شاید 120 درجه ؟ جولای داغتر آخر این هفته به عنوان بیش از حد گرما هشدار صادر شده برای بیابان

جولای در Coachella Valley همیشه به معنی سه رقمی دماهای اما این آخر هفته ممکن است دیدن صحرا پست یک یا دو روز از نزدیک به رکورد گرما.

خدمات ملی آب و هوا San Diego صادر کرده است که حرارت بیش از حد هشدار برای صحرا شروع شنبه در ساعت 10 صبح و در ادامه از طریق پنج شنبه در 7 بعد از ظهر با درجه حرارت به طور بالقوه رسیدن به 120 درجه است.

Stefanie سالیوان یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو گفت: درجه حرارت در پالم اسپرینگز خواهد شد و در حدود 116 درجه — به طور بالقوه یک درجه یا دو بالاتر در روز یکشنبه — اما که دیگر مناطق کویر را نزدیک به 120 درجه برای آخر هفته.

کسانی خواهد بود که سه گرمترین روز سال در پالم اسپرینگز در فرودگاه بین المللی این سال است. درجه حرارت بالا تا کنون در سال جاری 112 درجه در جولای 4, با اولین روز از 110 درجه به عقب در مارس 7.

درجه حرارت یکشنبه شب ممکن است شیب کمتر از 90 درجه با توجه به پیش بینی.

“اساسا (بیش از حد گرما هشدار) است که با چه بسیار بالاتر از حالت عادی درجه حرارت هستند و چقدر خنک کننده شما را از شب قبل یا شب بعد از” سالیوان گفت. “برای این آخر هفته دماهای پایین در حال رفتن به بالا در 80s و کم 90s بنابراین شما در حال گرفتن مقدار خنک کردن.”

متوسط بالا برای پالم اسپرینگز برای این آخر هفته 107 درجه است. بالاترین درجه حرارت ثبت شده در پالم اسپرینگز در فرودگاه بین المللی 123 درجه است.

سنبله در درجه حرارت است که باعث قوی فشار سیستم است که ساخته شده است بیش از کالیفرنیای جنوبی و از غرب ایالات متحده است. که در اطراف محور چهار گوشه منطقه, اما به اندازه کافی قوی است برای حفظ Coachella Valley ، سیستم پیش بینی شده است به تضعیف کمی پس از سه شنبه اما صحرا درجه حرارت باقی خواهد ماند بالاتر از حد متوسط با اوج بین 110 و 112 درجه در بقیه هفته.

در آن مشاوره خدمات ملی آب و هوا نشان می دهد محدود کردن تمام فعالیت های در فضای باز در طول دوره تحت پوشش این هشدار در حالی که انجام هر گونه فعالیت های لازم در اوایل صبح و یا شب ساعت. کویر ساکنان توصیه به نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از الکل است. هر کسی در خارج نیز باید از پوشیدن لباس روشن و پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>