Covid-19 تست در آمریکا به طرز چشمگیری بهبود یافته بیش از نیمه اول سال 2020, اما همه چیز در حال حاضر به نظر می رسد به شکستن یک بار دیگر به عنوان coronavirus موارد افزایش و پیش افتادن از ظرفیت به این نکته که شهردار یک شهر آمریکا نمی تواند تست سرعت به اندازه کافی به طور بالقوه جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در نهایت ما را دریافت نتایج آزمون گرفته شده در 8 روز قبل” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف توییتی جولای 8. “یک نفر در خانه من مثبت بود ، در زمان ما آزمایش دوباره 1 هفته بعد 3 از ما تا به حال COVID. اگر ما تا به حال شناخته شده است هر چه زودتر ما را بلافاصله قرنطینه. شاید گارد ملی می تواند با تست بیش از حد.”

قول, من شنیده ام از شبیه تاخیر در سراسر کشور — مردم در انتظار روز یا حتی چند هفته به صورت خود Covid-19 نتایج آزمون پس از ایستاده در خط برای ساعت تست کنید. آزمایشگاه هشدار داده اند در مورد مشکلات: Quest Diagnostics, یکی از بزرگترین آزمایشگاه شرکت ها در آمریکا گفت: زمان انتظار برای نتایج آزمون در حال حاضر به طور متوسط بین چهار و شش روز برای اکثر مردم است.

“در واقع دو چیز اتفاق می افتد” Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه (HGHI) به من گفت. “یکی از شیوع بیماری در حال گرفتن بزرگتر, بنابراین مقدار تست ما نیاز به اسلحه ما در اطراف شیوع بالا رفتن. و دوم آنچه ما را [قبل] برخی از افزایش سرعت در ظرفیت مسائل مربوط به خودمان را تا 500,000 به 600,000 آزمون در روز, اما نمی اساسا آدرس زنجیره تامین مشکلات است.”

او افزود: “این قرار بود این کار از کاخ سفید است. … اما آنها هرگز فقط باید اولویت بندی واقعا ایجاد یک قوی تست زیرساخت برای کشور است.”

مشکلات تبدیل شده اند بیشتر موضعی نسبت به ماه قبل است. نیویورک و کنتیکت تست ظرفیت به نظر می رسد برگزاری بسیار خوب تا حد زیادی به دلیل Covid-19 شیوع بیماری به نظر می رسد به تحت کنترل در حال حاضر. متحده که در آن شیوع مواج مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس هستند که در آن تست مشکلات به نظر می رسد به طور فزاینده.

به عنوان کف داستان بیانگر این است که یک مشکل بزرگ برای گرفتن شیوع کروناویروس تحت کنترل: تست بسیار مهم است برای کنترل بیماری شیوع چرا که آنها اجازه مقامات و افراد زمانی که اقدام دیگری مانند انزوا و تماس با ردیابی لازم است. اما اگر آزمایش کند و یا ناکافی بودن آن را نمی توان مردم نشان می دهد آنها در حال آلوده و نیاز به اقدام تا زمانی که آن را به احتمال زیاد بیش از حد دیر است. که به ویژه با Covid-19 زیرا مردم می تواند ویروس ها و گسترش آن بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

“این همان داستان ما شنیده در روز قبل از وقوع,” جنیفر Kates معاون رئیس جمهور و مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست و برنامه در بنیاد خانواده کایزر, به من گفت. “اما آن را بسیار بدتر چرا که هر کس احساس ما این بود که کمی گرفتار کردن گارد در آغاز. … آنچه که ما در حال یادگیری در حال حاضر این است که هیچ کدام از چیزهایی که باید تو اتفاق افتاده در این فاصله [در طول مستندات] اتفاق افتاده است.”

به طوری که آمریکا در برابر یک موج جدید کروناویروس موارد تست تاخیر تهدید به اپیدمی حتی بدتر است.

امریکا ساخته شده بهبود بزرگ در Covid-19 تست ظرفیت بیش از چند ماه گذشته تا حد زیادی با توجه به محلی دولتی و خصوصی اقدام به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واگذار موضوع رو به پایین و گفت: دولت فدرال عمل می کند صرفا به عنوان یک “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر.”

با این حال پیشرفت بودند اساسی و واقعی است. آمریکا رفت و از تست صدها نفر از مردم در روز (حداکثر) در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس به طور مداوم ضربه 500,000 به 700,000 آزمون در روز در ماه ژوئن و در حال حاضر جولای.

A chart showing the number of Covid-19 tests reported in the US each day.

معیار 500,000 آزمون در هر روز مهم بود آن را به عنوان حداقل از کارشناسان به نام های طولانی برای دریافت همه گیر در ایالات متحده تحت کنترل است.

اما به عنوان ما نزدیک است که معیار توجه به تست به نظر می رسید به نازل شدن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در حال حاضر واگذار تست را به سطوح پایین تر از دولتی و خصوصی بازیگران به خصوص به نظر می رسد به از دست دادن علاقه: کشور “تست czar” برت Giroir ایستاده بود پایین و رفت و برگشت به کار به طور منظم در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد در ماه مه که “امریکا منجر جهان در تست”; در تولسا تجمع در ماه ژوئن او گفت: او گفت: مردم خود را به “سرعت تست کردن” به دلیل افزایش مورد تعداد ساخته شده او را نگاه بد. (او بعدها اظهار داشت که بیانیه خود در این تجمع بود یک شوخی نیست, با وجود مقامات کاخ سفید اصرار دارد آن را.)

که همه این اتفاق افتاده است بسیاری از مشکلات اساسی با تست ظرفیت باقی مانده است.

برای یک, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تنوع بین متحده است. در حالی که اکثر کشورهای که از 8 ژوئیه تا به حال 150 آزمایش های جدید در هر 100000 نفر در هر روز معادل 500,000 روزانه آزمون سراسری — 18 متحده هنوز هم نیست.

A map showing many states still don’t have enough coronavirus testing capacity.

این دولت توسط دولت وضعیت به نظر می رسد بدتر از طریق یکی دیگر از متریک: آزمون رای مثبت و یا درصد از آزمایشات که دوباره مثبت است. اگر یک محل آزمون به طور گسترده ای به اندازه کافی اجازه می دهد آن را به گرفتن حتی افرادی که نشان می دهد چند علائم اما هنوز هم می تواند گسترش ویروس آن را باید یک کم مثبت رای — به طور معمول کمتر از 5 درصد هر چند برخی از کارشناسان در حال حاضر استدلال می کنند کمتر از 3 درصد است. یک رای مثبت نشان می دهد تنها افراد با علائم واضح در حال گرفتن تست شده بنابراین نه کاملا به اندازه کافی تست برای اندازه گیری دامنه شیوع.

در جولای 8, اکثر ایالات در ایالات متحده مثبت نرخ بالاتر از 5 درصد را نشان می دهد خود را تست ظرفیت نیست با نگه داشتن مقیاس شیوع بیماری خود را.

A map showing most states’ test positivity rates for coronavirus are still too high.

نتیجه این است که تاخیر در نتایج تست به عنوان تقاضا برای آزمون outmatches عرضه است. بنابراین مردم نمی توانند خود را دریافت نتایج آزمون به سرعت به اندازه کافی به عمل مثبت گزارش, جلوگیری از آزمون از دستیابی به این هدف دقیق آنها قرار است برای به انجام رساندن.

انحراف بین آمریکا و هدف قرار دادن روزانه 150 تست در هر 100000 نفر و هنوز هم با داشتن مثبت نرخ خیلی بالا هستند که در معرض مشکل دیگر: تماس برای 500,000 آزمون در روز در سراسر کشور قرار بود حداقل. کارشناسان همواره هشدار داده است که اگر Covid-19 شیوع کردم خیلی بدتر وجود دارد که به احتمال زیاد نیاز به حتی بیشتر تست به نگه دارید تا با افزایش پتانسیل جدید بیماران و موارد.

“وجود دارد تست ظرفیت شما نیاز به رسیدن به محل باز شدن آن وجود دارد تست ظرفیت شما نیاز به باز کردن” قیصر بنیاد خانواده را Kates گفت. “هنگامی که اقتصاد شروع به باز دوباره مردم شروع به حرکت و بازگشت به حوزه عمومی و در حال شیوع است. اگر وجود دارد نه به اندازه کافی تست و آزمایش نشده است ساخته شده است همراه با, تماس, ردیابی, شما در حال رفتن به این انفجار که ما در حال دیدن و تست در حال رفتن به گرفتن با آن است.”

Jha, از HGHI — که یکی از آوازی طرفداران آستانه 500,000 آزمون — گفت که او نگران چیزی رو از دست داده و در ارتباطات خود به روزنامه نگاران و مقامات دولتی.

در همان زمان Jha و دیگر کارشناسان صحبت کردم برای همیشه روشن حداقل برای من که 500,000 معیار بود حداقل. در واقع حتی قبل از زمان تست مشکلات Jha و HGHI گفت: این تعداد به احتمال زیاد خیلی کم به نگه دارید تا با ما اپیدمی و به نام به جای آن برای حداقل 1 میلیون روزانه تست.

“ما کسانی بودند که تولید 500.000-یک-روز شماره. ما آن را بر اساس یک اندازه خاص از شیوع” جها گفت. “به وضوح همه چیز را بدست بدتر از آن.” او افزود: “ما در حال یادگیری. ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای کنترل این ویروس و که در آن کشور باید بروید. و بدیهی است که در آن ما در حال رفتن به به روز رسانی داده ها به عنوان آن می رود.”

با نرخ مثبت آن را یک داستان مشابه است. توماس Tsai, سلامت کارشناس سیاست در دانشگاه هاروارد گفت: هدف واقعی برای مثبت رای 0 درصد — هنگامی که coronavirus مغلوب است. بنابراین مهم است که برای دولت و نه برای رسیدن از خود راضی فقط به این دلیل آنها در حال حاضر زیر یک “قابل قبول” حداکثر 3 درصد یا 5 درصد است. “آزمون ميانگين به پایان” Tsai گفت. معیارهای “فقط علامتها در طول راه به شما جهت است.”

اما به عنوان Covid-19 موارد کاهش یافته است و plateaued برای بخش بیشتری از مه و اوایل ژوئن بسیاری از مردم و مسئولان تبدیل شده اند ممکن است راضی با تست وضعیت. آنها توجه خود را به مسائل دیگر مانند افزایش new Black Lives Matter تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن و بقیه کاخ سفید متوقف شد با تمرکز بر موضوع توقف روزانه جلسات مطبوعاتی در مورد Covid-19 شاید به عنوان مقامات متوجه شدم که رئیس جمهور botched پاسخ به بحران تا به حال ساخته شده او را نگاه بسیار بدتر است. در ضمن وجود یک فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص برای ایالت به بازگشایی به سرعت به عنوان ممکن است به تقویت اقتصاد.

در حال حاضر روشن است که مشکلات با Covid-19 تست باقی می ماند.

قبلا از موانع با تست شد مربوط به مشکلات زنجیره تامین: به اندازه کافی سواب برای جمع آوری نمونه ویال به آنها را ذخیره و یا معرف و کیت برای اجرای آزمون. در طول زمان این مشکلات ثابت شد و یا مشغول به کار در اطراف است.

این موضوع را کارشناسان می گویند این است که این نوع از مشکلات همیشه محدود به بازگشت به عنوان تست و تقاضا افزایش یافته است. رفع تنگنا برای کیت ممکن است اجازه دهید این کشور به 500,000 آزمون در روز, اما این تنگنا به راحتی می توانید به عقب می آیند اگر کشور نیاز به 1 میلیون دلار در هر روز وجود دارد و تنها کافی کیت برای 700,000.

جها با اشاره به پایه های اقتصادی نگرانی به عنوان یک مشکل اساسی. “اگر ما تصمیم به فردا ما باید از این ظرفیت قادر به گرفتن بسیاری از میلیون ها نفر از آزمون در روز ؟ کاملا” او گفت:. اما labs مطمئن نیستند که ساخت عظیم سرمایه گذاری برای راه تست های بیشتر از نظر مالی پایدار او توضیح داد, به خصوص به عنوان Covid-19 شیوع بیماری های جزر و مدی — و به عنوان یک نتیجه گاهی اوقات نایاب تقاضا برای این آزمون و همچنین تعدادی از افرادی که به آنها نیاز دارید.

در حالت ایده آل, دولت فدرال خواهد بود مسئول رسیدگی به این مشکلات است. آن را به یک نهاد است که می تواند به آزمایشگاه در سراسر کشور ببینید چه holdups هستند و سپس کار در طول زنجیره تامین جهانی برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود برای رسیدگی به این مسائل است. این بودجه قابلیت اطمینان آزمایشگاه و تامین کنندگان تمام باقی می ماند. و آن را می توانید اولویت بندی منابع محدود به خاص در شهرها و استان ها و یا کشورهای که آنها را بیشتر نیاز دارید به جای ترک این منابع به رایگان برای همه.

این است که در واقع آنچه که دولت فدرال با مسائل دیگر — مانند زمانی که آن را تضمین می کند که یک تولید کننده تمام قطعات مورد نیاز برای یک سفارش از اسلحه و تانک و یا جت.

“نظامی دید به کل زنجیره تامین و نظامی نظارت بر کل زنجیره تامین” جها گفت. “این ممکن است کار با شرکت های خصوصی اما [وزارت دفاع] را ترک نمی کند این همه به شانس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این توصیف کرده است دولت فدرال به عنوان یک “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر.” که بسیار متفاوت از نوع رویکرد پیشگیرانه فدرال را در مسائل دیگر به جلو افتادن از محدودیت عرضه.

بنابراین مشکل این است که از چپ به خصوصی بازیگران و همچنین دولت های محلی و ایالتی که اغلب به صورت قانونی و مالی و محدودیت های عملی که مانع توانایی خود را به سرعت حرکت می کند. و این مشکل همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان Covid-19 موارد همچنان به افزایش است.

گفته شده است تعداد بیشماری از بار در ماه های اخیر اما هنوز هم درست است: آزمایش کلیدی برای توقف Covid-19 بیماری همه گیر.

زمانی که زوج با تماس با ردیابی تست اجازه می دهد تا مقامات آهنگ مقیاس یک شیوع منزوی کردن بیمار قرنطینه کسانی که با آنها بیمار در تماس و استقرار جامعه-تلاش های گسترده ای به عنوان لازم است. تهاجمی تست و ردیابی هستند که چگونه کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و آلمان رو شیوع بیماری خود را تحت کنترل اجازه دادن به آنها تا حدودی بازگشایی اقتصاد خود را.

این تست مشکل قابل حل است در ما. “نیویورک در اوج خود بود و مردم در حال مرگ در راهرو بیمارستان. تست مثبت نرخ به طور معمول بالاتر از 20 درصد” Tsai گفت. “نگاه کنید آن را در حال حاضر با یک آزمایش مثبت نرخ حدود 1 درصد است. در ماساچوست ما رای مثبت حدود 2 درصد در حال حاضر. این کشورها نشان می دهد که تلاش های هماهنگ … نه تنها می تواند کاهش بیماری همه گیر نیست فقط پهن کردن منحنی بلکه مهار و سرکوب این بیماری همه گیر.”

این تنها کار می کند اگر مقامات می تواند به سرعت حرکت می کند در یک آزمون ترجیحا در عرض 24 تا 36 ساعت است. در زمان آن طول می کشد برای تایید اینکه آیا کسی یا Covid-19 یا به تماس با کسی که آن فرد به احتمال زیاد به ادامه روال معمولی خود را به طور بالقوه آلوده کردن دیگران یا حتی در داخل خانه خود را. در این زمینه هر روز و ساعت مسائل مربوط به مردم برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تست و ردیابی نمی تواند حل همه گیر همه خود به خود. آنها باید زوج با اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و نگه داشتن 6 پا از هم جدا ، در موارد شدید مستندات هنوز هم می تواند موجه اگر شیوع است بنابراین خارج از کنترل است که یک مادر اقامت در خانه سفارش می شود تنها راه به حلقه همه چیز به عقب.

مستندات این نیز قرار است به خرید ملت زمان برای ساخت آن سیستم تست. به عنوان ناتالی دین یک آمار استاد دانشگاه فلوریدا قبلا به من گفت: “تمام نقطه از این اجتماعی فاصله است به ما خرید زمان برای ایجاد ظرفیت برای انجام انواع مداخلات بهداشت عمومی ما می دانیم که کار می کنند. اگر ما با استفاده از این زمان به مقیاس تست به سطح است که ما به آن نیاز بود و … ما نمی باید یک استراتژی خروج. و سپس هنگامی که ما بلند کردن چیزهایی که ما هیچ مجهز بهتر از ما بودند.”

آن را در حال حاضر روشن است که ما نمی بهره برداری کامل از آن زمان خریداری شده با مستندات. در حالی که آزمایش را به طور چشمگیری نسبت به روزهای اولیه از این بیماری همه گیر آن را هنوز هم در یک نقطه که در آن آمریکا می تواند رسیدگی به تقاضای بیشتر در آورده با یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد است.

“رقت انگیز است. این است که چگونه یک کشور جهان توابع” جها گفت. “که مردم نباید انتظار داشته برای دسترسی به یک آزمایش به یک بیماری عفونی بسیاری از ماه به یک بیماری همه گیر — من خودم شگفت زده است که این جایی است که ما به عنوان یک کشور است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de