برخی از پالم اسپرینگز ساکنان خود را از دیدن صورتحساب برق افزایش می یابد. اینجا چرا

شون Tomlin floored بود زمانی که او را دیدم او ممکن است صورتحساب ابزار خود را برای اولین بار پس از پالم اسپرینگز ” جدید برق ارائه دهنده صحرا جامعه انرژی شروع به ظاهر شدن در صورتحساب خود را.

مسلما او با استفاده از یک معامله خوب از انرژی و استفاده تنها از طریق افزایش بهار به عنوان آب و بدل از کامل به خرد کردن کویر و گرما و نیاز به الکترون-مکیدن سیستم های تهویه مطبوع. اما در حالی که او با استفاده از 33 درصد بیشتر برق در ماه مه نسبت به آوریل لایحه خود را در سر به فلک کشید 72 درصد.

بنابراین او خواسته منطقی سوال: آیا این هزینه های بالا نتیجه تغییر در برق دهنده?

کویر جامعه انرژی آغاز شد که در خدمت پالم اسپرینگز ” خانه و کسب و کار در یک جامعه انتخاب خبرخوان یا CCA معنی آن خرید برق و کنترل محلی بر میزان و نحوه سرمایه گذاری سود دوباره به این منطقه است. در ضمن ادیسون کالیفرنیای جنوبی همچنان به حفظ شبکه تحویل برق و مدیریت صدور صورت حساب.

صورتحساب نوشته شده توسط صحرا خورشید افزایش در سراسر پالم اسپرینگز اما کارکنان در Coachella Valley ارتباط دولت اجرا می شود که صحرا جامعه انرژی و ادیسون گفت: توضیح چیزی جز نابکار.

به دلیل چشم انداز مثبت آنها گفت: می توان به یک متاسفانه بهنگام ترکیبی از عوامل: شروع تابستان و همراه با تهویه مطبوع استفاده تغییرات در دولت ابزار اعتبار در حال تحول ادیسون اتهامات و جدید, هزینه های مرتبط با CCA.

اما مشتریان مانند Tomlin سرخوردگی هستند آنچه آنها را به عنوان عدم آموزش و پرورش در گزینه های خود را.

برای اطمینان از CCA کافی جریان وجوه نقد به باقی می ماند مناسب به آن نیاز دارد یک سطح به اندازه کافی بالا شرکت از مشتریان بالقوه خود را. با توجه به قانون دولت و برق و کاربران در عرض یک CCA منطقه خدمات — در این مورد پالم اسپرینگز — به طور خودکار ثبت می آید آنلاین.

ساکنان می توانید انتخاب کردن از برنامه — معنی آنها با ادیسون — و یا انتخاب کردن برای یک بسته که ارزان تر اما آنها نیاز به تصمیم گیری و تماس با CCA.

“مصرف کنندگان عملا ناتوان است. شما فقط طفره و آنها برنده ساییدگی و فرسودگی” Tomlin گفت: صحرا جامعه انرژی توسعه تلاش برای توضیح انتخاب کردن فرآیند “فقط جعبه-چک کردن.”

CVAG همواره در دفاع از آن نامزدی قبل از اجرای به نقل عمومی جلسات mailers و یک وب سایت ساخته شده است برای پاسخ به پرسش های متداول.

پاتریک Tallarico با این نسخهها کار میکند کویر جامعه انرژی به عنوان مدیر پالم اسپرینگز’ دفتر توسعه پایدار. او در بخش دریافت تماس از ساکنان مانند Tomlin که اشتباه خود را تغییر صورتحساب اما او گفت که این بخش توانسته است به آدرس بیشترین نگرانی ساکنان را.

“اجرای رفتن تقریبا به عنوان برنامه ریزی شده. ما ساخته شده یک تلاش فوق العاده را امتحان کنید برای اطلاع رسانی به مردم در مورد انتخاب کردن گزینه با توجه به دیوانه بار مالی که ما در” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از توسعه برنامه ریزی شده برای دریافت کم درآمد ثبت نام در برنامه های کمک مالی بود و حتی تلقی غیر ضروری پس از ادیسون در زمان رهبری است.

و اریکا Felci, CVAG دولتی, مدیریت پروژه گفت: CCA است که هنوز هم در مسیر چند ماه پس از راه اندازی حتی اگر آن را تا به حال به آب و همه گیر. با توجه به صحرا جامعه انرژی داده 3,154 مشتریان در حدود 8 درصد از کل واجد شرایط باید در سمت چپ برنامه در حالی که 1,970 تصمیم گرفتند به ارزان طرح که در CCA.

“ما انتخاب کردن و انتخاب کردن نرخ هنوز هم در محدوده DCE پیش بینی شده قبل از راه اندازی” Felci گفت: در یک ایمیل.

پاسخ سوالات

Tomlin, اگر چه یکی از آن دسته از مشتریان که رشد نا امید پس از صرف زمان قابل توجهی بر روی گوشی با صحرا جامعه انرژی و ادیسون تلاش برای کشف کردن اتهامات مرتبط با صورتحساب خود را. در نهایت به اعتقاد او CCA تلاش در کمک رسانی کافی نبود و تصمیم گرفتند.

او و دیگر پالم اسپرینگز ساکنان آورده شکایت مشابه به خورشید صحرا با این استدلال که مواد توضیح روند نیست به آنها ارسال می شود در اوایل به اندازه کافی برای تصمیم گیری آگاهانه قبل از مارس راه اندازی

“من در واقع (میلر) پس از من گرفتند و به نظر می رسد مانند هر دیگر در حال پرواز شما می خواهم برای تمیز کردن فرش یا یک کارگزار املاک و مستغلات لیست خانه” Tomlin گفت.

اگر شما زندگی می کنند در پالم اسپرینگز و دریافت قبض برق از ادیسون و سپس اشتباه خود را به احتمال زیاد از اول شروع صفحه.

بیایید حفاری در.

اولین قبض خود را به طور ناگهانی دو سرویس حساب هر یک با خود شماره شناسایی. این بدان معنا نیست که مشتریان دو متهم شده است. بلکه این پول به شما پرداخت هر ماه به ادیسون است divvied ، به اتهام ارتباط با نسل — تولید برق از نیروگاه تا پایان با صحرا جامعه انرژی و کسانی که در ارتباط با تحویل — ارسال برق از طریق خطوط انتقال پایان با ادیسون.

تا آنجا که افزایش در هزینه که دارای توضیحات است. ممکن است شما تا به حال یک “کالیفرنیا آب و هوا اعتباری” قرار داده و نسبت به یک لایحه و نه دیگری. پول پشت این اعتبار از دولت cap-and-trade برنامه و توزیع شده است در زمان های مختلف در طول سال.

سپس از اتهامات عنوان شده به طور مستقیم وابسته به چه مقدار برق یک خانواده و یا کسب و کار با استفاده از سقوط به دو دسته اصلی: تولید برق و تحویل.

ادیسون که با ترفند تحویل آن نرخ در آن 50,000-مایل مربع منطقه خدمات مورد سه یا چهار بار در هر سال به تازگی انتقال به آن نرخ در تابستان. با توجه به افزایش تقاضا ابزار افزایش نرخ آن در هر سال به عنوان جیوه افزایش می یابد. نمونه مشتریان مسکونی در پالم اسپرینگز خود را تحویل اتهامات افزایش کمی بیش از 3 درصد بین زمستان و تابستان نرخ.

ارزان زمستان تحویل اجرای نرخ از اکتبر تا ماه مه در حالی که تابستان میزان شارژ باقی مانده چهار ماه.

ادیسون ترفند تحویل آن نرخ در آن 50,000-مایل مربع منطقه خدمات مورد سه یا چهار بار در هر سال است. ارزان زمستان تحویل اجرای نرخ از اکتبر تا ماه مه و تابستان نرخ اجرا در طول چهار ماه باقی مانده زمانی که جیوه افزایش می یابد و تقاضا را افزایش می دهد. نمونه مشتریان مسکونی در پالم اسپرینگز خود را تحویل اتهامات افزایش کمی بیش از 3 درصد بین زمستان و تابستان نرخ.

در نسل طرف صحرا جامعه انرژی نرخ شده اند دربسته در 10 درصد بالاتر از ادیسون استاندارد نرخ و حق بیمه اجازه می دهد تا CCA برای خرید 100% کربن و انرژی اعم از انرژی خورشیدی در مقیاس بزرگ نیروگاه های برق آبی. CCA همچنین دارای یک گزینه ارزان تر و با کمتر انرژی های تجدید پذیر و باقی می ماند که کمی کمتر گران تر از ادیسون پایه نرخ با توجه به مشترک رای مقايسه قرار داده آب و برق.

CCA مدیره در حال حاضر به روز شده نرخ آن در ماه آوریل و دوباره در ماه مه به ماندن رقابتی با ادیسون با توجه به Felci. “این یکی از بسیاری از مزایای داشتن کنترل محلی; ما می تواند پاسخگو به جامعه ما,” او گفت:.

و انتقال به یک CCA اضافی همراه با نکات دقیق وظریف است که می تواند تاثیر بیشتر یک نمونه لایحه کمک به توضیح ماهانه تفاوت در چه مقدار شما پرداخت.

در اینجا اتهامات جدید در ارتباط با CCA که ظاهر خواهد شد در این لایحه از پالم اسپرینگز ساکنان:

  • PCIA: این قدرت شارژ بی تفاوتی تنظیم در غیر این صورت به نام “خروج هزینه.” کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون رای دادند و در سال 2018 به اجازه افزایش این خروج هزینه های آب و برق مانند ادیسون می تواند جبران هزینه های آنها سرمایه گذاری کرده بود در این فرض داشتن برخی از پایه مشتری.
  • CTC: این رقابت انتقال اتهامات که با توجه به Felci هستند به معنای “به بازپرداخت (ادیسون) برای هزینه های خود را از ساختمان نیروگاه و خرید برق از مستقل تولید قدرت.”

Felci اشاره کرد که در کویر جامعه انرژی میان چنین اتهاماتی به 10% کلاه چقدر بالاتر از آن خواهد تنظیم نرخ. و حق بیمه واقع شده است کمتر از حد انتظار تا کنون Felci گفت: اگر چه این تعداد بستگی به عوامل مختلف و نمی خواهد همیشه باقی می ماند در همان سطح.

پالم اسپرینگز همه تنهایی

Tallarico از پالم اسپرینگز’ از پایداری گفت که اگر چه او فکر می کند که اجرای کویر جامعه انرژی رفته نسبتا هموار است و یک تجربه یادگیری برای مقامات شهرستان. این بود که به ویژه به عنوان اجتماعی فاصله مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مجبور CCA به لغو چندین جلسات عمومی.

که وقفه در توسعه “بود یک چالش واقعی برای ما” Tallarico گفت: “که ممکن است به برخی از سوالات و نگرانی هایی که مطرح شد توسط مردم است.”

در حالی که پالم اسپرینگز گیر کرده با صحرا جامعه انرژی هر چند بحث بر سر هزینه بیشتر برای انرژی سبز تهیه ترس دور دیگر دره شهر.

CVAG در ابتدا همکاری با غرب رودخانه شورای اسلامی از دولت برای اکتشاف حوزه های قضایی که خواهد بود علاقه مند به پیوستن به CCA. که همکاری موفق به میوه و صحرا جامعه انرژی بود و در نهایت تشکیل شده با پالم اسپرینگز, نخل کویر و کلیسای جامع شهر شرکت.

در ماه مارس کلیسای جامع شهر شورای شهر رای به ترک CCA. سپس در مارس نخل کویر شورای شهر که در حال حاضر تصمیم به شرکت در 2020 اجرای تصمیم به ادامه انجام هیچ چیز به سختی اجتناب از یک رای را به طور کامل ترک CCA.

“ما تقریبا در مسیر ما قرار” Tallarico گفت: از پالم اسپرینگز “و من نمی دانم که وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد با دیگر شهرستانها که تغییر آن است.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>