2019 مرد آهنین نژاد در لا کوئینتا و چاه آورده و نزدیک به 10 میلیون دلار افزایش به اقتصاد محلی با توجه به یک گزارش از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و گردشگری اداره است.

این که آیا آن تکرار خواهد شد در این سال در دولت بستگی دارد coronavirus همه گیر که می تواند نیروی لغو دسامبر رویداد.

نتایج اقتصادی تاثیر مطالعه ارائه شد به لا کوئینتا شورای شهر در روز سه شنبه توسط اسکات سفید, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و اداره گردشگری که با همکاری این دو شهر در آوردن Ironman 70.3 مسابقات سه گانه به دره.

بیش از 3000 ورزشکاران ثبت نام برای رقابت در Dec. 8 نیمه ماراتن آغاز شد که با 1.2 مایل شنا رقابت در دریاچه Cahuilla به پایان رسید و در Indian Wells Tennis Garden. 56 مایل دوچرخه سواری بخشی از این مسابقه در زمان ورزشکاران از طریق حرارتی و سپس از طریق La Quinta به تنیس باغ که در آن روروک مخصوص بچه ها فرار نهایی 13.1 کیلومتر.

CVB قرارداد با گردشگری و اقتصاد به رفتار اقتصادی تاثیر مطالعه است.

مسابقه درو در مورد 2,455 شرکت کنندگان در روز مسابقه و 4,985 بازدید کنندگان یک شبه ماندن نزدیک به چهار روز به طور متوسط تولید بیش از $6.35 میلیون دلار در کسب و کار فروش مستقیم سفید گفت.

“بازدید کنندگان بسیار بالا بود جمعیت صرف بیش از $1,100 اقامت خود را” سفید گفت.

حدود 1.8 میلیون دلار صرف شد و خوابیدن و دیگری از 1.3 میلیون صرف شده در فعالیت های تفریحی ،

این رویداد پشتیبانی می کند 6,319 محلی مشاغل معادل 80 سالانه کارکنان تمام وقت, سفید, گفت و تولید $70,441 در محلی فروش مالیات و حدود 210,883 در گذرا اشغال مالیات یا مرده.

مجموع این رویداد تا به حال حدود 9,918,482 تاثیر بر اقتصاد محلی عمدتا در لا کوئینتا و ایندیان ولز, سفید, گفت:, و اضافه کرد که گردشگری و اقتصاد “بسیار محافظه کار زمانی که آن را می سازد این تخمین می زند.”

“این رویداد بدیهی است که رابطه بسیار خوبی با برند مقصد و اهداف بلند مدت که ما به عنوان یک بلندمدت مقصد توسعه گفت:”.

گزارش می دهد یک تفکیک کلی در درآمد حاصل از مالیات:

 • مالیات فدرال: $890,094
 • مجموع مالیات دولت: $422,290
 • مجموع تخت مالیاتی: $210,883
 • محلی مالیات فروش: $70,441
 • مالیات بر املاک: $128,081

مالیات بر درآمد بر اساس کسب و کار فروش این رویداد گفت: کریس پایک مدیر تاثیر مطالعات گردشگری در اقتصاد است.

حوادث مانند مرد آهنین را تشکیل می دهند بخشی از فروش سالانه برای رستوران های محلی و کسب و کار.

“به عنوان بخشی از درآمد سالانه خود را در حال رفتن به سمت ملک و مالیات و سهم هر یک دلار از فروش در نظر گرفته شده است برای پرداخت مالیات بر املاک” پایک توضیح داد.

بسیاری از ورزشکاران تصمیم به اجاره خانه ها به جای اقامت در هتل او گفت که همچنین منعکس شده است در ملک مسکونی درآمدهای مالیاتی.

“پس آنها از جمله بخش قابل توجهی از محلی و دولتی بودجه و حوادث ایجاد فعالیت های اقتصادی حمایت از بالاتر ارزش ملک (ملک مالیات) آیا کمک به ارائه اطلاعات با ارزش از حوادث بیش از سالانه و یا دوره های زمانی طولانی تر,” پایک گفت.

در حالی که برگزار شد و همان آخر هفته به عنوان Indio بین المللی تمل جشنواره, سفید گفت: این مطالعه بر روی مرد آهنین.

این تمل جشنواره بود تجزیه و تحلیل نشده است و هیچ تاثیر بر مرد آهنین اقتصادی تاثیر, او گفت:.

ساخت 2020 رویداد امن

که آیا وجود خواهد داشت یک سال 2020 Indian Wells, La Quinta Ironman 70.3, برنامه ریزی شده برای دسامبر. 6, نامشخص است و بستگی به این بیماری همه گیر و اینکه آیا گسترش coronavirus شده است آهسته به اندازه کافی و موارد حداقل است.

برخی از های اخیر مرد آهنین تعویق و لغو آمده اند در این هفته از این رویداد “است که قطعا آنچه ما نمی خواهید به انجام به خاطر ورزشکاران و همه درگیر” پل ازدحام ارشد مدیر منطقه ای برای مرد آهنین گفت: شورای شهر در روز سه شنبه.

“ما نمی دانیم که در آن همه گیر خواهد شد که در آن زمان (ماه دسامبر) و بدیهی است که امید ما این است که همه چیز در حال فرار و/و یا که به طور بالقوه وجود دارد و حتی درمانی راه حل” Huddle گفت.

تصمیم گیری برای به تعویق انداختن یا لغو ساخته شده است به آرامی روی هم انباشتن گفت و شامل ورودی از همه درگیر.

“ما کاملا آگاه از تاثیر بر ما ورزشکاران جوامع ما و شرکای ما ما کلید فروشندگان” Huddle گفت.

مرد آهنین مقامات در حال توسعه شده است دستورالعمل های ایمنی نه تنها برای رویداد محلی اما برای همه آن بیش از 250 مسابقات در سراسر جهان که برخی از آنها تا به حال به لغو و یا به تعویق افتاد.

“ما تیم جهانی است و صرف هزاران ساعت تجزیه و تحلیل هر جسمی را لمس نقطه … از ورود در ثبت نام تمام راه را از طریق خط پایان و پس از مسابقه جشن” Huddle گفت.

دستورالعمل عبارتند از: سازمان بهداشت جهانی و استانداردهای ورودی از مرد آهنین پزشکی تیم, او گفت:.

دستورالعمل های ایمنی نشانی شش حوزه کلیدی: افزایش بهداشت; غربالگری و آموزش و پرورش; چگالی کاهش; لمس نقطه به حداقل رساندن; ورزشکار اعتماد به نفس و جامعه مشارکت.

مراحل عبارتند از:

 • ضد عفونی کننده دست و دست شویی ایستگاه در سراسر محل را به عنوان به خوبی به عنوان ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.
 • تعیین تمیز کردن بار است که عبارتند از: بستن ثبت نام برای دوره های در طول روز است.
 • کارکنان و داوطلبان باید با توجه به پوشش صورت و دستکش پوشیده می شود که در تعامل مستقیم با ورزشکاران.
 • ورزشکاران ارائه خواهد شد پوشش صورت در بررسی و انتظار می رود به آنها را می پوشند در طول این رویداد و در محل.
 • آموزش برای کارکنان و داوطلبان در مورد بهداشت فردی و بهداشت به آنها را امن نگه دارید.
 • ورزشکاران نمایش در خواهد آمد پس از ورود به بررسی که در آن ممکن است شامل دما چک.
 • کاهش و یا حذف غیر ضروری نژاد خدمات از جمله ورزشکار جلسات و ضیافت ها و مراسم جوایز خواهد شد که انجام دیجیتالی.
 • کاهش نقاط لمسی و نقاط تعامل بین کارکنان و ورزشکاران و داوطلبان برای به حداقل رساندن فرد-به-فرد تماس بگیرید.
 • ورزشکاران را تشویق به کاهش تعامل با کارکنان و داوطلبان و سایر ورزشکاران و خود را تغذیه و آبرسانی نقاط در طول مسیر مسابقه.
 • ورزشکاران خواهد بود گسترش در نقاط انتقال مانند دریاچه Cahuilla.

“نکته زیبا در مورد هند چاه/La Quinta به طور خاص توسط این واقعیت است که محل آنقدر بزرگ است” این اجازه می دهد تا برای فاصله نژاد مدیر سابرینا هوستون گفت.

در حالی که به طور معمول مردم را تشویق به بیرون آمدن خط دوره مسابقه و تشویق ورزشکاران در این سال تماشاگران خواهد بود دلسرد از حضور و نمی توان اجازه داد در همه در دریاچه Cahuilla.

“بدیهی است که ما خانواده و دوستان خواهد شد که در آینده با ورزشکاران بنابراین ما خواهد شد قرار دادن شاخص های بصری از 6 فوت فاصله در همه ما محل مکان به خصوص در خط پایان” Huddle گفت.

وجود خواهد داشت هیچ حقه و ورزشکاران و داوطلبان تنها مجاز در دریاچه Cahuilla, او گفت:.

Councilmember کاتلین Fitzpatrick پرسید: اگر گسترش ورزشکاران تاثیر زمان مسابقه و جاده ها بسته هستند دیگر.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما با توجه به نحوه جاده های طولانی بسته خواهد شد,” فیتزپاتریک گفت.

فاصله رخ می دهد بیشتر در انتقال مناطق که در آن تعدادی از ورزشکاران مجاز در یک زمان کاهش خواهد یافت, اما, مرد آهنین را به رعایت همان زمانی که در سال گذشته به حال جاده ها بازگشایی در حدود 2:30 بعد از ظهر هوستون گفت.

“بنابراین ما در حال رفتن به تنظیم ورزشکار ما زمانی در آن فقط می تواند گسترش آنها در انتقال منطقه” هوستون گفت.

شهردار لیندا ایوانز تشویق مرد آهنین تیم برای شروع کار با Riverside County سلامت افسر در حال حاضر در ایجاد دستورالعمل که در راستای محلی داد.

“من فکر می کنم این مهم است. زودتر بهتر…,” ایوانز گفت و اشاره کرد که از کنار رودخانه شهرستان است و در حالت تماشای لیست با توجه به افزایش COVID-19 موارد است.

حتی تحت این بیماری همه گیر شرایط ورزشکاران هنوز هم می خواهید به سفر و شرکت در مسابقات ازدحام گفت.

“پاسخ قاطع از ورزشکاران استقامتی … در سطح جهان شده است که آنها cooped و در حال مرگ هستند برای رقابت و قادر به رفتن به جایی و کاری” او گفت:.

“اما من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد به خطر ایمنی برای انجام این کار است. به طوری که به همین دلیل ما در حال قرار دادن این برنامه ها در جای خود و این که چرا ما را تنها انجام این کار اگر و زمانی که از شهرستان به شهرستان و دولت می گوید بله ما امن به” ازدحام گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de