برای بزرگنمایی کلیک کنید Kirkwood High School alumni allege former teachers sexually abused them. - GOOGLE STREET VIEW

  • GOOGLE STREET VIEW
  • کیرکوود دبیرستان فارغ التحصیلان ادعا معلمان سابق مورد آزار جنسی آنها است.


ماشه هشدار: داستان زیر را شامل حساب های سوء استفاده جنسی که ممکن است ناراحت کننده برای برخی از خوانندگان.

تجاوز جنسی اتهامات علیه چندین سابق کیرکوود دبیرستان معلمان باید منفجر شد و در طی چند روز در فارغ التحصیلان گروه های رسانه های اجتماعی.

این شروع با یک Facebook پست در روز سه شنبه باعث چندین سابق کیرکوود دانش آموزان دبیرستان به جلو می آیند برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از سوء استفاده برخی از توصیف وقایع است که در تاریخ به اوایل 1980s.

کتی Pappageorge پست در جولای 7 تنظیم کردن زنجیره ای از حوادث که منجر متعدد بازماندگان به صحبت کردن در مورد داستان نظافت دستکاری سوء استفاده و حمله به آنها می گویند که آنها رنج می برد دست از حداقل سه عضو هيأت علمی. Riverfront Times است خودداری نام سابق مربیان به دلیل اتهامات واصل شده اند. ما به طور معمول خودداری نام سوء استفاده جنسی قربانیان و همچنین, اما Pappageorge و دو مصاحبه برای این داستان داده اند RFT اجازه انتشار نام خود و به اشتراک گذاری اطلاعات خود را از اتهامات.

در حساب او Pappageorge توصیف طولانی در حال اجرا با یک درام, معلم, شروع, طول سال اول خود را زمانی که او فقط دوازده سال (او قلم دو کلاس از مدرسه ابتدایی). سوء استفاده ادامه داد: به سال سوم تا معلم بی سر و صدا استعفا داد و در ابتدای ترم دوم او می گوید: در یک مصاحبه. Pappageorge ارسال شده اتهامات به کیرکوود دبیرستان فارغ التحصیلان Facebook صفحه. یک مدیر از صفحه حذف پست در مدت کوتاهی پس از آن رفت اما از آن زمان شده است دوباره بازسازی شد.

Pappageorge می گوید که او تصمیم به نوشتن این پست پس از تلاش برای مدت دو سال به اقدام در برابر او مصرفکننده برای اولین بار با رسیدن به زمان کارفرمایان و در نهایت به پلیس. همانطور که او توضیح می دهد که او نه لزوما علاقه مند به دیدن او مصرفکننده به زندان برود و او می خواهد برای دیدن کیرکوود جامعه پاسخگو برای آنچه که او می بیند به عنوان چشم پوشی از درد و رنج او و دیگر دانش آموزان را تحمل کردند.

“من حتی نمی خواهید برای دیدن این مرد در زندان” Pappageorge می گوید. “من می خواهم کیرکوود جامعه به پاسخگویی نشان می دهد. من یک بچه خجالتی و هیچ کس نمی دانست من مورد آزار قرار گرفته. وجود افرادی مثل من وجود دارد و من می خواهم به آنها اعتبار و توانایی نه احساس تنهایی می کنم.”

Pappageorge توصیف یک داستان دلخراش از سوء آغاز شد که تقریبا بلافاصله به سال اول خود را در کیرکوود دبیرستان. پس از آزمون برای بازی او در تعامل نزدیک با او بدرفتار به مدرسه درام, معلم, تحت نظارت یک مربی-mentee ارتباط او می گوید:.

او احساس ناراحت کننده پس از استماع و عجیب و غریب callback مربوط به چندین دختر دیگر که به طور مشابه خجالتی اما او فکر نمی کنم خیلی از آن تا زمانی که او مربیگری درگیر تمرین صحنه های عاشقانه یک در یک با معلم. در نهایت این را تشدید کرد به دست زدن و در نهایت یک رابطه جنسی که به طول انجامید بیش از دو سال او به اتهام.

“من بسیار اشتباه” Pappageorge می گوید. “من فکر کردم من در عشق با این مرد است. او می خواهم به طور کامل جدا شده من. کل این زمان من فکر می کردم شرکت در, درام, اما تنها کسی که در مورد آن می دانستند او. سپس ناگهان او رفته بود. آن همه نوع از هرج و مرج و تحقیر.”

یکی دیگر از دانشجوی سابق کیت Hurster اسپینوزا می گوید: او مورد آزار قرار گرفته توسط همان معلم در طول تقریبا مشابه در 1990s. چهارده سال سن در زمان اولین برخورد او را, او به یاد می آورد احساس عقب گرفته شده توسط خود رفتار نامناسب اما او می گوید: او مطمئن نیستید که چگونه به آن را پردازش کند.

“من می توانم نگاه کردن به آن در حال حاضر و گویند که نبود OK’ اما من چهارده ساله و دانشجوی سال اول” Hurster اسپینوزا می گوید در یک مصاحبه. “این تکان دهنده بود اما هیچ یک عمل مانند آن اشتباه بود و من فکر کردم این بود که چگونه همه چیز انجام شد چرا که من هرگز انجام یک بازی قبل از. من جوانترین فرد در اتاق و با حداقل مقدار از قدرت است.”

Hurster اسپینوزا جزئیات یک رشته از حوادث که شامل نامناسب لمس کردن و بوسیدن. او می گوید: او نیز شاهد معلم سوء استفاده از حداقل دو نفر دیگر از دانش آموزان نیز هست. “او سوء استفاده شد preying در ناامنی و آسیب پذیری از جوانانی که از جان گذشته برای راهنمایی و مشاوره” Hurster اسپینوزا می گوید.

دیگر مسئله دانش آموزان به اشتراک گذاشته اند حساب های خود را در مورد این معلم در رسانه های اجتماعی اما پست های اخیر در فارغ التحصیلان صفحه هم شامل اتهامات علیه رئیس سابق دیگر کیرکوود دانشکده. حداقل دو نفر دیگر از معلمان شده اند دخیل در Facebook posts, از جمله یک گروه راهپیمایی مدیر شناسایی شده توسط کلاس 1984 آلوم Parmela Plein.

“این تقریبا آغاز شده بلافاصله در طول سال اول و ادامه داد: تمام راه را تا سال سوم زمانی که آن را متوقف کرد چون من نمیفهمد آن را عادی” Plein می گوید. “قبلا من فکر می کردم که شاید این بود که چگونه بزرگسالان عمل کرده و این طبیعی بود اما هنگامی که متوجه شدم این بود من کاهش یافته است از تمام فعالیت های موسیقی. سپس من انتقام در برابر وقتی که من پرسید که برای یک نامه توصیه برای رسیدن به یک برنامه موسیقی و او حاضر به من است.”

مانند Pappageore و Hurster Espinosa, Plein توصیف حال سوء استفاده است که آغاز شده را به آرامی با بغل کردن و لمس کردن. او می گوید آن را در نهایت تشدید نامناسب لمس کردن و سو استفاده کننده نشان پورنوگرافی و کاندوم. هر چند Pappageorge, Hurster Espinosa, Plein و بسیاری از دیگر بازماندگان که posted on Facebook گزارش نشده سوء استفاده خود به کیرکوود دبیرستان مدیران در آن زمان رخ داده است آنها بسیار مهم باقی می ماند پس از آن-اصل فرانکلین McCallie برای آنچه که آنها را ببینید یک شکست برای دیدن واضح است.

“آنها یک درام جدید معلم که مرا به جان دین [بخش درام سر] و McCallie پس از [معلم] استعفا داد و من ناراحت شد و گریه که من در درام لیست” Pappageorge می گوید. “هر آنچه که آنها به من گفت: آن را بسیار euphemistic. من نمی شنیدن عبارت “سوء استفاده” یا ” تجاوز جنسی.’ آنها گفت که او می خواهم استعفا و ترک آنها را در یک جای بد و آنها احساس بد برای من چرا که آنها نمی خواهید آن را به من خراب درام حرفه ای. آنها نمی وکیل من یا به من ارائه هر چیزی. آن را بسیار خاموش. من نمی توانید تصور کنید که من وجود دارد به بحث در مورد تجاوز جنسی.”

این Riverfront Times’ تلاش برای رسیدن به McCallie ناموفق بوده اند تا کنون.

Pappageorge می گوید که در سال 2017, او شروع به آمدن به شرایط با میزان سوء استفاده. پس از او, او شروع به اقدام تماس با سابق خود را معلم فعلی کارفرمایان در سال 2018 است. این قطعه واقعا شروع به سقوط به محل برای او هنگامی که او در ارتباط با Hurster اسپینوزا و دیگر بازماندگان در سال 2019. با هم سه تن از آنها در تماس با پلیس به امید دیدن خود سو استفاده کننده برگزار شد به حساب برای اقدامات خود را.

در آن زمان Pappageorge ناشناس نوشته شده در حساب از تجربیات او به کیرکوود دبیرستان فارغ التحصیلان Facebook page تنها به آن حذف شده و در عرض سی دقیقه. که تجربه آینه یکی از این گذشته وقتی پست پاک شد از سایت تنها به ظهور پس از اعضای Facebook گروه ابراز خشم از دیدن او سکوت.

“من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آنچه که من می خواهید به اتفاق می افتد در اینجا به خاطر همه ناکامی و موانع ما بدست,” Papageorge می گوید. “من علاقه ای ندارم در مجازات او. من نمی خواهم او را به اطراف افراد جوان به دلیل من فکر می کنم او یک خطر است. اما به نظر من ایده آل نتیجه است نه اتهامات جنایی حس اما تعمیرات اساسی کامل از کیرکوود به عنوان یک نهاد و موسسات مشابه مانند این را به انجام چیزی است که ارزش بازماندگان است.”

ما رسیده به کیرکوود نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر مدرسه پاسخ می دهد. این است که جریان داستان; ما خواهد شد به روز رسانی آن را به عنوان مهم توسعه است.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de