چه سنت لوئیس بچه ها فکر می کنم در مورد مسابقه ؟ یک عکاس می یابد

برای بزرگنمایی کلیک کنید Children answered questions about race and the world around them for a new photo project. - DANIELLE FAITH

  • دانیل ایمان
  • کودکان در جواب سوال در مورد مسابقه و جهان اطراف آنها را به صورت یک عکس جدید پروژه است.

عکاس دانیل ایمان را در یک ماموریت برای شنیدن از سنت لوئیس کودکان سنین دو تا یازده مورد افکار خود را در نژاد پرستی و اعتراض.

سابق مربی ایمان می خواستم با استفاده از هنر برای کمک به تسهیل برخی از کسانی که سخت به بحث در درون خانواده است. بنابراین او قرار داده است با هم یک لیست از سوالات را داد و آنها را به پدر و مادر خود را بپرسید بچه ها. او بعد از ملاقات آنها را در گرو برای پرتره در میان خیابان هنر و سوار کردن کسب و کار.

او در حال حاضر وارد شده در نتیجه یک سری عکس او خواستار “اجازه می دهد بحث در STL.”

این پروژه آغاز شد و چند هفته پیش زمانی که ایمان آغاز Facebook, گروه برای رسیدن به پدر و مادر از کودکان درخواست اگر آنها خواهد بود علاقه مند به پیوستن به او اولین سری عکس. به تعجب خود را با بیش از 60 والدین داوطلب با کودکان خود. وجود قریب به اتفاق علاقه از آرایه وسیعی از پدر و مادر که در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و خواست به او کمک کند.

هدف او این بود که جرقه مکالمات بین کودکان و پدر و مادر خود را در مورد آب و هوای فعلی. سوالات دقت هستند برای ذهن جوان اما پوشش سخت افراد است.

در اینجا چند نمونه:

چرا مردم اعتراض ؟ چگونه اعتراض شما را احساس می کنید ؟

ده سال پیر پاسخ داد: “مردم معترض هستند چرا که پلیس در حال صدمه زدن به مردم به دلیل رنگ پوست خود را. من نمی دانم که چرا دیگر مردم فکر می کنم آنها بهتر از هر کس دیگری به دلیل رنگ پوست خود را.”

هفت-سال-پیر جواب داد: “خوب است که مردم در حال ایستاده تا برای افراد دیگر که به نظر نمی آید مانند آنها. این خوب است که مردم چسبیده برای زندگی و نه فقط خودشان.”

چرا شما فکر می کنم که برخی از مردم نمی تواند درمان شود به همین دلیل آنچه که آنها نگاه مانند? آیا شما فکر می کنم که عادلانه است ؟

یک کودک در سن هشت جواب داد: “نه این منصفانه نیست. من فقط فکر می کنم آن را گنگ است. مانند مشاهده ترجمه فقط چون من نگاه متفاوت به این معنا نیست من بد است. آیا مردم فکر می کنم که؟”

آیا شما دیده می شود هر نادرست نسبت به هر یک از دوستان خود و یا اعضای خانواده از کسی نگاه نمی کند آنها را دوست دارید ؟

“آن اتفاق افتاده اما نه که من خودم دیدم. پدر من (او را) به من گفت داستان ها و عموهای من بیش از حد, اما من تو را دیدم هرگز آن را هنوز” هشت ساله گفت.

ایمان می گوید: “کودکان و نوجوانان بسیار قدرتمند و زیبا است. آنها wowed من در راه های بسیاری.”

به عنوان یک مربی سابق و ایمان و علاقه مند بود در کاوش ما چگونه شکل فرزندان ما. در یک مصاحبه مطبوعاتی او می نویسد: “در حال حاضر زمان به مکالمات برای اطمینان از فرزندان ما زندگی می کنند با قصد از بین بردن این چرخه از نژاد پرستی و نفرت است.”

“ما باید آنها را میآموزد که چگونه به استفاده از صدای خود را و دشوار مکالمات که POC داشتن شده است با فرزندان خود برای سال,” او می نویسد. “این ممکن است آسان باشد اما اگر ما همچنان فقط به آموزش فرزندان ما که همه برابر خلق شده است در حالی که همه جشن ما تفاوت و بدون اذعان به بی عدالتی آنها شاهد روزانه ما یک بخشی از مشکل است.”

کل مجموعه با هر پرسش و پاسخ در دسترس است در Danielle ایمان سایت. آن را چک کنید در اینجا.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Kids, ages two to eleven, participated in the project. - DANIELLE FAITH

  • دانیل ایمان
  • کودکان و نوجوانان سنین دو تا یازده شرکت کننده در این پروژه است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>