St. Charles County may soon see its businesses closed once more if its citizenry doesn't start wearing masks. - VIA FLICKR/PAUL SABLEMAN

  • از طریق فلیکر/پل SABLEMAN
  • سنت چارلز کانتی ممکن است به زودی خود را به کسب و کار بسته یک بار دیگر اگر آن شهروندان نیست شروع به پوشیدن ماسک.

St. Charles County اجرایی استیو Ehlmann در حال حاضر با توجه به بستن کسب و کار و/یا الزامی ماسک در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus برگشت خود را از موقعیت های قبلی.

Ehlmann می گوید KMOX که “متاسفانه همه چیز را به روی میز” به عنوان شهرستان شاهد افزایش چشمگیر در COVID-19 مورد در هفته های اخیر. با توجه به شهرستان سایت که آهنگ coronavirus شماره, شده است وجود دارد 206 درصد افزایش در موارد جدید در این شهرستان بیش از دو هفته گذشته که نسبت به دو مورد قبلی همراه با 180 درصد پرش در افراد در قرنطینه.

تعداد پرونده های مربوط به کسانی که بین سنین 20 و 30 تا چهار برابر شده است که در قاب زمان است که رانندگی سنبله Ehlmann می گوید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید "Unfortunately, everything has to be on the table," Ehlmann says. - COURTESY STEVE EHLMANN

  • حسن نیت ارائه میدهد استیو EHLMANN
  • “متاسفانه همه چیز را به روی میز” Ehlmann می گوید.

“من و شما هر دو می دانیم که در آن است که در آینده از — که در آینده از زمان حزب” او می گوید KMOX. “من فقط آرزو می کنم ما می تواند انجام دهد بیشتر به دریافت این پیام به این گروه خاص که بله سنت لوئیس شهرستان, شهرستان St. Charles ما در حال حاضر برای کسب و کار باز است اما شما نمی توانید رفتار مثل شما بود سال گذشته در این زمان.”

یکی از دلایلی که مردم نمی گرفتن که پیام می تواند باشد که Ehlmann خود شده است تمایلی به دستور برخی از اقدامات سخت است که سنت لوئیس و St. Louis County باید به جای تکیه بر شهروندان را مسئول تصمیم گیری خود را.

“وقتی که می آید به ماسک من ایمان که شهروندان St. Charles County خواهد کار درست را انجام دهید بدون دولت اجبار” Ehlmann گفت: به تازگی وقتی پرسیده شد که در مورد سنت لوئیس’ ماسک قیمومیت. “من ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را من می توانم به یاد ما شهروندان است که همراه با آزادی برای تصمیم گیری آنها باید مسئولیت برای حفاظت از سلامت دیگران با پوشیدن ماسک.”

هر کسی که شده است در سنت چارلز کانتی در هفته های اخیر می تواند گواه است که ماسک استفاده شده است در آغوش توسط عموم وجود دارد.

Ehlmann امید به نوبه خود در اطراف. او می گوید که St. Charles County امن 250,000 ماسک که این توزیع به صورت رایگان در تلاش برای گرفتن مردم در هیئت مدیره با پوشیدن آنها, در میان دیگر اقدامات.

“ما ارسال ما افسران پلیس به کسب و کار” Ehlmann می گوید KMOX. “ما در حال ارسال به وزارت بهداشت و درمان مردم را به کسب و کار به آنها ماسک. ما باید یک برنامه کاملا جدید در رسانه های اجتماعی برای تحت تاثیر قرار دادن بر مردم نیاز به انجام این کار است.”

اگر کسانی که تلاش در پاییز کوتاه هر چند بیشتر اقدامات سختگیرانه ممکن است در محل قرار داده.

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام” Ehlmann می گوید: “این است که باید برای رفتن به محدودیت در آزادی مردم را.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de