از آتش نشانان با پوشیدن ماسک صورت برای evacuees بالقوه قرار داده تا در اتاق های هتل ها, این آتش سوزی های نجومی در حال رفتن به نگاه متفاوت Gov. گاوین Newsom کرد و گفت: به عنوان مثبت coronavirus موارد در کالیفرنیا نزدیک به 300,000 رسید.

در یک جلسه مطبوعاتی در ساکرامنتو فرماندار و مقامات آتش در مورد برنامه ریزی برای نیروی انسانی و چالش های دیگر به عنوان ویروس تهدید به حاشیه اولین پاسخ دهندگان که اغلب کار و استراحت در محله های نزدیک. با حدود نیمی از اهل بیت دست خدمه که به طور معمول کمک به مبارزه با آتش سوزی در دسترس نیست در این سال با توجه به COVID-19 شیوع بیماری در زندانها به دولت است استخدام پرسنل بیشتر.

پس از آغاز سال وجود دارد در حال حاضر شده است 4,112 wildfires Newsom گفت. به طور متوسط دولت او اضافه شده است 2,580. در طول این دوره از زمان 45 مشکوک arsonists دستگیر شده اند توسط کال آتش.

94 از 192 زندانی آتش نشانی خدمه کنار

“آتش سوزی های نجومی این سال حمل یک لایه اضافی از خطر به عنوان دولت در پاسخ به گسترش آتش سوزی و مداوم سلامت همه گیر” کال آتش ارشد تام پورتر گفت. “آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که ما خدمه سالم به طوری که آنها می تواند همچنان به کار خود که ما تنظیم تخلیه و پناهگاه برنامه ای برای محافظت از جوامع از گسترش COVID-19.”

آتش نشانان مانند بقیه ساکنان کالیفرنیا مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک به جز زمانی که آنها در حال غذا خوردن پورتر گفت. زمانی که آنها در حال کار بر روی آتش یا در یک اردوگاه آنها شکسته خواهد شد به جماعت و تشویق به ماندن در درون خود “واحد خانواده است.” آنها را عمل اجتماعی فاصله زمانی که در تعامل با دیگر پرسنل در واحدهای خود را.

اضافی 172 دائم کارمندان اضافه خواهد شد برای پاسخ اضطراری نیروی انسانی و 858 فصلی آتش نشانان خواهد بود استخدام کال آتش Newsom گفت. دولت نیز استخدام شش کالیفرنیا حفاظت سپاه (CCC) خدمه است.

Newsom گفت که اضافی نیروی انسانی مورد نیاز بود را برای 94 از 192 زندانی دست خدمه است که در حال حاضر فعال — در درجه اول با توجه به COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها در سراسر کشور. پورتر گفت که ممکن است که برخی از بیشتر California Department of Corrections و توانبخشی دست خدمه قادر خواهد بود برای شروع دوباره به سمت پایان فصل — معمولا اکتبر — اما که نمی توان آنها را در ظرفیت کامل.

“در حال حاضر ما ندارد و کسانی که خدمه و ما ممکن است نه” پورتر گفت. آتش نشانان و دست خدمه ممکن است قرارداد این ویروس باعث آنها را به از خدمات برای — حداقل — 14 روز دوره قرنطینه.

کالیفرنیا نیز به دست آورد برخی از تجهیزات ارتباطی بیشتر آتش سوزی, دوربین و چندین هلیکوپتر و سه که گفته شد آماده برای شروع به ریختن آب در این هفته.

مرتبط با:زندانی در کالیفرنیا. موسسه مردان در چین می میرد آشکار COVID-19 عوارض

بیشتر:در آدلانتو بازداشتگاه 6 از 10 نفر با COVID-19 منتقل شده وجود دارد از زندان

Evacuees باید پوشیدن ماسک مقامات می گویند

“اگر به شما گفته شده برای تخلیه تخلیه — آیا منتظر نیست” گفت: علامت Ghilarducci مدیر کالیفرنیا, دفتر خدمات اورژانس. دولت منابع محدود و Ghilarducci گفت: ساکنان نیاز به آماده خود را تخلیه نظر دارد. “ما همه در این با هم,” او گفت:.

ساکنان خواهد شد انتظار می رود به پوشیدن ماسک به منظور حفظ خود و آتش نشانی ایمن از عفونت پورتر اضافه شده است.

در مورد که در آن مردم نیاز به تخلیه جای می گیرد پاپ آپ پناهگاه مانند مدرسه ورزشگاهها evacuees ممکن است قرار داده شده در هتل های این آتش فصل Ghilarducci گفت.

مقامات دولتی نیز با همکاری دانشگاه کالیفرنیا, سیستم, سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و کالج سیستم به طور بالقوه استفاده از اتاق خوابگاه به عنوان غیر-جمع پناهگاه برای آوارگان و افراد و خانواده ها. دیگر پناهگاه گزینه های ممکن است شامل Airbnbs ، campgrounds و fairgrounds.

اگر evacuees باید به یک پناهگاه اضطراری آنها نیاز به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات و پوشیدن ماسک صورت Ghilarducci گفت. پناهگاه مورد نیاز خواهد بود برای ارائه درجه حرارت چک و گفت: در صورت نیاز جداگانه افرادی که ممکن است مثبت برای COVID-19 از کسانی که آن را ندارید. خانواده ها خواهد شد با هم نگه داشته و درمان بود.

وعده های غذایی در پناهگاه های مورد نیاز خواهد بود برای خدمت به هر فرد به جای سبک بوفه او اضافه شده است. نیز وجود خواهد داشت افزایش نیروی انسانی پزشکی و افزایش تمیز کردن اقدامات در تمامی پناهگاه های, او گفت:.

پیشگیرانه قدرت shutoffs باید دقیق تر

Pacific Gas & Electric است از ورشکستگی به عنوان از 1 ژوئیه Newsom گفت. این شرکت تلقی می شود و مسئول بسیاری از دولت های گذشته آتش سوزی خود را به اتمام روند بازسازی و سازماندهی مجدد طرح در ماه گذشته.

“آنها در حال بیرون آمدن از یک شرکت جدید,” او گفت:. خواهد بود وجود دارد انتظارات و الزامات در PG&E و در حال حاضر او اضافه کرد: دولت قدرت مداخله در صورتی که شرکت را برآورده نمی کند آن مورد نیاز است. PG&E جایگزین بسیاری از آن هیئت مدیره و مدیر عامل.

ایمنی عمومی برق Shutoffs یک اقدام پیشگیرانه است که اجازه می دهد تا خاموشی برنامه ریزی شده در مناطق با پرچم قرمز هشدار خواهد شد انتظار می رود به طور دقیق و آخرین برای کوتاه مدت Newsom گفت.

در سال گذشته ساکنان منطقه خلیج و دیگر جوامع را تحمل روز بدون قدرت به عنوان PG&E و آب و برق دیگر اجرا پیشگیرانه قدرت shutoffs برای جلوگیری از بادهای از سقوط خطوط برق و جرقه آتش سوزی. این shutoffs فلج کسب و کار و مدارس و سایر خدمات و منجر به خشم گسترده.

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن “سلام” از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de