تنها جزیره پالم اسپرینگز خنده دار وجودی کمدی حدود 2 dirtbags که پیدا کردن هر یک از دیگر

Nyles (Andy Samberg) یک پوچ dirtbag گیر در پالم اسپرینگز برای عروسی او واقعا نمی خواهید به حضور با دختر او واقعا نمی مانند. سارا (Cristin Milioti) است که خواهر عروس و ندیمه — و او می خواهد وجود دارد حتی کمتر است. آنها هر دو نا امید پیچ یو پی اس های ناراضی از زندگی و عشق, و در نتیجه به طور طبیعی کشیده شده به یکدیگر است.

اما زمانی که آنها شکستن و دور از عروسی برای یک قرار ملاقات در صحرا چیزی می رود اشتباه است و آنها خودشان گیر با یک دیگر در راه نه انتظار می رود. Nyles را نازدار هیچ چیز-اهمیت نگرش به نظر می رسد تنها راه برای زنده ماندن. اما شاید وجود دارد درس زندگی آموخته می شود در اینجا.

به مقایسه پالم اسپرینگز برای فیلم های دیگر خواهد بود به دور از مفهوم لذت و من نمی خواهم به انجام این کار است. اما می توانم بگویم که وقتی فیلم برای اولین بار در ساندنس در ماه ژانویه آن را غیر ممکن بود متوجه ما می شود به دام افتاده در فرض آن زمان آن در ماه جولای است. این یک پیچ و تاب و در یک کمدی فرمول به معنای کشف که در آن زندگی معنی واقعا ساکن و اینکه آیا بهتر است به ریسک در زندگی و یا فقط در امتداد ساحل در تلاش برای زنده ماندن.

و آن را مجزا, cheekily 21 قرن است که نسخه ای از داستان. پالم اسپرینگز یک رکورد در ساندنس که از Hulu و نئون به طور مشترک اعلام کردند که می خواهم به دست آورد این فیلم به صورت بسیار خاص مبلغ: $17.5 میلیون … و 69 سنت. (رکورد قبلی بود $17.5 میلیون نفر است.) این هتاک حس شوخ طبعی ذاتی که در اطلاعیه مسابقات که از فیلم و جزیره تنهایی باند سه نفر متشکل از کمیک Samberg, Akiva Schaffer و Jorma Taccone که شهرت خود را از طریق کار نوشتن و انجام در شنبه شب زندهاز جمله کلاسیک دیجیتال, کوتاه مانند “D*ck در یک جعبه” “من در یک قایق” و “تنبل یکشنبه.” آنها همچنین این تیم در پشت فیلم 2016 فیلم سینمایی Popstar: هرگز متوقف هرگز توقف.

سه نفر تولید پالم اسپرینگزهمراه با بکی Sloviter و آن را دارای برخی از همان شیرین وجودی گاهی اوقات بی ادب پرنیان از کمدی سرمایه گذاری در یک زیرک کارگردان تفرج برای حداکثر Barbakow از یک فیلمنامه توسط اندی Siara (تسلیم 49).

اما برجسته ترین رانندگان Samberg و Milioti, بازی یک جفت روح از دست رفته که در حال پرتاب با هم در یک راه است که می تواند آنها را از بین ببرد یا به آنها کمک کند پیدا کردن یک راه است. (نیز وجود دارد نقش بسیار مهمی برای J. K. Simmons, به عنوان یک مرد عجیب و غریب و خیلی خاص حکمت به بیان.)

پالم اسپرینگز است پیشگامانه و یا کاملا به عنوان اضطرارا کردنی به عنوان برخی از جزیره تنهایی قبلی گردش. اما از آن است که یک عجیب باهوشتر تلاش یک فیلم احساس می کند که در ابتدا به طور خاص برای هزاره مخاطبان فقط شروع به خزش به سمت میانسالی که در حال تلاش برای مرتب کردن بر اساس آنچه که زندگی واقعا با معنی و چگونه به آن زندگی می کنند. Zinging بین طنز و poignance با تعداد زیادی از جذابیت آن در دستیابی به آن بیشتر روشنگری لحظات چه کمدی بهترین می کند: اجازه دهید ما را به خنده در جهان یک کمی با راه یادگیری چیزی در مورد خودمان.

پالم اسپرینگز برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است. این جریان در Hulu و بازی در انتخاب درایو در تئاتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>