فیلم این هفته منتشر می astoundingly خوب

تئاتر عمدتا بسته است. فیلم های پرفروش هستند به تعویق افتاد. Drive-ins داشتن یک لحظه. و با ادامه Covid-19 pandemic هنوز روشن تهدید به آمریکایی ها در جریان است و راه اصلی بسیاری از مردم در حال دیدن فیلم.

اما هنوز هم وجود دارد جدید فیلم بیرون — و آخرین محصول ویژه درخشان. هفت فیلم در حال اکران این هفته (که یکی از آنها تا به حال همه بیش از حد مختصر قبل از اجرا تئاتر بسته در ماه مارس). وجود دارد یک جاذب فیلم اکشن با بازی چارلیز ترون و جذاب جنگ فیلم با بازی (و نوشته شده توسط!) تام هنکس. Andy Samberg منجر تقریبا بیش از حد بر روی بینی کمدی در مورد گیر بودن در یک حلقه زمان. امیلی مورتیمر به تماشای مادرش پوسیدگی در وحشتناک فیلم ترسناک. یک فیلم مستند (انواع) جشن فرو رفتن میله و پایان جهان. یک گاو می رسد در یک شهر مرزی. و یکی از محبوب ترین ارقام در لاتین فرهنگ خود را به علت.

در میان آنها وجود دارد چیزی را با توجه به سلیقه ترین. (اما اگر هیچ یک از آنها را بستم علاقه خود را, شما همیشه می توانید بررسی کنید یکی از 28 بهترین فیلم از این سال تا کنون.)

در فوق العاده ای خونین بینی, جیب خالی, documentarians و برادران و بیل ترنر راس وقایع شب گذشته از خدمات در لاس وگاس نوار شیرجه به نام خروش ’20s — به طور منظم آمده و به مبارزه و بوسه و سعی کنید به صورت واقعیت این است که جایی که احساس بیشتر شبیه این بود که ایشان دیگر وجود دارد. برای آنها آن را پایان جهان است.

اما گرفتن وجود دارد: در راس برادران با استفاده از یک نوار در نیواورلئان به عنوان یک مجموعه و خواسته مردم را به بازی شخصیت های بسیار شبیه به خود را دارند. است این فیلم داستان ؟ بله از لحاظ فنی. آن است غیرداستانی? نه دقیقا. آن را “واقعی”? کاملا. خونین بینی جیب خالی به ما یادآوری می کند که ما دائما در حال بازسازی و انجام خودمان حتی در ما بیشتر و راحت گرامی تنظیمات و سینما می کند بیش از حد.

چگونه به تماشای آن: خونین بینی جیب خالی است در مجازی تئاتر آزاد است. یک لیست از شرکت تئاتر در دسترس است در این فیلم ، (شما دریافت اجاره لینک و سود کمک به حمایت از تئاتر مستقل شما را انتخاب کنید در صفحه.)

Kelly Reichardt را گاو برای اولین بار است که در یک قرن 19 مرزی حل و فصل خانه های کوچک جایی در اورگان در نزدیکی رودخانه کلمبیا و جمعیتی از مردم که در حال تلاش برای خراش کردن زندگی در دنیای جدید به عنوان اولین کشور افرادی که زندگی کرده اید وجود دارد برای نسل های. به آن حل و فصل یک گاو می رسد تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث است که هر دو اهمیت و کوچک است. اما این فیلم در مورد خیلی بیشتر از فقط که.

اولین گاو نیز آرام (و به آرامی ویرانگر) داستان در مورد مرد دوستی در مورد پیدا کردن کسی برای به اشتراک گذاشتن خواسته های خود را و رویاهای با, و, ترین, خوشمزه, در مورد پخت و پز. همچنین در مورد انواع ساخته سلسله مراتب — بر اساس عواملی مانند نژاد و کلاس و پول و قدرت شلیک — که به نظر می رسد به تحمیل شود در جهان هر جا که تمدن جدید پاپ تا.

چگونه به تماشای آن: خلاصه بعد از یک تئاتر در ماه مارس اجرا قبل از تئاتر بسته گاو برای اولین بار در دسترس است به صورت دیجیتالی خرید بر روی سیستم عامل از جمله iTunes, Amazon, Google Play, Vudu و عرضه و تقاضا ارائه دهندگان. (از آن خواهد شد در دسترس برای اجاره در جولای 21.) اولین گاو نیز در انتخاب “مجازی تئاتر” آزاد کند. دیدن این فیلم را در وب سایت برای جزئیات بیشتر.

تام هنکس هم نوشت و ستاره در تازیهای قدیمی از مد افتاده ناخن-گازگیر در مورد قهرمانی با الهام از حوادث واقعی (و نه قلمرو ناآشنا برای هنکس). او نقش کاپیتان ارنست Krause که با پیشرو بین المللی کاروان کشتی های حامل سربازان و تجهیزات به بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است. کسانی که کشتی های آسیب پذیر هستند به آلمانی U-قایق در یک منطقه از اقیانوس اطلس به نام “گودال سیاه” و در طول راه آنها را به دردسر اجرا.

Krause یک مرد از ایمان و آرام شجاعت و بسیاری از تازی صرف تماشای او نظیر در آبهای تیره و معتبر سفارشات به او اعتماد به مردان است. آن را ساده و آسان فیلم — به جای تکیه بر لرزش و حوادث مشابه تازی است علاقه مند در کار پیچیده از مبارزه در دریاهای آزاد — اما اگر این چیزی است که شما در خلق و خوی برای آن کاملا رضایت بخش است.

چگونه به تماشای آن: تازی جریان است برای تلویزیون اپل+ مشترکان است.

پورتوریکو روانی و منجم والتر Mercado که گذشت در ماه نوامبر گذشته بیش از فقط یک آشنا تلویزیون شخصیت. برای دهه میلیون ها نفر از Latinx بینندگان نگاه به او زرق و برق دار, شخصیت, گرم تلویزیونی طالع بینی و پیشگام جنسیتی غیر منطبق با شخصیت به عنوان یک معشوق نقطه لنگر برای زندگی است. او هر دو یک راهنما و یک نوع دوست. اما او ناپدید شد از چشم های عمومی در سال 2007 و با وجود تبدیل شدن به یک touchpoint و حتی یک الگوی رفتاری برای افراد جوان بسیاری از تعجب که در آن او می رفته است.

در Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado, documentarians کریستینا Costantini و کریم Tabsch اجازه Mercado گفتن داستان خود را از طریق مصاحبه های گسترده انجام شده در خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان بحث و گفتگو با افرادی که او را دوست داشتم (از جمله نوازندگان مانند Eugenio Derbez و Lin-مانوئل میراندا). فیلم خداحافظی علاقه به Mercado و جشن زندگی خود و روشنگر هر دو برای Mercado تازه و کسانی که در ضرب المثلی زانو.

چگونه به تماشای آن: Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado است جریان در Netflix بکشد.

به ظاهر سفارشی ساخته شده به خراش تابستان اکشن, دانلود فیلم خارش گارد قدیمی است globetrotting هیجان انگیز با یک داستان فوتی و فوری در هسته خود است. این مراکز در یک گروه کوچک از مردم — اندی (چارلیز ترون), بوکر (Matthias Schoenaerts) جو (مروان Kenzari) و نیکی (Luca Marinelli) — که شکل چه به نظر می رسد یک گروه از نخبگان ترور و انجام بسیار مرموز ماموریت. اما پس از آن فیلم می رود وری و زمانی که آن را جالب می شود.

مدیر Gina Prince-Bythewood کار از یک فیلمنامه توسط Greg Rucka (تاریخ خود را بر اساس سری کتاب های کمیک) ماهرانه دسته shoot-em-up مجموعه ای از قطعات با مهارت بسیار به ندرت دیده می شود ، و گارد قدیمی می پرسد برخی از پرسش های وجودی است که ترک مخاطبان مایل بیشتر. اگر Netflix در حال تلاش برای توسعه یک حق رای دادن (و به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ممکن است باشد) گارد قدیمی است یک شروع امیدوار کننده.

چگونه به تماشای آن: گارد قدیمی است که در جریان Netflix بکشد.

زمانی که پالم اسپرینگز به نمایش در ساندنس در ماه ژانویه آن را غیر ممکن بود متوجه ما می شود به دام افتاده در فرض آن زمان آن در ماه جولای است. Nyles (Andy Samberg) است که در یک عروسی با دوست دختر خود را که او دوست ندارد بسیار زیاد است. پس از یک رویداد عجیب و غریب او از خواب بیدار و متوجه است که امروز … دیروز. و آن اتفاق می افتد دوباره و دوباره و دوباره — یک unendingly تلخ تکرار روز تا زمانی که او در دیدار همکار مهمان عروسی سارا (Cristin Milioti). همان روز-بیش-دوباره مفهوم به نظر می رسد پاره پاره از روز موش خرمای کوهی امریکا یا عروسک روسی, اما پالم اسپرینگز طول می کشد آن را در جهت های مختلف بررسی مسیرهای ما سعی کنید به خارج از وجودی ناامیدی و مبارزه از زندگی از طریق آن همه است. صدا آشنا است ؟

چگونه به تماشای آن: پالم اسپرینگز است جریان در Hulu و بازی در انتخاب درایو در تئاتر.

روابط میان مادران و دختران ارائه غنی علوفه برای فیلم های ترسناک. بنابراین ترس از آنچه که ممکن است شما ارث از پدر و مادر خود را. یادگار غواصی به کسانی که آشنا آبهای با یک وحشت زده محکم بسته شده داستان در مورد کی (امیلی مورتیمر) و سام (Bella Heathcote) که به کی خانه مادر هنگامی که آنها دریافت یک تماس است که او از دست رفته است. ادنا (Robyn Nevin) در نهایت تبدیل می شود تا اگر آن را روشن او زوال عقل است که شروع به پیشرفت است.

ادنا شروع به انجام کارهایی است که نمی توان به راحتی توضیح داد با زوال عقل, و او به تنهایی در رفتار عجیب و غریب او; ادنا خانه خود را به نظر می رسد خالی از سکنه می شود چیزی است که هیچ کس نمی تواند کاملا شکل و روابط بین این سه تا بیشتر از پیش تیره و تار. یادگاری است که آهسته و آرام یک مدیر ناتالی اریکا جیمز است که در هیچ عجله به ما توضیح دهد چه اتفاقی می افتد. اما این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار موثر خیلی سرد و خیلی نگران کننده در پایان.

چگونه به تماشای آن: یادگاری است که بازی در تئاتر را انتخاب و درایو قابل فهم و در دسترس به صورت دیجیتالی اجاره و یا خرید بر روی سیستم عامل های دیجیتال از جمله آیتونز و آمازون است. دیدن این فیلم را در وب سایت برای جزئیات بیشتر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>