“لیسانس” تلویزیون نشان می دهد می تواند فیلمبرداری در La Quinta Resort & Club در لا کوئینتا به جای ریتز-کارلتون در رانچو مایراج همانطور که قبلا گزارش شده توسط بلاگر Stephen Carbone ماه گذشته.

Carbone که اجرا می شود در وب سایت RealitySteve.com توییتی در ماه ژوئن که آمار ABC تلویزیون واقعیت نشان می دهد ممکن است استفاده از ریتز-کارلتون به عنوان اصلی ترین محل برای فیلمبرداری آن آینده 16 فصل با لیسانس کلر کرولی. اما در روز چهارشنبه Carbone عقب نشینی کرد و گفت که فیلمبرداری خواهد به جای گزارش در محل La Quinta Resort.

“حق منطقه اشتباه رفت و آمد مکرر,” او نوشت. “کلر و بچه ها خواهد بود فیلمبرداری او فصل به طور انحصاری در La Quinta Resort & Club در CA نه ریتز کارلتون رانچو مایراج در پالم اسپرینگز. بچه ها در حال ورود به امروز است.”

رفت و آمد مکرر است که هنوز هم به روی عموم بسته شده با توجه به coronavirus با برآورد بازگشایی تاریخ سپتامبر. 3. یک نماینده برای هتل نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

اگر این نمی بود که اولین بار La Quinta Resort میزبان یک واقعیت را نشان می دهد. شرکت کنندگان در یک قسمت از براوو را “سرآشپز بالا” نیز در آنجا ماند در رفت و آمد مکرر در 2015.

Carbone است که خراب قسمت و فصل برندگان این واقعیت را نشان می دهد “لیسانس” و “کارشناسی” قبل از آنها شروع پخش نزدیک به 10 سال است که پیشتر نیز گفت: در ماه ژوئن که فیلمبرداری از سری که به احتمال زیاد در اواسط ماه جولای.

Carbone که با واقعیت استیو ارسال شده در توییتر که کرولی چهار بار “کارشناسی” زاج سفید همراه با لیسانس واجد شرایط رقابت برای او و خدمه در حال انتظار برای رسیدن به در پالم اسپرینگز در اطراف جولای 9-10 و پس از آن خواهد بود, قرنطینه به مدت یک هفته.

ایجاد یک “حباب” برای فیلمبرداری

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که تلویزیون و فیلم تولید می تواند سر در وزارت امور خارجه در ژوئن 12.

Warner Horizon Unscripted تلویزیون – که به تولید ABC سری – قبلا تایید به انواع مختلفی که از برنامه ها برای از سرگیری فیلمبرداری در مدت کوتاهی.

انواع گزارش در ماه گذشته که بازیگران را به زودی آغاز سفر به یک مکان در جنوب کالیفرنیا, اما نه در لس آنجلس. انواع اشاره به کل فصل نشان می دهد خواهد شد فیلم برداری در یک قرنطینه محل با همه بازیگران و خدمه زندگی در سایت. تست منظم و متوسط چک در میان پروتکل های انتظار مورد استفاده قرار گیرد.

ABC اجرایی راب میلز گفت: Ryan Seacrest در طول یک مصاحبه رادیویی در ماه ژوئن است که نشان می دهد برنامه ریزی شده برای ایجاد یک “حباب” برای فیلمبرداری به دور از معمول لس آنجلس عمارت.

“(تاریخ) نمی توان در کارشناسی عمارت” میلز گفت Seacrest. “آنها می تواند در برخی از مرتب کردن بر اساس از رفت و آمد مکرر و ما scouted چند تا از آنها را… آن را نمی خواهد به عنوان بالا به عنوان… ما تا به حال باور نکردنی سفر برنامه ریزی شده برای کلر فصل رفتن به ایتالیا تمام این مکان ها بودند که عالی میشه. اما آنها می تواند مقدار زیادی از تاریخ های مختلف مکان های که امیدوارم به عنوان نزدیک به ‘لیسانس’ به عنوان امکان پذیر است.”

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش آمریکایی عضو سپاه. او را می توان در رسید amanda.ulrich@desertsun.com.

مت Solinsky یک ویرایشگر در صحرا خورشید کمک به این گزارش. شما ممکن است او را در رسیدن به matt.solinsky@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de