استیو Stenger را Moneyman جان Rallo می پرسد برای Coronavirus آزادی از زندان

برای بزرگنمایی کلیک کنید John Rallo in May 2019 as he leaves federal court in St. Louis. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • جان Rallo در مارس 2019 به عنوان او را ترک دادگاه فدرال در سنت لوئیس.

مردی که رشوه سابق St. Louis County اجرایی استیو Stenger می خواهد از زندان فدرال به دلیل او می گوید coronavirus قرار می دهد او در خطر است.

جان Rallo فقط هفده روز به هفده ماه حکم پس از شفاعت گناه یک سال پیش به سه فقره سرقت از خدمات صادقانه/رشوه خواری. پس از او درخواست او تشخیص داده شده است با سرطان تيروئيد است و تا به حال عمل جراحی برای حذف خود را تیروئید خود را وکیل می نویسد: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

در مارس 21, نامه ای به سرپرست از زندان فدرال در ماریون ایالت ایلینوی 54 ساله Rallo التماس اجازه داده می شود برای خدمت به حکم او را در خانه حبس به خاطر سلامت خود را شکست خورده است.

“به این ترتیب من در میان کسانی که با بیشترین خطر مرگ و یا بیماری های جدی از COVID-19” او می نویسد. “در عین حال به عنوان یک زندانی فرد آن است که غیر ممکن است برای من به دنبال CDC توصیه برای محافظت از خودم و دیگران از قرار گرفتن در معرض به این شدت انتقال بیماری است.”

با هیچ تصمیم از سرپرست Rallo گزارش شده به عنوان مورد نیاز در ژوئن 22, Marion. خود را وکیل نوشتن است که او شده است در سلول انفرادی به دلیل زندانی دیگری در سلول خود بلوک دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. در سراسر این اداره زندانها بیش از 1500 نفر از زندانیان فدرال و 164 کارکنان قراردادی ویروس و حداقل نوزده نفر, با توجه به پر کردن.

به طور معمول Rallo را به خدمت 90 درصد از جمله قبل از او در نظر گرفته بود برای خانه حبس اما در ارائه مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره برای بلانت خرید اینترنتی از coronavirus و راهنمایی از ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr باید دستور اداره زندانها در نظر بگیرید در خانه حبس به عنوان یک راه برای محافظت از زندانیان از بیمار شدن.

احتمالا بسیاری از مشخصات بالا مثال بود که سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن که منتشر شد به خانه حبس در ممکن است به خاطر ترس از قرارداد COVID-19. اما کوهن است که در حال حاضر به رهبری بازگشت به زندان پس از اتهام نقض شرایط آزادی خود.

Rallo بود St. Louis تاجر که باز یک شرکت بیمه پس از روی لئامت دادن به عنوان یک کلوپ شبانه اپراتور. او رشوه Stenger سال با کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در بازگشت به شهرستان قراردادها و معاملات املاک و مستغلات. فدرال کاوشگر در نهایت در زمان پایین Stenger و دو خود را بالا lieutenants — his ex-رئیس ستاد بیل میلر و سابق St. Louis توسعه اقتصادی همکاری مدیر عامل شرکت شیلا Sweeney — همراه با Rallo.

در استدلال برای آزادی Rallo خود را وکیل مدافع اشاره است که اعتقاد خود را نمی شامل خشونت و او تا به حال هیچ سابقه کیفری قبلی.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>