سن برناردینو کانتی است لغو صدها COVID-19 آزمون است که ساکنان در حال حاضر رزرو در این هفته با توجه به کمبود تست لوازم باعث زنجیره تامین اختلالات.

این شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر نیز رزرو هر قرار ملاقات جدید. در حالی که مقامات شهرستان می گویند آنها نمی دانند زمانی که این مسئله حل خواهد شد آنها امید به بازگشایی پورتال بیش از آخر هفته اجازه می دهد تا قرار ملاقات رزرو می شود شروع دوشنبه.

“بزرگترین مشکل ما در حال حاضر مواجه است که ما فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی تست لوازم” گفت: San Bernardino County سخنگوی دیوید ورت. “ما تا به حال ما سفارشات قرار داده شده اما این شرکت ها به ما می گویند که آنها هیچ سهام به آنها را پر کنید. آن را در سراسر کشور مشکل است.”

بیش از 85 درصد از ایالات متحده آزمايشگاه ها گزارش داده اند که شاهد تاخیر و به COVID-19 تست به علت فقر و اختلال در زنجیره تامین با توجه به بررسی های انجام شده در آوریل و مه توسط انجمن پاتولوژی مولکولی.

بیشتر: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

ورت قادر به بلافاصله می گویند که شرکت نبود قادر به پر کردن این شهرستان را سفارش و یا دقیقا چگونه بسیاری از آزمون ها لغو شد در این هفته. اما کسانی که با موجود قرار ملاقات باید بررسی ایمیل خود را به یاد بگیرند که اگر قرار ملاقات خود را لغو شده است.

علاوه بر این ورت گفت: افرادی که احساس می کنند که یک دلیل پزشکی برای دریافت COVID-19 آزمون باید بلافاصله پس از رسیدن به پزشک مراقبت های اولیه که بسیاری از آنها در حال ارائه coronavirus تست.

“امید ما این است که ما می توانید به دست آوردن تجهیزات لازم به زودی به طوری که ما می تواند به حفظ آزمایش ما ظرفیت” موقت شهرستان بهداشت عمومی مدیر Corwin پورتر گفت: در این شهرستان روزانه به روز رسانی ایمیل. “بدون یک منبع کافی از آزمایشات این را چالش ها در شناسایی موارد و درمان کسانی که مبتلا مثبت برای COVID-19. آزمایشات لازم برای شناسایی و جداسازی موارد مثبت به سرعت به طوری که ما می تواند ویروس را از سراسر شهرستان ما.”

تست ظرفیت کاهش حدود 62 درصد در هفته گذشته در سراسر شهرستان را ده تست سایت. حدود 450 تست هایی که انجام شده هر روز در سایت در هفته گذشته; سایت های در حال حاضر در حال انجام فقط 170 آزمون در روز است.

بیمارستان ها در سراسر شهرستان — دولت پنجم پرجمعیت ترین — در حال حاضر به اندازه کافی تست تجهیزات برای مراقبت از بیماران و شهرستان همچنین دارای سهام اضطراری تست لوازم این سایت متعلق به خانه های پرستاری در مورد شیوع ورت گفت.

به اطمینان حاصل شود که آن دو بالا نیاز جمعیت های بیمار می تواند در خدمت جامعه, تست بود به طور موقت متوقف ورت اضافه شده است.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly در روز شنبه اذعان کرد که “محدودیتهای جدید در حال تحقق در زنجیره تامین” در سراسر کشور. با توجه به این محدودیت ها دولت خواست آزمایشگاه به “اولویت بندی تست چرخش برای افرادی که در معرض بیشترین خطر از گسترش این ویروس به دیگران” از جمله کسانی که در بیمارستان بستری هستند و یا کسانی که در مراقبت طولانی مدت و یا تادیبی امکانات.

سان برناردینو شهرستان گزارش شده و در مجموع 16,586 موارد و 293 ویروس های مربوط به مرگ و میر. حدود نیمی از موارد در میان افراد زیر سن 40 سالگی.

حدود 9.9 درصد از مردم در این شهرستان شده اند که آزمایش تایید شده است به کوروناویروس.

از روز شنبه وجود دارد 501 COVID-19 بیماران در بیمارستان بستری 3.5 درصد افزایش از روز قبل. هفتاد و هشت نفر از شهرستان 1,127 افزایش ظرفیت تخت در حال حاضر در حال استفاده است. شهرستان پروژه هایی که 9,072 مردم بهبود یافته اند.

علاوه بر زمان چرخش برای تست نتایج عقب مانده است. ورت آن گفت: به طور معمول طول می کشد هفت تا 10 روز برای دریافت نتایج آزمون به عقب در بالای این واقعیت است که در دسترس آزمایش قرار ملاقات ها معمولا پنج روز است.

“ما با داشتن یک مشکل کلی با تست در حال حاضر” ورت گفت. “این می تواند دو هفته قبل از ما پیدا کردن اگر کسی مثبت یا منفی است.”

Riverside County, گزارش یک روز رکورد جدید کروناویروس موارد

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش 856 موارد جدید COVID-19 و نه ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر در روز چهارشنبه. تعداد موارد است در تنها یک روز پس از همه گیر آغاز شد.

در حال حاضر وجود دارد 21,957 تایید موارد COVID-19 در شهرستان و 515 از آن منجر به مرگ شده است.

آن زمان از 7 مارس روز اولین مورد گزارش شده در شهرستان ریورساید تا ژوئن 11 خود را به 10,000 موارد است. شهرستان رسیده 20,000 موارد فقط در 25 روز بعد در تاریخ 6 ژوئیه.

در سمت مثبت شهرستان گزارش کاهش از 12 نفر است که در حال حاضر در بیمارستان بستری آوردن مجموع به 506 — 122 از این افراد در بخش های مراقبت ويژه هشت کمتر از سه شنبه.

موارد شکسته سنی به شرح زیر است, به گفته مقامات بهداشت:

 • 358 نفر (1.7%) در میان مردم در سنین 0 تا 4
 • 1,472 مورد (7%) در میان مردم در سنین 5 تا 17
 • 8,843 مورد (42%) در میان افراد سنین 18 تا 39
 • 7,877 موارد (37.3%) در میان مردم در سنین 40 تا 64
 • 1,804 موارد (8.5 درصد) در میان مردم در سنین 65 تا 79
 • 747 مورد (3.5%) در میان مردم 80 سال یا مسن تر

اورژانس بخش مدیریت (EMD) مدیر بروس بارتون گفت: هیئت ناظران در روز سه شنبه که پرش های اخیر در coronavirus موارد باعث نیم دوجین بیمارستان countywide به سوئیچ به “افزایش برنامه های” به جای ناتوان است اما امکانات نیست عامل فراتر از محدودیت های خود را.

“ما شش بیمارستان ها هستند که بیش از ظرفیت” بارتون گفت. “آنها با استفاده از افزایش برنامه های. اما آن را به همان چیزی که به عنوان ضعف است. آنها نه ضعف. آنها هنوز هم باید از این ظرفیت است.”

همانطور که از شنبه, ICU, تخت countywide در 94 درصد ظرفیت در حالی که زیر حاد تخت در 68 درصد ظرفیت با توجه به بارتون.

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در بیابان مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز به بالا در اوایل هفته گذشته با حدود 60 نفر. آنها نیز افزایش یافته است در جان اف کندی بیمارستان یادبود در Indio.

ویروس مربوط به بستری شدن در بیمارستان در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج نیز به اوج رسید; تاسیسات گزارش 62 نفر از پنج شنبه.

شهرستان مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 3,698 آزمون برای این ویروس در روز چهارشنبه همراه با 176 جدید بهبود بیماران.

با توجه به EMD مدیر EMD و دیگر ادارات شهرستان در حال کمک به بیمارستان ها توسط هر وسیله ممکن است. این شامل ماسک برای کارکنان به عنوان شهرستان را به در اختیار داشتن 2 میلیون N95 ماسک.

میلیون نفر دیگر در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود برای توزیع تا پایان ماه بارتون گفت.

تماس با ردیاب تماس هستند کسانی که تست مثبت برای COVID-19 به تعیین منبع عفونت که بیمار در تماس بوده اند و که در آن بیمار بازدید کرده است. مقامات بهداشت درخواست بیماران برای ارائه این اطلاعات برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

Riverside County مقامات بهداشتی تشویق Riverside County ساکنان به مراحل را به سرعت گسترش coronavirus مانند پوشیدن یک چهره پوشش تأمین اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن.

Indio, پرجمعیت ترین شهرستان در Coachella Valley دارای بیشترین تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در دره از چهارشنبه با 42 مرگ و میر در کل. نخل کویر دارای 30 مرگ و میر.

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات گزارش 235 موارد جدید و شش جدید مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه. اینجا شهر و جامعه تفکیک با اعداد در پرانتز نشان از افزایش بیش از روز گذشته:

 • کلیسای جامع شهر: 796 نفر (+42) و مرگ و میر 6
 • Coachella: 1,304 موارد (+23) و مرگ و میر 12 (+1)
 • دزرت هات اسپرینگز: 369 نفر (+27) و 3 مرگ و میر
 • Indian Wells: 22 مورد و مرگ و میر 0
 • Indio: 1,678 موارد (+56) و 42 و میر (+2)
 • La Quinta: 366 نفر (+14) و مرگ و میر 11
 • نخل کویر: 516 نفر (+19) و 30 مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 404 موارد (+23) و 16 و میر
 • رانچو مایراج: 115 نفر (+1) و مرگ و میر 12
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 62 نفر (+4) و 1 مرگ; لبه بیابان: 20 نفر (+1) و 2 مرگ (+1); کویر کف دست: 25 مورد (+1) و 2 مرگ (+1); گارنت: 76 نفر (+5) و 0 مرگ و میر; مکه: 200 نفر (+3) و مرگ و میر 6 (+1); North Shore: 73 نفر (+3) و 1 مرگ; واحه: 137 نفر (+6) و 0 مرگ و میر; آسمان دره: 16 نفر (+2) و 0 مرگ و میر; حرارتی: 84 نفر (+1) و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 75 مورد (+7) و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 47 مورد و 1 مرگ
 • ایالت کالیفرنیا: 289,468 (+11,694) موارد و 6,562 (+114) مرگ و میر با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de