Coachella Valley شهرستانها گام تا پیام بر روی ماسک; برخی می گویند اجرای نیازهای بیشتر دندان

قدم زدن از طریق مرکز شهر پالم اسپرینگز این روزها و شما ممکن است روبرو می شوند یک افسر پلیس با استفاده از یک بلندگو به مردم یادآوری برای قرار دادن بر روی یک ماسک یا تشکر از آنها را برای در حال حاضر با پوشیدن یک.

رانندگان که سر و شرق در امتداد بزرگراه 111 را ببینید الکترونیکی علائم هشدار دهنده و تشویق آنان به پوشش چهره خود را; کلیسای جامع شهر هشدار 500 دلار جریمه. اگر آنها در رسیدن به Indio, آنها ممکن است پیدا کردن کسب و کار است که نشانه مشاوره “هیچ باد و بدون کفش بدون پوشش صورت بدون خدمات.”

این در میان مراحل Coachella Valley شهرستانها در حال گرفتن به مردم را تشویق به پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی به منظور کاهش گسترش COVID-19 را تحت تاثیر مورد 23,300 Riverside County ساکنان از همه گیری آغاز شد.

تلاش شده است به خصوص قابل توجه در پالم اسپرینگز به عنوان گردشگران دوباره زیر ماه از سخت اقامت در خانه سفارشات و بسته شدن از هتل و کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات. این شهرستان دارای جابجا کردن آن “بدون پارکینگ” نشانه قبلا در محل VillageFest — پالم اسپرینگز’ روز شنبه در خیابان عادلانه است که به حالت تعلیق در آمد با توجه به COVID-19 — با نشانه هایی در مورد ماسک.

پالم اسپرینگز پلیس با نزدیک شدن حدود 100 نفر در آخر هفته گذشته و اطلاع آنها از این شهر سیاست نیاز به ماسک و در نزدیکی کسب و کار سرهنگ مایک Villegas گفت. یادآوری از طریق بلندگو بودند “استقبال خوبی توسط مردم و صاحبان کسب و کار” و ادامه خواهد داد تا به طور منظم است.

صاحبان کسب و کار تحت فشار قرار دادند برای مشاوره گفت: شادی مردیت رئیس جمهور از این شهر مرکز شهر بازرگانان انجمن. “خواسته ما برای همه این چیزها; آنها نه تنها اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های این شهرستان می توانید چیزهای که نمی خواهد هزینه زیادی پول با استفاده از آنچه آنها در حال حاضر.”

برخی از ساکنان می گویند مراحل به اندازه کافی نمی رویم. “اگر وجود دارد هیچ وقت مردم را به ادامه به انگشت شست بینی خود را در پوشیدن صورت را پوشش زمانی که خارج از خانه گفت:” دیوید Carden از پالم اسپرینگز. “پالم اسپرینگز بسیار بالا و در معرض خطر جامعه از وقت ساکنان” که اگر در معرض COVID-19 “ممکن است تبدیل به یک آمار از مرگ و میر,” او گفت:.

Carden دارای لابی اعضای شورای شهر به تهاجمی تر نشان می دهد که آنها اولویت گردشگری درآمد بیش از حفاظت از سلامت.

COVID: San Bernardino County, لغو صدها تست با توجه به کمبود منابع

COVID: پالم اسپرینگز, قاتل, مرگ, مرتبط COVID-19

در یک تبادل ایمیل با Carden که شامل خورشید صحرا پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: اجرای کد ستاد بررسی می شود در 80 کسب و کار آخر هفته گذشته و تمام شد و در انطباق با قوانین در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. وی افزود: 33 اجاره تعطیلات بازرسی شدند و سه دریافت تقدیر نامه با یکی بودن “انفصال دائم از همیشه داشتن یک تعطیلات اجاره مجوز” اگر او مشخص نکرد که چرا.

“هدف ما این است که رعایت. این چیزی است که اکثریت اتفاق می افتد با ما کسب و کار” Kors نوشت: در پاسخ به یک ایمیل از Carden. “کسانی که در بر داشت در نقض خواهد شد اشاره کرد و کسب و کار با نقض مکرر خواهد شد در صورت لغو آنها مجوز کسب و کار چیزی تصویب توسط شورای اسلامی دو هفته پیش است.”

دیگر شهرستانها نیز تاکید کرد آموزش و پرورش بیش از مجازات; کلیسای جامع شهر به عنوان مثال گفت که آن را به عدم صدور هر گونه استناد به رغم آن علامت هشدار دهنده از 500 دلار جریمه.

بیش از 23,300 موارد coronavirus تایید شده است در کنار رودخانه شهرستان با مورد شمارش پریدن با 1,300 از شنبه تا پنج شنبه به تنهایی. مرگ و میر در شهرستان می ایستد در 533. ریورساید دوم بالاترین تعداد موارد هر شهرستان در کالیفرنیا به جز لس آنجلس.

آنچه در شهرهای دیگر انجام می دهند

گام به تشویق ماسک در حال وقوع در سراسر Coachella Valley به عنوان هر یک از شهرستان خود را طول می کشد اقدامات در نبرد علیه COVID-19.

Indio مقامات گفت که اگر اجرای کد دریافت گزارش در مورد مشتریان نه با پوشیدن ماسک در یک کسب و کار و یا دیگر COVID-19 شکایات مربوط به این شهر اعزام خواهد شد یک عضو هیات. این عضو هیات ارائه خواهد شد ایجاد یک رابطه نشانه آنها می توانند در پست ارائه مشاوره به مشتریان آنها را دریافت خواهد کرد اگر آنها با پوشیدن ماسک.

نشانه های ارائه شده برای کسب و کار “نه به عنوان یک نیاز بلکه به عنوان یک سرویس” مدیر ارتباطات و بازاریابی بروک Beare گفت. “تا کنون واکنش بسیار مثبت بوده است و ما دستور داده اند که دور دیگری از پوستر را بزرگتر از اندازه نشانه ها در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی برای توزیع در هفته آینده.”

یک بیلبورد در اندازه نشانه نیز در آثار و Beare گفت: محل آن هنوز مورد بحث همانطور که از پنج شنبه.

نخل کویر شامل مشاوره در کارکنان, ایمیل,’ امضا بلوک. و هنگامی که نخل کویر شهرستان سالن بازگشایی “ما باید یک معامله بزرگ از علامت در اینجا به یاد مردم و کمک به آنها برای ارتباط برقرار کردن با کارکنان در تالار شهر با خیال راحت” شهرستان سخنگوی دیوید هرمان گفت.

تلاش در لا کوئینتا شامل رسانه های اجتماعی و رادیو مبارزات همراه با پنجره نشانه های الکترونیکی, علائم ایمنی و تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال تشویق ماسک. شهرستان سخنگوی Marcie گراهام گفت: پیام خود شده است ملاقات با “بررسی مخلوط.”

COVID: در طول همه گیر صحرا کسب و کار کردم $385 میلیون دلار PPP وام

COVID: در اینجا چگونه Riverside County ساکنان می توانید کتاب COVID آزمون

“ما مردمی که درک پیام و دیگران که قطعا نمی,” او گفت:. “هدف این است که به همه یادآوری است که ما یک هدف مشترک و آن این است که همچنان به ما در کسب و کارهای محلی دوباره باز کنید. تنها راه ما می توانیم انجام دهیم این است که برای کار با هر یک از دیگر و این دستورالعمل ایمنی به طور جدی برای کمک به کاهش تعداد COVID-19.”

Carden سابق رئیس Baristo محله ارتباط است در میان کسانی که فشار برای سختگیرانه تر عمل است. او را مورد سوال پالم اسپرینگز رهبران در ایمیل و ارز این هفته در مورد اینکه چرا استناد نیست صادر می شود. او گفت که او دیده است بسیاری از مردم در مرکز شهر پالم اسپرینگز بدون ماسک با هیچ پاسخی از اجرای قانون است.

انفعال است به خصوص مشکل در یک جامعه پر از خطر ساکنان مانند شهروندان ارشد گفت: Carden اضافه کرد که دوستان و همسایگان خود هستند معاشرت حتی کمتر در حال حاضر از آنها قبل از Newsom کاسته stay-at-home سفارشات به منظور حفظ سلامت خود.

“من فکر می کنم که موضوع را بیش از حد است که شما در حال وادار کردن افراد به انجام حتی کمتر از آنها” او گفت:. “وجود دارد بیشتر مردم جدا شده از قبل چون هیچ اجباری در کار نیست.”

پالم اسپرینگز مقامات حفظ متخلفان تمایل به بازدید کنندگان که نا آشنا با شهر قوانین و بنابراین در حال هشدارهای داده شده. Kors اشاره کرد که پالم اسپرینگز به تازگی شروع نیاز مردم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در پیاده رو نزدیک کسب و کار.

شهردار همچنین اشاره کرد که در کنار رودخانه شهرستان و مقامات بهداشتی دولت بر این باورند داخل سالن گردهمایی یک تهدید بزرگتر از عبور مردم در پیاده رو. کد اجرای کارکنان او گفت معتقد است اجرای پوشش صورت چالش برانگیز است و می تواند “به طور بالقوه ایجاد یک وضعیت خطرناک برای آنها است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>