ولی کسب و کار دریافت $385M در PPP وام. در اینجا چگونه پول توزیع شد به صورت محلی

هتل های کشور باشگاه ها و رستوران ها در میان هزاران نفر از کسب و کار در Coachella Valley که دریافت حداقل $385 میلیون در ماه رجب فدرال وام های اعطا شده به ارائه کمک های مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از کسانی که چک Protection Program (PPP) وام به سازمان های غیر انتفاعی مزارع و مالکان انجمن در منطقه و کمک به حفظ بیش از 101,000 شغل های محلی.

اطلاعات جدید منتشر شده توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک که جزئیات کسب و کار دریافت وام بیش از 150.000 دلار و این فهرست شامل حدود 700 کسب و کار در Coachella Valley با توجه به صحرا خورشید را نقد کنید. آنها نشان دهنده طیف گسترده ای از عملیات از نخبگان Bighorn باشگاه گلف به مغازه های فروش مجدد از فرشته مشاهده.

بیش از 4,600 دیگر دره کسب و کار دریافت وام در زیر $150,000 آستانه.

راه اندازی شد در بهار به عنوان تلاش برای حفظ اشتغال در یک زمان تاریخی از دست دادن شغل PPP وام می تواند بخشیده شود بر اساس چگونه از آنها استفاده کنید. و هر چند دولت فدرال ایالات متحده است که به طور معمول شناخته شده برای آن با سرعت و یا بهره وری برنامه آشکار سرعت: در سراسر کشور حدود 4.9 میلیون وام با مجموع بیش از $521 میلیارد داده شده در طول حدود سه ماه.

رسیدگی به شکایات کارگران افزایش: کالیفرنیا. می فرستد ‘اعتصاب تیم برای به اجرا درآوردن قوانین در کسب و کار

Riverside County: صدها نفر از صاحبان دریافت افزایش از کسب و کار کوچک برنامه

در کالیفرنیا بیش از 571,000 کسب و کارهای کوچک دریافت وام جمعا به حدود 68 میلیارد دلار در حمایت از 6.5 میلیون شغل است.

در حالی که PPP یک تاسیسات برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک و سازمان های اجتماعی نیز وجود دارد گسترده انتقاد که سریع اجرای مورد علاقه کسانی که با پیچیده تر عملیات و روابط نزدیک با وام دهندگان.

لورا جیمز, معاون رئیس جمهور از نوآوری برای Coachella Valley مشارکت اقتصادی وجود دارد گفت: بسیاری از سردرگمی زمانی که برنامه لگد کردن.

“خیلی کردم نورد تا به سرعت و در آن همه چیز مخفف سوپ,” او گفت:.

برخی از متقاضیان هرگز شنیده پشت او گفت: به عنوان اولیه دسته ای از $350 میلیارد وام زد در عرض دو هفته. دیگران نا امید شدم و داد.

جان Kabateck دولت مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: این ناامید کننده بود برای دیدن در مقیاس بزرگ شرکت دریافت PPP بودجه است که می تواند بسیار مورد نیاز امداد و نجات برای “مامان و میآید.”

“ما بیشتر در مورد کوچک خرده فروشان: کتابفروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها که همه در خطرند” او گفت:. “بسیاری از آنها را ندارد دیرینه و یا ایجاد روابط با بانک ها و زمان ندارید و یا توانایی درک پیچیدگی است.”

گیرنده از بزرگترین وام در Coachella Valley شد Newage کویر چشمه برگزاری, LLC که ذکر شده کسب و کار خود را به آدرس JW Marriott کویر چشمه در پالم دزرت. این تنها محلی ایجاد شده در بالاترین وام براکت از 5 میلیون به 10 میلیون دلار و وام متصل شد به حفظ 493 شغل.

حداقل 4,600 Coachella Valley کسب و کارهای کوچک دریافت مقدار $150,000 یا کمتر — جمعا حدود 167 میلیون دلار است. در سراسر کشور بسیاری از وام کاهش یافت و به این رده: تقریبا نه در 10 PPP وام تحت 150.000 دلار و حدود دو سوم بودند برای 50.000 دلار یا کمتر است.

در حالی که ایالات متحده در انجمن کسب و کار کوچک داده می گوید که کسب و کار دریافت وام بیش از 150.000 دلار آن نمی گویند چقدر کسب و کار در واقع شدم. در عوض آن را می دهد یک محدوده: یک کسب و کار ممکن است دریافت کرده اند بین 150.000 دلار و $350,000 یا بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

بر اساس آن محدوده حدود 700 وام های پرداخت در Coachella Valley, PPP می کند در هر نقطه از $217 میلیون و 533 میلیون دلار به اقتصاد محلی.

مهمان نوازی

در حدود یک در پنج وام های بالای 150.000 دلار در Coachella Valley داده شد به مهمان نوازی و خدمات, از جمله بیش از 100 رستوران ها و یا مواد غذایی-شرکت های مرتبط. مهمان نوازی است که در میان سخت ترین ضربه صنایع در این بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی و در حدود یک در چهار شغل در منطقه متصل به گردشگری است.

جاش بونر رئیس بیشتری Coachella Valley اتاق بازرگانی گفت که این پول ها به خصوص مفید برای رستوران ها که تعطیل چرخد و به, را از تلاش برای بازگشایی و پس از آن تا به حال به دوباره خود را به داخل اتاق ناهار خوری.

“رستوران کسب و کار می تواند بسیار نازک حاشیه برای شروع با,” او گفت:. “از دست دادن به پایان خود اوج فصل و از دست دادن تابستان که در آن یک خزیدن به هر حال که خشن است.”

گذشته از JW Marriott کویر چشمه در حدود دو دوجین هتل های دریافت وام.

ریتز-کارلتون رانچو مایراج و Riveria هتل هر دو دریافت وام 2 میلیون و 5 میلیون دلار. دیگر هتل ها که برای اعمال و دریافت وام شامل هایت پالم اسپرینگز هیلتون پالم اسپرینگز دو دسته کف دست در کویر چشمه های آب گرم و l’horizon.

باشگاه های کشور و مالکان انجمن

Bighorn گلف باشگاه های مسکونی خصوصی در پالم دزرت که دارای برخی از priciest خانه های لوکس در کویر موفق به دریافت جایزه بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار متصل به 288 شغل. نخبگان جامعه اتهامات طلا باشگاه شروع با هزینه 250.000 دلار و عضویت در باشگاه شروع هزینه از $100,000, با توجه به وب سایت خود را.

این Bighorn صاحب خانه انجمن که به اتهام $1,025 در غرامت ماهانه با توجه به Zillow لیست برای آن-خواص چند میلیون دلار دریافت یک وام اضافی در $350,000 به $1 میلیون, محدوده.

وقتی پرسیده شد که چرا این باشگاه برای اعمال مالیات دهندگان-تضمین کمک رئیس کارل Cardinalli گفت: در یک ایمیل به خورشید صحرا که Bighorn “مانند میلیون ها نفر از دیگر کسب و کارهای کوچک همه آنها در مقابله با مسائل مشابه و در صورت چنین قطعیت محتاطانه برای یک وام اعمال شود تحت این برنامه است.”

این بیانیه ادامه داد: “از امروز با افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان و آغاز مجدد خاموش کردن اقدامات هیچ کس نمی تواند پیش بینی نهایی تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. استفاده نشده وام وجوه باقی می ماند در دسترس برای کسب و کارهای کوچک اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که اضافی دولت تسکین ممکن است لازم باشد برای بهبود اقتصاد در کشور از این بیماری است.”

Toscana کشور باشگاه نخبگان صحرا باشگاه گلف جامعه در پالم دزرت دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.

این لیست شامل چندین مالکان انجمن از جمله PGA غرب ساکن انجمن میراث نخل انجمن مالکان و هفت دریاچه, انجمن مالکان که هر یک از دریافت بین 150.000 دلار و $350,000 در بودجه فدرال.

کشاورزی

کشاورزی و مرتبط با کسب و کار دیگری تكیه دره, اقتصاد, دریافت, بین $16.65 میلیون و 39.75 میلیون بر اساس یک آفتاب صحرا بررسی اطلاعات. کسانی که کسب و کار می گویند که وام را حمایت حداقل 3,738 شغل.

خورشید تاریخ یک Coachella تاریخ بسته بندی است که شرکت های تحت بررسی توسط دولت آژانس ایمنی محل کار پس از یک کارمند درگذشت coronavirus گنجانده شده است که در گروه برای دریافت یک وام بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.

هنر و سرگرمی

امپراتوری Polo Club, مجری مشهور جهان Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان است که لغو شد در سال دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.

بنابراین آیا مک کالوم تئاتر در پالم دزرت که یک نهاد غیر انتفاعی به نام دوستان از مرکز فرهنگی Inc. تئاتر بسته بوده است بهار هر چند از آن است که فروش بلیط برای سقوط تولیدات در وب سایت خود را.

دریافت کنندگان دیگر شامل پالم اسپرینگز موزه هنر که دریافت یک وام بین $350,000 به مبلغ 1 میلیون دلار و در مرکز شهر پالم اسپرینگز شرکت توسعه شن توسعه که دریافت یک وام بین 150.000 دلار به $350,000.

پالم اسپرینگز بین المللی فیلم جامعه قرار می دهد که در سالانه جشنواره در ماه ژانویه دریافت کرده بین 150.000 دلار و $350,000.

سازمان های غیر انتفاعی

این وام نیز یک دارایی با ارزش برای سازمان های غیر انتفاعی که بسیاری از آنها می خواهد در غیر این صورت میزبان اصلی جمع آوری اعانه در بهار و یا مجبور به تعطیل کردن عملیات مالی خود را. به طور سنتی, غیر انتفاعی نمی توانند فدرال تضمین وام از اداره کسب و کار کوچک اما PPP برنامه باز کردن به آنها و قرض $13.5 میلیون دلار از طریق پایان ماه ژوئن.

بیش از 30 سازمان های غیر انتفاعی در Coachella Valley دریافت بین $11.8 میلیون و 30 میلیون دلار. شامل آن دسته هستند Mizell مرکز دریافت کرده است که بین 150.000 دلار و $350,000 و Coachella Valley مسکن ائتلاف دریافت کرده است که بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.

کویر ایدز پروژه ارائه می دهد که coronavirus تست و به تازگی راه اندازی رایگان آنتی بادی آزمایش دریافت یک وام بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار.

این Agua Caliente Band of Cahuilla Indians ذکر شده در این دسته از سازمان های غیر انتفاعی دریافت یک وام از $350,000 و 1 میلیون دلار است. این کمک خواهد کرد که از قبیله حمایت 133 مشاغل در هند و دره Tahquitz دره عمیق و باریک, هندی, دره گلف رفت و آمد مکرر و Agua Caliente, فرهنگی, موزه گفت: مدیر ارتباطات کیت اندرسون.

Patti پارک سر فرشته های غیر انتفاعی است که فراهم می کند مسکونی و خانه پشتیبانی خدمات برای افراد معلول است. آن را نیز اجرا می شود کمک مالی مبتنی بر صرفه جویی که حمایت از این برنامه ها که همه تعطیل که همه گیر آغاز شد.

پارک گفت: او را برای اعمال PPP به عنوان به زودی به عنوان مدارک موجود شد. اما آنها برش را ندارد در دور اول از وام.

“ما تا به حال چندین هفته, ‘است که این اتفاق خواهد افتاد یا نه؟'” پارک گفت.

پس از آن در اواسط ماه مارس او تماس رو که $3.2 میلیون وام خواهد آمد از طریق تنها چند روز قبل از فروشگاه های خود را اجازه داده شد برای بازگشایی به قبول منظقه لمسی-رایگان کمک های مالی.

این بدان معنی است که آنها می تواند به عقب 247 افرادی که قبلا furloughed از شغل خود پارک گفت.

“ما واقعا خوشحال به آنها را به بازگشت به آنها پشت کار و درآمد خود را چک و کمک به آنها کمک به آنچه که ما در حال انجام به مراقبت از مردمی” پارک گفت.

در حال حاضر آنها را پیگیری چگونه است که پول صرف شده است, پارک گفت: در آینده برای تایید به دولت فدرال به منظور دریافت وام ببخشند.

یک وثیقه مورد نیاز برای بسیاری از

کارمن Contreras که اجرای دولت بیمه کشاورزی در Indio برای 20 سال دریافت وام از حدود 52,600 است. او گفت: وام داده است صلح از ذهن است که کسب و کار خود خواهد بود قادر به ادامه کار به خصوص اگر وجود دارد اضافی خاموش.

در طول رکود بزرگ او گفت: بسیاری از مشتریان لغو سالانه تمدید بیمه نامه خود را.

“درآمد من است بسته بر روی تمدید,” او گفت:. “چگونه آنها می خواهم به انجام است که اگر آنها را به ماندن در منزل و از دست دادن شغل خود را؟”

اما Contreras سپاسگزار است که تا به این نقطه او نشده بود به غیر روحانی کردن هر کسی در کارکنان و روابط شخصی او توسعه یافته با مشتریان خود را ادامه داد در طول نامشخص زمان بیماری همه گیر.

“من شروع به شنیدن زنگ تلفن و مردم گفت:” خدا را شکر که شما باز,’,” او گفت:. “من فکر می کنم که قدرتمند ترین چیزی که یاد گرفتم در مورد همه این است که مردم هنوز هم نیاز مردم است.”

شاهدانه در هتل? دزرت هات اسپرینگز چشم cannatourism مالیاتی, تغییرات

رژیم صهیونیستی. Newsom: میله داخلی رستوران بسته است. چگونه محلی صاحبان واکنش

PPP راه اندازی تحت ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت Act) را تصویب کرد در اواخر ماه مارس است.

با 350 $میلیارد دلار به گسترش در سراسر بودجه استفاده شد تا در حدود دو هفته. دور دوم اضافه شده $310 میلیارد دلار با توجه به کنگره ایالات متحده رائول رویز, D-نخل کویر.

حدود 131 میلیارد دلار است که هنوز هم در دسترس است و نرم افزار پنجره تمدید شده است به اوت. 8.

بونر رئیس بیشتری Coachella Valley اتاق بازرگانی گفت: پیش بینی نیاز برای آینده دور.

“این طراحی شده است برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و طوفان و در درجه اول کمک به کارکنان آب و هوا طوفان بنابراین شما نمی باید اخراج های دسته جمعی در سراسر هیئت مدیره,” او گفت:. بوده است وجود دارد کسب و کار است که قادر به حفظ حقوق و دستمزد خود را که در غیر این صورت نمی توانست.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>