پالم اسپرینگز تصویب قرارداد برای پلیس و خودرو دوربین

پالم اسپرینگز رهبران در روز پنج شنبه تایید خرید از بدن و خودرو دوربین برای این شهر نیروی پلیس.

شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به تصویب توافق برای 125 دوربین برای سوگند افسران پلیس زندان حمل و نقل افسران و برخی دیگر در این بخش است. علاوه بر این قرارداد شامل دوربین برای پلیس مشخص شده وسایل نقلیه و موتور سیکلت.

این گروه در حال حاضر می پیوندد دیگر سازمان های پلیس از جمله کلیسای جامع پلیس شهر و کنار رودخانه شهرستان کلانتر در استفاده از دوربین های.

مجموع پنج سال هزینه تقریبا 1.3 میلیون با بخش عمده ای از هزینه های آینده در طول سال اول.

در آغاز سال دوم, هزینه های سالانه ابر ذخیره سازی اطلاعات رایانهای ذخیره سازی خواهد بود تقریبا $112,000 با توجه به این شهرستان است. ابر ذخیره سازی هزینه خواهد شد گنجانیده شده و به اداره پلیس را در بودجه سالانه.

“این بوده است مدت زمان طولانی در آینده” رئیس پلیس برایان ریس گفت: از دوربین.

یکی از مزایای دوربین های دیجیتال, ریس گفته است که برخی از فیلم را می توان بازیابی قبل از دوربین فعال می شود.

“اگر وجود دارد یک وضعیت که در آن وجود دارد نیاز به رفتن به عقب و تا 15 ثانیه قبل از واقعی فعال سازی توسط افسر ما می توانید دسترسی داشته باشید که” ریس گفت.

یکی دیگر از مزایای ریس گفت این است که عطف بر پلیس چراغ خودرو در ترافیک متوقف می شود فعال خواهد شد در ماشین دوربین.

هدف این است که برای پیاده سازی دوربین در عرض چهار ماه شهرستان گفت: کارکنان.

کارکنان گزارش همچنین شامل بخش های بدن فرسوده گیری سیاست که به تشریح مسئولیت کسانی که با استفاده از دوربین و زمانی که آنها نیاز به فعال شود.

برخی از موارد زمانی که دوربین باید فعال عبارتند از: تماس برای خدمات ترافیک توقف عابر پیاده متوقف می شود, دستگیری, جستجوهای, جمعیت, مدیریت و کنترل سگ استقرار سوء ظن از جرم و جنایت رخ می دهد و چندین موارد دیگر.

هنگامی که فعال, دوربین باید باقی می ماند تا زمانی که این حادثه است کامل و یا وضعیت دیگر متناسب با یکی از فعال سازی معیار با توجه به سیاست.

گروه را حفظ کنید همه ضبط شده برای حداقل 60 روز است. فیلم ها مربوط به استفاده از نیروی تیراندازی بازداشت و یا شکایت علیه یک افسر نگه داشته شود به مدت حداقل دو سال.

کامل سیاست می تواند به صورت آنلاین.

شهر را می دهد به روز رسانی در پایداری و توسعه پروژه های

شورای شهر همچنین در مورد جامع راه های کاهش مصرف مواد غذایی و خدمات بهداشتی و خاص پلاستیک. اعضای شورای پشتیبانی آوردن به جلو فرمان در چند ماه آینده و انجام کمک رسانی با کسب و کار به طور بالقوه نهفته فرمان.

به عنوان بخشی از به روز رسانی فصلنامه دستیار شهرستان مدیر مارکوس فولر ارائه یک به روز رسانی های مسکونی و هتل ها و پروژه های تجاری است.

فولر گفت: Miralon پروژه نزدیکی, هندی, دره عمیق و باریک رانندگی در حال حرکت است به جلو و این واحد در فاز اول فروخته شده اند.

با اشاره به Andaz پالم اسپرینگز فولر گفت: کار در نظر گرفته شده است به راه اندازی مجدد تا پایان سال است.

فولر همچنین گفت سریع قات خودرو در حال آمدن است به Stater برادران مرکز خرید در ویستا چین. یک درایو از طریق استارباکس نیز به گوشه شمال غربی ویستا چین و طلوع آفتاب راه در Albertsons مرکز خرید.

شورای: پالم اسپرینگز رهبران اتخاذ بودجه از جمله بودجه برای پلیس دوربین بدن; گسترش اخراج توقف

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>