Simi دره یکی از محافظه کار ترین نقاط جنوب کالیفرنیا.

شهر 125,000 حدود 40 مایلی از لس آنجلس به کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده این منطقه در سال 2016 فقط مانند میت رامنی در سال 2012 و جان مک کین در سال 2008. و اینجا بود که در سال 1992 است که یک هیئت منصفه تبرئه افسران پلیس به اتهام ضرب و شتم رادنی کینگ.

اما در ژوئن 6, چندین هزار نفر جمع شده بودند در Simi دره در اعتراض به پلیس قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. تظاهرات متنوع بودند با مردم “در هر مسابقه هر ساله قومیت های هر گروه سنی” از جمله مردم سفید Mikiiya پرورش یک سازمان دهنده این تظاهرات گفت: Vox.

یک زن سفید او گفت: آمد و با خواندن نشانه “در حال حاضر شما دلخور مادربزرگ.”

Mikiiya فاستر (مرکز) تا به حال تنها حدود 20 پیروان توییتر زمانی که او تصمیم به برگزاری Simi دره ساکنان برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس.

در واقع تصاویر از اعتراض بگویید چه ممکن است برای برخی تعجب آور داستان: یکی از اکثریت سفید-پلیس-دوستانه شهرستان افزایش در برابر نژادپرستانه و خشونت را مانند قبل از هرگز.

نسخه که همان داستان را از زمان و دوباره در این تابستان به عنوان مردم در شهرهای کوچک و سنتی حزب جمهوری خواه سنگر خارج از نوبت به اعتراض بی سابقه ای در اعداد است. و بیشتر از آن نسبت به دوره های قبلی از قیام علیه نژادپرستی و خشونت پلیس بسیاری از کسانی که معترض شده اند, سفید, بازتاب بزرگتر تغییر در افکار عمومی به سمت شک و تردید از پلیس و پشتیبانی برای زندگی مهم است.

روشن نیست چگونه پایدار این حمایت خواهد بود یا چقدر تغییر سیاست آن را به درایو. به عنوان سال رفتن برخی از مردم سفید شده اند که حمایت از این جنبش ممکن است “احساس مانند آنها انجام داده ایم خود را بخشی از” اشلی Jardina, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه دوک و نویسنده کتاب سفید هویت سیاسیگفت: Vox. “از آنجا که نژاد پرستی تاثیر نمی گذارد خود را روز به روز زندگی می شود آن را برجسته و اهمیت کمتری برای آنها است.”

لوسی هاینه-ون Fossen (سمت چپ) و Kymara برودی نشان می دهد در هزار اوکس. آنها بخشی از Lucstrong بنیاد است که پشتیبانی از خانواده ها با بیماری سلول های داسی شکل و نیز فشار بیشتری نژادی متنوع درسی و ضد نژاد پرستی تربیت معلم در مدرسه و منطقه است.
Simi دره در نظر گرفته شده است محافظه کار و دژ محکم همراه با همسایه حومه شهر لس آنجلس از هزار اوکس.

Daniel “DannyBoyStyles” Schofield (سمت چپ) و یک جایزه گرمی برنده جایزه رکورد تولید و پاتریک McMorrow نشان دادن در برابر خشونت پلیس در کشور همسایه وست هیلز کالیفرنیا.

شهرستان ونتورا که در آن اوکس هزار و Simi دره واقع شده است در حال حرکت به سمت چپ در سال های اخیر است. دموکرات ها برای اولین بار تعدادشان کمتر جمهوریخواهان وجود دارد در سال 2008 و شکاف در حال رشد بوده است پس با توجه به شهرستان ونتورا ستاره.

هنوز تظاهرات در Simi دره و در کشور همسایه حومه مانند اوکس هزار و غرب تپه نشان می دهد که چقدر منطقه و جنبش برای عدالت نژادی — تغییر کرده است در سال های اخیر است. “این فقط سیاه مردم در راهپیمایی برای زندگی ما دیگر” فاستر گفت. “آن زمان که ما همه با هم چوب و مبارزه برای زندگی یکدیگر.”

ژوئن 6, اعتراض آغاز شده و با یک صدای جیر جیر. “اعتراض در سیمی” فاستر نوشت در مه 29, چهار روز پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس.

پرورش دانش آموز محدود برای UCLA در سقوط تنها تا به حال حدود 20 پیروان که در آن نقطه او گفت: بنابراین او نمیفهمد “این احتمالا فقط من و چند نفر از دوستان ایستاده در گوشه ای.”

اما او برای اعتراض گرفتار توجه Simi دره شهر Councilmember اموزش Luevanos که کمک او را در ارتباط با جامعه و سازمان. آنها با هم کار برای دریافت کلمه و فقط چند روز بعد در جایی بین 2000 و 3000 نفر در خیابان های Simi دره در اعتراض به Floyd کشتن و نشان دادن حمایت برای زندگی مهم است.

جمعیت بود و متنوع. “این صادقانه ترین مردم رنگ من دیده ام در یک فضا در سیمی در تمام زندگی” فاستر گفت.

اما نیز وجود دارد بسیاری از مردم سفید که نزدیک به 80 درصد از جمعیت شهر است; بیش از 1 درصد از ساکنان سیاه و سفید هستند. فاستر عمو بود که در اعتراض یک نظر در مورد تعداد سفید معترضان ساخته شده است که پرورش خنده: “او گفت:” من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم احساس می کنم مثل یک اقلیت در یک زندگی توجه کردند.'”

تظاهر کنندگان در حمایت از زندگی ماده عبور یک ماشین بنتلی نمایندگی در هزار اوکس.
بسیاری تعجب می کنم اگر سفید حومه پشتیبانی برای زندگی مهم نیست ترجمه به عمل پایدار.
نیکول والتون (راست) با سگ خود را Opie می پیوندد Black Lives Matter تظاهرات در سیمی ولی در Juneteenth.

برای برخی از سفید تظاهرکنندگان در این سال نخستین بار آنها منتقل شده است در اعتراض به نژادی برای عدالت است. “من همیشه در حمایت از این جنبش از زندگی ماده” رایان Shultz سفید Simi دره ساکن که با حضور چندین تظاهرات وجود دارد در ماه ژوئن گفت: Vox. اما آن را تنها پس از مرگ جورج فلوید که او احساس او تا به حال به در خیابان. “من نمی تواند بیکار نشستن و فقط اجازه دهید این اتفاق می افتد,” او گفت:.

لیندا بک Kuban, که همچنین کمک به سازماندهی یک شمع افروزی برای فلوید در نزدیکی تاوزند اوکس. او گفت: او اعتراض در حمایت از حقوق برابر متمم در 1970s اما شروع به توجه بیشتر به نژادی و نابرابری به طور خاص در سال های اخیر پس از شورش در فرگوسن و انتخابات ریاست مغلوب ساختن پیشی جستن. “نژادپرستی شد بسیار آشکار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت,” او گفت:. “نه این که آن را نبود قبل از آن هرگز به سمت چپ. اما او و مردم خود آن را آورده کردن آنها به آن اجازه.”

در ضمن برای پرورش, اعتراض, بود, لحظه ای بزرگ در یک محل که در آن “بعضی اوقات شما تنها فرد از رنگ در کلاس خود.” و سیمی ولی نه فقط اکثریت سفید — آن را نیز شناخته شده است برای اتصال آن به اداره پلیس لس آنجلس. از لحاظ تاریخی محلی به نام شهر “Copland” از آنجا که آن را به بسیاری از افسران پلیس. و در پی رادنی کینگ دادگاه شهرستان مترادف در ذهن بسیاری از افراد با نژاد پرستی سفید پرواز “بالاتر از همه, سفید, پلیس,” استیون Mikulan نوشت: در LA هفتگی در سال 2002.

در حال حاضر این تظاهرات نشان می دهد “چقدر ما در حال تغییر” فاستر گفت و اشاره کرد که دوستانی که فارغ التحصیل از دبیرستان در این شهر فقط چند سال پیش بود او گفتن چیزهایی مثل “من هرگز تصور کرده اید هر چیزی که تا کنون اتفاق می افتد در Simi.”

آن را فقط ژوئن 6, اعتراض; فاستر به سازماندهی یکی دیگر از اعتراض در Juneteenth که همچنین جلب یک جمعیت بزرگ. و این شهر به تازگی به حال اول آن غرور رویداد در بیش از 20 سال است.

“این نشان می دهد که چگونه متنوع ما در حال تبدیل شدن به, و چگونه ما در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر پذیرش” فاستر گفت. “این فقط یک اکثریت سفید محافظه کار شهر دیگر.”

همان چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر کشور به مردم به طور سنتی حزب جمهوری خواه این کشور به نوبه خود برای نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم نیست و مخالفت با خشونت پلیس. برای مثال در ماه مارس برگزار شد در ویدور تگزاس که قبلا همه-سفید شهر و دژ کو کلاکس کلان به عنوان تگزاس ماهانه گزارش شده است. ساکنان در اکثریت سفید, St. Helens اورگان و هارلان کنتاکی نشان داد به عنوان به خوبی.

علاوه بر اعتراض مردم سفید ابراز حمایت بیشتر برای زندگی مهم تر میدین (برخی از) تغییرات به پلیس و بیشتر تمایل به یادگیری در مورد نژادپرستی نسبت به سال گذشته است. اما این سوال برای بسیاری از افراد این است که آیا کسانی که نگرش ترجمه به عمل پایدار. “بخشی از دلیل بسیاری از سفید آمریکایی ها در حال تبدیل به اعتراض این است که ما در این میان واقعا شرایط غیر عادی,” Jardina گفت. به دلیل همه گیر و در نتیجه مستندات بسیاری از مردم سفید “هستند قادر به نشستن در خانه و توجه به اخبار و فکر می کنم در مورد چیزی بزرگتر از خودشان هستند.”

در طی ماه گذشته, راهپیمایی صورت گرفته در بیش از 40 کشور و از 2000 شهرهای آمریکا در مقایسه با 100 شهر ایالات متحده در سال 2013 پس از تبرئه جورج زیمرمن به قتل Trayvon Martin.
دکتر جواهر جکسون منجر رقص در Juneteenth در Simi Valley.

حامیان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سیمی ولی در Juneteenth.

این بیماری همه گیر است و همچنین باعث بسیاری از سفید آمریکایی به سوال سیستم های آنها یک بار در زمان داده شده به خصوص که برخی از آنها به فایل بیکاری برای اولین بار و یا دولت وام رفتن به شرکت های بزرگ به جای کسب و کارهای کوچک خود ورونیکا Womack, مدیر اجرایی موسسه مطالعات روستايی در Georgia College & State University گفت: Vox.

حوادث چند ماه گذشته از دولت فدرال و دولت های ایالتی’ botched دست زدن به این بیماری همه گیر به قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید را از مردم و مردم دیگر از رنگ گفت: “ما می توانیم بهتر از این” Womack گفت. و “ما در حال حاضر سفید مردم گفت: همان چیزی که واقعا قادر به شخصا آن را احساس کنید.”

اما به همه گیر, کشیدن, در, توجه, می تواند رانش. چرا که آنها در مواجهه با نژاد پرستی هر روز سفید آمریکایی می تواند خود متقاعد کند که “این تغییر اتفاق افتاده است” و اهداف تظاهرات شده اند انجام Jardina گفت.

بسیاری از تعجب که آیا مردم سفید که اعتراض در سیمی ولی در ماه ژوئن همچنان درگیر در فعالیت در پاییز و فراتر از آن. چگونه آنها رای در ماه نوامبر ؟ و به عنوان بزرگتر جنبش نژادی سهام ادامه دارد, آنچه باید نقش مردم سفید در سراسر کشور که به تازگی علاقه مند به پیوستن به علت ؟

Shultz بخشی از برنامه را به نگه داشتن رفتن. “این قطعا نوع یک جرقه مشتعل درون من نه تنها بیرون آمده و به تظاهرات برای زندگی مهم نیست اما برای بسیاری از دیگر تظاهرات که در حال رفتن,” او گفت:. و برای دیگر مردم سفید به تازگی فعال در این لحظه او توصیه می کند: “این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

“ما نیاز به این مکالمات ما نیاز به نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی ما صحبت کردن به ما و دوستان ما و خانواده ما همکاران کسی که به شما گوش,” او گفت:. “و ما نیاز به رای بدهند.”

برای پرورش در ضمن “آن را نه لزوما در مورد مردم سفید با استفاده از صدای خود را به بالا بردن صدای ما آن را در مورد آنها را با استفاده از پلت فرم خود را به ما اجازه بالا بردن خود ما صدای.” مردم سفید ممکن است تشخیص چه سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ تجربه “اما شما واقعا نمی دانند که چگونه آن را احساس می کند و شما نمی توانید بدانید که چگونه آن را احساس می کند.”

یک شمع افروزی برای جورج فلوید در ژوئن 9 در هزار اوکس کالیفرنیا.

“در نظر چگونه به بهترین سفید متحد,” او گفت:, “من فکر می کنم آن را واقعا مهم است به مردم اجازه از رنگ صحبت می کنند در آن و شاید آرام صدای خود را به طوری که ما می تواند به تقویت و ماست.”

تاد بیگلو است سرمقاله عکاس با تماس با مطبوعات تصاویر مستقر در لس آنجلس ، این عکس ها ساخته شد ژوئن 6 به تاریخ 19 ژوئن در Simi Valley, West Hills, و هزار اوکس کالیفرنیا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de