اعدام زندانی مربوط به پالم اسپرینگز قتل می میرد از امکان COVID-19 عوارض

یک محکوم به اعدام زندانی محکوم به یک سال 2004 پالم اسپرینگز قتل درگذشت سهشنبه از عوارض احتمالا مربوط به COVID-19, مقامات گفت.

David Reed, درگذشت نامشخص بیمارستان و علت دقیق مرگ مشخص نشده, با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

او در دوران بازداشت در زندان ایالتی سن کوئنتین که در آن شش مرگ و میر مربوط به COVID-19 گزارش شده است با توجه به CDCR داده است. داده ها همچنین نشان می دهد 1,484 سن کوئنتین زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد که بیشترین تعداد در میان زندانهای کالیفرنیا.

نی مرگ اعلام شد صبح روز چهارشنبه در انتشار اخبار است که نشان می دهد 60 ساله شده بود اعدام برای نزدیک به یک دهه پس از محکوم به قتل عمد در شهرستان ریورساید در اکتبر 2011.

با توجه به صحرا خورشید archives نی محکوم شد قتل ریکی Mosley یک زن 34 ساله سیاه مرد بی خانمان در مارس 9, 2004.

نی ادعا کرد که او منتظر دو هفته در خارج از پالم اسپرینگز رستوران برای یک مرد که تجاوز جنسی همسر خود را, اما دادستان در آن زمان گفت: Mosley مرگ نیز ممکن است به لحاظ نژادی با انگیزه است.

COVID-19: در اینجا آخرین موارد COVID-19 در Coachella Valley

COVID-19: Coronavirus پرسش و پاسخ: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

Mosley داشت به ضرب چاقو در نزدیکی بیلی نی رستوران در شمال کف دره درایو.

دادستان گفت: تجاوز جنسی اتهامات ساخته شد و که نی سعی در پنهان کردن قتل با چاقو و پنهان کردن آن را در نزدیکی خود را آپارتمان.

نی نیز به جرم سرقت, اما جزئیات نیست در دسترس چهارشنبه.

قبل از چهارشنبه وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گزارش 29 دولت اهل بیت و میر ممکن است مربوط به COVID-19. آنها در میان حدود 5500 زندانی که تست مثبت برای COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد.

امکانات در نزدیکی Coachella Valley شامل Chuckawalla دره زندان ایالتی و اغاسی, دولت, زندان, هر دو در بلایت.

Chuckawalla بود 1,032 موارد مثبت COVID-19 در میان زندانیان پس از همه گیر آغاز شد که دوم بالاترین مجموع در میان زندانها پشت سن کوئنتین. دو Chuckawalla زندانیان درگذشت به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از ویروس است.

درخت اهن به حال 36 COVID-19 موارد با مرگ و میر صفر.

در حال حاضر بیش از 2.300 زندانیان ایالت باید COVID-19. در مورد 1,120 CDCR کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از همه گیری آغاز شد و در حدود 660 از آنها در حال حاضر بیمار است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>