نخل کویر آماده برای شروع به ساخت بخشی از CV لینک OKs $5.58 M ساخت و ساز قرارداد

نخل کویر شورای شهر را تایید کرده است $5.58 میلیون قرارداد با گرانیت ساخت و ساز شروع به ساخت و ساز بخشی از CV لینک.

ساخت و ساز انتظار می رود در اواسط تا اواخر ماه اوت و تکمیل شود در اطراف اواسط ماه آوریل است.

این شهر را به طور کامل بازپرداخت هزینه توسط Coachella Valley, انجمن, دولت, رهبری, سازمان, در, رقم, لینک, پروژه, شهرستان, مدیر پروژه شیدا بومن گفت.

نخل کویر خواهد بود و حدود 5 مایل از CV لینک پروژه برنامه ریزی شده 100 میلیون دلار 40-مایل-به علاوه مسیر برای دوچرخه سواری, پیاده روی, پیاده و وسایل نقلیه الکتریکی است که اجرا را از طریق بسیاری از Coachella Valley.

آن است که برای پرداخت از طریق دولت فدرال و بودجه و همچنین به عنوان کمک های مالی مختلف از جمله 10 میلیون دلار از کویر بهداشت و درمان منطقه است.

تا به امروز فقط تحت 3.5 مایل CV لینک شده اند ساخته شده است در پالم اسپرینگز و کلیسای جامع شهر.

نخل کویر بخش ساخته شده است و در سه بخش است.

گرانیت خواهد ساخت در خیابان بخشی از CV لینک مسیر اجرا می شود که همراه نقاشان مسیر از دست انداز و خرد کردن دنباله سر به پارک مشاهده درایو; پارک مشاهده درایو از بزرگراه 111 به مونتری خیابان; مونتری خیابان از پارک مشاهده درایو به منیزی می افتد درایو; و منیزی می افتد رانندگی از مونتری خیابان به دره عمیق در جاده است.

CVAG است که نظارت بر این بخش از CV لینک است که در طول اجرای Whitewater شستشو لوی در Rutledge راه و سراسر طبخ خیابان. ساخت و ساز است که انتظار می رود برای شروع در ماه سپتامبر یا اکتبر و حدود یک سال برای تکمیل.

“ما می تواند در پشت این شهر پروژه های چند ماه اما نه بیشتر” CVAG مدیر اجرایی تام Kirk گفت.

“من امیدوارم که نه” گفت Councilmember Sabby جاناتان. “این امر می تواند خوب به کامل لینک یک بار (شهر) بخش انجام شده است, اما من حدس می زنم ما با شما کار می کنند (CVAG) در آن است.”

بخش سوم از نخل کویر CV لینک شامل چند استفاده از مسیر است که به کاربران در سراسر شستشو به Hovley لین شرق بیرون آمدن در اطراف Coachella Valley Water دفاتر منطقه. از آن خواهد شد قرار داده و به پیشنهاد بعد از این سال بومن گفت.

پرسیده شده توسط شهردار Pro Tem کاتلین کلی چرا این شهرستان در نظارت بر ساخت و ساز از CV لینک بخش هایی که برای اجرا در سراسر شهرستان به جاده های بومن گفت: آن را کارآمد تر است که در راه است.

این شهرستان می تواند در یک موقعیت بهتر برای مدیریت هر رقابت یا متضاد مسائلی مانند تجاوز مجوز و یا رویدادهای خاص ،

دو بخش از CV لینک ساخت و این شهر چند میلیون دلاری نوسازی سن پابلو خیابان که کراوات به این لینک در حال انتظار به پایان خواهد رسید در ماه ژوئن 2021, بومن گفت.

شورای شهر تصویب گرانیت ساخت و ساز قرارداد 4-0 با Councilmember سوزان ماری وبر recusing خودش را به خاطر او زندگی می کند در نزدیکی فاز یک پروژه است.

20 مایل از مسیر ساخته شود

از جمله نخل کویر, CVAG است در مسیر شروع به ساخت و ساز تا 20 مایل از CV لینک این سال در هزینه حدود $30 میلیون, Kirk گفت.

این ایجاد خواهد رخ می دهد در پالم اسپرینگز در امتداد Tahquitz نهر کانال La Quinta, Indio و Coachella. این پروژه در حال حاضر به پیشنهاد و کرک انتظار جایزه یک قرارداد در ماه آگوست یا سپتامبر.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر شرایط کار مانند فاصله فیزیکی و پوشش صورت آن است نه تاخیر در این پروژه است.

“این COVID-19 همه گیر منجر به تاخیر در بسیاری از حمل و نقل و پروژه های سرمایه ای در سراسر کالیفرنیا” Kirk گفت. “CV لینک نمی شد یکی از آنها است. نه تنها این پروژه باقی می ماند در برنامه, اما ما در حال ایجاد مایل بیشتر از پیش بینی در این سال است.

“این یک پروژه ای است که خواهد شد بزرگ اقتصادی افزایش به Coachella Valley و زمان نمی تواند بهتر با توجه به وضعیت مالی فعلی ما شاهد در جامعه ما” Kirk گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>