزادی بیان به عنوان “یک اصل حاکم بر پلت فرم.”

Facebook را انتخاب و نه واقعیت-بررسی سیاستمداران — و به آنها اجازه می دهد گاهی اوقات شکستن Facebook قوانین خود را در برابر ارسال محتوای مضر به دلیل آنچه سیاستمداران بگو ذاتا دارای ارزش خبری — نشان دهنده مشکل دیگری است. هر دو مرحله را به طور قابل توجهی صدمه دیده این شرکت در حقوق مدنی تلاش حسابرسان گفت. اجازه می دهد سیاستمداران به گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری که مارک زوکربرگ در جورج تاون بیان استدلال در قالب آزادی بیان به خصوص تضعیف Facebook تعهد و آن را به ارزش. حسابرسان گفت: آنها یافت Facebook را اولویت بندی از آزادی بیان بیش از ارزش های دیگر مانند عدم تبعیض و برابری “عمیقا نگران کننده است.”

با تشکیل معافیت برای سیاستمداران’ محتوای آنها استدلال می کنند یک سلسله مراتب از سخنرانی ایجاد شده است که امتیازات خاص و صدای بیش از قدرتمند کمتر صدای.”

این گزارش با این حال اذعان دارد که Facebook شکست خورده است به آدرس تنش بین حقوق مدنی وعده داده و آن یکپارچه تعهد به آزادی بیان. در عوض این شرکت باید به منظور توسعه یک درک جامع از آزادی بیان است که اذعان چگونه معمولی کاربران در واقع تجربه پلت فرم.

“برای یک قرن 21 آمریکا شرکت و برای Facebook, یک شرکت رسانه های اجتماعی است که تاثیر زیادی بر زندگی روزمره ما عدم وضوح در مورد رابطه بین این دو ارزش است ویرانگر” سرب حسابرس Laura W. مورفی نوشت: در این گزارش معرفی می کند. “آن نیاز به سخت متعادل اما این نوع از تعادل از حقوق و منافع خود بوده است و بخشی از آمریکا گفت و گو از زمان تاسیس آن و وجود دارد بدون هیچ دلیل که Facebook نمی تواند هماهنگ کردن آن ارزش ها اگر واقعا می خواهد به انجام این کار است.”

Facebook به مدت طولانی دچار نفرت و خشونت سخنرانی در پلت فرم آن از جمله از سفید گرایان جریان نشان می دهد بحث در Facebook و از اعضای “boogaloo جنبش” است که ترویج فساد و ایدئولوژی و تحریک خشونت های اخیر نژادی عدالت تظاهرات.

Facebook را ممیزی نمایانگر آن است که این شرکت دارای یک راه طولانی برای رفتن در مبارزه با سخنرانی نفرت به خصوص در اطراف سفید ناسیونالیسم. با وجود پیشرفت های Facebook ساخته شده برخی از پیشرفت: آن را می گوید آن را بدست بهتر در شناسایی گفتار نفرت و آن را در حال حاضر یک تیم از 350 افرادی که کار می کنند به طور انحصاری در مبارزه با خطرناک گروه در Facebook. اما حسابرسان می گویند نفرت محتوای اغلب باقی می ماند بر روی پلت فرم برای بیش از آن باید یا نمی توانید حذف در وهله اول. این یک “به خصوص حاد” مشکل با محتوا و هدف قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار یهودیان و مسلمانان با توجه به حسابرسی.

برای مثال حسابرسان خواسته Facebook به ممنوعیت تمامی مطالب که باعث سفید ملی یا سفید تجزیه طلب ایدئولوژی چیزی Facebook تاکنون موفق به انجام است. این شرکت به صراحت ممنوع عبارات مانند “سفید ناسیونالیسم” یا “سفید تجزیه طلبی” اما رویکرد ساده انگارانه هنوز هم اجازه می دهد تا محتوای نژادپرستانه به ادامه گسترش بر روی پلت فرم حسابرسان گفت.

ممیزی همچنین با انتقاد Facebook برای مصرف پایین نفرت حوادث به اندازه کافی سریع. این گزارش چگونه در سال 2019 آن را در زمان Facebook بیش از 24 ساعت به حذف یک رویداد در نظر گرفته شده به لحاظ جسمی ارعاب شرکت کنندگان در جامعه اسلامی آمریکای شمالی نشست سالانه در هوستون تگزاس. Facebook اذعان کرده است آن قدم اشتباه با آن حادثه اما حسابرسان به نام برای شرکت اساسا به تجدید نظر در آن فرآیند بررسی به منظور تسریع در حذف چنین رویدادی است. به درستی تعدیل حوادث, این گزارش می گوید ضروری است “را به اطمینان حاصل شود که مردم می توانند با استفاده از Facebook به سازماندهی تماس با اسلحه به آسیب یا ترساندن گروه های خاص” در طول زمان در سراسر کشور تظاهرات.

یک چیز پیچیده Facebook را بیان نفرت مشکل این واقعیت است که وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات سخت به می دانم که چقدر بد است و یا چگونه آن اثرات گروه های مختلف. این گزارش می گوید: “عدم وجود اطلاعات برای تجزیه و تحلیل و مطالعه به نظر می رسد برای تضعیف تلاش ها برای سند و تعریف مشکل شناسایی منبع آن و کشف پتانسیل کاهش.”

در حالی که حسابرسی با تمرکز بر مسائل مربوط به سخنرانی نفرت آن را نیز لمس مرتبط و حتی بیشتر موضوع پیچیده است که به گل نشسته Facebook برای سال: اینکه آیا یا نه آن پلت فرم سیاسی polarizes کاربران آن و چگونه این ممکن است متصل به بیان نفرت است که اسپرد در Facebook. اخیر وال استریت ژورنال گزارش که Facebook رهبری را تعطیل تلاش ها برای ایجاد سایت کمتر تفرقه توسط قفسه بندی داخلی تحقیقات در مورد اینکه آیا رسانه های اجتماعی را افزایش می دهد قطبش. Facebook و زوکربرگ که رد این ادعا و انتقاد از مجله گزارش.

زوکربرگ به شدت مورد مناقشه این تصور که Facebook است پلاریزه کاربران خود را با این استدلال که در کل پلت فرم به ارمغان می آورد مردم با هم. حسابرسان سوال که نتیجه گفت: “اعتقاد ندارم که در Facebook به اندازه کافی هماهنگ به عمق نگرانی در مورد این مسئله از قطبش و راه است که الگوریتم های مورد استفاده توسط Facebook سهوا سوخت شدید و پلاریزه محتوا.”

تحت فشار افکار عمومی بعد از سال 2016 انتخابات Facebook تنظیم اخبار خود را تغذیه الگوریتم به طوری که آن را ترویج پست از دوستان و خانواده بیش از اخبار. هنوز حسابرسان معتقدند این کافی نبود و اکشن است که “Facebook باید همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از آن ابزارها و الگوریتم های از رانندگی مردم نسبت به خود تقویت کنندهی از افراط گرایی است و این شرکت باید تشخیص دهد که عدم انجام این کار می تواند خطرناک (و تهدید کننده زندگی) در دنیای واقعی عواقب.”

Facebook می توانید انجام این کار حسابرسان می گویند نه فقط با از بین بردن نفرت محتوا بلکه هدایت کاربران “دور از (و نه از سمت) سازمان های افراطی” در این نوع از توصیه های آن را می سازد.

این Covid-19 همه گیر مطرح سهام برای چگونگی شرکت در دسته محتوای مضر. به ویژه در پاسخ به همه گیر Facebook شروع به شدت پایین اطلاعات غلط مربوط به Covid-19, از بین بردن صدها نفر از هزاران نفر از نادرست پست که Facebook شناسایی شده به عنوان داشتن بالقوه به علت قریب الوقوع آسیب فیزیکی.

این رویکرد جدید در تضاد کاملا با نحوه شرکت در مبارزه است انواع دیگر از اطلاعات غلط است که Facebook در طول تاریخ انتخاب شده نه به عمل. این گزارش می گوید که “Facebook هیچ تردیدی در مورد reining در گفتار توسط طرفداران ضد واکسیناسیون جنبش و یا محدود کردن اطلاعات غلط در مورد COVID-19 اما وقتی که می آید به رای گیری, Facebook شده است بیش از حد تمایلی به اتخاذ قوی قوانین برای محدود کردن اطلاعات غلط و سرکوب رای دهندگان.”

تعدیل همه گیر و مرتبط با محتوا است و همچنین پیچیده تر برای پلت فرم: به عنوان Recode پیتر کافکا توضیح داد که در اواخر ماه مه بحث در اطراف Covid-19 تکامل یافته از بهداشت عمومی نگرانی به یک معاند و حزبی بحث سیاسی که شامل حق رای دولت بازگشایی برنامه ها و سیاست پوشیدن (یا نیست) ماسک. این گزارش اشاره می کند که اکثریت از 100 ، 000 قطعه از محتوا بین مارس و مه گرفته شده برای نقض رای دهندگان به آن استنتاج سیاست های مربوط به Covid-19.

برای سال, حقوق مدنی, رهبران تحت فشار Facebook برای ایجاد یک نقش است که اطمینان حاصل شود که این شرکت در حال فکر کردن در مورد اینکه آیا محصولات خود و سیاست های درمان مردم نسبتا. با انتشار این گزارش Facebook اعلام کرد که در حال ایجاد یک معاون ارشد رئیس جمهور در حقوق مدنی نقش رهبری. اما حسابرسان می گویند که کافی نیست. آنها می خواهند Facebook برای ایجاد یک “حقوق مدنی زیرساخت ها است.”

ممیزی توصیه می کند که معاون رئیس جمهور از حقوق مدنی باید مدیریت یک تیم به جای کار در یک مستقل موقعیت; آنها باید اجباری می گویند در کلیدی “تصمیم گیری با حقوق مدنی مفاهیم” مانند اینکه آیا یا نه برای حذف نوشته های بحث برانگیز از یک سیاستمدار. حسابرسان به طور خاص گفت که معاون رئیس جمهور از حقوق مدنی “باید” در اتاق’ (معنی مستقیم در گفت و گو با تصمیم سازان) هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده و مستقیم گفتگو با رهبری است.”

کمتر از 10 نفر وزن در زوکربرگ بحث برانگیز تصمیم نهایی را به پایین مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست مرجع “تیراندازی” در تظاهرات با توجه به متن داخلی Facebook همه دست نشست Recode گزارش در ماه ژوئن. مردم زوکربرگ ذکر شده در این دیدار تنها یکی سیاه بود و هیچ کدام تا به حال نقش های اختصاص داده شده به طور انحصاری به حقوق مدنی.

در بیانیه ای به Recode, Rashad رابرتسون, رئیس, رنگ, تغییر, گفت: به تازگی اعلام کرد که “یک گام مهم” اما افزود که “دفتر خود را نیاز ارائه می شود با منابع موثر باشد.”

“بدون این که هیچ دلیلی برای این باور است که Facebook را اولویت بندی حقوق مدنی حمایت از حرکت رو به جلو” رابرتسون گفت. “همه ما می توانید تعداد دفعات مشاهده است زوکربرگ pontificating در مورد آزادی بیان در حالی که با دادن یک پاس رایگان به سیاستمداران به دروغ ایجاد اختلاف و رشد کردن از نفرت و هرج و مرج سیاسی.”

برای حقوق مدنی رهبران که شده اند در انتظار نتایج حاصل از این گزارش برای دو سال سوال بزرگ است چه می آید بعدی. خواهد Facebook تصویب تغییرات زیادی در این ممیزی آن گفته است “با توجه به” و یا “خلبانی”?

Facebook COO Sheryl Sandberg در پست وبلاگ خود با اعلام حسابرسی انتشار در چهارشنبه آن را به نام “آغاز سفر — نه پایان” برای Facebook را از دست داده و بیان نفرت و مسائل مربوط به. اما برخی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی در حال از دست دادن صبر و شکیبایی و با توجه به ممیزی برخی از آنها با توجه به توقف کار خود را با Facebook در دسترس نباشد. این یک علامت هشدار دهنده با توجه به نحوه بستن انتخابات نوامبر است.

“من به دنبال نه تنها برای آنچه که ممیزی توصیه می کند اما آنچه در Facebook در حال رفتن به در مورد آن انجام دهد” جسیکا Gonzáles رئیس سازمان دفاع از حقوق مدنی مطبوعات آزاد است که یکی از سازمان های پیشرو در تبلیغات تحریم Facebook گفت Recode.

تبلیغ در ادامه به ورود به تحریم, با حدود 125 آنهایی که جدید ثبت نام تا کنون در این هفته به تنهایی Gonzáles گفت Recode در روز چهارشنبه. کنگره نیز به احتمال زیاد به فشار Facebook در مورد این مسائل در آینده کنگره شنوایی ضد تراست مسائل در ماه ژوئیه در طی آن زوکربرگ و دیگر عمده tech مدیران مجموعه به شهادت.

“من می دانم که ما نمی تواند ضربه محکم و ناگهانی انگشتان ما و تبدیل یک شبکه رسانه های اجتماعی در یک روز اما [Facebook کرده] است راه بیش از حد بی حال در این مورد گفت:” Gonzáles. “اقدامات نمی دیدار با کلمات است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>