بسیاری از دانشجویان خارجی باید فرار کرد ما در میان همه گیر قصد بازگشت به کشورهای خود در حالی که آنها در انتظار کلمه از مديران دانشگاه در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهد بود به بازگشت به دانشگاه در پاییز. اما برخی مانده اند در ایالات متحده و تهمت سیاست آنها را مجبور به یا بازگشت به خانه انتقال به برنامه کلاس های حضوری و یا به طور بالقوه در صورت اخراج.

اخبار شده است یک ضربه به دانش آموزان مانند João Cardoso, صعود ارشد در دانشگاه ییل از پرتغال در یک F-1 ویزای دانشجویی برای آنها در حال رفتن به خانه است که واقعا یک گزینه است.

مادر خود زندگی می کند در یک آپارتمان یک اتاق و او قفل شده است و به یک اجاره نامه که منقضی نمی کند تا بعد ممکن. دانشگاه ییل یارانه مسکن خود را به عنوان بخشی از کمک های مالی بسته; اگر او بودند به ترک کشور که پول ناپدید می شوند و بنابراین خواهد توانایی های خود را به اجاره.

دانشگاه ییل اجازه داده است سالمندان برای بازگشت به دانشگاه در پاییز اتخاذ یک مدل ترکیبی است که در آن تعداد کمی از کلاس ها در-فرد در حالی که بقیه در حال حاضر. Cardoso طرح بود به پایان خود پایان نامه ارشد از ایمنی از آپارتمان خود را در حالی که تنظیم به کلاس های آنلاین خود را برای عمده نجوم است.

اما دانشجویان خارجی به طور موقت در F-1 و M-1 ویزای مانند Cardoso دیگر نمی خواهد باید گزینه ماندن در نزدیکی پردیس در حالی که تنها در نظر گرفتن کلاس های آنلاین.

“این اخبار کاملا ویرانگر چون من اصلا ایمنی از ماندن در اینجا نمی,” او گفت:. “من عصبانی. من دیوانه در آنچه که آنها انجام داده ایم. من فکر می کنم آن را واقعا غیرسازنده است.”

کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی سی ان ان گفت که این تغییر سیاست به معنای “تشویق مدارس برای بازگشایی” — بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هدف وادار به زندگی در آمریکا به سر حتی به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش و مرگ و میر مانت. دانشجویان خارجی که ساخته شده اند قابل توجه فداکاری و تعهدات مالی و شخصی برای تحصیل در آمریکا هستند به این ترتیب که استفاده می شود به عنوان اهرم سیاسی.

هاروارد و MIT واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال ماساچوست روز چهارشنبه صبح به چالش کشیدن سیاست این ادعا آن را نادیده گرفته و دانشگاه و تلاش به نگه داشتن دانش آموزان و مربیان و دیگر اعضای جوامع خود — به خصوص کسانی که ضعف سيستم ايمنی و صورت در معرض خطر بیشتر عوارض از Covid-19 — امن دلیل افزایش موارد در سراسر کشور.

“ما اعتقاد داریم که یخ جهت بد است سیاست های عمومی و اعتقاد ما بر این است که آن را غیر قانونی است” هاروارد جمهور لری Bacow در بیانیه ای گفت شنبه.

این فقط آخرین راه است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتقاد در دانشگاهها برای “گرفتن آسان از راه” با لغو کلاس های حضوری در میان همه گیر شده هدفمند دانشجویان خارجی است. در سال های اخیر او به دنبال سرکوب ویزا برنامه های است که اجازه می دهد دانش آموزان خارجی برای به دست آوردن تجربه کاری پس از فارغ التحصیلی ریاست نیش عملیات به علف هرز ویزای دانشجویی تقلب آن را آسان تر برای دانش آموزان به سقوط از وضعیت حقوقی.

خارجی ثبت نام دانشجویی که بالغ بر حدود 1 میلیون دانش آموز در سراسر کشور در سال 2014 است و در نتیجه در کاهش مداوم پس از انتخابات خود را. که ضربه به دانشگاه ها است که تکیه بر استعدادها و کمک درسی و به اقتصاد آمریکا — دانشجویان خارجی تولید حدود 32 میلیارد دلار در درآمد سالانه و پشتیبانی بیش از 300,000 شغل با توجه به این فکر می کنم تانک جدید آمریکا اقتصاد است.

قبل از همه گیر یخ بود و دیرینه سیاست محرومیت دانشجویان بین المللی از زندگی در ایالات متحده در حالی که به دنبال آنلاین-تنها دوره های آموزشی. برای حفظ یک ویزای معتبر خارجی دانش آموزان باید دنبال تعداد اعتبارات لازم برای تکمیل هر چه مدرسه خود را بداند به یک “دوره کامل مطالعه است.” برای دانش آموزان در F-1 ویزای تنها یک کلاس آنلاین می توانید تعداد خود را نسبت به تمام دوره مطالعه و برای دانش آموزان فنی و حرفه ای برنامه های در M-1 ویزای هیچ یک حساب کند.

یخ تغییر سیاست خود را به عنوان دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های حضوری شروع در اوایل مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus به طور موقت waiving محدودیتی برای چگونه بسیاری از دوره های آنلاین دانشجویان خارجی می توانند برای بهار و تابستان ترم. معافیت باقی خواهد ماند “در اثر طول مدت اضطراری” مربوط به Covid-19 آژانس گفت: در آن زمان.

اما اضطراری ملی است که به هیچ وجه و دانشگاه ها کار کرده اند برای ماه برای تعیین چگونه آنها می توانند با خیال راحت برگزاری کلاس در پاییز بدون تبدیل شدن به “سوپر پخش.” یخ با این وجود اعلام کرد که آن را به روز رسانی تغییر سیاست روز دوشنبه به طوری که دانش آموزان به دنبال آنلاین-تنها دوره های آموزشی دیگر می باشد مجاز به ماندن در آمریکا تنها چند ساعت پس از دانشگاه هاروارد اعلام کرد که این امر می تواند برگزاری کلاس های کاملا آنلاین در پاییز.

که هنوز هم در مدارس ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتر نسبت به این سازمان قبل از همه گیر سیاست Cuccinelli سی ان ان گفت در روز سه شنبه. و آن را هنوز هم می تواند موضوع را به تغییر از آنجا که آژانس هنوز به انتشار تغییرات موقت نهایی قانون فدرال ثبت نام کنید.

“ما در حال توسعه و گسترش انعطاف پذیری انبوه به سطح قبل از هرگز انجام داده به طوری که مدارس می توانند با استفاده از مدل هیبرید,” او گفت:, و اضافه کرد که “هر چیزی کوتاه از 100 درصد آنلاین” اجازه می دهد به دانشجویان خارجی در ایالات متحده باقی بماند.

اما مدارس می گویند که این تغییر سیاست به عنوان شرح داده شده توسط یخ را مانع خود را مراقب باشید برنامه ای برای بازگشایی و ترک دانش آموزان خود را با هیچ گزینه ای جز ترک کشور است. یخ پیشنهاد کرد که دانش آموزان می توانند انتقال به برنامه های هستند که فقط آنلاین, اما این غیر ممکن است در عرض چند هفته از شروع ترم پاییز.

و برای بسیاری از دانش آموزان چشم انداز بازگشت به کشورهای خود را به کلاس های آنلاین است که “غیر ممکن است غیر عملی, گران, و/یا خطرناک” با توجه به هاروارد و MIT را کت و شلوار. رائول رومرو یک دانش آموز در کنیون کالج از ونزوئلا گفت که بازگشت به کشور خود به معنی رفتن به یک اجتماعی و اقتصادی و بحران سیاسی است که هزاران آواره و منجر به افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز گرسنگی و فقر است.

برخی از وکلای مدافع باید با اینحال ابراز نگرانی که در دانشگاه هاروارد و MIT است طرح دعوی در دادگاه می تواند شکست داده که یخ کرده بود خیلی سیاست محرومیت دانشجویان خارجی از پیگیری آنلاین-تنها دوره های آموزشی قبل از همه گیر آن را سخت به استدلال می کنند که این تصمیم را “خودسرانه و هوس باز” و نقض اداری روش عمل می کنند. اما دادخواهی هنوز هم می تواند تاخیر در اجرای این سیاست را تغییر دهید تا زمانی که بدترین از این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

“این است که روشن ترین دعوی قضایی در مقایسه با برخی از چیزهای دیگر که ما litigating به این دلیل است که وجود دارد شده است برای مدت زمان طولانی مقررات که وجود داشته است که محدودیت دوره های آنلاین است که شما می توانید به عنوان یک دانشجوی خارجی گفت: Ron Klasko, وکیل مهاجرت مستقر در فیلادلفیا که در احکام تعدادی از موارد با موفقیت به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی.

در مبارزات انتخاباتی در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز پشتیبانی برای نگه داشتن دانشجویان خارجی در ایالات متحده است. اما هنگامی که او در زمان دفتری مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال تعدادی از سیاست های در نظر گرفتن هدف در آنها به جای.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال محدودیت در صدور ویزا برنامه هایی که ارائه یک مسیر برای دانش آموزان باقی می ماند در آمریکا در دراز مدت از جمله در پی ویزای H-1B برنامه کارگران ماهر. این خط لوله برای استعداد های خارجی به خصوص در زمینه علوم کامپیوتر و مهندسی و آموزش و پزشکی است.

در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بیانیه به طور موقت مسدود کردن ورود کارگران خارجی از آمدن به ایالات متحده در ثانیه-1Bs و دیگر ویزاها را از طریق پایان سال است. به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی او همچنین به دنبال اصلاحات به این برنامه که آن را سخت تر برای ورود به سطح کارگران فقط فارغ التحصیلی از دانشگاههای آمریکا برای واجد شرایط.

بیش از 85,000 مهاجران دریافت ویزای H-1B برای کارگران ماهر سالانه هزاران نفر از جمله کارگران در تکنولوژی غول های مانند گوگل و آمازون است. گیرندگان در حال حاضر انتخاب شده توسط قرعه کشی اما تهمت پیشنهاد به جای اولویت بندی کارگران با کمترین دستمزد و افزایش این برنامه حداقل دستمزد مورد نیاز است.

برای دانشجویان خارجی تصمیم به حضور در دانشگاه های آمریکا چشم انداز قادر به کار در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی یک قرعه کشی بزرگ. وجود ندارد که توانایی آنها ممکن است تصمیم بگیرید در برابر انتخاب برای حضور در مدرسه در ایالات متحده است.

تهمت نیز به دنبال سرکوب ویزای دانشجویی, تقلب با استفاده از چه بسیاری از طرفداران به نظر مشکوک. یخ مکرمه در ماه نوامبر پس از اعلام کرد که آن را به حال شده است عامل جعلی دانشگاه طراحی شده برای فریب در مهاجران به دنبال به دست آوردن ویزای دانشجویی متقلبانه — اما دانش آموزان ادعا کرد که آنها کسانی بودند که فریب خورده اند. برخی از 250 دانش آموزان در دانشگاه فارمینگتون در فارمینگتون هیلز میشیگان شد و در نتیجه دستگیر شد.

دانشگاه فارمینگتون نبود یک موسسه آموزشی: اگر چه یخ آگهی دانشگاه به عنوان ارائه فارغ التحصیل بنیادی دوره آن نیست که هر معلمان برنامه درسی کلاس ها و یا دیگر فعالیت های آموزشی. اولیه آن نقطه فروش دادستان گفت: یک بلیط برای یک ویزای F-1.

اما وکلای مدافع برای دانش آموزان تاثیر می گویند که این عملیات به دام افتادنطراحی شده برای فریب ادراک و فهم دانشجویان بین المللی به پرداخت هزاران دلار برای یک دانشگاه در حالی که هیچ راهی برای دانستن اینکه اقدامات آنها غیرقانونی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز سعی کردم به آن را آسان تر برای دانش آموزان به صورت مجازات برای نقض شرایط ویزای خود را. ما خدمات مهاجرت و شهروندی صادر یادداشت در سال 2018 است که بدان معنی است که اشتباهات خیلی جزئی به عنوان شکست به فایل یک آدرس تغییر گزارش و یا نیاز به رها کردن یک دوره می تواند مانع از دانشجويان درخواست ویزا و یا منع آنها از reentering ما برای یک دوره تا 10 سال Klasko گفت. که یادداشت اما مسدود شده بود در دادگاه فدرال قبل از آن می تواند به اثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای هدف قرار دادن دانشجویان خارجی در حال حاضر منجر به کاهش تقریبا 11 درصد در ثبت نام پس از سقوط 2016. که رها کردن تا حد زیادی می تواند نسبت به خود را درک است که ما کمتر استقبال از سوی دانشجویان خارجی است.

که از دست دادن برای هر دو دانشگاه و کسب و کار است که با تکیه بر استعداد و قدرت اقتصادی. دانشجویان خارجی تمایل به پرداخت بیشتر در شهریه از آمریکایی ها و از دست دادن است که درآمد می تواند صدمه دیده است کیفیت از ما بالاتر آموزش و پرورش به طور گسترده تر دانشگاه ها باید استدلال کرد. در سطح تحصیلات تکمیلی بسیاری از خدمت به عنوان پژوهش و آموزش دستیاران در حال حاضر کمک به تحقیقات انتقادی در coronavirus همه گیر و برخی از گرادیان برنامه نمی تواند وجود داشته باشد در زمینه های بنیادی و علوم اجتماعی بدون آنها.

پس از فارغ التحصیلی بسیاری از دانشجویان بین المللی در رفتن به تبدیل شدن به کارآفرینان و یا به دنبال فرصت های شغلی در زمینه های که نیاز به مهارت های تخصصی به ویژه در زمینه های بنیادی که در آن وجود دارد به خوبی مستند کمبود نیروی کار. نزدیک به یک چهارم از بنیانگذاران میلیارد-دلار آمریکا راه اندازی آمد به ما در ابتدا به عنوان دانشجویان بین المللی, با توجه به بنیاد ملی برای سیاست آمریکا.

وجود ندارد که استعداد بسیاری از کسب و کار ممکن است مجبور به توسل به نامزدها که کمتر واجد شرایط موسسه آموزش و reskilling برنامه برای کارکنان خود و یا برون سپاری کار به خارج از کشور Bhaskar Chakravorti دین از کسب و کار جهانی در فلچر دانشکده حقوق و دیپلماسی در دانشگاه تافتز گفت.

حتی اگر دانشجویان بین المللی بازگشت به کشورهای خود پس از فارغ التحصیلی آنها هنوز هم به طور غیر مستقیم کمک به اقتصاد ما است. بسیاری از تبدیل شدن به نقاط تماس برای آمریکا کسب و کار به دنبال ایجاد ارتباط با شرکت های خارج از کشور و یا گسترش کسب و کار خود در خارج از کشور. و ما-تحصیل فارغ التحصیلان پر دولت های خارجی ممکن است به دنبال ما پسند سیاست.

“این است که آمریکا آموزش دیده آمریکا-تحصیل فارغ التحصیلان که تبدیل به اصلی مخاطبان,” Chakravorti گفت.

اما به عنوان Chakravorti نشد و در میان خود دانش آموزان تهمت مهاجرت سیاست های خصمانه بسیاری از خارجی ها در, حضور در دانشگاه در ایالات متحده و یا ماندن در این کشور پس از فارغ التحصیل می شوند.

زمانی که Cardoso پذیرفته شد ییل شد به طور جدی با توجه به پیدا کردن یک شغل در آمریکا پس از فارغ التحصیلی اما در سه سال گذشته باید او را منصرف. او روان آلمانی صحبت می کند به طوری که او می تواند یک کار در آلمان به جای به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و حتی نمی نیاز به درخواست برای ویزای جدید از آنجا که او یک شهروند اتحادیه اروپا. برای او ماندن در ما نیست ارزش بدون هیچ زحمتی و یا اندوه.

“من از اینجا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:. “من کاملا نا امید با این کشور در راه های بسیاری.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de